Jump to content
Local

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/24/19 in all areas

 1. 3 points
  IMHO сейчас со сварками стало все очень просто. Подкупаешь любую популярную китайскую модель и она будет работать так же как и дорогущая фуджикура. Бюджет даже не 50, а до 30к. У нас есть Корнинг за $10к, и джилонг за $1к. Сколько не меряли - сварки на выходе одинаковы.
 2. 2 points
  Це що, нова версія Шарія? З.І. А до лікаря, таки, сходи, у тебе білими нитками крізь весь текст як не гомосятина, то якась інакша навколостатева риторика.
 3. 2 points
  Да? Как бы вы отнеслись, чтоб вы построили сеть, купили свич, кабель, запитали это все. ТАк еще и если после грозы оно горит, то он меняет.... А со всей общаги нашлись такие вот ежата, которые вас наебывают Норм? Тогда вы готовы бесплатно приходить ко мне раз в день и мыть туалет с ванной?
 4. 1 point
  Точка зоку Портнікова на майбутнє, про війну, мир і майбутнє
 5. 1 point
  ПАНЕ ДИХТАТОРЕ, ВИ ПРОГРАЛИ ЧИ ВИГРАЛЫ ? НЕ СЛИДИЛА ...
 6. 1 point
  З 01 по 25 квітня 2019 року розпочинається новий звітний період (І квартал). Для зручності подання та отримання звітності, просимо всіх операторів провайдерів телекомунікацій зареєструватися в Системі електронної звітності НКРЗІ та подавати свої звіти через неї, зокрема: - за формою № 1-К (квартальна) «Рухомий (мобільний) зв’язок та послуги передачі даних, у тому числі доступу до мережі Інтернет»; - за формою № 2-К (квартальна) «Фіксований телефонний зв’язок»; - за формою № 3-К (квартальна) «Фіксований доступ до мережі Інтернет»; - за формою № 4-К (квартальна) «Надання у користування каналів електрозв’язку, телекомунікаційних мереж та інших послуг у сфері телекомунікацій»; - за формою № 7-К (квартальна) «Розподіл активних ідентифікаційних телекомунікаційних карток мережі рухомого (мобільного) зв’язку за адміністративно-територіальними одиницями»; - повідомлення про нездійснення діяльності (якщо оператор, провайдер телекомунікацій фактично не здійснював діяльність у сфері телекомунікацій відповідно до зазначеного (зазначених) в Реєстрі виду (видів) діяльності)). Звертаємо увагу: У випадку подачі звітності через Систему електронної звітності НКРЗІ оператор, провайдер телекомунікацій має право не подавати звітність в паперовій формі (відповідно до пункту 7 Розділу ІІ Порядку надання звітності).
 7. 1 point
  ну и отлично. запоребрик накуй! пусть варятся в своем дерьме, хера о них думать?
 8. 1 point
  Никто нигде не застрял, все правильно делает. Вы хотите работать бесплатно? Не наработались еще по 50 грн интернет? А в этом случае будет за 50 грн человек 20 сидеть и смеяться над вами.
 9. 1 point
  может быть у человека уже есть трасса через херсон, а он хочет резерв)
 10. 1 point
×