Перейти до

кто знаком? ФОП Осипенко Олександр Васильович :)


Рекомендованные сообщения

9 часов назад, IRSID сказал:

 

на 2,4 вроде никакого позгодженння с ГШ нет... только на 5 ггц.. потому что с радарами частоты совпадают или близкие

я вам уже не открою военную тайну если скажу что есть радары работающие ровно на 2442 Мгц:)

согласование ОБЯЗАТЕЛЬНО.

Другое дело, что счас благодаря сноваж таки нам делается все упрощенно.

 

51 минуту назад, FOP_Osypenko сказал:

Саме про це я тут і пишу, що працівники УДЦР повинні в п'ятиденний термін надати письмове повідомлення з обгрунтуванням потреби отримання погодження Генштабу. Чого в моєму випадку зроблено не було. І тому я й подав скаргу, що вони не надавши жодного обгрунтування, вимагають погодження Генштабу! Ні повідомлення з обгрунтуванням, ні відповіді на мою скаргу я поки що не отримав. Як отримаю, то відпишусь.

ні не повинні, і чомк я вам десь там на другій сторінці виклав.

Розжував і у ротика поклав.

Читали?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 708
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пан Животовский , я не намерен сидеть пятнадцать лет в тюрьме за Ваши проделки!  Это именно Вы заставляете нас ездить по ночам и кошмарить  честных бизнесменов ! Это Вы поставили мне план по взят

Фух, прочитав весь цей сюр за 3,5 години. Один раз навіть Fosterу написав, бо не міг дивитися на це "лайно", хоча іноді сам можу "перегнути палку" у своїх висловлюваннях. Резюме.  1. ФОП Осипенко

Срочно добавьте в электронном портале кроме защиты от "дурака", защиту от идиота).   Уберите все лишнее, что не касается типа полученной лицензии. И процедуры последовательности оформления.) 

Posted Images

3 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Ліцензія видається суб'єктам підприємницької діяльності, які мають за мету отримання прибутку, надаючи телекомунікаційні послуги.

 

А обслуговуючий кооператив є неприбутковою організацією, яка надає послуги для членів цього кооперативу за собівартістю. Відповідно в такого кооперативу немає мети по отриманню прибутку. А, отже, і ліцензія для неприбуткової діяльності непотрібна. Закон про обслуговуючу кооперацію почитайте.

Ні це не так.

Якщо ви надаєте ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ послуги, то ви повинні отримати ліцензію, у разі якщо це потрібно ВИКЛЮЧНО для потреб ВАШОЇ установи, БЕЗ надання ТЕЛЕКОМ послуг, тоді вам потрібно було зарееструвати технологічний канал зв"язку.

Але там знову тіж частотники...

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Alex_E сказал:

я вам уже не открою военную тайну если скажу что есть радары работающие ровно на 2442 Мгц:)

согласование ОБЯЗАТЕЛЬНО.

Другое дело, что счас благодаря сноваж таки нам делается все упрощенно.

 

ні не повинні, і чомк я вам десь там на другій сторінці виклав.

Розжував і у ротика поклав.

Читали?

 

Щодо необхідності погодження з Генеральним штабом Збройних Сил України та/або міжнародної координації УДЦР протягом п’яти робочих днів від дати відправки документів до відповідних органів у письмовій формі інформує Заявника.

 

Так, тут в цьому реченні 100% "нічого не повинні надавати" працівники УДЦР. Що за маячню Ви тут втираєте людям?

1 минуту назад, Alex_E сказал:

Ні це не так.

Якщо ви надаєте ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНІ послуги, то ви повинні отримати ліцензію, у разі якщо це потрібно ВИКЛЮЧНО для потреб ВАШОЇ установи, БЕЗ надання ТЕЛЕКОМ послуг, тоді вам потрібно було зарееструвати технологічний канал зв"язку.

Але там знову тіж частотники...

 

Для внутрішніх потреб організації отримання ліцензії не вимагається. Оскільки це не є наданням від імені організації телекомунікаційних послуг.

