Перейти до

Для електронного документообігу УДЦР нав'язує комерційний продукт MEDoc!


Рекомендованные сообщения

2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Я живу тут неподалік практично в сусідньому районі. Спілкуюся зі знайомими з Нових Санжар, то знаю чудово ситуацію, яка там склалася.

Ну не так і неподалік))  Та і нічого ви не знаєте абсолютно, повірте мені.  Ви зараз виступаєте в ролі "диванного експерта". Так що ситуацію в Нових Санжарах хоч тут не трогайте, нам хватить позору і без ваших домислів.  Віддтіснили людей в прилягаючу вулицю- це було, декого особливо буйного заламали - також було, але побиття НЕ БУЛО.  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Папка24 через деякий час також може стати коштовною. Таким чином питання повинне ставитись так. Якщо державний орган вводить певну звітність, то ця звітність повинна бути доступна для оформл

2 pavlabor Складывается  мнение что ты и Осипенко  генетические братья , которые после долгих лет  разлуки таки нашедшие  друг друга 😞

@FOP_Osypenko судя по отзывам бухгалтеров, МеДок -- самый удобный продукт (про альтернативы даже слышать не хотят)   если для вас 1000 грн за лицензию на 1-го пользователя это дорого и вы не

Posted Images

24 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

А звідки я повинен знати, що воно взагалі таке? Чому не прислали нормальну інструкцію і пояснення по тій програмі?

 

Чи будуть спочатку іб@ти підприємців, а тоді пояснювати щось? Так як в Санжарах, спочатку побили людей, а тоді пояснювати почали, що вони всі лайно.

Все просто , вы кто ? Данным вопросом занимается бухгалтер он об этом знает. Поэтому если Вы не являетесь бухгалтером или пойдите на обучение по бух. учету или наймите бухгалтера или обратитесь на фирму которая займется вашей бухгалтерией. Потому как получается примерно так условно Вы являетесь автомехаником и пытаетесь выполнить работу врача и удивляетесь почему не получается и откуда я это должен знать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, WIFINS сказал:

Ну не так і неподалік))  Та і нічого ви не знаєте абсолютно, повірте мені.  Ви зараз виступаєте в ролі "диванного експерта". Так що ситуацію в Нових Санжарах хоч тут не трогайте, нам хватить позору і без ваших домислів.  Віддтіснили людей в прилягаючу вулицю- це було, декого особливо буйного заламали - також було, але побиття НЕ БУЛО.  

Можна подумати, що Ви в самих Санжарах живете і бачили все на власні очі, що там відбувалося. Добре, не будемо відхилятися від теми допису.

1 минуту назад, max_m сказал:

Все просто , вы кто ? Данным вопросом занимается бухгалтер он об этом знает. Поэтому если Вы не являетесь бухгалтером или пойдите на обучение по бух. учету или наймите бухгалтера или обратитесь на фирму которая займется вашей бухгалтерией. Потому как получается примерно так условно Вы являетесь автомехаником и пытаетесь выполнить работу врача и удивляетесь почему не получается и откуда я это должен знать.

Так мене і обурює той факт, що мені знахабнілі чиновники з УДЦР нав'язують таку херню, що я повинен витрачатися на неї більше, ніж на утримання самої мережі.

 

Якщо це таке "створення умов для бізнесу", то я спочатку горлянку їм перегризу і скажу, що це створення їм умов для вільнішого дихання.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Можна подумати, що Ви в самих Санжарах живете і бачили все на власні очі, що там відбувалося. Добре, не будемо відхилятися від теми допису.

Невже ви не змогли прочитати, що я написав.  Тут уже мабуть всі абсолютно зрозуміли- так, Нові Санжари. І на власні очі бачив, так як в цей день повністю зірвався робочий графік, деякі співробітники навіть на роботу не змогли добратись. Ладно, відхилились від теми.  Краще про МЕДОК та СОТУ

Відредаговано WIFINS
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
32 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

ак як в Санжарах, спочатку побили людей, а тоді пояснювати почали, що вони всі лайно.

так из-за таких дал#$@$бов как ты и весь кипишь там случился.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, nedoinet сказал:

так из-за таких дал#$@$бов как ты и весь кипишь там случился.

