Jump to content

vit_

Сitizens
 • Content Count

  293
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Posts posted by vit_

 1. Українські депутати схвалили законопроект про стеження за жителями країни, причому платити за оновлення обладнання, необхідного для запису дзвінків і вихідних інтернет-даних, будуть провайдери. У свою чергу, вони піднімуть плату за інтернет-послуги, тому користувачі повинні бути готові до підвищення тарифів.

   

  У цій новині відразу два дуже неприємних фактів для простих українців. По-перше, законопроект передбачає можливість відстеження дзвінків і вихідних інтернет-даних від кожного жителя країни без судового дозволу. Якщо в минулому спецслужбам потрібна була постанова суду для організації стеження, причому вони використовували своє обладнання, яке по закінченню розслідування віддалялося з мережі провадейра, то тепер подібна техніка буде встановлена в мережах на постійній основі. А самі співробітники служби безпеки можуть почати стежити за людиною просто за підозрою в скоєнні ним будь-якого злочину, який можна кваліфікувати, як загрозливий цілісності держави. По-друге, всі завдання по обслуговуванню та встановленню подібного обладнання ляжуть на плечі провайдерів. А якщо враховувати, як вони ставляться до своїх клієнта, оплачувати всі ці «пустощі держави» будуть саме звичайні користувачі, для яких ціна інтернету злетить до граничних висот.

   

  Відповідний законопроект №3014 вже схвалений народними обранцями, проте в силу ще не вступив – він знаходиться на підписі у Зеленського. Але якщо врахувати, що саме президент проштовхував його на прийняття, то довго він там не залежиться і швидко буде затверджений. Відповідно жителям України варто підготуватися як морально, так і фінансово – «Великий Брат» ще не стежить за тобою, але вже готується.

   

  https://gsminfo.com.ua/31749-ukrayinczyam-dovedetsya-rozshhedrytysya-internet-podorozhchaye-v-kilka-raziv.html

 2. 4 часа назад, user_2009 сказал:

  Нужно брать микс у даталайн, вопросов нет, он кстати в этом канале и Украину льет, даже если у вас есть юаикс.

  топикастер иметт два канала.

  Так делают практически все, стараются продать микс по цене мира!

 3. Это что-то новенькое, во Львове еще такого не было, что бы кто-то на кого-то "стучал". Это кому дорогу перешел Нетворк? И Уар попал!?

  Если нет документальных подтверждений оных действий то можно и по "репе" получить?

  • Like 1
 4. Два года назад в Малаге был и общался с местными подключалами. За подключение хозяин давал 30-25 евро. В день 2-3 подключения делают (ленивый народ). Технология ПОН. Владение сварачником и перфоратором :)

  Сказал спасибо. У меня своей работы хватало тогда дома. Но сейчас все больше и больше задумываюсь о загранице.

  В этом году был там же, так вы не поверите - техника девушку видел лазающую по фасаду с мотком оптики.

  Но а так идите к местным провам, если язык знаете то работу найдете.

×
×
 • Create New...