Перейти до

УКОС 2018 Дорого и все пьют :)


Рекомендованные сообщения

51 минуту назад, _WesT_ сказал:

 

Так это за одного же....

Не знаю отобразиться ли результат поиска, но все же...
...

2290 грн за двоих . Как то так.... 
Понятно что ценник меняется от количества, и наполнение, + конференц залы отдельно и т.д.... 
Но и редисон не 4 звезды... 
Вообщем не уверен что выйдет дешевле)) 

2761 с налогами и без еды, там были цена с двухразовым питанием.

В любом случае, я не собираюсь никого учить как и где проводить конференции — это не мой бизнес.

Я отреагировал на:

В 02.09.2018 в 01:01, ][-RaY сказал:

Я из года в год спрашиваю варианты, идеи, предложения и тд.

 

И дал ссылку по которой организаторы могут посмотреть варианты размещения 400 человек например в Польше https://www.konferencje.pl/wyszukiwarka-obiektow/kon:400;ban:400;noc:400;r:1,3,4;skust:kinowym;sbust:zasiadany;pg:40;/

Из моего опыта гостиницы и питание при сравнимом качестве в Польше дешевле чем в Украине.

Відредаговано grisha0
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

И тут задумались,  а не лучше уж в Египет с алленклусив :)))

За такие деньги можно послушать венскую оперу, а не доклады ни о чем и пьяный визг на хуторе.  Судя по предыдущим отчетам, ничего другого в программе не предвидится.

5* AI в шарме на 7 ночей выйдет дешевле. а если на всю банду взять - в половину

Польша не интересно, так как если уже ехать заграницу, то туда где тепло и пальмы, так как все проблемы с "далеко добиратся" и "нужен загран" те же, а плюсов мало, в плане поехать в 4 звезды по цене 5 и я думаю что там от ценников на премиум алкоголь, премиум рестораны и развлекухи можно будет приуныть.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В общем, я за ещё один дешёвый УКОС-пати весной, но дешевле не на 10%, а хотя бы в трое.
Маленьким коллективом (100-200 чел), без музыки и баб.
И не в Польше. Где нибудь на Южном Буге или Северском Донце.

Гриша берётся организовать?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, Дядя Рома сказал:

В общем, я за ещё один дешёвый УКОС-пати весной, но дешевле не на 10%, а хотя бы в трое.
Маленьким коллективом (100-200 чел), без музыки и баб.
И не в Польше. Где нибудь на Южном Буге или Северском Донце.

Гриша берётся организовать?

В трое дешевле? Без баб и музыки? Ну могу предложить сходить вечером в приличный ресторан в своём населенном пункте,а с коллегами за ужином пообщаться по скайпу — должно по деньгам где-то так и выйти )))

12-15 т. вполне нормальная стоимость для трехдневного мероприятия.

Відредаговано grisha0
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, Дядя Рома сказал:

В общем, я за ещё один дешёвый УКОС-пати весной, но дешевле не на 10%, а хотя бы в трое.
Маленьким коллективом (100-200 чел), без музыки и баб.
И не в Польше. Где нибудь на Южном Буге или Северском Донце.

Гриша берётся организовать?

На Северском Донце везде максимум 100 рыл. Это если на базе, а если в палатках, хоть 300)

Відредаговано Zeerg1111
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, ][-RaY сказал:

Я вероятно скоро на пенсию, будет "все по новому" может лучше, может нет, я не знаю .

Типа как Кучма или ВВП 2 срока отмотал и всё? Давай уже по белорусскому сценарию...

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 hours ago, Ромка said:

Типа как Кучма или ВВП 2 срока отмотал и всё? Давай уже по белорусскому сценарию...

Не, власть должна менятся :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 03.09.2018 в 11:16, Schultz сказал:

все відносно))) мені три години їхати))))

Можу швидше закинути! :)

 

Що за маразм тут написаний? УКОЗ це УКОЗ і він завжди коштував своїх грошей. Хто хоче за кордон непитання, щасливо!

В 01.09.2018 в 12:16, ][-RaY сказал:

Следующий год заграница, Турция.

