Перейти к содержимому
Local

fujitsu

Маглы
  • Публикации

    15
  • Зарегистрирован

  • Посещение

Репутация

2 Обычный

О fujitsu

  • Звание
    Пролетал Мимо

Посетители профиля

436 просмотров профиля
  1. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 120 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 2шт / 600грн/пара - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, / 400грн/пара з блоками живлення 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 400грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 12. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /15шт/ 80грн/шт 13. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /15шт/ 100грн/шт 14. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 15. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1000грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1800грн/шт 16. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 17. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 18. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 19. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 20. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 21. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 22. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 23. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2200грн/шт 24. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 25. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 26. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter (у використанні майже не був) - 1200 грн 27. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований, брався як резервний) - 200грн
  2. Дуже якую за повідомлення:) Ми обговорювали з вами проблему в переписці не однократно, а тепер, виходить, що - "Бывший владелец морознулся". Враховуючи, що товар в мене працював ідеально і практично щоденно, в ньому я впевнений, а от у вас, після такого повідомлення - не дуже, оскільки все можна вирішити в звичайній розмові.
  3. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 120 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 400грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 12. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 13. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /15шт/ 80грн/шт 14. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /15шт/ 100грн/шт 15. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 16. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1000грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1800грн/шт 17. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 18. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 19. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 20. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 21. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 22. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 23. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 24. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2300грн/шт 25. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 26. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 27. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 28. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 29. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  4. Особисто на фаст-коннекторах, в свій час, розпочинав будову своєї мережі. Із своєї практики, деякі, забуті для переварки з'єднання, - прожили 3+років.
  5. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 120 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 400грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 12. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 13. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 14. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 15. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 16. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1000грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1800грн/шт 17. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 18. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 19. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 20. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 21. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 22. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 23. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 24. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2300грн/шт 25. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 26. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 27. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 28. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 29. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  6. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 120 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 400грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 12. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 13. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 14. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 15. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 16. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1000грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1800грн/шт 17. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 18. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 19. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 20. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 21. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 22. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 23. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 24. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2300грн/шт 25. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 26. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 27. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 28. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 29. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  7. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 120 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 400грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 12. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 13. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 14. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 15. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 16. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1000грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1800грн/шт 17. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 18. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 19. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 20. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 21. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 22. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 23. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 24. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2300грн/шт 25. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 26. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 27. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 28. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 29. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  8. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 150 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 450грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 12. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 13. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 14. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 15. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 16. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1100грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1900грн/шт 17. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 18. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 19. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 20. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 21. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 22. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 23. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 24. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2300грн/шт 25. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 26. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 27. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 28. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 29. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  9. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 150 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 450грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 12. