Jump to content
Local
 • ×   Pasted as rich text.   Restore formatting

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By BarletSky
   Доброго дня ! Вітаю всіх з Днем Незалежності !!! Україна незалежна!!
   Бажаю файно відсвяткувати !!!

  • By pavlabor
   ІТ-аутсорсери запропонували угоду українському уряду
   Торбен Майгаард, керівник компанії Ciklum, однієї з найбільших аутсорсингових компаній в Україні, написав відкритого листа міністру економіки Павлу Шереметі.

   В своєму листі Торбен запропонував Павлу Шереметі зустрітись з представниками асоціації «ІТ-Україна», що об‘єднує українських розробників програмного забезпечення, для обговорення майбутнього галузі та кроків, які уряд та аутсорсери можуть зробити спільно.
   При цьому Майгаард одразу запропонував мініугоду. Він виклав кроки, які повинен зробити уряд і розповів, що готові аутсорсери зробити навзаєм:
   Від уряду хочуть наступного:
   1. Уряд разом з представниками індустрії розробників ПЗ надсилає повідомлення всьому світу, потужний меседж, що парламент налаштований на подальший розвиток української ІТ-індустрії.
   2. Уряд підтверджує, що буде активно працювати з індустрією для збільшення інвестицій в українську систему освіти, особливо, університетську.
   3. Надати необхідні повноваження окремому департаменту або міністерству в уряді для сприяння розвитку індустрії. Представники ІТ-індустрії бачать на такій позиції Павла Шеремету.
    
   Зі свого боку розробники ПЗ декларують в подальшому суттєво розширити інвестиції в Україну:
   1. Забезпечувати роботою всіх кваліфікованих ІТ-розробників
   2. Інвестувати в продажі та маркетинг для залучення нових споживачів.
   3. Інвестувати в інфраструктуру (будівлі, офіси, працівники).
   4. Розширення своїх внутрішніх тренінгових програм, що призведе до підвищення кваліфікації та конкурентності українських розробників.

   Більш детально з пропозиціями можна ознайомитись тут.
    
   Нагадаємо, що сфера ІТ-аутсорсингу є однією з найбільших перспективних галузей української економіки. В ній працюють висококваліфікаовані фахівці з середніми зарплатами на рівні 1-2 тисячі доларів. Минулого року українські аутсорсери заробили близько $1,5 млрд. Галузь є надзвичайно конкурентною і потребує інвестицій, тому гарантії уряду для подальшого її розвитку є критичними.
×