Jump to content

продам залишки оптики, FTTH, патчкорди, круглий діелектрик/грунт, fast connector


Recommended Posts

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Продам оптику FTTH плоский кабель, а також патчкорди FTTH sc/upc-sc/upc круглий діелектрик 3-6мм

 

Кабель FTTH (по цінах та наявності уточнювати перед замовленням):

INFOCORD FTTH-1Fl (кабель, белого цвета, с металлическими элементами, безгалогенная негорючая оболочка, для разводки в помещениях, размер 2х3 мм, 1 волокно G.652) - бухта/1000м - 1500 грн/бухта 

INFOCORD FTTH-1FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 1 волокно (G.652) - бухта/1000м - 1800 грн/бухта 

INFOCORD FTTH-2FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 2 волокна (G.652) - бухта/1000м - 2000 грн/бухта 

 

Finmark FTTH001-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1800 грн/бухта

Finmark FTTH002-SM18 (на трьох стальках) 1 бухта/1000м - 2100 грн/бухта

Finmark FTTH004-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1 бухта - 3000 грн/бухта

 

Finmark FTTH001-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1300 грн/бухта

Finmark FTTH002-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1900 грн/бухта

Finmark FTTH004-SM02 (на двох стальках) 1000м - 2600 грн/бухта

 

RCI BO FTTH-001-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 1800грн/бухта

RCI BO FTTH-002-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 4бухти - 2000грн/бухта

RCI BO FTTH-004-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 3000грн/бухта

 

Нові патчкорди FTTH (плоский діелектрик) RCI, Cor-X sc-upc/sc-upc: 50,75,100,125,150,200,250 метражів - 2,5 грн/м (по наявності патчкордів уточнювати в Л.С., при більшому замовленні знижки)

 

Нові патчкорди SC/UPC,SC/APC, FC/UPC ТУМЕН ОКТк(1,0) ДП1Е1 (круглий діелектрик 5мм) від 25м до 300м - під замовлення (фото та вартість в ЛС)

 

 

 

Нові куски (круглий діелектрик, торг присутній😞

 

1волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-001 E9/125 (1.0)  - 3000м - 2,9 грн/м

FinMark UT001-SM-15 ADSS  - 1000м - 3 грн/м

 

2волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-002 E9/125 (1.0)  - 3000м - 3,1 грн/м

FinMark UT002-SM-15 ADSS  - 500м - 3,5 грн/м

 

4волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-004 E9/125 (1.0) - 500м - 3,8 грн/м

FinMark UT004-SM-15 ADSS  - 4000м - 3,9 грн/м

 

8 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-008 E9/125 (1.0) - 3000м - 5 грн/м

FinMark UT008-SM-16 ADSS - 4000м - 5 грн/м

 

12 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.):

RCI S-CFP(NA)Fda-012 E9/125 (1.0) - 3000м - 5.9 грн/м

FinMark UT012-SM-16 ADSS - 4000м - 6 грн/м

 

24 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.):

FinMark UT024-SM-15 ADSS - 93м - 7 грн/м

FinMark UT024-SM-15 ADSS - 125м - 8 грн/м

FinMark UT024-SM-15 ADSS - 502м - 10грн/м
FinMark UT024-SM-15 ADSS - 1000м - 10грн/м.

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (1.5кн) - 3000м - 10 грн/м

 

Також в наявності б/у та нові куски оптики від 1вол до 64вол круглий діелектрик , грунт/каналізація - по наявності і метражах уточнювати.

 

 

Fast Connector Cor-X sc-upc - 14 грн/шт.

 

 

 

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Edited by Beetle0510
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

 
Link to post
Share on other sites

Продам оптику FTTH плоский кабель, а також патчкорди FTTH sc/upc-sc/upc круглий діелектрик 3-6мм

 

Кабель FTTH (по цінах та наявності уточнювати перед замовленням):

INFOCORD FTTH-1Fl (кабель, белого цвета, с металлическими элементами, безгалогенная негорючая оболочка, для разводки в помещениях, размер 2х3 мм, 1 волокно G.652) - бухта/1000м - 1500 грн/бухта 

INFOCORD FTTH-1FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 1 волокно (G.652) - бухта/1000м - 1800 грн/бухта 