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 13. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 14. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 15. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 16. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1100грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1900грн/шт 17. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 18. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 19. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 20. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 21. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 22. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 23. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 24. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2300грн/шт 25. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 26. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 27. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 28. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 29. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  10. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 150 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, /1паpa / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт - NanoBridge M2 (NB-2G18) тільки зеркало з кріпленням, без головки / 1 шт / 100грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 450грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. FAST-connector pigtail fiber механічний з'єднувач оптоволокна на пігтейл SC / 10шт / 25 грн/шт 12. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 13. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 14. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 15. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 16. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 27. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1100грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1900грн/шт 18. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 19. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 20. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 21. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 22. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 23. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 24. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 25. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2400грн/шт 26. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 27. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 28. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 29. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 30. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  11. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось.  1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 180 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, /1паpa / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт - NanoBridge M2 (NB-2G18) тільки зеркало з кріпленням, без головки / 1 шт / 100грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 450грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. FAST-connector pigtail fiber механічний з'єднувач оптоволокна на пігтейл SC / 10шт / 25 грн/шт 12. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 13. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 14. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 15. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 16. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 27. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1100грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1900грн/шт 18. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 19. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 20. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 21. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 22. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 23. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 24. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 25. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2400грн/шт 26. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок живлення - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок живлення - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 27. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 28. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 29. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 30. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  12. Продам матеріали, обладнання, розхідники для мережі. Все, що зосталось. 1. Кабель: - оптоволокно Южкабель ОЦПс-1А1, 1.5кН, 1 волокно нове / 152 метрів / 4грн/м - оптоволокно UTEX ОКП(0)х2, 1.5кН, 2 волокна нове/ 76 метрів / 3грн/м - оптоволокно Одескабель ОКАДТ-д 1.5 кН П-2Е1, 2 волокна нове/ 203 метрів / 4грн/м - оптоволокно ОТЛ-М(2,7)П-4*12Е1 нове 48 волокон є відрізки 76 метрів та 31 метрів броньований/ 15грн/м - за весь кабель -2900грн 2. Патч-корди оптичні : - 3метри із коннекторами SC-SC / є 8шт / 26 грн/шт - 2метри із коннекторами FC-SC / є 2шт / 26 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-SC / є 2шт / 23 грн/шт - 1метр із коннекторами LC-LC / є 1шт / 25 грн/шт - 5метрів із коннекторами FC-FC / є 2шт / 50 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. SC / 20шт/ 11 грн/шт - Пігтейли оптичні б.у. LC / 10шт/ 11 грн/шт 3. Оптичний PLC дільник 1:8 із пігтейлами SC/ 3шт/ 180 грн/шт 4. З'єднувачі SC-SC конекторів волокна нові 25шт / 30шт / 100грн/30шт 5. Модулі SFP : - RCI SFP-WDM-SM0220, 20Km SC/ є пара 1310+1550 / 400 грн/пара - TP-link TL-SM321B 20Km LC/ 1шт / 400грн/шт - Fora SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1шт / 110 грн/шт - Foxgate SFP-1SM-1310nm-3sc, 3km SC/ 1 шт / 110грн/шт - STELS AP-B53121-3CS3 1550nm, 3km SC/1 шт / 110грн/шт 6. МЕДІАКОНВЕРТОРИ: - TP-Link MC220L під SFP модулі + живлення /4 шт/ 260грн/шт - Fora, Stels, /1паpa / 400грн/пара 7. Антени точки доступу Ubiquiti: - Ubiquiti AirGrid M5 HP 23dBi / 1 шт / 760 грн/шт - NanoBridge M5 22 dBi (NB-5G22) / 1 шт / 800 грн/шт - NanoBridge M2 (NB-2G18) тільки зеркало з кріпленням, без головки / 1 шт / 100грн/шт 8. Антенa- точка доступу TP-Link TL-WA5210G / 1шт/ 400грн/шт 9. Антена TP-Link TL-ANT2412D / 2 шт/ 450грн/шт 10. Мережева карта INTEL 2 ПОРТА PN 371-0905-04 нова / 1шт/ 800грн/шт 11. Кріплення кабелю зажими натяжні: - для плоского кабелю нові /60 шт / 7грн/шт - для круглого кабелю зажим Н3 нові /40шт/ 9грн/шт 13. FAST-connector pigtail fiber механічний з'єднувач оптоволокна на пігтейл SC / 10шт / 25 грн/шт 15. Кабель живлення до техніки "вісімка" 220. 1,8м нові / 50шт/ 19грн/шт (750грн/50шт) 16. Блок живлення 5 Вольт 0,6 Ампер нові та б.у./ 5 шт/ 25грн/шт 17. Світчі тупі 5 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /11шт/ 80грн/шт 18. Світчі тупі 8 портів+живлення б.у. netis, tenda, tplink /9шт/ 100грн/шт 19. Світчі тупі 16 портів НОВІ /2шт/ 550грн/шт 20. Світчі керовані 2 рівня б.у. : - Foxgate FoxGate S6208-S1 8портів + sfp порт / 2 шт/ 1100грн/шт - FoxGate S6224-S2 24 порти + sfp порт/ 2 шт/ 1900грн/шт 21. Грозозахист під RJ45 нові / 25шт/ 100 грн/шт 22. Гумові захисні накладки на RJ-45 / 25шт/ 25грн/25шт 23. Розварочна муфта SOFETEC FOX Z04/4-16 з сплайс-касетой S108, Максимально сварок: 8 / 16 (гільзи в два слоя) (Нові)/ 6 шт / 250грн/шт 24. Розварочний бокс б.у. /3шт/ 150грн/шт 25. Ящики антивандальні: - Антивандальний ящик БК-550-3U-з-пенал 50см х 50см х 20см із замком / 1шт/ 450грн/шт - Антивандальний ящик БК-400-С-ПТ- 30см х 40см х 150см без замка/ 2шт / 165грн/шт - Антивандальний ящик 50см х 60см х 30см НОВИЙ із крабовим замком/ 1шт/ 1100 грн/шт 26. Віддалений GSM вимикач. (на сім-карті) / 1шт/ 500 грн/шт 27. Блоки живлення до ПК 300-450Вт різних виробників б.у. 11 шт 200грн/шт 28. Системний блок 2 ядра проц (intel 2.4GHz, amd 2.4GHz), озу 4Гб, 320Гб вінчестер, європейські, фірм DELL, HP / 5шт / 2400грн/шт 29. Монітори: - Samsung S19A300N - 19" + блок питания - 865грн -IIyama ProLiteE2271HDS 22'' + блок питания - 1400грн - Samsung 932MV +TV - 2000грн - DIGITAL VEW POPMON23-001 23'' (без підніжки. на стіну) - 1300грн - Ріні інші виробники 17'' , 11шт - 460грн/шт 29. Кабель коаксиальний CAVEL DG 113 ZH B italy 35м в бухті - 25грн/м 30. Стріпер CLAUSS CFS-2, USA, Б.У. - 250грн 31. Оптичний вимірювач потужності CPM-1 optical power meter - 1200 грн 32. Оптичний лазерний тестер волокна 10-12км (майже не користований) - 200грн
  13. Для разових, термінових ремонтів по місту брав 200 грн,за зварку. А якщо звичайне замовлення,- то 50 грн.
  14. Напишіть сітку тарифів, ваших послуг.
×