Перейти до

анонімайзери та VPN в хлам


Рекомендованные сообщения

 

Каких проблем, СБУшники не могут проверять блокировки.

 

не хочу з Вами дебатувати, та, певно, Ви не надаєте послуги жодним органам державної влади, чи місцевого самоврядування, де якийсь "ентузіаст-спеціаліст", зайшовши зі свого смартфону через оновлений додаток ВК/ОК, без увімкненого ВПН, на один із заборонених ресурсів, не вирішить створити Вам, своєю письмовою заявою, проблем...

я розумію, що у нас країна правового нігілізму, де кожен може як відстояти власні права(досить рідко), так і повністю зануритись в багно(тут частіше, тому що є багато "але"), проте дане Рішення і Наказ мають для нас з Вами пряму дію...якщо абони зносять мозок, що не працює - значить так має бути...зносять голову, що з увімкненим впном швидкості немає, відео на інших ресурсах висне і т.п. - просите вимкнути впн і перевірити ще раз...

останнє, до речі, може для Вас мати ще більш гірші наслідки, через перевірку якості надання послуг...

Відредаговано Vetal_Rebel
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Каким службам? Людям ничего не запрещали... 

Плюсую! Задовбали дзвінки: -а-ля тормозить відео, повільно відкриваються сторінки. 80% юзверів користуються анонимайзерами. Заборона реально додала проблем. Але я згоден - це рашистське лайно потрібно

Бред. Замахаетесь. Все просто - мы едем к вам за 100 грн, если проблема у вас. Приезжаешь, галочку тык\мык = профит. Абон начинает жужжать - указ преза открыл и сказал - будешь гундеть дальше - зову

Последствия вы для себя придумываете. А реальные последствия будут - если все будут бояться и исполнять любые прихоти власти.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
де якийсь "ентузіаст-спеціаліст", зайшовши зі свого смартфону через оновлений додаток ВК/ОК, без увімкненого ВПН, на один із заборонених ресурсів

Додаток є сертифікованим ПЗ для перевірки заборони доступу до зазначених сайтів?

У Рішенні вказано - до сайтів, а не додатків B)

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У Рішенні вказано - до сайтів, а не додатків B)

 

"не в бровь, а в глаз" :D  - саме так вдалося відкинути звинувачення...крім того, до створення додатків провайдер не має жодного відношення....

 

Последствия вы для себя придумываете. А реальные последствия будут - если все будут бояться и исполнять любые прихоти власти.

не придумую...і, тим більше, не боюся B) ...просто застерігаю, в черговий раз, перестрахуватися...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

А https://zaborona.help/не в фаворе? Там можно настроить раздельно шо куда бегает..

ну я ж не буду юзверам рассказывать про то как обойти. Потом жди гостей. Нафиг надо. А звонков было  :facepalm:

 

Ты у себя в своей зоне ответственности согласно документа блокируешь? Блокируешь.., а то уже зона ответственности оленей и адептов вконтактика.  Просто тебе головняка "плокая скорость" от таких озабоченных меньше будет. Через опен впн будет бегать только вк и прочая лабуда. Все остальное по стандартным маршрутам.

 

:facepalm:  бред

А что ты знаешь о впн овер  ицмп?  )) Гуру опенвпн блиа . А ты в тот самый вконтактег нах ходишь ? И с какими целями :) ?

Відредаговано loki
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

При желании и на твоей стороне тебе твою "трубу" так "заполисить" можно, что оленем и адептом ты сам станешь :) . Тебе только список "метрик" еще не предоставили. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а технічній частині немає нічого?)))

 

повернусь до попередніх питань: як точно дізнатись що абон дійсно бігає через ВПН?)

 

можливо в людини дійсно щось з лінком до хати?!) а я йому буду втирати за ВПН)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

что именно сложно? спидтест запустить? да некоторые идиоты сидя на вайфай с сигналом под -85, тыкают каждые 2 мин проверить скорость на спидтесте и потом звонят и говорят, инет гавно

 

все они прекрасно знают, что такое спидтест

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ці всі поради типу "Пункт договору такий-то", "Закон такий-то", "наказ РНБО такий-то", "сам дурак" і т.п. не вирішують питання, а тільки загострюють його та підвищують градус конфлікту. 