INFOCORD FTTH-2FW (подвесной FTTH кабель с выносной стальной оцинкованной проволокой (1мм), силовые элементы проволока (2шт), 2 волокна (G.652) - бухта/1000м - 2000 грн/бухта 

 

Finmark FTTH001-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1700 грн/бухта

Finmark FTTH002-SM18 (на трьох стальках) 1 бухта/1000м - 2000 грн/бухта

Finmark FTTH004-SM18 (на трьох стальках) 1000м - 1 бухта - 2900 грн/бухта

 

Finmark FTTH001-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1300 грн/бухта

Finmark FTTH002-SM02 (на двох стальках) 1000м - 1900 грн/бухта

Finmark FTTH004-SM02 (на двох стальках) 1000м - 2600 грн/бухта

 

RCI BO FTTH-001-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 1800грн/бухта

RCI BO FTTH-002-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 4бухти - 2000грн/бухта

RCI BO FTTH-004-SM-MW (на трьох стальках) 1000м - 3000грн/бухта

 

Нові патчкорди FTTH (плоский діелектрик) RCI, Cor-X sc-upc/sc-upc: 50,75,100,125,150,200,250 метражів - 2,5 грн/м (по наявності патчкордів уточнювати в Л.С., при більшому замовленні знижки)

 

Нові патчкорди SC/UPC,SC/APC, FC/UPC ТУМЕН ОКТк(1,0) ДП1Е1 (круглий діелектрик 5мм) від 25м до 300м - під замовлення (фото та вартість в ЛС)

 

 

 

Нові куски (круглий діелектрик, торг присутній)

 

1волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-001 E9/125 (1.0)  - 3000м - 2,9 грн/м

FinMark UT001-SM-15 ADSS  - 1000м - 3 грн/м

 

2волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-002 E9/125 (1.0)  - 3000м - 3,1 грн/м

FinMark UT002-SM-15 ADSS  - 500м - 3,5 грн/м

 

4волоконні  (по наявності уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-004 E9/125 (1.0) - 65м - 3 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-004 E9/125 (1.0) - 100м - 3,9 грн/м

FinMark UT004-SM-15 ADSS  - 4000м - 3,9 грн/м

 

8 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.)

RCI S-CFP(NA)Fda-008 E9/125 (1.0) - 3000м - 5 грн/м

FinMark UT008-SM-16 ADSS - 4000м - 5 грн/м

 

12 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.):

RCI S-CFP(NA)Fda-012 E9/125 (1.0) - 52м – 4,5 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-012 E9/125 (1.0) - 76м – 4,5 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-012 E9/125 (1.0) - 3000м - 5.9 грн/м

FinMark UT012-SM-16 ADSS - 4000м - 6 грн/м

 

24 волоконні (по наявності кусках уточнюйте в Л.С.):

FinMark UT024-SM-15 ADSS - 93м - 7 грн/м

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (2кн) - 167м - 10 грн/м
FinMark UT024-SM-15 ADSS - 1000м - 10грн/м.

RCI S-CFP(NA)Fda-024 E9/125 (1.5кн) - 3000м - 10 грн/м

 

Також в наявності б/у та нові куски оптики від 1вол до 64вол круглий діелектрик , грунт/каналізація - по наявності і метражах уточнювати.

 

Б/У куски оптики діелектрики:

 

4 волоконні:

RCI 04  - 67м - 2.5 грн/м 

 

24 волоконні:

куски до 35м по 1 грн/м

Южкабель – 35м - 2 грн/м (підвіс діелектрик)

Одескабель – 39м - 2 грн/м

TKO 24 - 61м - 3 грн/м
ТKO 24 - 63м - 3 грн/м

TKO 24 - 66м - 3 грн/м

Южкабель 24 - 111м – 5,5 грн/м

TKO 24 - 148м - 6 грн/м

TKO 24 - 760м - 7,5 грн/м

 

32 волоконні (стальний підвіс/трос):

GYFT8Y 32B1 - 65м - 5грн/м

GYFT8Y 32B1 - 136м - 8грн/м

 

48 волоконні:

RCI 48 - 58м - 7грн/м

 

64 волоконні:

Comscope 64 - 110м - 10грн/м

 

Fast Connector Cor-X sc-upc - 14 грн/шт.

