Перейти до

Для електронного документообігу УДЦР нав'язує комерційний продукт MEDoc!


Рекомендованные сообщения

6 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Я ж казав, що якщо копнути, то там ще з десяток недоліків назбирати можна по цій програмі.

Та якщо копнути ще глибше - усе наше життя™ недосконале! Он воно як...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Папка24 через деякий час також може стати коштовною. Таким чином питання повинне ставитись так. Якщо державний орган вводить певну звітність, то ця звітність повинна бути доступна для оформл

2 pavlabor Складывается  мнение что ты и Осипенко  генетические братья , которые после долгих лет  разлуки таки нашедшие  друг друга 😞

@FOP_Osypenko судя по отзывам бухгалтеров, МеДок -- самый удобный продукт (про альтернативы даже слышать не хотят)   если для вас 1000 грн за лицензию на 1-го пользователя это дорого и вы не

Posted Images

В 27.02.2020 в 08:44, Земеля сказал:

интересно, а что будет делать фоп осипенко, когда  студент от ковыряние в своей носу додумается и заблокирует ай-пи адрес его подсеть?  и отправит её в блекхол.

то что в службе СБ медка сидят неадекватные люди знают многие операторы. и им искренни покуй на то что абоненты заплатили за их сервис, а доступ с ай-пи абонента они закрыли.

 

 

не буду утверждать на 100% (т.к. с медком дело имею очень мало, в основном в плане выгрузить/загрузить данные в/из него), но что-то мне помнится такое в его настройках, что там можно напрямую слать ему данные, а можно через сторонний почтовый сервис -- оно дольше, но работает

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, zaborovsky сказал:

но что-то мне помнится такое в его настройках, что там можно напрямую слать ему данные, а можно через сторонний почтовый сервис -- оно дольше, но работает

Именно так, и да, эта опция была еще в те времена когда он назывался "Бест-Звіт Плюс". Эх, как давно это было...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а это ОНО?

вау....

 

upd: это вот именно его и втирала налоговая всем 20 лет назад

столько лет прошло, а ничего не меняется :)

 

Відредаговано zaborovsky
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я юзав Бест-Звіт, а зараз юзаю МеДок для звітності як ФОПів так і ТОВа.

Медок для ФОПа коштує < 500 грн/рік, тобтото <50 грн/міс = понти. Я думаю, що будь-який ФОП назшкрібає 30-40 грн на медок щомісяця

Медок для ТОВа коштує < 2000 грн/рік, тобтото <200 грн/міс = понти. Я думаю, що будь-який ТОВ назшкрібає 150-200 грн на медок щомісяця

Абсолютно усі СТОВ мого району юзають саме МеДок, а великі ТОВ - тимбільше! Та й маленькі фермери - також юзають МеДок

І юзають саме для документообігу!!!! ПДВ-шними накладними з контрагентами і податковою

Проблема висосана з пальця

Відредаговано АНТИдемпинг
  • Thanks 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 24.02.2020 в 12:37, FOP_Osypenko сказал:

Ось продовження в тему. Зробив невеличку інформаційну артпідготовку перед наступом на зажравшихся під@рів з УДЦР.

 

Захотів Корсун Володька бабла зрубати на підриємцях? То готуй, сука, сухарі і на нари збирайся! Далі буде...

 

https://mech.ovh/corruption-ua/ucrf-medoc-ua.html

 

І для тупорилого нехочухи ще додам. Лінукс теж безкоштовний і всі адекватні люди на ньому працюють. Але таким тупицям цього не збагнути!

Мені в службі техпідтримки медка повідомили, що для використання тих безкоштовних 50 документів треба мати спеціальний платний ЕЦП.

 

Так що вони навіть на цьому най@бують підприємців. Що вже казати про все інше. Їхній бізнес тримається виключно на відкатах чиновникам.

img-01.jpg

Можна підписувати ключами привату, ми підписуєм.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 часов назад, АНТИдемпинг сказал:

Я юзав Бест-Звіт, а зараз юзаю МеДок для звітності як ФОПів так і ТОВа.

