Перейти до

кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)


Рекомендованные сообщения

Я буду звертатися до місцевої влади та РВ УМВС як посадова особа та керівник ЗМІ.

Маю обовязок офіційно попередити владу та ограни МВС про загрозу громадянам та суспільству. 

Ви психічно хвора людина

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 708
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пан Животовский , я не намерен сидеть пятнадцать лет в тюрьме за Ваши проделки!  Это именно Вы заставляете нас ездить по ночам и кошмарить  честных бизнесменов ! Это Вы поставили мне план по взят

Фух, прочитав весь цей сюр за 3,5 години. Один раз навіть Fosterу написав, бо не міг дивитися на це "лайно", хоча іноді сам можу "перегнути палку" у своїх висловлюваннях. Резюме.  1. ФОП Осипенко

Срочно добавьте в электронном портале кроме защиты от "дурака", защиту от идиота).   Уберите все лишнее, что не касается типа полученной лицензии. И процедуры последовательности оформления.) 

Posted Images

1 минуту назад, нехочуха сказал:

То Ви ще не всиралися  в чужих обіймах :)))  

Мабуть за Ляшка будете голосувати?  Бо дуже на нього схожі  мізком :)

Я буду голосувати за того, хто вас пересаджає, щоб менше знущалися з підприємців та не дерли з нас хабарів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, FOP_Osypenko сказал:

Ваші "консультації" запхність собі в одне місце. Поливати брудом оператора, який намагається боротися з корупцією в УДЦР — це дуже "достойно"!

 

Дякую, яб запихнув але на жаль не можу дотягнутися.

 

Повторю, щодо бруду, потрібно писати листи "маляви" на всіх, чекаю також особисто на себе.

 

Корупцію потрібно винищувати. Давайте факти.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Частотники повинні працювати для підприємців і створбвати нам усі умови для якісної діяльності. А не гадити на кожному кроці та шкодити, щоб здерти з нас хабарі за все, що їм придумається.

 

Частотники не повинні вам нічого абсолютно.  От як на своєму ФБ вивісите хоч один дозвіл на експлуатацію, тоді вже частотники щось вам винні (я про моніторинг).  А поки що стосовно вас вони повинні виїхати, зібравши комісію, і просто виключити всі ваші БС без дозволів на експлуатацію.  А вони ще й попереджають (які погані). 

15 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Я так бачу, що на цьому форумі зібралися одні дуполизи частотників. Всім аби тільки копнути під мене хочеться? Не гидко, що ті частотники вас за лохів тримають і впарюють різну фігню незаконну? При цьому створюючи всі умови, щоб ви заносили їм хабарі. Мені з такими не по дорозі.

Про "дуполизів"- ВПЕВНЕНІ?      

 

Олександр, прислухайтесь моєї поради, як земляка.   Прочитайте уважно, що вам хоче донести Alex_E та Нехочуха.  Уважно прислухайтесь, 

 

І хотілося б почути відповідь на мої питання, конкретну відповідь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, FOP_Osypenko сказал:

Я буду голосувати за того, хто вас пересаджає, щоб менше знущалися з підприємців та не дерли з нас хабарів.

Тобто Ляшко Ваш кумир ! :)   Не лише  Ваш, нажаль.  Самогон під час весілля   породив  не тільки Вас ,але ще купу таких як Ви.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, нехочуха сказал:

Я буду звертатися до місцевої влади та РВ УМВС як посадова особа та керівник ЗМІ.

Маю обовязок офіційно попередити владу та ограни МВС про загрозу громадянам та суспільству. 

Ви психічно хвора людина

 

Так вперед. Чого ж чекаєш? Уже біжи пиши свою маячню. Вам як не дай хабара, так уже і "загроза", і "хворий". Загроза кому, вашому карману?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, WIFINS сказал:

 

Частотники не повинні вам нічого абсолютно.  От як на своєму ФБ вивісите хоч один дозвіл на експлуатацію, тоді вже частотники щось вам винні (я про моніторинг).  А поки що стосовно вас вони повинні виїхати, зібравши комісію, і просто виключити всі ваші БС без дозволів на експлуатацію.  А вони ще й попереджають (які погані). 

Про "дуполизів"- ВПЕВНЕНІ?      

 

Олександр, прислухайтесь моєї поради, як земляка.   Прочитайте уважно, що вам хоче донести Alex_E та Нехочуха.  Уважно прислухайтесь, 

 

І хотілося б почути відповідь на мої питання, конкретну відповідь.

Этот субъект представляет реальную опасность для общества. Он не способен критически мыслить и анализировать полученную информацию. К сожалению это факт очевидный.

Только что, FOP_Osypenko сказал:

Так вперед. Чого ж чекаєш? Уже біжи пиши свою маячню. Вам як не дай хабара, так уже і "загроза", і "хворий". Загроза кому, вашому карману?

Я нікуди ніколи не поспішаю.  Але обовязково звернусь до відповідних органів. Обіцяю.

