Jump to content
Local

torgovec

Сitizens
  • Content Count

    481
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by torgovec

  1. torgovec

    Продам новые свитчи

    Dell EMC N1108T-ON-08, L2, 8*1GbE(RJ45) 2*1Gb Combo SFP 1xUSB 3012грн!! нові, пожиттєва гарантія. ціни приведені для провайдерів. на оптових закупках додаткові знижки. 067-2903595, 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  2. Продам свитчи с оптическими входами. Новые, со склада. 1 ApplyNet AN-SW164F 16х100Мбит/с SFP 100base-FX SFP 1000base-X 3700 гр. 2 ApplyNet AN-SW812F 8*100SFP+2*1GbSFP+1*Rj45 200x120x30 2025 гр. 3 ApplyNet AN-SW802F 8x100BASE-FX (SFP) 2x1000BASE-X (SFP) 1975 гр. 4 ApplyNet AN-SW802M 8x100 (SFP) 2x1Gb (SFP) метал +шейпинг+DHCP Snoopin 2145 гр. 5 ApplyNet AN-SW908F 8*100/1000SFP+1*1GbSFP 200x120x30 2565 гр. 6 BDCOM S2548GX 44 х Gb SFP+4 х 10/100/1000M/Gb SFP Combo 110225 гр. 7 Cisco SB SG300-10SFP-K9 L3 8*1GbSFP + 2хcombo 1Gb 4840 гр. 8 Edge-Core ECS4510-28F L2 22*1Gb SFP+2*combo 1Gb+2*10Gb SFP++2*10Gb 12600 гр. 9 Edge-Core ECS4610-24F L3 22 x Giga SFP + 2 x Giga combo (RJ45 / SFP) 8310 гр. 10 Edge-Core ES3528M-SFP L2 24x100SFP+2*1GbRj45+ 2x1Gb Combo 5626 гр 11 Zyxel MES3500-24F 24*100Mb SFP+4*1Gb Combo 5203 гр. Все формы оплаты. Доставка по Украине, включая Крым.
  3. torgovec

    Продам новые свитчи

    Dell X4012-08 12*SFP/SFP+ 1Mbyte до 240 Гбит/с 26250грн !! акційна ціна на складсі моделі D-Link DGS-1100-10/ME L2 8*1Gb+2combo SFP 190*120*38 2200грнзакінчуються..поки нові поставки не заплановані
  4. Предлагаем SFP разных производителей и модификаций 1. 4A SFP 1G WDM 20km SC пара 398 грн. 390 грн. 2. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1310 107 грн. 104 грн. 3. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1550 115 грн. 113 грн. 4. 4A SFP 1G WDM 3km SC пара 222 грн. 217 грн. 5. A-GEAR SFP 1G WDM 20km SC пара 448 грн. 440 грн. 6. A-GEAR SFP 1G WDM 3km SC 1310 116 грн. 113 грн. 7. A-GEAR SFP 1G WDM 3km SC 1550 125 грн. 121 грн. 8. A-GEAR SFP 1G WDM 3km SC пара 241 грн. 234 грн. 9. A-GEAR SFP 10/100/1000 RJ45 242 грн. 237 грн. 10. ALISTAR SFP 1G WDM 20km SC пара 349 грн. 340 грн. 11. ALISTAR SFP 1G WDM 7km SC пара(лазер CYOPTICK USA) 257 грн. 253 грн. 12. ALISTAR SFP 1G WDM 3km SC пара 222 грн. 218 грн. 13. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1310 перешитая 100Мб 111 грн. 108 грн. 14. 4A SFP 1G WDM 3km SC 1550 перешитая 100Мб 119 грн. 117 грн. 15. 4A SFP 1G WDM 3km SC пара перешитая 100Мб 226 грн. 221 грн. price.xls
  5. SFP+ WDM 10G -LR 20km LC 1270/1330 від 1260грн 882грн SFP+ WDM 10G -ЕR 40km LC 1270/1330 від1820грн 1355грн SFP+ WDM 10G -ЕR 60km LC 1270/1330 від 3080грн 1404грн SFP+ 10G -ER 40km LC DUPLEX від 4200грн 3600грн Гарантія 1 рік. На опті і постійним клієнтам знижки. є з ПДВ. Всі з DDM. sales@ istc.kiev.ua 044-2345335, 050-4473126, 067-2903595
  6. Патчі категорії 6. 1 Патч-корд 0.5m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6050GY KINGDA 20.60 2 Патч-корд 1m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6100GY KINGDA 24.53 3 Патч-корд 2m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6200GY KINGDA 38.59 4 Патч-корд 3m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6300GY KINGDA 50.36 5 Патч-корд 5m UTP Cat 6 сірий CU KD-PAUT6500GY KINGDA 72.26 Ціни з ПДВ. На опті знижки. 044-2345335, 067-2903595 sales@istc.kiev.ua
  7. torgovec