 

Найправильнішим, на мою думку, як уже писали вище, пропонувати абоненту виїзд спеціаліста. Якщо проблема таки у ВПН - виклик оплачує абонент. Якщо проблема зі сторони провайдера - усуваємо та вибачаємось перед абонентом. За власний кошт, звісно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так так и делаем но дабы не тратить время в пустую сначала просим запустить спидтест.  А то что за скорость на ВАЙФАЕ неотвечаем прописано в договоре и при плохой скорости просим включить напрямую в комп и проверить , процентов 90 отпадает сразу. Остальное уже рабочие моменты:)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну з викликом все зрозуміло)

 

Сьогодні зранку був випадок: Абон (по радіо, доїхати до нього 100 грн не вистачить) шарить, що таке ВПН і все таке, вінда каже що нет є, а по суті нету взагалі немає на компі. В результаті - знайшов в процесах прогу, яку ставив для vk.com, вбив і все пішло)

Добре що мікротік має torch)) 20 хвилин на телефоні шукали те лайно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

https://2ip.ua  ^_^ Хотя проще попросить запустить ip.mail.ru. Если откроется и покажет какой-то Амстердам или Индокитай - значит 100% ВПН.

Відредаговано SySOPik
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

https://2ip.ua  ^_^ Хотя проще попросить запустить ip.mail.ru. Если откроется и покажет какой-то Амстердам или Индокитай - значит 100% ВПН.

Так тот же speedtest.net при использовании полного впн на компе будет показывать текущее месторасположение где-то в зажопинске, где стоит сервер впн.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

доїхати до нього 100 грн не вистачить

 

 

 

20 хвилин на телефоні шукали те лайно.
 

 

А час Ваш, типу, безплатний?  Чи говорити по телефону, власне, і є Ваша оплачувана робота?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

є ще один варіант без виїзду - попросити запустити TeamViewer...часу економить вагон(за економію на пальному взагалі мовчу)...

заодно зможете, в разі потреби, зайти на абонентський роутер....

у нас один розумник впн через ТП Лінк свій підняв, про наслідки такої самодіяльності, думаю, говорити не варто...зате, одним кліком мишки, виправивши ситуацію, почули: "я не знав, що воно положить інет" і "поставте мені самі щось, щоб я міг нормально сидіти у вашому інеті"...

на останнє просто відкрив сайт РНБО і попросив ознайомитись, ще залишив відкритим сайт управління захисту прав споживачів, й попросив звернутись туди, бо я, як провайдер, самостійно не збираюсь надавати йому доступ до заборонених ресурсів, встанослюючи необхідне ПО, після чого просто поклав слухавку....далі ні дзвінків від абонента, ні скарг, хоча опенвпн точно знаю, що юзає

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

доїхати до нього 100 грн не вистачить

 

 

 

20 хвилин на телефоні шукали те лайно.
 

 

А час Ваш, типу, безплатний?  Чи говорити по телефону, власне, і є Ваша оплачувана робота?

 

 

Мій час не безкоштовний. А це може бути проблемою?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

что именно сложно? спидтест запустить? да некоторые идиоты сидя на вайфай с сигналом под -85, тыкают каждые 2 мин проверить скорость на спидтесте и потом звонят и говорят, инет гавно

 

все они прекрасно знают, что такое спидтест

так попробуй ему растолкуй шо такое -85 :facepalm:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вадик, выходи с запоя. Пора уже бл@#ь.

Так уже давно как.

 

Еще проще - 2ip.ru 

Оке гугл. А если там, ну чисто гипотетически, внутри тонеля своя политика  и на все сервисы "тестилок" от источника переправка ?

 

 

а технічній частині немає нічого?)))