Та звісно, що чиновничтво і мусора завжди святі. А винні завжди підприємці, що мало їм сплачують податків і хабарів та прості люди, що забагато їдять і ще живуть.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Так мене і обурює той факт, що мені знахабнілі чиновники з УДЦР нав'язують таку херню, що я повинен витрачатися на неї більше, ніж на утримання самої мережі.

 

Якщо це таке "створення умов для бізнесу", то я спочатку горлянку їм перегризу і скажу, що це створення їм умов для вільнішого дихання.

А каким образом Вы ведете бизнес ? Вы не сдаете отчетов или для Вас это новость что нужно вести бух. учет и все с ним сопутсвующее, а так же нужно еще и лицензии получать и работников нанимать и т.д. Для начала ведения бизнеса учите мат. часть.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
9 минут назад, WIFINS сказал:

Невже ви не змогли прочитати, що я написав.  Тут уже мабуть всі абсолютно зрозуміли- так, Нові Санжари.  Ладно, відхилились від теми.  Краще про МЕДОК та СОТУ

Та що тут тепер про MEDoc той обговорювати? Я вже підготував заяву про відмову від підписання угоди про визнання електронних документів до моменту, коли ті козли не запропонують для використання нормальний сервіс по електронному документообігу. Їб@ти собі мозги і мати зайвий геморой через підписання якогось акту, в мене немає жодного бажання. Більше того, буду подавати скарги на тих виродків у всі інстанції і також заяви в правоохоронні органи. Якщо тим козлам захотілося зробити проблеми підприємцям, то нехай і самі тепер проблеми розгрібають. Може виженуть хоч якогось дебіла з того УДЦР нарешті!

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Та звісно, що чиновничтво і мусора завжди святі. А винні завжди підприємці, що мало їм сплачують податків і хабарів та прості люди, що забагато їдять і ще живуть.

судя по твоему(да, буду тыкать т.к. ты не уважаешь людей вообще) рассказу у тебя было 2 варианта: или ити на договорняки и продолжать херачить контрабасом. или делать все по закону. тебе дали возможность работать по закону. в чем дело? кто вам мешает? тебя не устраивает получается государство со своими законами. а то что ты себе напридумывал и воюешь с ветряками... ну так кто ж доктор

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
11 минут назад, max_m сказал:

А каким образом Вы ведете бизнес ? Вы не сдаете отчетов или для Вас это новость что нужно вести бух. учет и все с ним сопутсвующее, а так же нужно еще и лицензии получать и работников нанимать и т.д. Для начала ведения бизнеса учите мат. часть.

Я самостійно працюю. Немає в мене ніякої бухгалтерії і найманих працівників. Здаю звіти всі сам через сервіс Taxer.ua і Електронний кабінет платника податків, на НКРЗІ здаю теж через Систему електронної звітності, документи оформляю через Портал послуг УДЦР. І все нормально працює. А тут вирішили ху@ню підсунути!

5 минут назад, nedoinet сказал:

судя по твоему(да, буду тыкать т.к. ты не уважаешь людей вообще) рассказу у тебя было 2 варианта: или ити на договорняки и продолжать херачить контрабасом. или делать все по закону. тебе дали возможность работать по закону. в чем дело? кто вам мешает? тебя не устраивает получается государство со своими законами. а то что ты себе напридумывал и воюешь с ветряками... ну так кто ж доктор

 

З ким я воюю? Вже рік ось працюю спокійно, здаю вчасно всі звіти, сплачую ЄСВ, ренту за РЧР, моніторинг. І тут ці шакали вирішили ще збити з нас бабла!

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Я самостійно працюю. Немає в мене ніякої бухгалтерії і найманих працівників. Здаю звіти всі сам через сервіс Taxer.ua і Електронний кабінет платника податків, на НКРЗІ здаю теж через Систему електронної звітності, документи оформляю через Портал послуг УДЦР. І все нормально працює. А тут вирішили ху@ню підсунути!