Оплачувати ще неможна?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 minutes ago, Digital_storm said:

Можу швидше закинути! :)

 

Що за маразм тут написаний? УКОЗ це УКОЗ і він завжди коштував своїх грошей. Хто хоче за кордон непитання, щасливо!

Оплачувати ще неможна?

На УКОС 2018 можно будет, со скидкой )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 08.09.2018 в 22:34, serega-cool сказал:

Луцьк їде на УКОЗ!!!

Ціна влаштовує, але надіємось на гарний сервіс!

а що не так було попередні рази?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Foster pinned this тема
В 04.09.2018 в 19:00, ][-RaY сказал:

Я вероятно скоро на пенсию, будет "все по новому" может лучше, может нет, я не знаю .

это то что я думаю?

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • bot unpinned this тема

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від _WesT_
      Парам пам пам) 
      Ребята, начинаем подготовку к УКОС 2021 ! 
      Желание прокачать деловую часть  никуда не пропало. И потому, я как всегда
      прошу вас о помощи)  
      1. Дать фидбек по желаемым докладам, которые будут интересны вам и обществу.  А я постараюсь найти спикеров)
      2. Выступить самим спикерами, на уникальные, интересные кейсы - и тогда для вас участие за мой счет)  (для провайдеров естественно)))

      P.S. Регистрация уже идет, подбираемся к первой сотне участников, если что, можно все сделать тут 
      https://ukos.net/  2-5 декабря, Буковель) 


       
    • Від bot
      ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ
       
      СТРУКТУРОВАНІ КАБЕЛЬНІ СИСТЕМИ
      - Пленарна секція: стан і проблеми українського ринку СКС
      - Нові підходи, проекти і рішення для СКС підприємств
      - Оптичні рішення СКС
      - Комплексні рішення СКС для ЦОД
      - Системи управління фізичним з'єднанням
      - Промислові рішення
      - СКС для домашніх мереж
      - Стандартизація, проектування, будівництво
           
      СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ і СКУД
      - Нові рішення і технології на ринку СВН та СКУД
      - Інтеграція СВН і систем контролю доступу (СКУД)
      - Відеоаналітіка для СВН
      - СВН для реалізації концепції «Безпечне місто»
      - Хмарні рішення для СВН
       
      УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ
      У конференції візьмуть участь керівники IТ-підрозділів найбільших українських компаній, що представляють різні сегменти економіки, представники державних і регулюючих органів влади, охоронні компанії, системні інтегратори, дистриб'ютори, інсталятори рішень, виробники обладнання та рішень для СКС, СКУД і відеоспостереження.
       
      ВИСТАВКОВА ЕКСПОЗИЦІЯ
            Демонстрація учасниками комплексних рішень по СКС, відеоспостереження та СКУД, монтажного обладнання та кабельних систем, систем зберігання, обробки і відеоаналітики.
       
      http://www.sib.com.ua/conf_scs/index.html
    • Від perun1977
      Вартість участі всього 1500 UAH з людини
       
      Про IT-форум
      Команда IT-KARKAS разом з ISOC UA вже третій рік підряд
      об'єднує експертів у сфері телекомунікацій, які діляться своїми ідеями,
      корисною інформацією про нові продукти та сервіси
       
      09:00 – 09:30 Реєстрація учасників
       
      09:30 – 10:00 Кава брейк / Неформальне спілкування учасників IT-форуму
       
      10:00 – 12:00 ADMIN – TRAINING BRAS (JUNIPER)
                                             Вадим Алімов, Chief Executive Officer Maximum-Net
                                             Роман Шевченко, Chief Technology Officer Maximum-Net
      12:00 – 13:00 Правильна настройка BGP на прикордонних маршрутизаторах
                             Олександр Шиков, Chief Technical Officer DTEL-IX
       
      13:00 – 13:40 Кава брейк
                             Неформальне спілкування учасників IT-форуму
       
      13:40–15:00 Забезпечення персональних налаштувань захисту особистих кабінетів абонентів
                           Юрій Каргаполов, Chief Executive Officer ISOC UA
       
      15:00 – 15:30 Специфічні ситуації провайдингу
                             Акім Коєв, Chief Technical Officer IT-KARKAS
       
