Перейти до

ціни на роботу?


Рекомендованные сообщения

1 час назад, DerJaeger сказал:

Можна і сумарну довжину волокон в кабелі. Тим не менше, Ви не відповіли на питання.

я рахую кількість вимотаного кабелю з бухти. А ціни різні (потрібно бачити обсяг робіт та її складність). По лінії 10кВт звісно дешевше. Якщо по місту де 100500 перекидух  та купа дерев, та укртелекома то дорожче.

З практики по лінії 10кВт в день протягуеться 2-3км в 3 чоловіка. Також все умовно, якщо лінія силько в корчах то і 1.5 км буде максимум, бо пів дня прийдеться пилкою попрацювати. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
50 минут назад, dan241 сказал:

я рахую кількість вимотаного кабелю з бухти. А ціни різні (потрібно бачити обсяг робіт та її складність). По лінії 10кВт звісно дешевше. Якщо по місту де 100500 перекидух  та купа дерев, та укртелекома то дорожче.

З практики по лінії 10кВт в день протягуеться 2-3км в 3 чоловіка. Також все умовно, якщо лінія силько в корчах то і 1.5 км буде максимум, бо пів дня прийдеться пилкою попрацювати. 

3 км в день * 3 грн = 9000 грн * 21 робочий день (а ті хто працюють в них вихідних немає) = 189 000 / 3 чоловіка =  63000 /30 = 2100$ на рило. Якщо по одному вихідному на тиждень = 26 днів * 9000 грн = 234000 =  2600$. Це я порахував  дуже грубо. А якщо кидати по 10кв, як тут вище писали, то таку роботу зробить 2 нормальних монтажника. Навіть при такій ціні (3 грн за метр) в місяць виходить АХУЄННА зарплата, яку ви х#й; заробите в Польщі. Шо ви, бл@#ь, тут пиздите, мастєра всі ахуєні ?!

Відредаговано Maxxx
  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
31 минуту назад, Maxxx сказал:

3 км в день * 3 грн = 9000 грн * 21 робочий день (а ті хто працюють в них вихідних немає) = 189 000 / 3 чоловіка =  63000 /30 = 2100$ на рило. Якщо по одному вихідному на тиждень = 26 днів * 9000 грн = 234000 =  2600$. Це я порахував  дуже грубо. А якщо кидати по 10кв, як тут вище писали, то таку роботу зробить 2 нормальних монтажника. Навіть при такій ціні (3 грн за метр) в місяць виходить АХУЄННА зарплата, яку ви х#й; заробите в Польщі. Шо ви, бл@#ь, тут пиздите, мастєра всі ахуєні ?!

Скажи за что тогда провайдеры берут деньги с аборигенов ? Железо и кабло давным давно себя отбило , тем более многие всё построили за плату за подключение.  

света свич максимум на пару гривен намотает на 24 хомяка. аплинка  максимум 2мб на хомяка  . 

 

Так можно тоже посчитать. У всех есть операционные расходы, если вы их не знаете , не значит что их нет. 

И почему вы свой труд цените , а я что себя на помойке нашёл и должен за спасибо работать.  Стройка длится 6-8 месяцев в году, а кушаем мы 12 месяцев. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
41 минуту назад, Maxxx сказал:

3 км в день * 3 грн = 9000 грн * 21 робочий день

оло-ло-ло я бы посмотрел на то как ты будешь тягать месяц к ряду по 3 км.  3км в день по заранее неподготовленной трассе - это сродни подвигу на гране со здравым смыслом и утратой здоровья в очень близкой перспективе. Если трасса все-таки готовится той же самой командой, то 3км в день - нереальный результат и если даже такое случается, то это единичный случай выходящий за рамки среднего распределения, причем при очень благоприятных условиях типа: нежаркий долгий июньский день после хорошего отдыха, отсутствие дождя, несложный рельеф местности и тд.    

 

Я так думаю у нас народ просто зажрался и охуел. 5-6-10 грн метр. С дуба упали чтоли? 2-3 грн метр это реальная цена рабам за подвес. Всякое охуевшее надо гнать сцаной метлой с работы.