    Продам патч-корди

    в продажі
  8. torgovec

    Продам приставки MAG

    Нова поставка TBS вже в дорозі.. 6908 подорожчали. Маги всі на складі.
  9. Продам приставки MAG 250 Micro оптом и в розницу Вот табличка цен от производителя (продаем по ней) от 1 шт от 10 шт от 30 шт от 50 шт от 100 шт 670 630 610 595 580 Постоянным клиентам как всегда лучшие условия!!! Расширяем ассортимент по просьбе наших любимых клиентов Приведена цена едина для всех форм оплаты. В том числе и по бн с НДС.
  10. torgovec

    Продам новые свитчи

    ми світчі продаємо.. самі їх не використовуємо в бізнесі. 1210-12 маємо в продажі.. 3200-28ф вже знятий з виробництва і на вторинному ринку ще продаються юзані.
  11. torgovec

    УКОС Х темы дискуссий

    Панове, Ви не чуєте один одного.. А, значить, компроміс не знайдете..
  12. Предлагаем со склада в Киеве,сетевые адаптеры,проводные и беспроводные Адаптеры сетевые беспроводные Asus PCE-N10 Wireless PCI-E 802.11n, 150Mbps 108 грн. Asus PCE-N15 Wireless PCI-E802.11n , 300Mbps (2T2R)] 164 грн. Asus PCE-N53 Wireless Dual-band PCI-E 802.11n , 300Mbps (2T2R) 304 грн. Asus USB-N10 USB 2.0 802.11n, 150 Mbps, mini size 136 грн. Asus USB-N10 USB 2.0 802.11n, 150 Mbps, mini size 103 грн. Asus USB-N13 Wireless USB 2.0 802.11n, 300 Mbp 136 грн. Asus USB-N66 Dualband Wireless LAN N USB 802.11 a/b/g/n, 450 441 грн. Asus WL-107G WiFi 802.11g 54Mbps PCMCIA 77 грн. ТОЛЬКО У НАС!!! Asus WL-167G V3 WiFi 802.11g 150Mbps USB2.0 95 грн. D-Link DHD-131 Wi-Fi 2.4GHz or 5Ghz WPA/WPA2 879 грн. D-Link DWA-125/A3A WIRELESS 802.11b/g/n USB 150Mb 101 грн. D-Link DWA-126 WIRELESS 802.11b/g/n USB 300Mb 186 грн. D-Link DWA-127 150Mb USB High-Gain 3dbi 802/11n 153 грн. D-Link DWA-140 802.11n RangeBooster, 300Mb, USB2.0 118 грн. D-Link DWA-160 RangeBooster N DualBand USB 2.0/1.1 227 грн. D-Link DWA-525 802.11b/g/n, PCI, 150Mbps 95 грн. D-Link DWA-547 802.11n RangeBooster, 300Mb,PCI 236 грн. D-Link DWA-566 Xtreme N™ 2,4/5 802.11n 300Mb dual band PCIE 230 грн. D-Link DWA-643 802.11N Express Card для ноута 410 грн. D-Link DWA-645 802.11 draft N Wireless CardBus Adapter 228 грн. D-Link DWL-G650 107 грн. Edimax EW-7711UAn WiFi, Wi-Fi адаптер, 150 Мбит/с, USB 2.0 115 грн. Edimax EW-7711UMn , 802.11b/g, nLite USBN 78 грн. Edimax EW-7711USn Wi-Fi 802.11n 150 Mbps 115 грн. Edimax EW-7722IN PCI,Wireless, 300Mbps, IEEE 802.11b/g/n 171 грн. Edimax EW-7722PND PCIE, 2,4/5GHz Dual Band WPS 261 грн. Edimax EW-7722UND 300M 2x2 