 

повернусь до попередніх питань: як точно дізнатись що абон дійсно бігає через ВПН?)

 

Нефіг делать :) Але кажуть ще піти побухать.

Відредаговано loki
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хотя, при большом желании, любой трафик можно "маскировать" под другой. Прикинь ? У правительства Японии вообще терки были по этому поводу.

Кста, там киберспортсменам нашим сотрудники не нужны ? :)

Если особо упоротые и  "важные" не верят как, то спросите у Daiyuu Nobori.

 

А я могу показать как, что и куда :).

 

У нас коршуны как делают ? Научился какой-то хуйне, и все. Я самый умный, самый поездатый. Все остальные ко-ко-ко.

Відредаговано loki
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кста, там киберспортсменам нашим сотрудники не нужны ? ©

"вашим" это чьим? Кацапским ? Вам ольгинских мало ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кста, там киберспортсменам нашим сотрудники не нужны ? ©

"вашим" это чьим? Кацапским ? Вам ольгинских мало ?

 

А ты важный или упоротый ? :rolleyes: Или просто оппозиция ?

А ваши то кто ? Вашингтонские, киевские или московские ? Или токийские ?  :P

Еще варианты ? 

 

Есть анек по этому поводу:

 

"Шёл хохол - насрал на полШёл кацап - зубами цап. "

 

... и продолжение есть )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від CaH4e3
      Доброго дня колеги.
      Треба VPN так, щоб весь трафік не бігав через "контору" - а щоб туди йшов тільки трафік, який до контори.
      Тобто якщо сидиш віддалено - то на гугл лазиш напряму, а на ресурси контори - через VPN
      Як можна обійтися без забирання галочку на вінді шлюз по замовчування.
      Бо коли забираєш галочку шлюз по замовчування то додатково на вінді потрібно маршрут прописати.
       
      Гугл щось мовчить можливо хтось підкажите як це зробити ?
    • Від intel_6
      Доброго дня громадо!!!!
      Потрібна допомога по Mikrotik для vpn
      Є офіс компанії і 30 філій в майбутньому планується 100 філій. кожну філію потрібно підключити до офісу. 
      В офісі встановлено 3 сервера і мережа (RDP, файл сервери, сервер баз даних)
      який главний комутатор поставити для таких задач  
    • Від CaH4e3
      Доброго здоров'я вам коллеги 
      Є 1 провайдер підключений на 1-му порту, на мікротіку rb750gr3 hex піднятий VPN Кліент. Підскажіть будь ласка як то зробити щоб VPN Трафик йшов скажімо на 5-му порті.
      Може є в когось інструкція і т.д 
      Буду вдячний за допомогу.
       
    • Від BALTAR
      Оператор даёт два белых адреса, один статикой, другой dhcp по одному шнурку. Правилом src-nat две подсети разрулены на два адреса без маркировки пакетов в mangl, и всё работает, кроме nord vpn. Все остальные vpn сервисы работают в полном объёме. Вопрос к знатокам, куда копать? 
      P. S. Белые адреса из одного пула, но имеют разные маски и шлюзы. Хз как коректно настроить маршрутизацию
    • Від victorfree
      Продам Маршрутизатор CISCO 1921-SEC/K9
       
      Цена: 20000грн/шт
       
      Производитель Cisco
      Модель CISCO1921-SEC/K9
      Артикул CISCO1921-SEC/K9
      Integrated services module (ISM) slots 0
      Packet-voice data-module (PVDM) slots 0
      Interface slots (EHWIC) 2
      Service-module slots 0
      Количество LAN портов 9 max
      VPN Easy VPN Remote server, Enhanced Easy VPN, Dynamic Multipoint VPN (DMVPN), Group Encrypted Transport VPN (GET VPN), V3PN, MPLS VPN
      Количество WAN портов 2x10/100/1000TX
       
      Есть 3 шт
      За все: 50 000грн
      Отработали 12 мес
      Самовывоз желательно
      Виктор- +38068541%7%2

×
×
  • Створити нове...