4 минуты назад, vaz02 сказал:

Перепрошую, на якій системі оподаткування Ви знаходитесь?

А до чого тут система оподаткування взагалі? Мене тут розкритикували, що я безпідставно подав скаргу на працівників УДЦР, які не надали мені в п'ятиденний термін повідомлення з обгрунтуванням потреби отримання погодження Генштабу ЗСУ. Хоча це є прямою вимогою закону!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

та не трогайте ви вже його, йому ж нічого не докажите, нехай займається тим чим хоче і як хоче, візьмуть за сраку, от тоді він заспіває вже другими піснями, вам то від цього ні холодно ні жарко, його життя і його бачення на бізнес, то ж нехай щастить!

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Щодо необхідності погодження з Генеральним штабом Збройних Сил України та/або міжнародної координації УДЦР протягом п’яти робочих днів від дати відправки документів до відповідних органів у письмовій формі інформує Заявника.

 

Так, тут в цьому реченні 100% "нічого не повинні надавати" працівники УДЦР. Що за маячню Ви тут втираєте людям?

Для внутрішніх потреб організації отримання ліцензії не вимагається. Оскільки це не є наданням від імені організації телекомунікаційних послуг.

 

1. ні не так, ось так вірно, ПРЯМА МОВА з ЗАКОНУ а не ваше трактування.

Протягом 5 робочих днів з дати виникнення обставин УДЦР у письмовій формі із зазначенням підстав повідомляє Заявника про відмову в наданні висновку щодо ЕМС.

Тобто, КОЛИ ВИНИКНУТЬ ОБСТАВИНИ, саме ТОДІ ВОНИ ВАМ ПОВІДОМЛЯТЬ!

А ОБСТАВИНИ виникнуть ТІЛЬКИ тоді, коли ЇМ відповість ГШ.

2. Що ви знаєтет про термін телеком послуга, та до ЯКИХ послуг відноситься питання надання доступу до мережі Інтернет?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, Alex_E сказал:

 

Розжував і у ротика поклав.

Читали?

 

Да опиши ты ему уже три варианта процедуры  с "прошу выдать  без согласования с ГШ"
и два варика когда "возникает", и отправляется письмо

 и не возникает и отправляется дозвил))
Не мучай , он просто странненький)

  • Like 1
  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До речі, шановна спільнота всім доброго ранку.

Та зі святом день безпечного Інтернету.

В Україні ми поки маємо вільний Інтернет.

 

1 минуту назад, hex@set сказал:

Да опиши ты ему уже три варианта процедуры  с "прошу выдать  без согласования с ГШ"
и два варика когда "возникает", и отправляется письмо

 и не возникает и отправляется дозвил))
Не мучай , он просто странненький)

пропонував, не слухає, каже що я хабарник, та він мені наступив на горло щодо моїх коштів які я отримую від УДЦР тому він такий "кримезний" хлопчина буде нас чавити.

Тому стукаюсь у ті двері тут:)

  • Like 1
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, vaz02 сказал:

Я так розумію головне слово ПОКИ:)

На жаль.., вимешений констатувати, що це питання часу...

При чому у цьому зацікавлена саме діюча влада.

Але тематика не про владу а про освідченність "оператора"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, hex@set сказал:

Да опиши ты ему уже три варианта процедуры  с "прошу выдать  без согласования с ГШ"
и два варика когда "возникает", и отправляется письмо

 и не возникает и отправляется дозвил))
Не мучай , он просто странненький)

Он же не понимает что  помимо прочего сел на общую систему налогообложения  с лицухой  и через некоторое время с тылу зайдут налоговики :)))  Ему нужен пулемет и круговая оборона  ! :))) Бабку выставлять на ночное дежурство :))))))