Медок для ФОПа коштує < 500 грн/рік, тобтото <50 грн/міс = понти. Я думаю, що будь-який ФОП назшкрібає 30-40 грн на медок щомісяця

Медок для ТОВа коштує < 2000 грн/рік, тобтото <200 грн/міс = понти. Я думаю, що будь-який ТОВ назшкрібає 150-200 грн на медок щомісяця

Абсолютно усі СТОВ мого району юзають саме МеДок, а великі ТОВ - тимбільше! Та й маленькі фермери - також юзають МеДок

І юзають саме для документообігу!!!! ПДВ-шними накладними з контрагентами і податковою

Проблема висосана з пальця

Ще раз наведу перелік основних недоліків програмного комплексу MEDoc:

1) програма не є безкоштовною і потребує ліцензію, вартість якої становить 1202,00 грн./рік;

2) програма працює виключно на операційних системах Windows, які також не безкоштовні;

3) програма вимагає наявності офісного пакету Microsoft Office, який також не безкоштовний;

4) програма займає величезний об’єм на диску: 1,5...3,0 Гбайти (дистрибутив — 1,0 Гбайт);

5) для освоєння програми потрібно виділяти додатковий час і мати відповідного фахівця;

6) програма ненадійна і має вразливості до вірусів, що може призвести до втрати даних.

 

Особисто для мене жодний з наведених недоліків не є прийнятним. Тому може якийсь баран хай собі і юзає таке лайно. Але я не збираюся навіть!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, FOP_Osypenko сказал:

1) програма не є безкоштовною і потребує ліцензію, вартість якої становить 1202,00 грн./рік;

2) програма працює виключно на операційних системах Windows, які також не безкоштовні;

3) програма вимагає наявності офісного пакету Microsoft Office, який також не безкоштовний;

4) програма займає величезний об’єм на диску: 1,5...3,0 Гбайти (дистрибутив — 1,0 Гбайт);

5) для освоєння програми потрібно виділяти додатковий час і мати відповідного фахівця;

6) програма ненадійна і має вразливості до вірусів, що може призвести до втрати даних.

ОК, давайте "на пальцях":

 

1) Підрахуємо приблизно: якщо у мережі хоча б 200 абонів з тарифом, припустимо 100 грн., то чистий прибуток (мінус налоги, оренда каналу) буде десь 10000 грн./міс. За рік - це 120000 грн. Витрати на ліцензію - 1% від прибутку - це ну зовсім смішно! Звісно, якщо Ви не піонер...

2) Ви точно лінуксоїд? Wine же, ну! Або віртуалка у KVM. І ніхто не прикопається...

3) Локальна версія не вимагає!

4) В наш час - це взагалі шіщо...

5) ССЗБ!

6) Йо, ну Wine же, ну! Та й регулярний бекап віртуалок - справа скрипту з аж цілих 4 команд...

 

Сподіваюсь доступно пояснив?

Відредаговано ISK
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 25.02.2020 в 01:37, FOP_Osypenko сказал:

...

Працював я колись програмістом в одній установі, то довелося стикатися з тим Парусом. То ще більше лайно, ніж MEDoc. Намучився я з ним капець!

...

Я теж намучився з Парусом у державному підприємстві. І навіть на курси відправляли в Київ. Але я в більше часу працював з адміністративним модулем. Інші колеги - працювали з бухгалтерським, кадровим модулем. А коли колеги казали, що їм важко працювати з "Парусом", то їм керівництво приблизно казало таке: "Ведмедя можна навчити кататися на велосипеді, а якщо ви не навчитется працювати з Парусом - тоді варто нам з Вами перестати працювати" :) 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
В 03.03.2020 в 17:02, ISK сказал:

ОК, давайте "на пальцях":

 

1) Підрахуємо приблизно: якщо у мережі хоча б 200 абонів з тарифом, припустимо 100 грн., то чистий прибуток (мінус налоги, оренда каналу) буде десь 10000 грн./міс. За рік - це 120000 грн. Витрати на ліцензію - 1% від прибутку - це ну зовсім смішно! Звісно, якщо Ви не піонер...

2) Ви точно лінуксоїд? Wine же, ну! Або віртуалка у KVM. І ніхто не прикопається...

3) Локальна версія не вимагає!

4) В наш час - це взагалі шіщо...

5) ССЗБ!

6) Йо, ну Wine же, ну! Та й регулярний бекап віртуалок - справа скрипту з аж цілих 4 команд...

 

Сподіваюсь доступно пояснив?

В мене абонентів менше вдесятеро завдяки старанням під@рів частотнків. Це по-перше. А загалом навіщо такий геморой з Вайном і взагалі з Віндовсом створювати для підприємців, якщо на державному рівні декларується "покращення умов для бізнесу". Ви ж або хрестик зніміть, або труси вдягніть, шановні.

