Jump to content
Local

krezalis

Muggles
 • Content Count

  93
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Обычный

About krezalis

 • Rank
  Первая Кровь

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. Кодись на nag проскакувала тема, коли на деяких тупариках змінювали eeprom і чіп робив ізоляцію портів)
 2. так, це лінком на фото. Тому шукаю альтернативних провайдерів. Можуть підключити за 300 грн до цього ящика, або за 2000 гепон, і рік без абонентплати. Ящик закривають другий тиждень, також написали в приватні що з радістю підключать)
 3. Цікавить підключення до інтернету. Наявні провайдери: - Воля (DOCSIS) - LinkCom (GEPON + тупарики) - lvivnet.com.ua (невідомо) Один з провайдерів:
 4. krezalis

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Слаботочка в новобудові. В деякий місцях між поверхами пройти неможливо. От якби забудовник контролював виконання робіт, то потім обслуговувати одне задоволення.
 5. чи буде DVR писати з axis камери mpeg4 потік?
 6. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  Тут цікаво що укртелеком замінив АТС на 650 комбінованих шаф від huawei, і якщо раніше було 5-10 км до атс і ніяка швидкість ого, то тепер dslam стоїть в шафі за умовно 500 метрів, і може бути швидкість 24 мбіт.
 7. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  На фото або астра або київстар, щиток першого поверху. Укртелеком в кожному підїзді на 5 поверсі розмістили активку. Звідти вже витою до абонента. Астра і скрутки находили, і оптискали, і всеодно пропадав нет. Роутери міняли, і підключали шнурком. В контексті що не ADSL, а FTTB
 8. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  Астра то пзд. Для нових підключень хочуть 400 грн авансу готівкою при підключенні у багатоповерховому кабельованому будинку, підключають протягом 7 робочих днів. Ціни: до 40 мбіт 75 грн (за NAT), до 100 мбіт 125 грн. Сусід відключився, пропадав нет по пару годин на день. В результаті підключено до оптики Укртелекому: 65 грн/міс за 20 мбіт.
 9. Прикріплювали до джгута чим?: ізострічкою лавсановою, стяжками, кліпсами? Живили по passive / active poe? Чи від систем ліфта? Кабель негорючий? Вносили зміни в документацію ліфта?
 10. Напевно десь таку, і вішати над кнопками, щоб точно фейс засвітився. Доречі хтось підкаже модель камери?
 11. В атачі жгут, з вільних тільки прямі дроти, по них пускати хіба xDSL.
 12. Камери не були розміщені, у джгуті є вільні пари, 8 дротів, але не дадуть до них підключитися. Оптимально поставити Ubiquiti NanoStation Loco M2 (або TP-LINK CPE210 ) знизу кабіни, і на дні шахти. Ліфт OTIS MCS 220 В ліфті є живлення 30V від шини даних, і 220V на привід дверей.
 13. Скільки приват %? Зараз на платоні, 4 рік, 2.5
 14. Що саме Ви доробляєте? Ac ok, battery low використовуєте?
 15. Навіть у проект і будівництво нові будинки не закладують такі прості речі як кабель домофону, інтернету, антенноко коаксіалу... По фершую усі інтернет кабелі у комутаційну, а там вибирайте до якого проовайдера підключатися. Один крос кабель між спільною сумісно власністю і провайдером.
×