      15:30 – 16:00 DWDM.МЕ - використання обладнання DWDM для побудови каналів передачі 200 Гбіт/с від компанії ITBIZ
                             Сергій Чорноус, керівник департаменту промислових рішень ITBIZ
       
      16:00 – 18:00 Дискусія на вільні теми
       
      18:00 – 21:00 Фуршет
                             Неформальне спілкування учасників IT-форуму
       
       
      http://it-karkas.tilda.ws/
    • Від brdm
      Співробітники Служби безпеки України знешкодили міжрегіональне злочинне групування, яке тероризувало приватних підприємців.
      За оперативними даними, учасники групи, вдаючись до тиску, заволодівали коштами громадян. Зокрема, зловмисники вимагали гроші у підприємця з Івано-Франківська, який спеціалізується на інформаційних технологіях. Через шахрайство і погрози у 2020 році їм вдалося отримати від жертви понад 2 мільйона гривень.
      Крім того, наприкінці минулого року зловмисники виставили потерпілому черговий «рахунок» – 160 тисяч гривень, які він мав перерахувати на їх банківські картки. У разі, якщо чоловік не сплатить їм «данину», погрожували фізичною розправою і знищенням майна, інформує “Галку” пресслужба СБУ в області. Після цього чоловік звернувся з проханням захисту до СБУ.
      Одного з вимагачів оперативники спецслужби затримали в Одесі. Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене з погрозою заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). У разі доведення вини зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до 7 років.
      Тривають слідчі дії, встановлюються всі обставини справи та інші особи, причетні до протиправної діяльності.
      Заходи із викриття проводили співробітники УСБУ в Івано-Франківській та Одеській областях, спільно з ГУ НП в Івано-Франківській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.
      Источник: https://galka.if.ua/sbu-vikrila-reketiriv-kotri-cherez-po/?fbclid=IwAR1WHB07WE3017KNKe4CVmy3MGvO6Dm9BuLFdy_baa5JLsQT2_Na5jc9K-w
    • Від bot
      11-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA відбудеться в режимі відеоконференції 29-30.10.2020
       
      Основні теми 11-го IGF-UA:
      виклики інформаційної безпеки; цифрове безбар’єрне середовище; створення трастового (довірчого) середовища Інтернет; Україна на шляху до єдиного цифрового ринку Європи; виклики для вільного інтернету у Східній Європі: інфраструктурний та правовий виміри.  
      Четвер, 29 жовтня
       
      09:00    00:30        Реєстрація учасників.

      09:30    00:30        Відкриття 11-го IGF-UA.
      Привітання представників Організаторів        Модератор: О.Баранов

      10:00    03:00        Секція 1.
      Виклики інформаційної безпеки        Модератор: І.Пєтухов (УСПП)

      13:00    01:00        Перерва

      14:00    02:00        Секція 2.
      Цифрове безбар’єрне середовище        Модератор: С.Ткаченко (Хостмайстер)

      16:00    02:00        Секція 3.
      Створення трастового (довірчого) середовища Інтернет        Модератор: Ю.Каргаполов
       
       
      П’ятниця, 30 жовтня
       
      10:00    02:00        Секція 4
      Україна на шляху до єдиного цифрового ринку Європи        Модератор: О.Приходько (ЄМП)

      12:00    02:00        Секція 5.
      Виклики для вільного інтернету у Східній Європі: інфраструктурний та правовий виміри        Модератор: В.Мороз (Інтерньюз Україна)

      14:00    01:00        Підсумки 11-го IGF-UA
       
      ОРГАНІЗАТОРИ IGF-UA-2020
      Інтернет Асоціація України (ІнАУ), Комісія з питань науки та ІТ Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП), RIPE NCC (RIPE Network Coordination Centre), Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) IGF Supporting Association (IGFSA),

      ЗА ПІДТРИМКИ
      МГО «Європейська Медіа Платформа», Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) Київська Мала Академія Наук
       
      Реєстрація https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8_hHOmzxzPMCGXzvA2tkXojhDPd4dBOThh0c6GrGgmkpcGQ/viewform
       
      https://igf-ua.org/

×
×
  • Створити нове...