Перейти до

Влада вистрелила собі в ногу: обшук у Ukrainian Cyber Alliance


Рекомендованные сообщения

Пресконференція представників Ukrainian Cyber Alliance за наслідками обшуків



У мене особисто по відношенню до влади тільки одна емоція: "дыбилы, бл**ь!" (с) Лошадка

  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене дещо інший коментар: 

 

Це ми з Вамі всі не доклали достатньо зусиль, щоб нефахови, безвідповідальни та відкрито популістични люди (про іх про-россійську та «партії регіонів» спільність вже мовчу, бо це вочевідь) потрапили до керівництва краіни, яка е в стані війни с россійською імперією, яка мае проблеми монополізму в економіці, яка не мае незалежних від олігархів та економічних монополістів політичних рухів, ті достатньо архаїчним населенням з демографічним викривленням та значною трудовою міграцією в краіни східної Европи.

 

Достатньо було КОЖНОМУ З НАС витратити час свого життя та докласти зусиль, щоб переконати 3-4 своіх приятелів чі друзів зробити СВІДОМИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР.

Достатньо було б кожному з технарів, які традиційно на пост-радянському просторі «мы вне политики, мне пох, я технарь, они все там идиоты»,- бути активним.

 

І результати були б іншими.

 

А зараз «вигрібати» будуть усі: і свідоми та відповідальні, і ти, кому «какая разница». І це не тактични втрати, це стратегічни втрати, наслідкі якіх будуть вже влітку, а під кінець року і взагалі на протязі наступних 3-5 років. 

 

Ось ціна «я вне политики».

Відредаговано Sergei_Shablovsky
  • Like 5
  • Haha 3
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Активисты, ананисты, прочие исты... в этой стране вообще когда-нибудь Закон будет действовать? для всех одинаково!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вас расстрою, он на всей планете выборочно действует ваш - закон. Для того чтоб закон работал он должен быть всестороннее логичным, тактичным, грамотным и там еще много чего, то есть отшлифованным до блеска и да нами должен управлять ИИ, одна макака управлять другой макакой не способна в принципе доказано историей, нашего вида. 

Так что оплачено, кушайте не обляпайтесь. 😂

Відредаговано Jon
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, nedoinet сказал:

Активисты, ананисты, прочие исты... в этой стране вообще когда-нибудь Закон будет действовать? для всех одинаково!

Да, есть один такой - Закон всемирного тяготения называется.

 

23 минуты назад, Jon сказал:

и да нами должен управлять ИИ, одна макака управлять другой макакой не способна в принципе доказано историей, нашего вида.

Когда ИИ поймет кем он управляет - он поработит нас. И то не всех, а только самых умных и способных для поддержания себя любимого™, остальных - уничтожит на%уй!

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 27.02.2020 в 4:15 AM, Sergei_Shablovsky сказав:

В мене дещо інший коментар: 

 

Це ми з Вамі всі не доклали достатньо зусиль, щоб нефахови, безвідповідальни та відкрито популістични люди (про іх про-россійську та «партії регіонів» спільність вже мовчу, бо це вочевідь) потрапили до керівництва краіни, яка е в стані війни с россійською імперією, яка мае проблеми монополізму в економіці, яка не мае незалежних від олігархів та економічних монополістів політичних рухів, ті достатньо архаїчним населенням з демографічним викривленням та значною трудовою міграцією в краіни східної Европи.

 

Достатньо було КОЖНОМУ З НАС витратити час свого життя та докласти зусиль, щоб переконати 3-4 своіх приятелів чі друзів зробити СВІДОМИЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР.

Достатньо було б кожному з технарів, які традиційно на пост-радянському просторі «мы вне политики, мне пох, я технарь, они все там идиоты»,- бути активним.

 

І результати були б іншими.

