Jump to content
Local
Sign in to follow this  
Anton07

Куплю модем ZTE AX320 4G WiMAX (freshtel)

Recommended Posts

Куплю модем ZTE AX320 4G WiMAX (freshtel). 099 765 95 50  Антон

zte_ax320_images_2062075.jpg

Edited by Anton07

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By nick_S99
      Продам платы для ZTE C220:
       EPFC Epon 4шт. с модулями Superxon - по 200$.
      GPFA Gpon 5шт. с модулями ZTE (модули новые) - по 250$. 

    • By Tanais
      Продам ONU EPON 1GE V-SOL V2801SE (ЧИП ZTE)!!
       
      -34 dbm !!!
       
      Цена - 12,85 у.е 
      опт от 60шт. (ящик) - 12,50 у.е 
       
       

    • By SalePON
      За деталями обращайтесь в отдел продаж:
                  (098) 117-85-57      
                  (067) 435-14-14
                  (099) 435-14-14
                  (093) 435-14-14
                 
                
       

    • By SK-Tech
      Вітаю!
       
      Карантин карантином, а поставки з Піднебесної ніхто не відміняв.
       
      є в наявності:
       
      EPON ONU: 
      ZTE F401 v6  refubrished (відновлені) -12$ з ПДВ (гарантія три місяці)
      PHICOMM PHIC-401G нові (Cortina chip) - 12,5$ з ПДВ (гарантія рік)
       
      GPON ONU/ONT:
      ZTE F601 нові, 2017 рік - 16$ з ПДВ (гарантія рік)
      PHICOMM PHIC-601G нові (OLT ZTE, Huawei, BDCOM OLT, 100% сумісність) - 12.5$ з ПДВ (гарантія рік)
      Huawei HG8310M SFP B+ нові - 14$ з ПДВ (гарантія рік)
      Huawei HG8310M SFP C+ нові - 14,5$ з ПДВ (гарантія рік)
      ZTE F660 v3 нові, залишки 2014-й рік, (WiFi, 4 ethernet 2 SIP) - 18$ з ПДВ (гарантія рік)
       
      OLT
      ZTE C220 (шассі, 2 плати керування GCSA і 1 плата аплінк EIGM) - 650$
      ZTE C300 (шассі, 2 плати керування SCXN, дві плати живлення PRWG і 1 плата аплінк GUFQ та 1 плата HUTQ 10G) - 1300$
      EPFC з модулями - 150$
      GPFA з С++ модулями - 300$
      GTGHk з С++ Модулями - 610$
      пасивка:
      Оптичний патчкорд 3м SC/SC - 0.8$
      Оптичний пігтейл 1.5м SC - 0.45$
       
       
      Для постійних клієнтів знижки та відтермінування оплати.
      Взірці для тесту відправляємо безкоштовно.
       
    • By pod
      Добрый день!
      На некоторых модулях ZTE получаю подобные уровни:
      OLT ONU Attenuation -------------------------------------------------------------------------- up Rx :-40.000(dbm) Tx:1.950(dbm) 41.950(dB) down Tx :6.892(dbm) Rx:-16.234(dbm) 23.126(dB) OLT ONU Attenuation -------------------------------------------------------------------------- up Rx :-40.000(dbm) Tx:2.089(dbm) 42.089(dB) down Tx :8.000(dbm) Rx:-16.382(dbm) 24.382(dB) Головой модуль определяется как 
        Basic-info:    Vendor-Name    : Hisense                  Vendor-Pn      : LTE3680P-BC+2DM    Vendor-Sn      : T3278054438              Version-Lev    : 1.0  
      При этот если поставить на это место другой модуль, например HiSence, уровни up начинают отображаться адекватно.. От модели клиентской ONU не зависит, все меряются подобным образом. EPON платы -  
      ETGO    ETGOD    8       091201  V1.2.5P2  
      Может кто сталкивался с подобным? В какую сторону копать, чтоб получить адекватные замеры?
×