Мені Ви ніяк не заважаєте.  І  загрози  для мене не  становите так як я знаходжусь далеко від Вас.   Ніколи не переймався  Вашими однодумцями тому що  собака, яка гавка, ніколи не кусається.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я тут поставив був конкретне питання. Надайте хоч один документ, який видали працівники заявнику протягом п'яти днів з обгрунтуванням потреби в отриманні погодження з Генштабом ЗСУ. А ви мене тут лайном поливаєте, замість надати відповідь. Це тому, що документа такого не існує?

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ваші наміри застосування вогнепальної зброї  становлять загрозу суспільству та прямо порушують  низку вимог законодавства, що повинно призвести до скасування дозволу на володіння.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Я тут поставив був конкретне питання. Надайте хоч один документ, який видали працівники заявнику протягом п'яти днів з обгрунтуванням потреби в отриманні погодження з Генштабом ЗСУ. А ви мене тут лайном поливаєте, замість надати відповідь. Це тому, що документ такого не існує?

Пля, ви читати вмієте?   Вам же Alex_E все розклав по поличках.  

 

Мої конкретні питання в силі

Відредаговано WIFINS
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На всі питання по суті у вас одна відповідь: "Ти дурак, а ми герої"! Дебіли ви і здирники, ось хто ви!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Я тут поставив був конкретне питання. Надайте хоч один документ, який видали працівники заявнику протягом п'яти днів з обгрунтуванням потреби в отриманні погодження з Генштабом ЗСУ. А ви мене тут лайном поливаєте, замість надати відповідь. Це тому, що документа такого не існує?

Вам надали відповідь. АлексЕ  надав.  Але  враховуючи повну відсутність у Вас мізку, Ви не зрозуміли що Вам написали.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Коллеги, мы как раз пишем материал о работе электронного портала УГЦР, какие есть отзывы?

Я так понимаю, есть моменты по юридической урегулированности?

Готовы об этом написать в жунале. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Wireless Ukraine сказал:

Коллеги, мы как раз пишем материал о работе электронного портала УГЦР, какие есть отзывы?

Я так понимаю, есть моменты по юридической урегулированности?

Готовы об этом написать в жунале. 

Отзыв один.  Публикуя реестр операторов  и провайдеров НКРСИ не получил моего персонального согласия на публикацию чем прямо нарушил ЗУ про защиту персональных данных. ИМХО.

Відредаговано нехочуха
  • Like 3
  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, WIFINS сказал:

Пля, ви читати вмієте?   Вам же Alex_E все розклав по поличках.  

Що він розказав? Мене цікавить документ! Покажіть мені скановану копію документа такого, якщо комусь він надавався.

2 минуты назад, Wireless Ukraine сказал:

Коллеги, мы как раз пишем материал о работе электронного портала УГЦР, какие есть отзывы?

Я так понимаю, есть моменты по юридической урегулированности?

Готовы об этом написать в жунале. 

Напишіть, що там реєструють користувачів по два тижні. Бо в бухгалтерії УДЦР тупі люди працюють, які не вміють нормально дані вносити в базу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Я тут поставив був конкретне питання. Надайте хоч один документ, який видали працівники заявнику протягом п'яти днів з обгрунтуванням потреби в отриманні погодження з Генштабом ЗСУ. А ви мене тут лайном поливаєте, замість надати відповідь. Це тому, що документа такого не існує?

 

Стучитесь и вам откроют.

 

В законодавстві чітко вказано, що таке обгрунтування надається в письмовому вигляді заявнику протягом п'яти робочих днів в разі потреби отримання погодження з Генштабом ЗСУ. В інакшому випадку вимога такого погодження, яке затягує термін видачі висновку до 80 днів, є неправомірною.

 

Де ви таке прочитали?

там написано НЕ ТАК:)!

 

Протягом 5 робочих днів з дати виникнення обставин УДЦР у письмовій формі із зазначенням підстав повідомляє Заявника про відмову в наданні висновку щодо ЕМС.

 

Тобто, КОЛИ ВИНИКНУТЬ ОБСТАВИНИ, саме ТОДІ ВОНИ ВАМ ПОВІДОМЛЯТЬ!

А ОБСТАВИНИ виникнуть ТІЛЬКИ тоді, коли ЇМ відповість ГШ. 

2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Що він розказав? Мене цікавить документ! Покажіть мені скановану копію документа такого, якщо комусь він надавався.

Вам потрібно відсканувати закон ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, нехочуха сказал:

Отзыв один.  Публикуя реестр оператор и провайдеров НКРСИ не получил моего персонального согласия на публикацию чем прямо нарушил ЗУ про персональные данные. ИМХО.

Заяву мусорам неси вже. Бо тобі загрожує, що тебе вирахують по тих даних.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, FOP_Osypenko сказал:

Заяву мусорам неси вже. Бо тобі загрожує, що тебе вирахують по тих даних.

Я готов персонально Вам предоставить свои данные уже для того чтобы можно было пообщаться лично и очно. Готовы приехать на встречу?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, FOP_Osypenko сказал:

Що він розказав? Мене цікавить документ! Покажіть мені скановану копію документа такого, якщо комусь він надавався.