Wireless 802.11a/b/g/n Dual Band USB Adapte 212 грн. Edimax EW-7722UTN Wi-Fi, 150Mbps, IEEE 802.11b/IEEE 802 130 грн. Edimax EW-7733UND USB 2.0, Wireless, 450Mbps, IEEE 802.11a/b/g/n 370 грн. Edimax EW-7811UN 150Mbps, 802.11 b/g/n, 1T1R, mini-size USB 96 грн. Edimax NMAX EW-7718UN EDIMAX 300Mb USB 2.0 117 грн. EUSSO UGL2430-U2 2.4GHz 300Mbps USB2.0, MIMO, 2T3R дуже потужний!! 127 грн. EUSSO UGL2430-VP 300M Wirelles PCI Adap 3 съём антны 227 грн. Intel Centrino WRL 300MBPS ADAPTER PCIE 62205ANHMWDTX1 921440 370 грн. Linksys AE1200 USB адаптер Wireless-N Selectable Dual-Band (2.4 or 5 253 грн. Linksys AE2500 USB адаптер Wireless-N Selectable Dual-Band (2.4 or 5 G 401 грн. Linksys AE3000 USB адаптер Wireless-N Selectable Dual-Band (2.4 or 5 G 460 грн. Linksys WMP600N Wireless-N PCI Adapter with Dual-Band 423 грн. Tenda W311M 1T1R 11n Mini USB Adapter Wireless Roaming 70 грн. Tenda W322U WIRELESS 802.11n 300Mbps USB 2.0 int ANT sony PSP N 96 грн. TP-Link TL-WDN3200 N600 двухдиапазонній USB 2.0 180 грн. TP-Link TL-WDN4800 450Mbps Wireless N Dual Band PCI Express Adapter, A 294 грн. TP-Link TL-WN721N 150M Wireless USB Adapter 80 грн. TP-Link TL-WN721NC 150M Wireless USB Adapter 96 грн. TP-Link TL-WN722N 150M High-Gain USB Ad внеш.антена 100 грн. TP-Link TL-WN722NC 150M High-Gain USB внеш.ант+подставка 113 грн. TP-Link TL-WN723N 150Mbps Wireless N USB Adapter Mini Size 92 грн. TP-Link TL-WN725N 150Mb Nano USB adapter 97 грн. TP-Link TL-WN727N 150M Wirel USB Ad Ralink внут.антена 85 грн. TP-Link TL-WN751ND 150Mb PCI 802.11n/g/b 1ant 115 грн. TP-Link TL-WN781ND 150Mbps PCIExpress Wireless Adapter 97 грн. TP-Link TL-WN811N 300M Wirelles Cardbus Adap MIMO 2T2R 204 грн. TP-Link TL-WN821N 300M Wirelles USB Adapter 111 грн. TP-Link TL-WN821NC 300M Wirelles USB Adapter 135 грн. TP-Link TL-WN822N 300M WiFi 2*3Db ext ant USB Adapter 171 грн. TP-Link TL-WN823N 300M WiFi mini 2*3Db ext USB Adapter 140 грн. TP-Link TL-WN851N 300M Wirelles PCI Adapter 2 съём ант 150 грн. TP-Link TL-WN851ND 300Mbps беспровод адап съём ант 167 грн. TP-Link TL-WN881ND 300Mbps PCIExpress 2 антени 171 грн. TP-Link TL-WN951N 300MWirelles PCI Adap 3 съём ант 210 грн. Адаптеры сетевые проводные 10/100/1000 Allied Telesis AT-2701FX/SC-001 32 bit 100Mbps Fast Ethernet Fiber Ada 1 015 грн. D-link DFE-520TX 10/100 PCI WOL 36 грн. D-link DFE-551FX Managed Fiber 32-bit PCI NIC 485 грн. D-Link DGE-528R/B PXR/RPL Boot ROM for DGE-528T Re 75 грн. D-Link DGE-528T 1-port