Ну если вы все знаете зачем глупости пишите. Я 100% уверен что сейчас вас еще больше пукан разгорится потому как вы не выполняете и вот этих действий (https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=99&id=1876&language=uk) .  

У нас в стране так есть закон надо выполнять Вам дали рекомендацию чем выполнить далее Вам решать хотите Вы этим пользоваться или у Вас есть чем заменить но результат должен быть в определенном стандарте. В противном случае получается так есть Вася, Петя, Леха и.т.д и каждый присылает отчет чем хочет один через медок следующий через приват следующий в 1С другой вообще в Екселе наваял и всем так удобно ну и что за каша получится ? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@FOP_Osypenko судя по отзывам бухгалтеров, МеДок -- самый удобный продукт (про альтернативы даже слышать не хотят)

 

если для вас 1000 грн за лицензию на 1-го пользователя это дорого и вы не хотите пользоваться медком -- есть альтернативы, в т.ч. и бесплатные, например Соната

гугль в помощь

https://ko.com.ua/est_li_alternativy_m_e_doc_120676

 

p.s. да, я помню, что заражение вирусом Petya.A и последовавшая за этим массовая эпидемия пару лет назад началась именно через Медок

2 часа назад, FOP_Osypenko сказал:

 

З ким я воюю? Вже рік ось працюю спокійно, здаю вчасно всі звіти, сплачую ЄСВ, ренту за РЧР, моніторинг. І тут ці шакали вирішили ще збити з нас бабла!

 

очевидно, вы просто не застали времена, когда году так в 2001-м налоговая массово впаривала всем диски с какой-то "альтернативой 1С", через которую надо было сдавать электронную отчетность

"альтернатива" называлась Парусом или чем-то типа того (за давностью лет уже не помню) и стоила денег

все молча купили и забили на нее

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Особисто я на даний момент вбачаю найкращим варіантом використовувати для електронного документообігу безкоштовний сервіс від ПриватБанку Папка24. Якщо в когось будуть кращі пропозиції, то пропонуйте і наводьте аргументи, чому той сервіс кращий. Але впарювати підприємцям той гамномед — це вже 100% корупція!

 

Працював я колись програмістом в одній установі, то довелося стикатися з тим Парусом. То ще більше лайно, ніж MEDoc. Намучився я з ним капець!

 

А взагалі ідеально було б інтегрувати цей електронний документообіг в Портал послуг УДЦР. Кожен би там мав підписані документи у своєму обліковому записі і все було б уніфіковано та зібрано в одному місці. Але ж, сука, гендиректору захотілося бабла підзаробити, тому й вирішили впарити ху@ню провайдерам!

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у вас документооборот маленький, поэтому вас устраивает Папка24

 

когда б у вас было много документов -- вы бы пользовались Медком, потому что там удобно, там всевозможные интеграции с бух. софтом (через OLE / COM, т.е. можно прямо из бух. софта управлять документами в Медке и т.д.), там прямой обмен налоговыми между контрагентами и т.д.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
11 часов назад, zaborovsky сказал:

у вас документооборот маленький, поэтому вас устраивает Папка24

 

когда б у вас было много документов -- вы бы пользовались Медком, потому что там удобно, там всевозможные интеграции с бух. софтом (через OLE / COM, т.е. можно прямо из бух. софта управлять документами в Медке и т.д.), там прямой обмен налоговыми между контрагентами и т.д.

Ще раз наведу перелік основних недоліків програмного комплексу MEDoc:

1) програма не є безкоштовною і потребує ліцензію, вартість якої становить 1202,00 грн./рік;

2) програма працює виключно на операційних системах Windows, які також не безкоштовні;

3) програма вимагає наявності офісного пакету Microsoft Office, який також не безкоштовний;

4) програма займає величезний об’єм на диску: 1,5...3,0 Гбайти (дистрибутив — 1,0 Гбайт);

5) для освоєння програми потрібно виділяти додатковий час і мати відповідного фахівця;

6) програма ненадійна і має вразливості до вірусів, що може призвести до втрати даних.

 

І це лише ті недоліки, котрі я відразу виявив, навіть не заглиблюючись в саму програму. Переконаний, що якщо копнути глибше, то випливе ще стільки ж.

