Запоріжжя. Вилучено обладнання доступу до мережі інтернет.
НА ЗАПОРІЖЖІ ПРЕДСТАВНИКИ СПІЛЬНОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ВИЛУЧИЛИ У ШАХРАЇВ 27 НЕЗАКОННО ДІЮЧИХ ПРИСТРОЇВ З ДОСТУПУ ДО МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ
Про це у коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Запорізького обласного відділу Центральної філії підприємства Вячеслав Арапін.

Він, зокрема, зазначив, що в Приазовському районі Запорізької області Спільна координаційна комісія із запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку у складі фахівців філії УДЦР, відділу державного нагляду НКРЗІ та співробітників Служби безпеки України провели оперативні заходи, завдяки яким було припинено роботу 27 незаконно діючих пристроїв з доступу до мережі Інтернет.
 

Як з’ясувалося, виявлені пристрої в УДЦР не реєструвалися, а відтак, відповідні податки і збори за їх експлуатацію власниками РЕЗ державі не сплачувалися. Вони «текли» лише в кишеню шахраям.

Обладнання, яке було задіяне для надання незаконних послуг Інтернет, у правопорушників вилучено правоохоронцями. На власників РЕЗ складено відповідні протоколи для притягнення їх до відповідальності, передбаченою статтею 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

УДЦР нагадує, що експлуатація РЕЗ та ВП без дозволів на експлуатацію, може перешкоджати  роботі систем управління Збройних Сил України та військових формувань у східних регіонах України,  органів управління повітряним рухом, ДСНС тощо, а також погіршувати якість телекомунікаційних послуг користувачам РЧР.
Публікації за темою:
більше приховати
Джерело: www.ucrf.gov.ua
fynjy_79
2016-06-17 14:08:39
Avatar

без пояса, как он оттуда не наебнулся...пока снимал

Dilan
2016-06-17 15:45:40
Avatar

Баян! Пусть покажут еженедельные подвиги. А то одного слили и гордость на пол года.

Benia
2016-06-17 15:49:17
Avatar

))))))))) не поделился видать) 

Kto To
2016-06-19 21:04:32
Avatar

Ай молодцы, раскрыли преступление века. Тьфу на таких. Твари и уебки.

DIO
2016-06-19 21:27:55
Avatar

Ну, да и по любому надо приплести армию и боездатнiсть....еще бы что-то сказал от себя, но материться не хочу... все же праздник сегодня.

Кеша
2016-06-19 23:02:16
Avatar

А зачем пиратить?

dan241
2016-06-20 02:13:13
Avatar

пох на ту антенну, парни за 1-2 года больше сэкономили тем стоит та антенна, через 2 дня такая  же станет рядом через метров 100 :))))

KaYot
2016-06-20 07:36:26
Avatar

Ай молодцы, раскрыли преступление века. Тьфу на таких. Твари и уебки.

Странная логика. Не работают - твари, эфир не чистят. Работают - опять твари, сняли мою любимую точку, работать дают.
Legioner
2016-06-20 14:29:15
Avatar

 

Ай молодцы, раскрыли преступление века. Тьфу на таких. Твари и уебки.

Странная логика. Не работают - твари, эфир не чистят. Работают - опять твари, сняли мою любимую точку, работать дают.

 

Да, к сожалению странная логика у наших людей часто бывает... Но, в любом случае нужно что-то делать ;) 

Dilan
2016-06-20 14:51:40
Avatar

Интересно на каком аукционе можно будет все это добро купить? Или все пойдет в утиль...

755
2016-06-20 22:25:51
Avatar

После суда вернут пирату оборудование, если второй раз поймают, то не вернут...

Sub-Zero
2016-06-20 22:31:48
Avatar

Молодцы! Давно пора чистить эфир)

Единственный вопрос - Что ж так долго тянули?

IRSID
2016-06-21 08:35:45
Avatar

После суда вернут пирату оборудование, если второй раз поймают, то не вернут...

на усмотрение суда. в статье по админнаказанию прописано. как с конфискацией, так и без...

 

так что включаешь адвоката, хорошо тренируешь красноречие и вперед в суд.... 

Futura
2016-06-21 09:13:17
Avatar

 


 

 

повторно, уже идет с конфискацией:

 

 

Те же действия, совершенные повторно в течение года после наложения административного взыскания за одно из нарушений, предусмотренных частью первой настоящей статьи, -

 

влекут наложение штрафа на граждан от пятидесяти до ста необлагаемых минимумов доходов граждан с конфискацией указанных средств и устройств и на должностных лиц и граждан - субъектов хозяйственной деятельности - от ста до трехсот необлагаемых минимумов доходов граждан с конфискацией указанных средств и устройств .

Учумелые ручки
2016-06-24 20:08:36
Avatar

Пирата таки таки на гиляку ... Тем более он сам знает за что и как ... 

Ви маєте увійти під своїм обліковим записом

loading