и ты потом жалуешься в соседних темах, что монтажники сваливают от тебя массово в польшу :facepalm:.  дело тут даже не деньгах, а в отношении к персоналу. 

  • Like 5
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, apofis19760622@gmail.com сказал:

Скажи за что тогда провайдеры берут деньги с аборигенов ? Железо и кабло давным давно себя отбило , тем более многие всё построили за плату за подключение.  

света свич максимум на пару гривен намотает на 24 хомяка. аплинка  максимум 2мб на хомяка  . 

 

Так можно тоже посчитать. У всех есть операционные расходы, если вы их не знаете , не значит что их нет. 

И почему вы свой труд цените , а я что себя на помойке нашёл и должен за спасибо работать.  Стройка длится 6-8 месяцев в году, а кушаем мы 12 месяцев. 

Так отож вы так и работаете 6 месяцев, потом полгода на мальдивах висите. Нормальные подрядчики работают круглый год. И по кке и по слаботочке, всегда работа есть.

  • Like 1
  • Sad 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, parabellum сказал:

оло-ло-ло я бы посмотрел на то как ты будешь тягать месяц к ряду по 3 км.  3км в день по заранее неподготовленной трассе - это сродни подвигу на гране со здравым смыслом и утратой здоровья в очень близкой перспективе. Если трасса все-таки готовится той же самой командой, то 3км в день - нереальный результат и если даже такое случается, то это единичный случай выходящий за рамки среднего распределения, причем при очень благоприятных условиях типа: нежаркий долгий июньский день после хорошего отдыха, отсутствие дождя, несложный рельеф местности и тд.    

 

и ты потом жалуешься в соседних темах, что монтажники сваливают от тебя массово в польшу :facepalm:.  дело тут даже не деньгах, а в отношении к персоналу. 

 

Если вы будете сюси-пуси с персоналом - то рано или поздно вас трахнут в очко. И не надо мне рассказывать другое. Рабы все всегда хитрые и только норовят увидеть слабинку руководителя, сесть на шею и выебать вас. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Kto To сказал:

 

Если вы будете сюси-пуси с персоналом - то рано или поздно вас трахнут в очко. И не надо мне рассказывать другое. Рабы все всегда хитрые и только норовят увидеть слабинку руководителя, сесть на шею и выебать вас. 

Не приятно читататььтакие высказывания (рабы ) Вы не очень хороший руководитель если даже в мыслях у вас такое .

Ваши работники зарабатывают для вас деньги .

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Это чисто за труд 2грн/метр. Смотря как далеко и как на долго бригада будет ехать.  Я местным своим плачу 2 грн и все путем. Бывает бонусы делаю если условия жёсткие(холодно, дождь, срочный ремонт итд). А когда ненадо никого учить, следить что  напартачили или что бы их самих не убило 220 к примеру. Когда ребята на опыте по схеме будут все ставить, варить и даже задрачивать не будут типа "Тут такое дерево и соседи не дают спилить... как нам быть?". То такая услуга "под ключ" я думаю может стоять раза в два дороже. Но не по 6-8 грн) 

 

 

Відредаговано superb
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
53 минуты назад, kostik321 сказал:

Не приятно читататььтакие высказывания (рабы ) Вы не очень хороший руководитель если даже в мыслях у вас такое .

Ваши работники зарабатывают для вас деньги .

підтримую. я якщо бачу хороше ставлення начальства до мене то і бажання робити є. а якщо бачу пох*єстичне ставлення і бачу що начальник мене в ср*ці має то і я його маю там само)

 

14 минут назад, superb сказал:

Это чисто за труд 2грн/метр. Смотря как далеко и как на долго бригада будет ехать. Я местным своим плачу 2 грн и все путем. Бывает бонусы делаю если условия жёсткие(холодно, дождь, срочный ремонт итд).

