Перейти до

Білінг


Рекомендованные сообщения

Всім доброго ранку.

 

Дуже вибачаюсь, за таке запитання, але все ж таки запитаю 🙂

 

Порадьте білінг.

 

Вимоги простий, хороший, стабільний. На декілька тисяч абонентів.

 

Дякую.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

все зависит какой бюджет и хотелок. а так все зависит от скила вашего администратора.  есть те кто отдают предпочтением одним билинговым системам, а есть к другим

но и 3 вариант - самописный) тогда жаль ваших абонентов.

Відредаговано Земеля
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Украинский сегмент ничего кроме Абилса и Убилинга не знает, так что у Вас выбор невелик. А если расширить кругозор, то всплывут и другие продукты, в других странах.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

фрегат не такая уж и маленькая контора и пользуется NoDeny Plus, мне он нравится так как смог в нем разобраться, по поводу дополнительных хотелок, как и в любом другом билинге, плати и сделают все что хочешь

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 минут назад, Darth Vader2 сказал:

Украинский сегмент ничего кроме Абилса и Убилинга не знает, так что у Вас выбор невелик. А если расширить кругозор, то всплывут и другие продукты, в других странах.

 

Так расширте нам кругозор

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зараз користуємося самописним, якщо скажу скільки років назад писався не повірите. Подивився що пропонуєте, дякую за інформацію. Цікаві продукти. Але є така думка, що написати свій може буде простіше ніж впровадити готовий.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, ~AsmodeuS~ сказал:

 

Так расширте нам кругозор

 

А что Вас так задело? Я же не сказал как именно надо относится к Вашему продукту.

 

1 час назад, nightfly сказал:

popcorn.gif

 

Все собрались? Никого не забыли по дороге?

Відредаговано Darth Vader2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 минут назад, DenimMark сказал:

Зараз користуємося самописним, якщо скажу скільки років назад писався не повірите. Подивився що пропонуєте, дякую за інформацію. Цікаві продукти. Але є така думка, що написати свій може буде простіше ніж впровадити готовий.

 

Неправильная мысль. Есть вполне годные продукты. Для Украины выбирайте между Абилсои и Убилингом, с остальным публика работать не умеет. Возьмёте что-то иное, получите ненужную Вам уникальность. Лучше, когда Вы как все. Или надо будет напрягаться всякий раз, когда будет меняться структура оказания услуг у конкурентов на том же Абилс или Убилинг. Поверьте, Вам же проще будет выбрать что-то из двух.

Відредаговано Darth Vader2
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Nodeny Plus хороший билинг, но поддержка там не очень. По большей части своими силами пользователи решают проблемы. С модулями вообще беда, всякий непотриб выпускают, а для PON два или три года уже не могут ничего сделать....

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
17 минут назад, NETOS сказал:

а для PON два или три года уже не могут ничего сделать....

да вроде Стас писал что особого желание нет плодить то что уже есть, это он об юзерсайде

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Darth Vader2 сказал:

 

А что Вас так задело? Я же не сказал как именно надо относится к Вашему продукту.

 

 

 

просто интересно что еще предлагают  и как оно может вписаться в реалии страны

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Paramotor сказал:

Лично я пользуюсь VivaBilling довольный полностью,  устраивает все от поддержки до работы продукта и его модулей 

О май гад О май гад demo-viva.rdp

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 часов назад, WideAreaNetwork сказал:

да вроде Стас писал что особого желание нет плодить то что уже есть, это он об юзерсайде

Полтос тыс не каждый может себе позволить чтобы внедрить сие. А кто покупает с нуля нодени и еще юсерсайд вообще под сотку нужно отдать.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від DenimMark
      Добрий день.
       
      Куплю покрокову інструкцію дружби білінгу з Приват банком.
       
      Пропозиції в особисті повідомлення.
       
      Дякую.
       