6 часов назад, duster сказал:

Я теж намучився з Парусом у державному підприємстві. І навіть на курси відправляли в Київ. Але я в більше часу працював з адміністративним модулем. Інші колеги - працювали з бухгалтерським, кадровим модулем. А коли колеги казали, що їм важко працювати з "Парусом", то їм керівництво приблизно казало таке: "Ведмедя можна навчити кататися на велосипеді, а якщо ви не навчитется працювати з Парусом - тоді варто нам з Вами перестати працювати" :) 

Електронний документообіг повинен запроваджуватися не для створення додаткового геморою підприємцям, а для полегшення нам життя. Чи не так?

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

А загалом навіщо такий геморой з

А зачем вы вообще занимаетесь этим? Захотелось поиграть в крутого бизнесмена? Только по своим правилам? У вас все вокруг не так: законы не такие, люди не такие, программы и цены тоже не такие. Так может страну надо поменять на ту, в которой все будет так как вам хочецца?

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 03.03.2020 в 17:02, ISK сказал:

якщо у мережі хоча б 200 абонів з тарифом

 

11 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

В мене абонентів менше вдесятеро завдяки старанням під@рів частотнків

 

Перепродавайте лучше барахло с Китая. Выхлоп будет больше. провайдинг - это не ваше.

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

В мене абонентів менше вдесятеро завдяки старанням під@рів частотнків.

Ну зрозуміло - хто ж Вам ще у штани нас...

 

13 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

А загалом навіщо такий геморой з Вайном і взагалі з Віндовсом створювати для підприємців

Як платять, так і пишуть. І Ви таки не лінуксоїд! Я навіть BF1942, Vietnam та BF2 на Wine запускав. З повною підтримкою мережевої гри. Ох як давно це було...

 

13 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Електронний документообіг повинен запроваджуватися не для створення додаткового геморою підприємцям, а для полегшення нам життя. Чи не так?

Відкрию величезну таємницю: НІ! Це покращує життя ЇМ, тим тупеньким тьотєнькам-бухгалтершам пенсійного віку, що сидять в УДЦР на мінімалці і йти їм більше нікуди. Їм легше вивчити один Медок, ніж туєву купу іншого невідомого йо6аного ПЗ...

Відредаговано ISK
del
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
36 минут назад, ISK сказал:

Ну зрозуміло - хто ж Вам ще у штани нас...

 

Як платять, так і пишуть. І Ви таки не лінуксоїд! Я навіть BF1942, Vietnam та BF2 на Wine запускав. З повною підтримкою мережевої гри. Ох як давно це було...

 

Відкрию величезну таємницю: НІ! Це покращує життя ЇМ, тим тупеньким тьотєнькам-бухгалтершам пенсійного віку, що сидять в УДЦР на мінімалці і йти їм більше нікуди. Їм легше вивчити один Медок, ніж туєву купу іншого невідомого йо6аного ПЗ...

Я на Лінуксі працюю з 2006 року. Лінукси встановлював практично усім своїм абонентам, яким підключав інтернет. А це не одна сотня комп'ютерів. А MEDoc нам нав'язують лише по тій причині, що генеральний директор має від цього непогану фінансову вигоду. Це єдина причина, по якій нам усім доведеться мучитися.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
53 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Я на Лінуксі працюю з 2006 року. Лінукси встановлював практично усім своїм абонентам, яким підключав інтернет. А це не одна сотня комп'ютерів.

Якщо Ви вважаєте себе труЪ лінуксоїдом, то ви просто повинні вміти вирішувати нестандартні проблеми. А "просто встановити" та "довести до розуму" - це таки різні речі! Он як...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

вы ж выше сами сказали, что у вас 20 абонов

 

сдавайте через папку24 и не парьтесь или вам повозмущаться публично хочется?

 

Медок -- это не ваше, это для тех, у кого сотни и тысячи контрагентов и большой документооборот

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, zaborovsky сказал:

вы ж выше сами сказали, что у вас 20 абонов

20 инсталляций Линукса с 2006 года? Орнул!😆

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мінцифри показало "вшитий" корупційний скрипт ДАБІ

"Будівельний реєстр не те що був у приватній власності - він взагалі був не в країні. Сьогодні він в країні, захищений, і відкриті провадження проти людей, які це робили. 

...Коли ми почали працювати з реєстром, ми побачили, що туди був вшитий скрипт, який автоматично рекомендував співробітникам ДАБІ з кого брати гроші, а з кого не брати.