 

можна дізнатись регіон?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, superb сказал:

Центральная часть страны)

а автомобіль ? обіди ? житло ? це вже вони з цього свого заробітку платять чи ці витрати Ви берете на себе ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
17 часов назад, Maxxx сказал:

3 км в день * 3 грн = 9000 грн * 21 робочий день (а ті хто працюють в них вихідних немає) = 189 000 / 3 чоловіка =  63000 /30 = 2100$ на рило. Якщо по одному вихідному на тиждень = 26 днів * 9000 грн = 234000 =  2600$. Це я порахував  дуже грубо. А якщо кидати по 10кв, як тут вище писали, то таку роботу зробить 2 нормальних монтажника. Навіть при такій ціні (3 грн за метр) в місяць виходить АХУЄННА зарплата, яку ви х#й; заробите в Польщі. Шо ви, бл@#ь, тут пиздите, мастєра всі ахуєні ?!

Вы незабывайте затраты на жилье,топливо и питание монтажников во время монтажа ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, superb сказал:

Это сеть в городе и работники с этого же города. Если бы брал на выезд все бы оплачивал, и еду и жилье итд. Или больше бы платил. 

а якщо бригада на виїзді з своїм авто самі харчуються і ночують чи в готелі чи в авто то вже їх справа то ціна в 4-5 грн за кілометр це нормально ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 минуту назад, Ghost666 сказал:

а якщо бригада на виїзді з своїм авто самі харчуються і ночують чи в готелі чи в авто то вже їх справа то ціна в 4-5 грн за кілометр це нормально ?

 

Если это команда профи и делают все под ключ, нормально идут по срокам и объемам, качественно делают без соплей то готов платить 4грн/метр. Есть допуски на высотные работы и к 220. Но этот выезд должен быть реально далеко(что бы местных не выгодно было возить каждый день туда) и плюс минимально необходимая чистка деревьев. Но зная свою жлобскую натуру искал бы по месту людей, обучал. И тут два варианта исхода. Первый мне повезло найти толковых ребят по месту. И второй более реальный. Я нашел по месту ребят нихрена не толковых, потратил кучу нервов на этих идиотов, то срачка то болячка, работа стоит. И после такого уже вроди как легче платить 4грн/метр.

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
30 минут назад, superb сказал:

 

Если это команда профи и делают все под ключ, нормально идут по срокам и объемам, качественно делают без соплей то готов платить 4грн/метр. Есть допуски на высотные работы и к 220. Но этот выезд должен быть реально далеко(что бы местных не выгодно было возить каждый день туда) и плюс минимально необходимая чистка деревьев. Но зная свою жлобскую натуру искал бы по месту людей, обучал. И тут два варианта исхода. Первый мне повезло найти толковых ребят по месту. И второй более реальный. Я нашел по месту ребят нихрена не толковых, потратил кучу нервов на этих идиотов, то срачка то болячка, работа стоит. И после такого уже вроди как легче платить 4грн/метр.

Справа в тому що якраз зараз є робота. Я йду як виконавець. Бригада толкова. Допуска до висотніх робіт і до електро безпеки є. Інструмент весь свій . Авто своє харчування і проживання своє. А вот яку ціну людині виставляти за роботу незнаю.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Интересуюсь предложениями по подвесу кабеля. Киевская обл. Варить можем сами. Пон. Частный сектор. Транспорт и инструменты Ваши. Подвесить около 30км нужно.(Оч грубая прикидка, скорее всего намного больше.)

Прошу в личку.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Ghost666 сказал:

А вот яку ціну людині виставляти за роботу незнаю.

берите как строители шабашники - цена работ=цене испорченных материалов :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 29.01.2018 в 12:40, Kto To сказал:

 

Если вы будете сюси-пуси с персоналом - то рано или поздно вас трахнут в очко. И не надо мне рассказывать другое. Рабы все всегда хитрые и только норовят увидеть слабинку руководителя, сесть на шею и выебать вас. 

Т.е. , по-вашему, отношение руководителя к своим работникам как к рабам и скоту, делает его сильным  и авторитетным ? :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 29.01.2018 в 12:40, Kto To сказал:

Если вы будете сюси-пуси с персоналом - то рано или поздно вас трахнут в очко. И не надо мне рассказывать другое. Рабы все всегда хитрые и только норовят увидеть слабинку руководителя, сесть на шею и выебать вас. 