    • Від Andriydjv
      Перепрошую за створення ще одної теми, може в цьому розділі швидше допоможуть мені?
      По суті тре поставити білінг і звязати з мікротіком та бути на тех підтримці для добавлення правил і налаштувань ( можу і неторбувати як все працює чи при потребі щось редагувати) за щомісячну плату.
      Детальніше: шукаю системного адміністратора для встановлення білінгової системи ubilling і обслуговування та розвитку мережі 350+ абонентів. 
      Що є:
      -Mikrotik ccr1036
      -абоненти epon - olt - Bdcom 3310 та WiFi ubiqiti 
      -авторизація по статичних IP
      -2 вхідних канали трафіку
      -самописний білінг - Nuance billing
      Що треба:
      -Впорядкувати, оптимізувати налаштування мікротіка, авторизацію абонентів і зарезервувати канали
      -встановити білінг - ubilling або щось краще з розрахунку на маштаб мережі і доцільність
      -налаштувати прийом платежів з Приват банку і автоматичну активацію абонентів в реальному часі з відображенням залишку на рахунку
      -прийом платежів з терміналів esypay в реальному часі
      -подальше обслуговування, що місячна тех підтримка /налаштування з модернізацією і розвитком мережі за адекватну до маштабу мережі що місячну плату ( ps можу за місяць дзвонити а можу і нетурбувати коли все працює і нового нічого непотрібно на той час) 
      Вимоги до кандидата:
      - територіальне знаходження у Львові / Миколаєві або Львівській області (надаю перевагу живому спілкуванню) 
      - також відкритість на спілкування по реальному номеру телефону а не конспірологія і скривання по всяких вайберах прив'язаних до недійсних номерів (звісно в неробочий, особистий, тихий час по вашому проханню турбувати небудемо без критичної на то потреби як наподобі піднятя мережі і відновлення маштабного звязку). 
      - ну і на перспективу створення сайту якщо ще в такому спеціалізуєтесь. 
      Прошу звертатись тут чи вайбер, телеграм, а краще дзвоніть з 11:00 до 20:00 (окрім Неділі і свят) за н.т: 0637766025 Андрій
    • Від Andriydjv
      Шукаю системного адміністратора для встановлення білінгової системи ubilling і обслуговування та розвитку мережі 350+ абонентів. 
      Що є:
      -Mikrotik ccr1036
      -абоненти epon - Bdcom та WiFi ubiqiti 
      -авторизація по статичних IP
      -2 вхідних канали трафіку
      -самописний білінг - Nuance billing
      Що треба:
      -Впорядкувати, оптимізувати налаштування мікротіка, авторизацію абонентів і зарезервувати канали
      -встановити білінг - ubilling або щось краще з розрахунку на маштаб мережі і доцільність
      -налаштувати прийом платежів з Приват банку і автоматичну активацію абонентів в реальному часі з відображенням залишку на рахунку
      -прийом платежів з терміналів esypay в реальному часі
      -подальше обслуговування, що місячна тех підтримка /налаштування з модернізацією і розвитком мережі за адекватну до маштабу мережі що місячну плату ( ps можу за місяць дзвонити а можу і нетурбувати коли все працює і нового нічого непотрібно на той час) 
      Вимоги до кандидата:
      - територіальне знаходження у Львові / Миколаєві або Львівській області (надаю перевагу живому спілкуванню) 
      - також відкритість на спілкування по реальному номеру телефону а не конспірологія і скривання по всяких вайберах прив'язаних до недійсних номерів (звісно в неробочий, особистий, тихий час по вашому проханню турбувати небудемо без критичної на то потреби як наподобі піднятя мережі і відновлення маштабного звязку). 
      - ну і на перспективу створення сайту якщо ще в такому спеціалізуєтесь. 
      Прошу звертатись тут чи вайбер, телеграм, а краще дзвоніть з 11:00 до 20:00 (окрім Неділі і свят) за н.т: 0637766025 Андрій
    • Від Кузьменко.
      Тут дуже багато тем, в яких щось розказують про білінг, але жодна не описує нічого конкретно.
       
      Вимоги: Є кілька Мікротіків, на яких висять PPPoE абоненти. Щоб не ставити по 2 сервери в кожному місці, (що є неправильним з точки зору централізації), Мікротік залишиться, але білінг і базу даних абонентів треба повісити на якийсь хостинг в інеті, буду мати доступ до всіх таким чином (не суттєво, хостинг хочу зробити свій). + проведення оплат за допомогою карточок з кодами доступу (як в КС). Щоб Мікротіки синхронізувались з білінгом періодично раз на місяць і в момент додання користувача і щоб працювало самостійно, бо є більша ймовірність підвиснути одному з двох серваків ніж одному, на Мікротіку достатньо налаштувати WatchDOG і не паритись!!!
       
      Чи варта шукати який білінг підійде для такого діла, щоб він мені централізувв всі Мікротіки, щоб я на жоден окремо не додавав паролі і не парився зі збиранням грошей... чи може не паритись і починати писати самому?
×
×
  • Створити нове...