 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Працівники УДЦР нахабно брешуть нам, що кожному потрібне те погодження Генштабу. Хоча ніде в законі цього не зазначено! А є вимога лише повідомляти заявника, коли така потреба виникає і надавати при цьому обгрунтування цієї потреби, а не зі стелі цю потребу вигадувати.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Просто надоест это всё частотникам, приедут комисией с СБУ и полицией и получит уважаемый правозащитник уже уголовную статью, ствол в лучшем случае отберут , а если будет сильно возмущаться то последуют совету нехочухи и плюс налоговики проверят его правильность соблюдения налогового законодательства. Вот потом появиться топик КАРАУЛ СПАСИТЕ ПОМОГИТЕ ЧЕСТНОГО ЧЕЛОВЕКА ОБИЖАЮТ!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, нехочуха сказал:

Он же не понимает что  помимо прочего сел на общую систему налогообложения  с лицухой  и через некоторое время с тылу зайдут налоговики :)))  Ему нужен пулемет и круговая оборона  ! :))) Бабку выставлять на ночное дежурство :))))))

 

Якщо буде потреба, то перейду й на загальну систему. Поки що такої вимоги податківці не ставили. Хоча вже повідомлені про наявність в мене ліцензії. Я вже другий місяць подаю декларацію по ренті, але претензій по системі оподаткування не виникало ні в кого.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 минут назад, vaz02 сказал:

Перепрошую, на якій системі оподаткування Ви знаходитесь?

Олександр, чому Ви вперто ігноруєте запитання, які Вам ставлять?   

Можливо їх задають не просто для цікавості.  Хоч це і не моя справа, але всього за добу особисто я побачив купу порушень законодавства з Вашої сторони. 

Тож, повторюсь, розпочніть з себе

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, vaz02 сказал:

Просто надоест это всё частотникам, приедут комисией с СБУ и полицией и получит уважаемый правозащитник уже уголовную статью, ствол в лучшем случае отберут , а если будет сильно возмущаться то последуют совету нехочухи и плюс налоговики проверят его правильность соблюдения налогового законодательства. Вот потом появиться топик КАРАУЛ СПАСИТЕ ПОМОГИТЕ ЧЕСТНОГО ЧЕЛОВЕКА ОБИЖАЮТ!

А Ви не пробував писати казки про страшного Бабая? У Вас дуже гарно виходить :)

1 минуту назад, WIFINS сказал:

Олександр, чому Ви вперто ігноруєте запитання, які Вам ставлять?   

Можливо їх задають не просто для цікавості.  Хоч це і не моя справа, але всього за добу особисто я побачив купу порушень законодавства з Вашої сторони. 

Тож, повторюсь, розпочніть з себе

Взагалі то частотники мені особисто ще не пред'явили жодної обгрунтованої претензії. Я зараз оформляю документи на випередження. З податківцями я питання системи оподаткування узгоджував, тому там порушень теж ніяких немає.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, FOP_Osypenko сказал:
5 минут назад, vaz02 сказал:

Просто надоест это всё частотникам, приедут комисией с СБУ и полицией и получит уважаемый правозащитник уже уголовную статью, ствол в лучшем случае отберут , а если будет сильно возмущаться то последуют совету нехочухи и плюс налоговики проверят его правильность соблюдения налогового законодательства. Вот потом появиться топик КАРАУЛ СПАСИТЕ ПОМОГИТЕ ЧЕСТНОГО ЧЕЛОВЕКА ОБИЖАЮТ!

А Ви не пробував писати казки про страшного Бабая? У Вас дуже гарно виходить :)

Олександр, це зовсім не смішно.   Такі "казки" дуже швидко стають реальністю.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, WIFINS сказал:

Олександр, це зовсім не смішно.   Такі "казки" дуже швидко стають реальністю.  