UTP 10/ 100/ Gigabit/ PCI 73 грн. D-Link DUB-E100 USB 10/100 176 грн. EDIMAX EN-9235TX-32 PCI, 10/100/1000Base-T, 1000Mbps, Gigabit Etherne 74 грн. EDIMAX EU-4208 USB 2.0, 10/100M, 100Mbps, Fast Ethernet 127 грн. EDIMAX EU-4230 USB 2.0,10/100M, Fast Ethernet, USB Hub 234 грн. EDIMAX PCIE1 1G/EN-9260TX-E 121 грн. EDIMAX EN-9130TXL 10/100Base-TX Fast Ethernet, PCI 32, UTP, Realtek, w 37 грн. Intellinet 10/100/1000 Network Card 32bit, Ethernet PCI 522328 90 грн. INTELLINET 509510 10/100 PCI 32bit, RJ-45 Realtek RTL8139D 32 грн. Хит продаж!! TENDA TEL8139D (PCI, 10/100M) Ret 28 грн. TP-Link TF-3200 PCI (10/100M) 28 грн. TP-Link TF-3239DL PCI (10/100M) Realtek RTL 8139D 32 грн. TP-Link TG-3468 32Bit PCIE (10/100M/1Gb) R8168 76 грн.
  13. MCX4121A-XCAT Mellanox ConnectX-4 Lx EN network interface card, 10GbE dual-port SFP+, PCIe3.0 x8, tall bracket, ROHS R6 6500грн!! гар. 3 роки. Суперціна за брендову картоку!!
  14. TP-Link Mercusys Netis Totolink в продажу. Повний асортимент. Кращі ціни. Безкоштовна доставка по Україні (опт і дрібний опт.. від 6000грн) Роути нові. Гарантія офіційна. продаж зПДВ. 067-2903595 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  15. Ціни при покупці ящика роутів в подарунок фірмова кепка від TP-Link!! при оптових покупках безкоштовна доставка в регіони Самі ходові 1 TP-Link TL-WR840N HW v.2 20шт * 418грн 2 TP-Link TL-WR841N 20шт * 474грн 3 TP-Link TL-WR940N v3 450Mb 10шт * 610грн 4 TP-Link TL-WR850N 3000Mbps (апгрейд 840 для провайдерів) 20шт * 386грн новинка для проайдерів Економ-версія відомого бренда: 1 Mercusys MW300RE Підсилювач бездротового сигналу, швидкість 300Mbps 20шт * 390грн 2 Mercusys MW305R_V2 Бездротовий маршрутизатор 300Mbps + 4Lan 3ant 20шт * 320грн (вже номер 4 по популрності в Україні) 3 Mercusys MW325R Бездрот.посилений 300Mbps+3Lan+4Ant 10шт * 381грн 4 Mercusys AC12 AC маршрутизатор AC1200 + 4Lan*100 4ant 10шт * 677грн 5 Mercusys MW301R Бездротовий маршрутизатор 300Mbps + 2Lan 2ant 20шт*291грн самий дешевий з 300Мбітних І популярні роути в місцях з нестабільним живленням TOTOLINK N150RT 150Mbps 20шт * 296грн знову в продажу TOTOLINK N300RT 3000Mbps 20шт * 338грн.. Акційна ціна на 300Мб TOTOLINK A3002RU AC (4+1)*1Gb 4a usb2.0 10шт * 1050грн Totolink N100RE-v3 20шт * 279грн новинка. самий дешевий 150Мб Тotolink N200RE-v3 20шт * 316грн новинка. дешевий 300Мб Роути нові. Гарантія офіційна 2роки. продаж зПДВ. 044-2345335 050-4473126 sales@istc.kiev.ua
  16. torgovec

