Перейти до

Проблема после импорта пользователей через Migration 2


Рекомендованные сообщения

Добрый день!

При попытке загрузить csv файл с одним пользователем получал ошибку Parsing error, после чего методом проб и ошибок добавил пустую строку в начало файла и сделал импорт,только теперь в биллинге есть пользователь без логина. Подскажите пожалуйста, как я его могу правильно удалить из биллинга? Спасибо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я в принципе могу попробовать удалить все записи из базы, которые относятся к этому пользователю, но боюсь старгейзер поломать. :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від chinhis
      Хай вибачать мені мою зухвалість розробники.
       
      Появилась нова можливість  міграції2 з автоматичним заселенням юзерів.
      Але поки що в документації про неї нічого не описано. Тай я зразу обрадувався що все так легко буде, так як зара перевожу замовника з мікбілл на юбіллінг.
      (покопався в таблицях мікбіла - витягнув все що треба для міграції по схемі 2, адже в попередній версії міграції не було автозаселення. Подумав зрублю з замовника пару лишніх $ за те, що автоматом всіх юзерів розселю, а тьолкам в нього на касі буде більше часу шоб в однокласниках фотки лайкати   , замість того щоб вручну розселяти всіх юзерів, яких не мало. Заливав напевно разів з 10 , пока не глянув в нутрощі модуля.)
      Так от пока немає офіційного мануалу щоб все це класно запрацювало треба:
      1 Після того як залити файл з юзерами (відповідної структури) вибрати з передостаннього селекту "Show PHP Script", який стойть по замовчуванню (судячу по коду модуля опція "Show SQL dump" - тоже автоматом не розселяє юзерів )))
      2 Згенерований PHP код вставити і обробити в PHP-console, після чого все в модулі онлайн буде як треба 
      До речі виникають косяки зі спецсиволами (', " ...), модуль їх автоматом не екранує - треба вручну , або на етапі генерування csv
×
×
  • Створити нове...