Jump to content
Local
fenix-vt

ПРОДАМ бокси для КТБ ipcom БК-165

Recommended Posts

Продам залишки складу - нові в упаковці ящики для сплітерів в щитових:

 

ipcom БК-165 (165*250*70)

 

Пенал, замок винтовий, 1 мм, 2 отв. по 40 мм, 2 по 20 мм.

 

75 грн/шт

 

в наявності 80 шт.

 

 

для зв'язку: info@fenix-vt.net

voice/viber: 050-4349194

 

IMG-4318.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By ОТ Технолоджіс
      Розпродаємо залишки попередніх партій!
      Перелік обладнання за гот або від ФОП:
      Абонентський бокс FOB-02 (з кріпл-м) - 10 грн/шт
      Бокс оптичний FOB-AM - 95грн
      Бокс FOB-C-T-FC (8 FC, метал) - 150грн/шт
      Бокс FOB-C-T-SC (8 SC, метал)-150грн/шт
      Бокс оптичний FOB-DМ- 100 грн/шт
      Бокс FOB-В48 - 700грн
      Касета TRAY DM- 30грн/шт
        Медіаконвектор 100Mb.20km.Tx1310n - 150грн/шт
      Медіаконвектор 100Mb.20km.Tx1550n - 150грн/шт
      Модуль SFP WDM 1G-20km SC-1310-240грн/шт
      Модуль SFP WDM 1G-20km SC-1550-240грн/шт
      Модуль  SFP WDM 1G-3km SC-1310 -175грн/шт
      Модуль  SFP WDM 1G-3km SC-1550 -175грн/шт
      Муфта оптична FOSC-M (на 24ов компл., макс.96ов) - 315грн
      звертайтесь кому що треба.
       
    • By romanmobile
      Куплю ящики БК-165 новые, по типу айпикомовских желательно,
      предложения в личку пожалуйста
    • By VadimV.
      Купою муфти (маленькие) или бокси. Все в личку
    • By New-Link
      Шукаємо поставщика на слідуючі товари:
       
      Кабель: ОЦПс-2А1(1х2)-1,0  ОЦПс-4А1(1х4)-1,0
       ОЦПс-8А1(1х8)-1,0
       ОЦПс-12А1(1х12)-1,0
       ОЦПс-8А1(1х8)-1,5
       ОЦПс-12А1(1х12)-1,5
      2.Сплітери:
       1x2 SC/UPC - з конекторами
       1x4 SC/UPC - з конекторами
       1x8 SC/UPC - з конекторами
       1x2 SC/UPC - без конекторів
       1x4 SC/UPC - без конекторів
       1x8 SC/UPC - без конекторів
      3.PON Бокси:
        FOB-02-04
        FOB-04-16
      4.Муфти:M022/12-1-12
      5.Оптичні пігтейли SC/UPC
      6.Оптичні роз’єми:SC/UPC
      7.Натяжителі для круглого кабеля і патч-кордів
      8.FTTH абонентські патч-корди довжини: 25 м.,50 м.,75 м.,100 м.,125 м.,150 м.,200 м.
       
      Оплата на карту ПриватБанку або рахунок без ПДВ.
       
       
       
       
    • By SLIKMOON
      Куплю 
      Оптичний кабель
      4вол - 4км - діелектрик 
      2вол - 3км - діелектрик 
      1вол - 5км - абоненська лапша
      Пон бокси
      1х4 - 20шт
      1х16 - 5шт
      Сплітера
      1х2 - 2шт - неокінцьовані
      1х4 - 3шт - неокінцьовані
      1х6 - 2шт - неокінцьовані
      1х8 - 15шт - неокінцьовані
      1х12 - 3шт - неокінцьовані
      Натяжні
      1000шт 
      Термо усадочні гільзи
      1000шт
      Фаст конектори
      100шт
      Патчі 3м
      20шт
      Коробочки оптичні під одне волокно
      20шт
×