 

А зараз «вигрібати» будуть усі: і свідоми та відповідальні, і ти, кому «какая разница». І це не тактични втрати, це стратегічни втрати, наслідкі якіх будуть вже влітку, а під кінець року і взагалі на протязі наступних 3-5 років. 

 

Ось ціна «я вне политики».

 

Погоджуюсь шановний! Але відмічю, що, як я не переконував, навіть родичів і підлеглих це нічого не дало... Лише пересварився з багатьма :). Г+Г, свати, Слуга народу - зробили свою справу!

Відредаговано CoUL
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

хлопці єдині хто з 2014 дійсно намагався ДОПОМОГТИ владі, але чомусь з приходом зе команди знайшовся привід їх усунути від справ

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, xnet.com.ua сказал:

хлопці єдині хто з 2014 дійсно намагався ДОПОМОГТИ владі, але чомусь з приходом зе команди знайшовся привід їх усунути від справ

 

Судячи з пресухи, вони країні допомогти намагалися. Але, можливо, не кожна влада такої допомоги потребує.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
On 2/28/2020 at 7:32 AM, CoUL said:

Погоджуюсь шановний! Але відмічю, що, як я не переконував, навіть родичів і підлеглих це нічого не дало... Лише пересварився з багатьма :). Г+Г, свати, Слуга народу - зробили свою справу!

 

Переконати неосвічену людину, з архаїчним мисленням охлос - не можливо принципово. Воно повинно померти само по собі. Тобто це справа 2-3 поколінь (30-40 років при сучасних швидкостях розвитку світу).

 

Генетично СРСР будував цей «безпородний охлос з вбудованою безпомічністью» всі свої 70 років (+20 до них це робили кгбшники та олігархі з кремля на территоріі россіі). Так що не все це «щастя» так просто викреслити.

 

Прийдеться прийняти, що будувати будемо ми, а результати - бачіти наши діти або онукі. Це як з вирощуванням олівкових дерев 1:1 аналогія :)

 

Сваритись те ж не бачу сенсу: тримати стійку позицію і не підлаштовуватись (що з урахуванням української історичної спадщіни - важко), - це завжди виграшна позиція в тривалому. А в короткому - грають тількі дурні :)

 

Люди принципово суспільні тварини. А пост-радянські - тім пач. Тому робимо кожний, що можемо, і прикладом свого життя навчаемо дітей та навколишне «стадо» (вибачте за таке порівняння).

 

і все буде добре! :)

Відредаговано Sergei_Shablovsky
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 часов назад, Sergei_Shablovsky сказав:

 

Переконати неосвічену людину, з архаїчним мисленням охлос - не можливо принципово. Воно повинно померти само по собі. Тобто це справа 2-3 поколінь (30-40 років при сучасних швидкостях розвитку світу).

 

Генетично СРСР будував цей «безпородний охлос з вбудованою безпомічністью» всі свої 70 років (+20 до них це робили кгбшники та олігархі з кремля на территоріі россіі). Так що не все це «щастя» так просто викреслити.

 

Прийдеться прийняти, що будувати будемо ми, а результати - бачіти наши діти або онукі. Це як з вирощуванням олівкових дерев 1:1 аналогія :)

 

Сваритись те ж не бачу сенсу: тримати стійку позицію і не підлаштовуватись (що з урахуванням української історичної спадщіни - важко), - це завжди виграшна позиція в тривалому. А в короткому - грають тількі дурні :)

 

Люди принципово суспільні тварини. А пост-радянські - тім пач. Тому робимо кожний, що можемо, і прикладом свого життя навчаемо дітей та навколишне «стадо» (вибачте за таке порівняння).

 

і все буде добре! :)

Я теж думаю, що має бути, як з євреями, що ходили 40 років по пустелі... Тобто має відбутись зміна поколінь. Так я і не сварився з ними це у них від аргументів горить... А для себе зрозумів, що маю бути принциповим. Також моє завдання правильно виховати дітей. Все, що маємо, результат здебілювання населення і основну роль в цьому відіграє телебачення...

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...