Jump to content
Local
WideAreaNetwork

Петиція щодо виключення обов'язку використання РРО

Recommended Posts

Цитата

Про розгляд і прийняття законопроекту № 2453 від 15.11.2019 р. щодо виключення обов'язку використання РРО суб'єктами господарювання (в т.ч. Інтернет-магазинами), які отримують платежі за надані товари (послуги) в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо).

Автор(ініціатор): Янко Антон Ігорович

Статус петиції: Оприлюднена

Дата початку збору підписів: 25 листопада, 2019

Дата завершення збору підписів: 25 лютого, 2020

Залишилось днів до закінчення збору: 84

Загальна кількість підписів: 35

Підпис чекає
на підтвердження

Текст електронної петиції:

Прошу прийняти до розгляду та прийняти у вигляді Закону проект № 2453 від 15.11.2019 р. Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо розвитку малого бізнесу та заходів з детінізації обігу товарів і послуг».

У разі якщо споживач, використовуючи мережу Інтернет, замовив товар і розрахунок за нього було здійснено із застосуванням платіжних карт за допомогою платіжних систем (інтернет-еквайринг) WAYFORPAY, LIQРАY, PORTMONE, FONDY та інших аналогічних, такі операції повинні бути прирівняні до безготівкових, і суб'єктом господарювання (продавцем) повинні здійснюватись без обов'язкового застосуванням РРО та без обов'язкової видачі споживачу розрахункового документа встановленої форми (чек з РРО).

 

https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/7050

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By pavlabor
   Поддержите.
   За вагомий внесок в боротьбу з "Ввічливим хамством", нагородити Вячеслава Химикуса іменною нарізною автоматичною зброєю.
   В Україні зростає каста недоторканих осіб, які втрачають відчуття реальності, свідомо ставлять себе над суспільством, над мораллю, над здоровим глуздом.
   Інцидент між Вячеславом Химикусом та депутатом Сергіем Пашинським є яскравим прикладом втрати відчуття реальності високопосадовцем.
   Вячеславом Химикусом не злякався "Ввічливого хама" з вогнепальною зброєю, за що отримав вогнепальне поранення і опинився на лікарняному ліжку.
   Пропоную громадянам України підтримати петицію, нагородити Вячеслава Химикуса іменною нарізною автоматичною зброєю, за вагомий внесок в боротьбу з "Ввічливим хамством".
    

×