Jump to content
Local

krezalis

Muggles
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

krezalis last won the day on December 8 2019

krezalis had the most liked content!

Community Reputation

7 Обычный

About krezalis

 • Rank
  Первая Кровь

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Львів

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. активувалася ок, оперативно. PS: для персонального використання, щоб не було напису про активацію.
 2. krezalis

  Два ввода

  Раз коротнув 2 фази, вирубило вхідний автомат на 400А. І 3 автоматів різного номіналу по дорозі із феєрверком. А тут 2 підстанції... По нормальному вибір живлення робиться на 2 рубильниках які зєднані схемою блокировки і зоною, коли жоден вхід не задіяний. Десь так: http://we.cs-cs.net/blog/el/391.html
 3. Моторизований перемикач. На спарених контакторах з мех блокировкою не варто робити. Нуль рвати, заземлення ні. http://we.cs-cs.net/blog/el/391.html
 4. krezalis

  Львів, Наливайка, 7

  Кодись на nag проскакувала тема, коли на деяких тупариках змінювали eeprom і чіп робив ізоляцію портів)
 5. krezalis

  Львів, Наливайка, 7

  так, це лінком на фото. Тому шукаю альтернативних провайдерів. Можуть підключити за 300 грн до цього ящика, або за 2000 гепон, і рік без абонентплати. Ящик закривають другий тиждень, також написали в приватні що з радістю підключать)
 6. krezalis

  Львів, Наливайка, 7

  Цікавить підключення до інтернету. Наявні провайдери: - Воля (DOCSIS) - LinkCom (GEPON + тупарики) - lvivnet.com.ua (невідомо) Один з провайдерів:
 7. krezalis

  Прокладка кабелю "майстрами"

  Слаботочка в новобудові. В деякий місцях між поверхами пройти неможливо. От якби забудовник контролював виконання робіт, то потім обслуговувати одне задоволення.
 8. чи буде DVR писати з axis камери mpeg4 потік?
 9. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  Тут цікаво що укртелеком замінив АТС на 650 комбінованих шаф від huawei, і якщо раніше було 5-10 км до атс і ніяка швидкість ого, то тепер dslam стоїть в шафі за умовно 500 метрів, і може бути швидкість 24 мбіт.
 10. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  На фото або астра або київстар, щиток першого поверху. Укртелеком в кожному підїзді на 5 поверсі розмістили активку. Звідти вже витою до абонента. Астра і скрутки находили, і оптискали, і всеодно пропадав нет. Роутери міняли, і підключали шнурком. В контексті що не ADSL, а FTTB
 11. krezalis

  ЖК шукає провайдера

  Астра то пзд. Для нових підключень хочуть 400 грн авансу готівкою при підключенні у багатоповерховому кабельованому будинку, підключають протягом 7 робочих днів. Ціни: до 40 мбіт 75 грн (за NAT), до 100 мбіт 125 грн. Сусід відключився, пропадав нет по пару годин на день. В результаті підключено до оптики Укртелекому: 65 грн/міс за 20 мбіт.
 12. Прикріплювали до джгута чим?: ізострічкою лавсановою, стяжками, кліпсами? Живили по passive / active poe? Чи від систем ліфта? Кабель негорючий? Вносили зміни в документацію ліфта?
 13. Напевно десь таку, і вішати над кнопками, щоб точно фейс засвітився. Доречі хтось підкаже модель камери?
 14. В атачі жгут, з вільних тільки прямі дроти, по них пускати хіба xDSL.
 15. Камери не були розміщені, у джгуті є вільні пари, 8 дротів, але не дадуть до них підключитися. Оптимально поставити Ubiquiti NanoStation Loco M2 (або TP-LINK CPE210 ) знизу кабіни, і на дні шахти. Ліфт OTIS MCS 220 В ліфті є живлення 30V від шини даних, і 220V на привід дверей.
×