Jump to content

повідомлення від НКРЗІ


Recommended Posts

На днях пришло письмо, может кто сталкивался ни как не пойму что это такое и зачем?

 

Доброго дня!

 

Інформуємо, що Ви, як суб’єкт господарювання, внесені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій.

 

Згідно з вимогами пункту 13 частини першої статті 39 Закону України «Про телекомунікації» оператори і провайдери телекомунікацій зобов’язані своєчасно надавати до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (далі - НКРЗІ), звіти та інформацію в обсягах,  порядку і строки,  визначені законодавством. 

Порядком надання операторами, провайдерами телекомунікацій звітності та інформації (далі – Порядок), затвердженим рішенням НКРЗІ від 05.04.2016 №180, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 травня 2016 року за № 739/28869 (далі – Рішення НКРЗІ), передбачено надання НКРЗІ піврічної та річної звітності всіма операторами, провайдерами телекомунікацій, які включені до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій (далі – Реєстр), за формами звітності № 1-К (піврічна) «Про основні показники діяльності оператора, провайдера телекомунікацій» та № 2-А (річна) «Розподіл технічних засобів телекомунікацій за адміністративно-територіальними одиницями», що затверджені Рішенням НКРЗІ.

Форми звітності та інструкції з їх заповнення розміщено на офіційному веб-сайті НКРЗІ у рубриці «Порядок звітності операторів телекомунікацій» за посиланням:http://www.nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=48&language=uk.

За підсумками 2017 року встановлено, що Вами, як суб’єктом господарювання, який включений до Реєстру, звітність не надано.

 

У зв’язку з вищезазначеним, зауважуємо на необхідності своєчасного надання до НКРЗІ звітності за вказаними формами у терміни, що зазначені у пункті 2 Розділу ІІ Порядку.

Звертаємо Вашу увагу, що у разі, якщо оператор, провайдер телекомунікацій, включений до Реєстру, але фактично не здійснює діяльності у сфері телекомунікацій відповідно до зазначеного (зазначених) в Реєстрі виду (видів) діяльності, він зобов’язаний повідомити НКРЗІ про це листом у строк, встановлений для надання звітності.

 

З повагою,

Відділ звітності

Департаменту економічного аналізу НКРЗІ

 

Тел..; (044) 202 00 74; (044) 202-00-55

e-mail: zvit@nkrzi.gov.ua

офіційний веб-портал: http://nkrzi.gov.ua/

 

Edited by speedfire87
Link to post
Share on other sites

На меня когдато админпротокол выписали, правда отделался предупреждением. На рассмотрение ездил в Укрчастотнагляд, почемуто они тогда рассматривали.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Чтоб не плодить тем. Кроме отчетов в нкрз и налоговую провайдеру нужно подавать кудато отчет? В статистику там или еще куда? Спасибо

Link to post
Share on other sites

speedfire87   Posted 06/22/2018 08:47 PM (edited)

На днях пришло письмо, может кто сталкивался ни как не пойму что это такое и зачем?

_________________________________________________________________________

 http://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=48&language=uk

speedfire87 -  желательно изучить сайт отраслевого регулятора с полном объеме ))

 

Edited by OVG
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...