 

 

 

Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites

UP!!!          Наявність та кількість залишків уточнюйте в приватних повідомленнях. При потребі скидаю фото, відправка любим вигідним Вам перевізиком. При більшому замовленні знижка.

Link to post
Share on other sites
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

  • Similar Content

    • By Madox
      Finmark FTTH 001 SM 18 - 1400 грн
      Кабель на несущей стали
       
      Диэлектрик 
      UTEX ОКП(с1)Т-01 1000м - 2400 грн
      FinMark UT 012-SM-15 - 187м - 500 грн
      FinMark UT 004-SM-15 - 480м - 1500 грн
    • By cctv.biz.ua
      Кабель Legrand FTP cat 5e LSZH (витая пара) серый 9грн/метр
      Внимание! Кабель был демонтирован с объекта после 1,5 года эксплуатации. Обмерян, смотан в бухты перед продажей проводится проверка на отсутствие повреждений товарный вид - разный. Куски разной длины в основном до 100м. Оптовым покупателям будет скидка. Скидка за отзыв. Звоните договоримся.
      Подробнее: https://cctv.biz.ua/products/legrand-ftp-cat-5e-lszh
       
      Кабель для локальных сетей категория 5е F/UTP 4 пары LSZH 305 м. Оболочка LSZH (c низким выделением дыма, не содержащего галогенов). Используется для прокладки внутри зданий, в горизонтальной и вертикальной подсистеме цифровой и аналоговой информации, позволяя обеспечить высокие параметры кабельного соединения.
       
      Пишите в личные сообщения. Звоните: 097-866-8858 (viber), 050-075-5600. Отправка Новой Почтой, самовывоз в Киеве.



    • By cctv.biz.ua
      Синий Legrand UTP cat 6 LSZH - 13грн/метр
       
      Компьютерный кабель витая пара производства Legrand. Тип внешней оболочки: LSZH (малодымный безгалогенный компаунд). Применяется как компьютерный провод для прокладки систем СКС. Категория (TIA/EIA): 6 Количество пар: 4 пары. Конструкция экрана: U/UTP. Цвет: Синий.
      Подробнее: https://cctv.biz.ua/products/legrand-utp-cat-6-lszh
       
      Внимание! Кабель был демонтирован с объекта после 1,5 года эксплуатации. Обмерян, смотан в бухты перед продажей проводится проверка на отсутствие повреждений товарный вид - разный
      Пишите в личные сообщения. Звоните: 097-866-8858 (viber), 050-075-5600. Отправка Новой Почтой, самовывоз в Киеве.
       



    • By Naximov
      Продам бухту 4 км, 9500грн

    • By fuji
      Візьмемо на розбудову волоконно-оптичних мереж в Польщі працівників: зварювальників оптоволокна та монтажників оптичних ліній.
      Робота зварювальника полягає на зварюванні оптичних волокон та монтажу муфт та боксів мережі (GPON).
      Робота монтажника оптичних ліній полягає на виконанні підвісного монтажу кабелів на енергетичних опорах (стовпах).
      Територіально місце роботи - міста:  Плоцк, Влоцлавек, Остроленка та їх околиці.
       
      Вимаганим є:
      Досвід роботи з подібними обов'язками в сфері телекомунікацій або енергетики.
      Вміння читати та розуміти проектно-технічну документацію.
      Вміння працювати в колективі.
      Не обов'язково, але бажано мати водійські права категорії "В".
       
      Забезпечуємо житлом, а також всім необхідним для виконання роботи.
      Гарантуємо офіційне працевлаштування та соціальне забезпечення від працедавця, без посередників.
      Робочий день 8 годин. Пн-Пт.
      Оплата праці:
      Випробувальний термін: 1 місяць - 3500zł. (нетто, на руки)
      Після випробувального терміну: 5000-8000zł (залежно від рівня кваліфікації) (нетто, на руки)
       
      Всіх зацікавлених запрошую в приватні повідомлення.
       
      P.S. Знання польської мови не є обов'язковим.
      Також охоче розглянемо до співпраці вже сформовані бригади працівників.

×
×
  • Create New...