Перейти до

Інтернет Паспортний сервіс в м.Городок


Рекомендованные сообщения

Необхідно терміново включити Інтернет в Паспортний сервіс в м.Городок  вул.Грушевського 45, Хмельницька область.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1) А "прозоро" шо говорит ? Гос.структурам никак без него .

2) Купите модем от Интелекома, насколько я понимаю , там нужно небольшой трафик - для передачи приема данных  с БД

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вам необхідно  звернутися до операторів  (провайдерів) телекоммунікацій , які  надають послуги з доступу до мережі інтернет та мають діючи атестати відповідності  системи захисту ЗВІД . Захист інформації  , зберігається ,обробляється та  передається через   ЗВІД  ( Від несанкціонованого доступу , знищення , модифікації та блокування.)   

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Напішіть будь ласка  назву організації  -яка має атестат відповідності .Ми подивимося  дату видачи , термін дії. Чи є  доступ до мережі Інтрнет захищенного  вузла .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Sloboda сказал:

1) А "прозоро" шо говорит ? Гос.структурам никак без него .

2) Купите модем от Интелекома, насколько я понимаю , там нужно небольшой трафик - для передачи приема данных  с БД

Ми знаходимось територіально в іншій області тому немаєю там взагалі інтересу в даному включені, хто має можливість і бажання включити можу дати контакти.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В Городке есть 4G от lifecell.

horodok.png

Покупаете роутер lte+wifi+ethernet (у меня на обектах к примеру TP-Link M7350 lte+wifi)

Покупаете симку лайфовскую с тарифом аля Лайфхак с 20 Гб трафика за 100 грн или заключаете договор - там ~200 грн/месяц за 50 Гб.

 

П.С.

И это всё не теоретическая болтовня. Практика 7 месяцев.

У меня на объектах в сельской местности, где покрытие 3G, средняя скорость 20 мбит.

В областном центре 45-50 мбит в зоне 4G.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...