Іще раз повторюю, читаємо уважно.   Чи посилання на ЗУ для Вас не відповідь?  Ви ж боретеся за законність, почніть з себе, почитайте закони, бажано не тільки почитати, а ще й осмислити.

 

Чекаю відповідь на свої питання.   Дуже хочеться почути про законність ваших дій.

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Alex_E сказал:

 

Стучитесь и вам откроют.

 

В законодавстві чітко вказано, що таке обгрунтування надається в письмовому вигляді заявнику протягом п'яти робочих днів в разі потреби отримання погодження з Генштабом ЗСУ. В інакшому випадку вимога такого погодження, яке затягує термін видачі висновку до 80 днів, є неправомірною.

 

Де ви таке прочитали?

там написано НЕ ТАК:)!

 

Протягом 5 робочих днів з дати виникнення обставин УДЦР у письмовій формі із зазначенням підстав повідомляє Заявника про відмову в наданні висновку щодо ЕМС.

 

Тобто, КОЛИ ВИНИКНУТЬ ОБСТАВИНИ, саме ТОДІ ВОНИ ВАМ ПОВІДОМЛЯТЬ!

А ОБСТАВИНИ виникнуть ТІЛЬКИ тоді, коли ЇМ відповість ГШ. 

Вам потрібно відсканувати закон ?

Ви дурачка вирішили увімкнути? В прицитованому ж витягу із правил зазначено, що в разі потреби такого узгодження надається заявнику письмово обгрунтування. Де хоч одне таке обгрунтування? Хтось його колись надавав заявникам?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, нехочуха сказал:

Публикуя реестр операторов  и провайдеров НКРСИ не получил моего персонального согласия на публикацию чем прямо нарушил ЗУ про защиту персональных данных. ИМХО.

Поддержу! Периодически проходит волна звонков согласно этого списка с требованиями дать денег фондам, Атошникам и т.д..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Працівники УДЦР навіть зараз мені не надали такого повідомлення про потребу погодження з Генштабом ЗСУ. Хоча ця вимога чітко прописана в Законі! Якщо повідомлення не надали, то значить ніякого погодження непотрібно! І якщо те погодження якесь буде проводитися, то воно вже буде незаконним.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, FOP_Osypenko сказал:

Працівники УДЦР навіть зараз мені не надали такого повідомлення про потребу погодження з Генштабом ЗСУ. Хоча ця вимога чітко прописана в Законі! Якщо повідомлення не надали, то значить ніякого погодження непотрібно! І якщо те погодження якесь буде проводитися, то воно вже буде незаконним.

Добре, мої питання ви ігноруєте.  

В якому діапазоні частот з вас потребували погодження з ГШ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, a_n_h сказал:

Поддержу! Периодически проходит волна звонков согласно этого списка с требованиями дать денег фондам, Атошникам и т.д..

В тому реєстрі вказується не особиста інформація, а підприємницька, яка і так поширюється провайдером в рекламі. Операторами і провайдерами не можуть бути фізичні особи, а лише підприємці. А для підприємців інформація й повинна бути публічною.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Ви дурачка вирішили увімкнути? В прицитованому ж витягу із правил зазначено, що в разі потреби такого узгодження надається заявнику письмово обгрунтування. Де хоч одне таке обгрунтування? Хтось його колись надавав заявникам?

Дякую за Вашу відповідь.

 

Даю пряму норму з чинного документу.

 

2.22. Протягом 5 робочих днів з дати виникнення обставин УДЦР у письмовій формі із зазначенням підстав повідомляє Заявника про відмову в наданні висновку щодо ЕМС.

 

Де ви таке прочли?

"із правил зазначено, що в разі потреби"

 

Чи ви про це?

1.3. Висновок щодо електромагнітної сумісності РЕЗ (ВП) стаціонарного розташування (далі - висновок щодо ЕМС) надається Державним підприємством «Український державний центр радіочастот» (далі - УДЦР) за результатами розрахунків електромагнітної сумісності заявленого РЕЗ (ВП), а за потреби - відповідних погоджень і міжнародної координації заявлених частот і характеристик випромінювання (далі - міжнародна координація).

 

То ЧИТАЙТЕ уважно п1.3.

 

2 минуты назад, WIFINS сказал:

Добре, мої питання ви ігноруєте.  

В якому діапазоні частот з вас потребували погодження з ГШ?

я так понимаю в 2,4 ГГц

50342147_373631539850796_7570548912025501696_n.jpg

6 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Працівники УДЦР навіть зараз мені не надали такого повідомлення про потребу погодження з Генштабом ЗСУ. Хоча ця вимога чітко прописана в Законі! Якщо повідомлення не надали, то значить ніякого погодження непотрібно! І якщо те погодження якесь буде проводитися, то воно вже буде незаконним.

Ви плутаєте МІДНАРОДНУ кординацію, та погодження з ГШ. 

 

Але все одно всі хабарники.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...