Jump to content
Local
Sign in to follow this  
FOP_Osypenko

Податкова рахує, що в лютому було 28 днів, а не 29!

Recommended Posts

Здав сьогодні податкову декларацію по ренті і ось що отримав. Рахує не 393,15 грн., як зазвичай за одну БС, а чомусь вже 407,19 грн. При цьому, якщо поставити 28 днів, або 30 днів то рахує правильно і видає потрібну суму 393,15 грн. Виникає питання, як таке може бути? Податківці невірно вписали в базу даних кількість днів в лютому? І як це виправляти?

Розрахунок з рентної плати за користування РЧР України - 2020.01.png

Розрахунок з рентної плати за користування РЧР України - 2020.02.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By Ukrainec
   Доброго дня,
    
   Так як осінь ознаменується зі збором урожаю, так в податковій вирішили переглянути свої апетити.
   Я фізична особа, з березня 2015 являюсь власником технологічного лінку між багатоквартирним будинком, дачною ділянкою і сільським будинком. в мережі використовуються 2шт Nanostation M5 (база) і два Nanobridge M5 (клієнти: дача і село), ширина каналу 10мГц.
   Справно що місяця плачу за моніторинг частот і податок на частоти 66,48 грн і 154,8грн.   
    
   Так ось, сьогодні зателефонували до мене з податкової з питанням: про недоплату за рентою по радіоресурсу за майже 19місяців. Ціна питання близько 2900грн. по причині різної величини рентних ставок. Виявляється за ці більш ніж півтора року ніхто не цікавився що і куди я сплачую. Лише в листі зі столиці цього місяця прислати, що я тикий то такий то згідно закону "254.4. Ставки рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України" маю сплачувати  за: 
    
   п.12 Радіозв’язок у багатоканальних розподільчих системах для передавання та ретрансляції телевізійного зображення, передавання звуку, цифрової інформації в діапазоні 2-7 ГГц - 40,92грн (з умовами коефіцієнту пониження)
    
   Натомість я весь цей час платив згідно:
   п.5 Радіозв’язок у системі передавання даних з використанням шумоподібних сигналів в діапазонах 1427-2400 МГц , 2400-2483,5 МГц , 5150-5850 МГц де рентна ставка передбачена на рівні 23,40 (з умовами коефіцієнта пониження).
    
   В місцевому відділі УДЦР, як і в податковій ніхто не може пояснити розбіжності по цих пунктах і за що мені потрібно платити. 
    
   Тому прошу вашої допомоги, в роз"ясненні чи дійсно мій техлінк підпадає під п.12 чи це є самоуправство податкових органів, бо жодного документу чи навіть усного пояснення я так і не отримав: за що я маю доплатити близько 3тис грн.? 
×