 

При тому, що справді існують сервіси, які не мають усіх цих недоліків. Було запропоноване найгірше з усього, що можна було вибрати. Корупція? Ні, не чули.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ось ще один онлайн сервіс для електронного документообігу знайшов: https://askod.online

Поки що не пробував користуватися. Пропонують безкоштовно підписувати до 10 документів в місяць. Далі по 1 грн. за кожний документ. Чим не варіант?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, FOP_Osypenko сказав:

Ось ще один онлайн сервіс для електронного документообігу знайшов: https://askod.online

Поки що не пробував користуватися. Пропонують безкоштовно підписувати до 10 документів в місяць. Далі по 1 грн. за кожний документ. Чим не варіант?

Это из серии - "нас ибут, а мы крепчаем".

1. УДЦР незаконно нагнул бизнес.

2. Бизнес пытается найти вазелин с приемлемыми издержками.

Но если все делать что хочется власть имущим, то где набраться столько вазелина?

 

Поєтому, на мой взгляд дешевле ответочка, написал и спи спокойно, єто уже головная боль начальника УДЦР.

УДЦР контролирует Державна регуляторна служба України

Так и написали - "Руйнуємо бар’єри для чесного бізнесу в Україні!".

По вашій скарзі, ДРСУ зобовязані перевірити даний лист на відповідність чинному законодавстві і якщо він суперечить, винести припис по усунення порушення.

 

Законодательно вопрос регулируется ЗУ "Про доступ до публічной інформації"

Стаття 1. Публічна інформація

1. Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

2. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Стаття 24. Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації

5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;

Складання акту порушення ЗУ "Про доступ до публічной інформації" покладено на омбудсмена,

Представник омбудсмена ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ, по вашій заяві скласти акт і направити в суд.

В даному випадку буде наладено штраф на підписанта, було 1700, зараз десь більше 2000 грн.

 

Идешь на работу, зайди в прокуратуру. (с)

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 pavlabor

Складывается  мнение что ты и Осипенко  генетические братья , которые после долгих лет  разлуки таки нашедшие  друг друга 😞

  • Thanks 1
  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, нехочуха сказав:

2 pavlabor

Складывается  мнение что ты и Осипенко  генетические братья , которые после долгих лет  разлуки таки нашедшие  друг друга 😞

... а остальные матерые любители жесткого секса ...

Эт точно!

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, pavlabor сказал:

... а остальные матерые любители жесткого секса ...

Эт точно!

Будете жениться , меня на свою свадьбу не приглашайте.  Но пачку презиков и бумаги формата А4 я вам пришлю. Оно вам пригодиццо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

FOP_Osypenko, https://cabinet.tax.gov.ua/ (налоговая). Ключ ЕЦП, да нужен - бесплатный от Привата или бесплатный от налоговой подходит. Сдавай любые отчеты он-лайн, получай любые док-ты он-лайн, отправляй любые док-ты он-лайн.  Да, не всегда работает и "косяки" есть - особенно к концу отчетных периодов, серваки налоговой "ложатся", Заранее все делаешь - и все в порядке.

Відредаговано omp
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

интересно, а что будет делать фоп осипенко, когда  студент от ковыряние в своей носу додумается и заблокирует ай-пи адрес его подсеть?  и отправит её в блекхол.

то что в службе СБ медка сидят неадекватные люди знают многие операторы. и им искренни покуй на то что абоненты заплатили за их сервис, а доступ с ай-пи абонента они закрыли.

Відредаговано Земеля
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 26.02.2020 в 07:06, pavlabor сказал:

Это из серии - "нас ибут, а мы крепчаем".

1. УДЦР незаконно нагнул бизнес.

2. Бизнес пытается найти вазелин с приемлемыми издержками.

Но если все делать что хочется власть имущим, то где набраться столько вазелина?

 

Поєтому, на мой взгляд дешевле ответочка, написал и спи спокойно, єто уже головная боль начальника УДЦР.

УДЦР контролирует Державна регуляторна служба України

Так и написали - "Руйнуємо бар’єри для чесного бізнесу в Україні!".