Людям телефонували, і за якусь суму пропонували ввести об’єкт в експлуатацію. Ми це все ліквідували", - заявляє Федоров.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 03.03.2020 в 15:42, FOP_Osypenko сказал:

Ще раз наведу перелік основних недоліків програмного комплексу MEDoc:

1) програма не є безкоштовною і потребує ліцензію, вартість якої становить 1202,00 грн./рік;

2) програма працює виключно на операційних системах Windows, які також не безкоштовні;

3) програма вимагає наявності офісного пакету Microsoft Office, який також не безкоштовний;

4) програма займає величезний об’єм на диску: 1,5...3,0 Гбайти (дистрибутив — 1,0 Гбайт);

5) для освоєння програми потрібно виділяти додатковий час і мати відповідного фахівця;

6) програма ненадійна і має вразливості до вірусів, що може призвести до втрати даних.

 

Особисто для мене жодний з наведених недоліків не є прийнятним. Тому може якийсь баран хай собі і юзає таке лайно. Але я не збираюся навіть!

користуйтесь аутсорсним бухгалтером, який знайде час і ресурси щоб поставить неліцензійну вінду з неліцензійним офісом, і знайде 5 Гб для папки з медком

для освоєння якогось лєвого сервісу (приват24 теж потрібен час) теж потрібен час, як і на освоєння медка

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 06.03.2020 в 13:01, ISK сказал:

20 инсталляций Линукса с 2006 года? Орнул!😆

Я підключав абонентів не лише як оператор зв'язку, а як і дилер інших операторів. В мене підключень була не одна сотня.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Ось таку відповідь отримав на свою пропозицію до УДЦР з приводу використання сервісу Папка24.

 

Особливо цікаво звучить аргумент по вибору того медка: "у зазначеній системі всі дані мають високий ступінь захисту".

 

Це натякають вони, що ступінь захисту в Папка24, якою користується найбільший банк країни ПриватБанк, низький?

 

Відповідь УДЦР на лист щодо електронного документообігу 1.jpg

Відповідь УДЦР на лист щодо електронного документообігу 2.jpg

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Це натякають вони, що ступінь захисту в Папка24, якою користується найбільший банк країни ПриватБанк, низький?

Ответ на ваш вопрос есть в самом письме, которое вы выложили.

Больше всего в этой ситуации жаль Максима Водолазского. Наверняка у него хватает другой работы окромя этой бесполезной переписки.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А чо тебе жалко Максима Водолазского, он мог бы спокойно заняться провайдингом, только быковать и ха-ха ловить... оно то легче.

Пожалей лучше Білик Н.В. 057 733-26-94, у нее реально выносит мозг меж двух наковален.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від FOP_Osypenko
      Якщо Вас дістає постійно безкінечними перевірками нахабний співробітник УДЦР, то пропоную висловити ось такий протест!
       
      Ставимо в прихованому місці точку і налаштовуємо на ній ось такі параметри. Вписуємо замість SSID свого ворога з УДЦР
       
      Тепер в нього буде набагато вища мотивація для стараннішого пошуку незаконного РЕЗ, який до того ж має іменний SSID!
       

    • Від duster
      Здравствуйте!  Пользовался ли кто-то порталом УГЦР https://my.ucrf.gov.ua/ ? Как впечатления? Нормально ли работает в плане оформления заявок на "висновок" и "дозвіл".
    • Від Voldo
      Всім привіт. Потрібні скріни налаштувань потужностей БС Mikrotik RB912 (20 dbm, центральна частота 2432) для реєстрації БС для УДЦР. Можливо в когось знайдуться, буду дуже вдячний
    • Від dimalisha
      Тех поддержка серверов IBM, VMware и пары Cisco ASA за 1,5 ляма в месяц, возможно кто-то хочет поучаствовать )
      https://www.dzo.com.ua/tenders/620078
    • Від IgorIgor
      Якщо на вас склали протокол по ст. 146 КУПАП (за нелегальну антену), не здавайтеся.
      Мене у травні хлопнули за роботу РЕЗ без дозволу. Я дав людину, склали протокол і направили у суд.
      У суді ознайомилися зі справою і мій юрист звернув увагу, що протокол УДЦР, на підставі якого інспектор склав адмінпротокол, складається лише у разі, якщо моя антена створює радіозаваду (п. 4.9 рішення НКРЗ №695 Про усунення дії джерел радіозавад)!!!!! Як виявилося, ніякої радіозавади моя антена не створювала, тому суддя змушений був визнати, що адмінпротокол був складений безпідставно і жодних санкцій до мене не вжито, відпустили так би мовити через відсутність складу правопорушення.
      Тому просто так не здавайтеся, а перевірте, чи створювала ваша антена радіозаваду, цю інформацію потрібно видати судді, а суддя уже сам вирішить і у разі потреби запитає про це в УДЦР.
      Удачі!

×
×
  • Створити нове...