    Продам медики WDM 100Mb

    Медики D-Link, Fora, RCI, Foxgate, Optolink, Step4Net ,AGEAR з БЖ від 195грн 165грн
  17. Почистили незабранные резервы. В результате на складе есть некоторое небольшое количество медиаконверторов. A-GEAR BP 220AC-5DC 1,20А Блок питания 33гр A-GEAR MC-213WL (100Мб, 20 км, ТХ1310, WDM) wo BP 164гр A-GEAR MC-215WL (100Ìá, 20 êì, ÒÕ1550, WDM) wo BP 164р ALISTAR AFT-813W (WDM 100Мб 20км 1310)+ БП 191гр ALISTAR AFT-815W (WDM 100Мб 20км 1550) + БП 191гр A-GEAR МС-213X14W (оптика100Мб+4*10/100медь,20 км,ТХ1310,WDM)+БП 295р A-GEAR МС-215X14W (оптика100Мб+4*10/100медь,20 км,ТХ1550,WDM)+БП 295гр TP-Link MC220L 1Gb(Rj45)-1Gb(fiber LC) w SFP convertor 160гр Цены указаы в гр. в Киеве по состоянию на утро 14.11.2012г. Кто первый оплатил-тому и отгрузили. продаем только парами. 4-портовые можно и распаровку. следующий большой приход-дней через 10.
  18. torgovec

    Продам PON (ONU) -GPON,GEPON

    Ціни на ОЛТ BDCOM і ОНУ BDCOM FORA PICOTEL знижено. також в наявності БЖ до ОНУ.
  19. Продам устаткування для GEPON & Gpon. ОНУ на сьогодні є такі. 1 GEPON ЕP 1001 Е1 393.77 2 ONU BDCOM P1501D1 1*10/100/1000 TX 1*PON Realtek plastic GEPON 483.17 3 ONU FoxGate NR1101 10/100/1000 Realtek 376.48 4 ONU FoxGate 1001WZ 10/100/1000 ZTE 110*70*30 400.50 5 ONU PICOTEL PU-E810 EPON 1*PON ZTE 5V-1.0A 110*70*30 379.03 6 ONU FiberField FF-E171Z встроенный роутер Opt82,ACL 393.77 7 ONU FiberField FF-E172RWF встроенный роутер Wi-Fi 150Mb Opt82,ACL 714.17 8 ONU Alcatel-Lucent I-010G GPON 1*1Гб IPTV 496.62 9 ONU Huawei HG8010C-EU GPON (роз'єм SC/UPC сині) 445.99 10 ONU BDCOM GPON GP1501-1G LC\UPC 587.29 11 ONU TP-Link TX6610 1*10/100/1000M TX,1 GPON,plastic 558грн Гарантія 1 рік. на опті знижки. sales@istc.kiev.ua 044-234-5335, 067-2903595
  20. torgovec

    SFP ONU

    Гепон недоступні були..місяці 3 потрібно чекати..з гпон ніби проблем не було з доступністю..
  21. torgovec

    Продам приставки MAG

    MAG & TBS в продажі
  22. ось так на сьогодні Mercusys MW300UM Бездротовий MINI USB-адаптер 300Mbps 150грн!! акція
  23. torgovec

    Продам патч-корди

    Продаємо.. суперціни.. ПДВ.. Гарантія.. ВІдправка по Україні
  24. 1.Курс падає.. А ним і ціни..)) 2.Новинка TOTOLINK N600R 2.4GHz, 600Mbps (4+1)*100Мб 4*5dBi посилений 9V DC/0.8A 634грн з ПДВ
  25. TP-Link T2500-28TC (TL-SL5428E) L2 24*100+4*1GbCombo QinQ VLAN 2999грн!
×