Перейти до

Продам комплект MikroTik MTAD-5G-30D3 + MikroTik NetMetal5 RB922UAGS-5HPacD-NM


Рекомендованные сообщения

Продам робочий б.у. комплект (антена діаметр 70см, 30 dbi,+ точка доступу 31 dBm): антена - MikroTik MTAD-5G-30D3 + точка доступу MikroTik NetMetal5 RB922UAGS-5HPacD-NM - в наявності 2шт.

Готовий налаштований міст на 5гГц., забезпечував орієнтовно 100 абонентів відокремленої PON-мережі Інтернетом. Працював на відстань - 9км., з шириною каналу в 40мГц - видавав орієнтовно RX150мбіт/с, ТХ150мбіт/с. З шириною каналу в 80мГц - до RX300мбіт/с, ТХ300мбіт/с в обидві сторони.

Продаю у зв’язку з тим, що дотянулися оптикою до даного населеного пункту.

Ціна 3500 за один комплект. ТОРГ!

 

IMG_5871.JPG

IMG_5872.JPG

IMG_5875.jpg

IMG_5876.JPG

IMG_5878.JPG

Відредаговано Kapus
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Всем привет, хочу поделиться опытом покупки у данного человека, этого товара. 

1. ПОЕ к данным антенам отсутствуют.

2  продавец не знает логин и пароль для доступа к ним, точнее он мне прислал их, я пытался авторизироваться, но все время ошибка логина или пароля. Я спросил почему так, мне сказали та они работали, я забыл логин и пароль, сбросьте в настройках и все, я пытался несколько рас, зажимал ресет, но  микротик не слетал. 

3 на одном микротике сломана крышка, торчит кусок витой пары с конектором.

В общем выводы делайте сами, но я не рискнул брать кота в мешке...

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 16.04.2020 в 21:11, valexa сказал:

Всем привет, хочу поделиться опытом покупки у данного человека, этого товара. 

1. ПОЕ к данным антенам отсутствуют.

2  продавец не знает логин и пароль для доступа к ним, точнее он мне прислал их, я пытался авторизироваться, но все время ошибка логина или пароля. Я спросил почему так, мне сказали та они работали, я забыл логин и пароль, сбросьте в настройках и все, я пытался несколько рас, зажимал ресет, но  микротик не слетал. 

3 на одном микротике сломана крышка, торчит кусок витой пары с конектором.

В общем выводы делайте сами, но я не рискнул брать кота в мешке...

 

1. ПОЕ дійсно відсутні, але в описі товару і не вказано, що ПОЕ входить в комплект.

2. Логін і пароль дав вам вірний, не знаю як ви вводили.  Мікротік не скидається простим натисканням ресета, для цього необхідно перше натиснути ресет, а тоді подати живлення на точку доступу.

3. Товар Б.У. і "кришка сломана" та "торчит кусок витой пары с конектором" ніяк не впливають на працездатність даних точок доступа. 

Уточнення: кришка не зовсім сломана - зажим з однієї сторони лопнув, а вита пара з конектором то звичайна практика монтажників обрізати виту пару, коли демонтується обладнання.

На ваше прохання знизив ціну на 1000грн., розібрав антени, зпакував компактно, щоб вам доставку здешевити, сфотографував та надіслав фото перед відправкою посилки, а вам конектор помішав з куском витої пари... 

Висновок: "не рискнул брать кота в мешке..." - з обладнанням Мікротік ви не працювали і побоялися його купувати бо не впевнені, що зможете налаштувати.

 

P.S/ Дане обладнання продане. Тема закрита.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

×
×
  • Створити нове...