Перейти до

Рекомендованные сообщения

Доброго дня

Чи користується хтось із Львівських провайдерів чи техніків універсальними ключами до домофонів ?

Можливо у когось є коди універсальні від різних домофонних структур?

Потрібна допомога з доступами. Звійсно не безкоштовно=)

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, Antitip сказал:

Послухаю актуально також

Надіслано від мого K10000 Pro, використовуючи Tapatalk
 

Була ідея купити такі ключі чи коди в працівників домофонних фірм 

Якщо звійсно ці коди чи ключі у них існують

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
3 минуты назад, Antitip сказал:

Питався сказали не продадуть може не в тих питався)

Надіслано від мого K10000 Pro, використовуючи Tapatalk
 

питати потрібно в роботяг простих техніків а не інженерів чи начальство

я дуже сумніваюсь що у них настільки висока ЗП що їм не потрібна "премія"

а можливо просто переживали щоб не була провірка від шефа 

ну або мало пропонували=)

Відредаговано Beshenuy
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

взагалі є люди, які час від часу пропонують ключі типу універсальні (як вони кажуть: відкривають до 95%), по факту 5/6 , 4/5 відкривають. Коштує такий набір 3000грн. Це 8 ключів різних сервісів  і 20 грн дублікат кожного ключа. Ми замовляли 10 комплектів, нам обійшлося 3000грн+20*8*10=4600грн за 10комплектів ключів. Я не думаю , що це повністю законно, але  пропозиція на ринку є. Вони самі найшли нас ,написавши пропозицію на пошту. Кому цікаво пишіть - скину якщо найду на пошті контакти

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, all_we_crazy сказал:

взагалі є люди, які час від часу пропонують ключі типу універсальні (як вони кажуть: відкривають до 95%), по факту 5/6 , 4/5 відкривають. Коштує такий набір 3000грн. Це 8 ключів різних сервісів  і 20 грн дублікат кожного ключа. Ми замовляли 10 комплектів, нам обійшлося 3000грн+20*8*10=4600грн за 10комплектів ключів. Я не думаю , що це повністю законно, але  пропозиція на ринку є. Вони самі найшли нас ,написавши пропозицію на пошту. Кому цікаво пишіть - скину якщо найду на пошті контакти

ну не пускати техніків до обладнання особливо коли ще будинок не онлайн також не зовсім законно)

особливо коли є договора з ОСББ 

ну але це вже зовсім інша тема для обговорення

контакти звійсно цікаво б дізнатись

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я думаю простіше взяти на підряд організацію з "ключиками" або яка організує доступ.
P. S. Якщо зацікавить пишіть в приват)))

Надіслано від мого K10000 Pro, використовуючи Tapatalk

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 year later...

Я юзал универсальные... (пока не сперли рюкзак нарки)

но ключи достались через знакомых-знакомых через ментов, каторы домофонщиков морозятся давать Мастер ключ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Фигассе вы здесь цены называете! В прошлом году подошёл к обычному киоску что делает ключи, спросил сделать копию одного ключика, заговорились. Чувак сам предложил залить все коды всех подъездов на этом раене данного типа домофонов, цена вопроса 100грн. Тут же было решено заделать ещё 2 типа ключей. Итого за три сотки открываю все подъезды. Осечек пока не было. 

Спрашивайте в таких киосках они все шарят.

Відредаговано andreyprof
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від HR Katerina
      Ми пропонуємо:
      Гідну заробітну плату з можливістю заробляти більше; Графік роботи Пн-Пт з 09:00 до 18:00; Все необхідне для роботи: Інструмент, спец.одяг, деяким працівникам службове авто; Компенсацію палива та амортизацію авто. Ваші обов’язки:
      Прокладання кабеля зовні та всередині приміщень або на підвісі; Налаштування абонентського обладнання (WI-FI роутера) та підключення абонентів до мережі; Усунення кабельних пошкоджень на оптичній мережі. Вимоги до кандидата:
      Досвід роботи від 1го року в данній сфері; Досвід зварювання волоконно-оптичних мереж (бажано); Права категорії «В» з досвідом водіння (бажано); Наявність авто (бажано).
    • Від HR Katerina
      Запрошує на постійну роботу! 
      Майстер з підключення інтернету
      Ваші обов’язки:
      Прокладання кабеля зовні та всередині приміщень або на підвісі; Налаштування абонентського обладнання (WI-FI роутера) та підключення абонентів до мережі; Усунення кабельних пошкоджень на оптичній мережі. Ми пропонуємо:
      Гідну заробітну плату з можливістю заробляти більше; Графік роботи Пн-Пт з 09:00 до 18:00; Все необхідне для роботи: Інструмент, спец.одяг, деяким працівникам службове авто; Компенсацію палива та амортизацію авто. Вимоги до кандидата:
      Досвід роботи від 1го року в данній сфері; Досвід зварювання волоконно-оптичних мереж (бажано); Права категорії «В» з досвідом водіння (бажано); Наявність авто (бажано).  
      Якщо Вас зацівали вакансія, звертайтесь за номером 067-672-00-64 Катерина 
      Дзвоніть або пишить у Viber / Telegram

    • Від andr1y
      Запрошуємо на постійну роботу монтажників кабельних мереж (м.Львів)
       
      Вимоги:
      відповідальне ставлення до роботи, якісне і оперативне виконання поставлених завдань, дисциплінованість; ініціативність, та швидкість у навчанні; охайність та орієнтованість на результат; перевагою буде наявність власного авто Умови роботи:
      повна зайнятість стабільна, своєчасна заробітна плата додаткові бонуси/премії за виконану роботу оплата амортизації та палива при використанні власного автомобіля в робочих цілях ми пропонує стабільну роботу та професійний розвиток.  
      Детальніша інформація по тел.: 067-433-73-19 Ярослав
    • Від BALTAR
      В связи с расширением штата открываем набор на вакансию Техники-Монтажники, — мастера по подключению к Интернет. Территориально Днепр
      Требования:
      Образование — не имеет значения;
      Опыт работы в подобной сфере приветствуется;
      Уверенный пользователь ПК, опытный пользователь (MS Office, Internet);
      Умение работать с электроинструментами;
      Личные качества: ответственность, инициативность, умение работать с людьми, стрессоустойчивость ;
      Наличие личного авто и водительских прав категории «В» приветствуется.
      Обязанности:
      Выполнение подключений новых абонентов (по ВОК и UTP);
      Выполнение ремонтов абонентских кабельных линий;
      Условия труда:
      Возможность обучаться и развиваться в пределах деятельности компании;
      Своевременная оплата труда зависимо от количества выполненных заявок.
      В л.с
    • Від hr.manager
      Добрий день! 
      В компанію Linkcom інтернет-провайдер (м. Львів), на постійну роботу потрібен: 
       
      Технік (Спеціаліст з обслуговування абонентів)
       
      Обов’язки:
      Обслуговування мережевого обладнання; Сервісне обслуговування абонентів; Вирішення технічних проблем клієнта, пов’язаних з роботою інтернету; Організації розводки по приміщеннях; Налаштування Wi-Fi точок доступу. Вимоги:
      Наяність автомобіля. Розуміння, як працює мережеве обладнання; Досвід роботи з Mikrotik, Ubiquiti, Ruijie. Бажано:
      Досвід роботи у сфері телекомунікацій. Навички роботи з електрикою.  
      Рівень зп 30-35тис.
       
      За подробицями звертайтеся за телефоном 0969193227 Євгенія.
×
×
  • Створити нове...