По вашій скарзі, ДРСУ зобовязані перевірити даний лист на відповідність чинному законодавстві і якщо він суперечить, винести припис по усунення порушення.

 

Законодательно вопрос регулируется ЗУ "Про доступ до публічной інформації"

Стаття 1. Публічна інформація

1. Публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

2. Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.

Стаття 24. Відповідальність за порушення законодавства про доступ до публічної інформації

5) надання або оприлюднення недостовірної, неточної або неповної інформації;

Складання акту порушення ЗУ "Про доступ до публічной інформації" покладено на омбудсмена,

Представник омбудсмена ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ, по вашій заяві скласти акт і направити в суд.

В даному випадку буде наладено штраф на підписанта, було 1700, зараз десь більше 2000 грн.

 

Идешь на работу, зайди в прокуратуру. (с)

За існування Державної регуляторної служби України навіть не знав. Дякую за корисну інформацію. Обов'язково скористаюся порадою.

В 27.02.2020 в 08:44, Земеля сказал:

интересно, а что будет делать фоп осипенко, когда  студент от ковыряние в своей носу додумается и заблокирует ай-пи адрес его подсеть?  и отправит её в блекхол.

то что в службе СБ медка сидят неадекватные люди знают многие операторы. и им искренни покуй на то что абоненты заплатили за их сервис, а доступ с ай-пи абонента они закрыли.

Ось людина з практики знає, що воно таке той MEDoc. Я ж казав, що якщо копнути, то там ще з десяток недоліків назбирати можна по цій програмі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1200 не "забагато" ? 

В общем в начале 2019 года в Украине насчитывалось более 1,91 млн ФЛП", - отметили в YouControl

Припустимо, що "навяжуть" 20%. 18 мілліонів баксів не дуже багато?  Мама любіт скорость...

Для підтримки такого "софту" потрібно 2-3 програмісти. Ну нехай зарплата в 60000 грн. Але ніяк не такі сумми. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від FOP_Osypenko
      Якщо Вас дістає постійно безкінечними перевірками нахабний співробітник УДЦР, то пропоную висловити ось такий протест!
       
      Ставимо в прихованому місці точку і налаштовуємо на ній ось такі параметри. Вписуємо замість SSID свого ворога з УДЦР
       
      Тепер в нього буде набагато вища мотивація для стараннішого пошуку незаконного РЕЗ, який до того ж має іменний SSID!
       

    • Від duster
      Здравствуйте!  Пользовался ли кто-то порталом УГЦР https://my.ucrf.gov.ua/ ? Как впечатления? Нормально ли работает в плане оформления заявок на "висновок" и "дозвіл".
    • Від Voldo
      Всім привіт. Потрібні скріни налаштувань потужностей БС Mikrotik RB912 (20 dbm, центральна частота 2432) для реєстрації БС для УДЦР. Можливо в когось знайдуться, буду дуже вдячний
    • Від dimalisha
      Тех поддержка серверов IBM, VMware и пары Cisco ASA за 1,5 ляма в месяц, возможно кто-то хочет поучаствовать )
      https://www.dzo.com.ua/tenders/620078
    • Від IgorIgor
      Якщо на вас склали протокол по ст. 146 КУПАП (за нелегальну антену), не здавайтеся.
      Мене у травні хлопнули за роботу РЕЗ без дозволу. Я дав людину, склали протокол і направили у суд.
      У суді ознайомилися зі справою і мій юрист звернув увагу, що протокол УДЦР, на підставі якого інспектор склав адмінпротокол, складається лише у разі, якщо моя антена створює радіозаваду (п. 4.9 рішення НКРЗ №695 Про усунення дії джерел радіозавад)!!!!! Як виявилося, ніякої радіозавади моя антена не створювала, тому суддя змушений був визнати, що адмінпротокол був складений безпідставно і жодних санкцій до мене не вжито, відпустили так би мовити через відсутність складу правопорушення.
      Тому просто так не здавайтеся, а перевірте, чи створювала ваша антена радіозаваду, цю інформацію потрібно видати судді, а суддя уже сам вирішить і у разі потреби запитає про це в УДЦР.
      Удачі!

×
×
  • Створити нове...