Я з подібним свавіллям уже стикався і поки що, як бачите, живий і нормально себе почуваю. Воюючи з корупціонерами, я вже сто разів отримував подібні розправи і вони вже як тільки не копали під мене. Поки що я не лише не програю, а і йду в наступ! Тому не такий страшний чиновницький вовк, як його хтось малює.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Податківці не повідомляють та не попереджають! Ваш обовязок виконувати закон, а податківці тільки перевіряють як правильно Ви його виконуєте , та грунтуючись на перевірці роблять висновок чи правильно Ви дотримуєтесь норм закону, якщо правильно то питань немає , якщо є порушення то приймають рішення про покарання. Чекайте коли отримаєте вісточку зі штрафами. Так як після отримання ліцензії Ви повинні змінити систему оподаткування, та в своєму магазині встановити касовий аппарат. А не дай боже за рік ваш оборот більше 1 мільйона. то зостанетесь голим та босим. Просто підприємцем працюю близько 25 років та можу сказати " налогова создана , чтоб сказку сделать былью". А в каждой сказке есть доля сказки:)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Я з подібним свавіллям уже стикався і поки що, як бачите, живий і нормально себе почуваю. Воюючи з корупціонерами, я вже сто разів отримував подібні розправи і вони вже як тільки не копали під мене. Поки що я не лише не програю, а і йду в наступ! Тому не такий страшний чиновницький вовк, як його хтось малює.

Перефразуючи все це констатуємо:   У МЕНЕ Є РУШНИЦЯ І МЕНІ ВСІ ДО ОДНОГО МІСЦЯ           Я правильно Вас зрозумів?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Працівники УДЦР нахабно брешуть нам, що кожному потрібне те погодження Генштабу. Хоча ніде в законі цього не зазначено! А є вимога лише повідомляти заявника, коли така потреба виникає і надавати при цьому обгрунтування цієї потреби, а не зі стелі цю потребу вигадувати.

Чувак, они просто согласно буквы закона , ждут ответа от генштаба. И повлиять на эту ситуацию не могут)) 
Время на решение генштаба вышло, они пропустили ваши доки.  Не вышло , смиренно ждут если вы не написали писульку"прошу выдать не ожидая решения"
Ну не в курсе они возникнет оно, не возникнент , они не генштаб)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, vaz02 сказал:

Податківці не повідомляють та не попереджають! Ваш обовязок виконувати закон, а податківці тільки перевіряють як правильно Ви його виконуєте , та грунтуючись на перевірці роблять висновок чи правильно Ви дотримуєтесь норм закону, якщо правильно то питань немає , якщо є порушення то приймають рішення про покарання. Чекайте коли отримаєте вісточку зі штрафами. Так як після отримання ліцензії Ви повинні змінити систему оподаткування, та в своєму магазині встановити касовий аппарат. А не дай боже за рік ваш оборот більше 1 мільйона. то зостанетесь голим та босим. Просто підприємцем працюю близько 25 років та можу сказати " налогова создана , чтоб сказку сделать былью". А в каждой сказке есть доля сказки:)

Під час реєстрації податківці з мене здерли набір канцелярських товарів. На що я потім поскаржився і трохи не звільнили начальника податкової. Після того вони мене більше ні разу не чіпали. Хоча я здаю всі звіти вчасно і податки теж сплачую всі вчасно. В мене мирні стосунки з податківцями зараз.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, WIFINS сказал:

Перефразуючи все це констатуємо:   У МЕНЕ Є РУШНИЦЯ І МЕНІ ВСІ ДО ОДНОГО МІСЦЯ           Я правильно Вас зрозумів?

Я думаю любой кто читал эту тему и ответы ФОП Осипенко сделал выводы что у человека есть небольшие психические отклонения и ему надо бы обратиться в соответствующие учреждение для осмотра

1 минуту назад, FOP_Osypenko сказал:

На що я потім поскаржився і трохи не звільнили начальника податкової

:Dчел не смеши меня уже живот болит 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так от зараз Ви дали подавківцям таку нагоду зробити з Вами все по закону що навіть робити нічого не потрібно, просто провести документальну перевірку і все. А штрафні санкції Ви повинні будете сплатити та тільки потім звертатися до суду про їх неправомірність . Але судячи з того що Ви розповіли тут Ви суд не виграєте.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...