Перейти до

Dictator, ты ли это? Про свято чесного хреста


Рекомендованные сообщения

Наткнувся в ФБ. Якби було написано Капсом - я б і не сумнівався, а так - меня терзают смутные сомненья...

 

Підходе дитьо осьо до мене нидавно і каже: тату, поможи з уроками. Я кажу: ну давай. А малий - нам задали написати про свято чесного хреста. Я аж булочкою подавився, кажу якого хреста? Малий каже - чесного, нам з християнської етики задали.

Ну я поміг звісно - написав заяву, щоб дитьо цієї єресі припиздяної більше не вчило. Мол так і так, йдіть в пізду зі своєю християнською етикою, школа відділена від церкви, нах%# цей факультатив, хай краще в бібліотеці сидить або курить за школою. Бо в школі нема вчителя інформатики, то діти про чесний хрест вчать, воно ж нужніше, як од вірусів комп'ютерних захищацця видно. Чи від небажаної бірємєності з помощью біблії. Чи, напрімєр, забіга якийсь уйобок в школу, щоб Колумбайн устроїть, а ти йому святе письмо - і він зразу каїцця, на колінця, і тут же агнєц йде з львом в купі, всі довольні і співають псалми опять же ж,

б***ь.

Віддав малому заяву, кажу - віддасиш класній керівничці, розказав про статтю 35 конституції України, про законодавчу базу - а потім думаю: це ж зара дитя взрослі христосики почнуть інтілєктом давити, думаю дай сам занесу.

Пішов в школу, зустрів класну, кажу нате ось осьо вам заяву, що дитина моя на християнську етику ходити не буде. А в женщіни шок - таке враження, що та заява їй руки обпікає, і вона не знає, що робити, каже пішли до завуча, завуча нема, до дірєктора, дірєктора нема, там вже ожогі 4 ступеня, заява пентаграмами покрилася і почина ощутімо вонять адовою сєрою, всім в учительській показали - ніхто не знає, що то робити, бо ще ніколи ніхто в школі від християнської етики не відмовлявся.

А я ж готовий до спілкування, хожу, гугукаю озорно, а єресь з мене так і сиплеться. Ну і коли матінка божа в калідорі стала плавицця класна керівничка каже - давайте я потім передам дірєктору і він вам передзвонить.

От до сьогоднішнього дня жду, коли передзвонять. І не дзвонять, б***ь. Прийдецця самому в школу видно йти, якщо, звісно, пустять - без синоду і екзорцистів.

 

https://www.facebook.com/ohujitelni.istoriji/posts/2713369385375168?comment_id=2722321227813317&notif_id=1569775701167554&notif_t=feedback_reaction_generic

  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Foster changed the title to Dictator, ты ли это? Про свято чесного хреста
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я НЫ МОЖУ ПОДЫВЫЦЦЯ ШО ТАМ ПО ССЫЛКАМ - МЭНЭ НЫМА У МОРДОКНЫЖКЕ

МОРДОКНЫЖКА ЦЭ ДЛЯ УМСТВЕННО ОТСТАЛЫХ

Відредаговано Dictator
  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Статья 35 Конституции Украины гласит, дословно: Церковь и религиозные организации в Украине отделены от государства, а школа — от церкви. Никакая религия не может быть признана государством как обязательная.

 

Урок Христианской этики - есть не что иное, как процесс навязывания религии! 

Відредаговано maslik87
  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Диктатор маладца. На мой взгляд ты прекрасно вписываешься в этот форум в своем стиле. Бывают конешно перегибы, но зачастую в цель.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 минут назад, andruxovich сказал:

Диктатор маладца. На мой взгляд ты прекрасно вписываешься в этот форум в своем стиле.

Шо и говорить за него? Та тама один мундир евонный любой хворум украсить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Dictator сказал:

ПРАЩЯЙТЭ РИБЯТА - МЭНЭ САМОЛЬОД ЖДЭ - ЛЫТЮ У НОВУ ЗИЛАНДИЮ ЖЫТЬ - НЫ ПОМЫНАТЭ ЛЫХОМ :)

Я ВАС УСИХ ЛУБЛУ :) 

Эх... "ЛЮБИ МОЙИ ПЕНЬОЧКИ" :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не забувай нас там, серед папуасив.
Хоча там уси ходять без штанив, але бережи мундир, може ще знадобиться.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 30.09.2019 в 15:16, Dictator сказал:

ПРАЩЯЙТЭ РИБЯТА - МЭНЭ САМОЛЬОД ЖДЭ - ЛЫТЮ У НОВУ ЗИЛАНДИЮ ЖЫТЬ - НЫ ПОМЫНАТЭ ЛЫХОМ :)

Я ВАС УСИХ ЛУБЛУ :) 

ТЫ МОЖЫШ ВЫВЫСТЫ ДИХТАТОРА ИЗ УКРАИНЫ, НО ЛОКАЛ ИС ДИХТАТОРА НЫ ВЫВЫСТЫ НИЯК

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...