 

Сколько Вам лет? Сколько работников(рабов) Вы "просеяли"?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 6 months later...
В 29.01.2018 в 12:40, Kto To сказал:

 

Если вы будете сюси-пуси с персоналом - то рано или поздно вас трахнут в очко. И не надо мне рассказывать другое. Рабы все всегда хитрые и только норовят увидеть слабинку руководителя, сесть на шею и выебать вас. 

Тебя по ходу не раз натянули в "глаз". Люди для тебя зарабатывают деньги, а ты их называешь рабами. Думаю если бы они прочитали этот пост, то за..ался бы ты "вермишель" собирать под опорами

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від HR Katerina
      Інтернет провайдер «Копійка» більше 15 років надає високоякісні телекомунікаційні послуги у м. Львові та області через сучасну оптоволоконну мережу.
      А також: телебачення, IP-домофонія, відеоспостереження, сигналізація.
      Запрошуємо на постійну роботу! Техніка-монтажника з підключення інтернету.
      Важливо: Наша компанія відноситься до критичної інфраструктури, для працівників передбачене бронювання.
       
      ✅ Ми забезпечимо:
      Достатня кількість замовлень, для гарантованого заробітку 20000 — 30000 грн на місяць; Графік роботи: Пн-Пт, з 09:00 до 18:00; Своєчасну виплату заробітної плати; Оплачуване стажування та підтримку (навчання); Все необхідне для роботи: Інструмент, спец.одягом, деяких працівників службовими авто; Компенсацію палива та амортизацію авто; Дружній і молодий колектив Проводимо періодичне навчання працівників Зручне розташування офісу (10хв від центру міста); Роботу в великій стабільній компанії — ми більше 15 років на ринку, більше 25тис. задоволених клієнтів, 2 роки поспіль наша компанія отримала нагороду «Вибір Країни»;  
      Функціональні обов’язки:
      Прокладання кабеля зовні та всередині приміщень або на підвісі; Налаштування абонентського обладнання (WI-FI роутера); Забезпечення безперебійної роботи діючої оптоволоконної мережі; Усунення кабельних пошкоджень на оптичній мережі; Підключення абонентів до мережі.  
      👍 Що потрібно для успішної роботи:
      Досвід роботи від 1го року в данній сфері (інтернет провайдерів або електромонтажу, розуміння побудови мережі;); Бажання працювати та заробляти, якісне та оперативне виконання поставлених завдань; Досвід зварювання волоконно-оптичних мереж (бажано); Права категорії «В» з досвідом водіння (бажано); Наявність авто (бажано). Запрошуємо до нас в команду? Дзвоніть або пишить у Viber Telegram
      ➡️ Тел.+38 (067)-885−36−56 HR-менеджер Катерина
      Дізнайтесь про нас більше на сайті! — http://kopiyka.net/pro-nas
    • Від Inna13
      Наша компанія має стаж роботи понад 15 років. У нас є дві форми оплати з ПДВ та ФОП, гарантія на товар. Найкращі ціни. В наявності і під замовлення. Picotel, Ubiquiti, BDCOM, C-DATA, Picotel, RCI та інші
    • Від Костопашка
      Куплю этажные боксы (аналогичные Депс и Ромсат не предлагать) 

    • Від Maks1m
      Для будівництва мережі в Києві та області потрібні бригади кабельщиків та зварювальників. 
      За додатковою інформацією прохання звертатися в особисті. 
    • Від Inna13
      Продаж великого асортименту телекомунікаційного обладнання. Компанія працює більше 15 років. Опт і роздріб. Ціни з ПДВ і без. Дистрибьютори ТМ "Ютекс". Оптичне обладнання PON (GPON, GEPON, XPON), кабельна продукція, комутатори, маршрутизатори, інструменти для пон мереж, шафи і стійки, власне виробництво PON боксів.
×
×
  • Створити нове...