Перейти до

Mikrotik SXT LTE + київстар


fastvd

Рекомендованные сообщения

привіт всім. є абонент, в якого нема видимості на жодну нашу базу, до кабеля кілометри...за те,ловить на телефоні 4Ж від київстара і лайфа...погано но працює...вирішив я взяти на тест мікротік SXT з LTE модулем.

З мікротіком знайомий ну дуже давно...вирішив ,що проблем не буде...

Поклав я дома карточку КС, перевірив 5хв - все норм,дома з стола при -101дб витянуло 35 мбіт, на лайфі сигнал приблизно такий самий-витянуло 50мбіт...я такий щасливий послав бригаду до клієнта,знімаи тест.

зняли тест, сигнал від -93 до -102..швидкість аналогічна як у мене дома....

але перевіряли то ми 5хв...

получається проблема: на сімці київстара з дефольт настройками на мікротіку все піднімається, інет НАТиться,все чітко...но працює він 1-2 хв, може 5хв, а потім бац і нема...містіка: пінги на компі абона при цьому не пропадають, йдуть гарні і кругом - ТУПО ВИРУБАЄ ДНС...при чому прописую я сторонні ДНС - не працює, прописую щоб абону видавало ДНС ті що мікротік отримав - не працює в жодному варіанті...погрішив я на сигнал...виїхали в поле, сигнал -76, на телефоні 80мбіт через 4ж,якщо з цієї ж сімки роздаю - теж нема проблем...ставлю в мікротік- тупо нема ДНС..торрент качає, пінги йдуть...

беру я грішу на мікротік,прошивки, маскарадінги,фаєрволи - все перенюхав..нема ДНС і все...беру я кладу лайфовську сімку  - все працює по дефольту кілька днів..але там гігабайтів нема і клієнту не вистачає!!!

саппорт київстара само собою мовчить і каже,що якщо на телефоні все працює,то далі їх зона відповідальності закінчується і вони частково праві...

Проблема саме в ДНС....хто з такою єрундою стикався?Які є варіанти? 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Проблема там не в DNS.

Это или работа DPI, или cg-nat с очень небольшим лимитом сессий. Я думаю второй вариант.

Один девайс работает идеально без проблем любое время, а вот несколько параллельно начинают глючить как и описано, пинг идёт, а сессии не стартуют.

С той же хренью несколько дней провозился на даче, вифи роутер+USB свисток 4g+сим КС - как только пара устройств тянет трафик, на остальных практически ничего не работает. На одном может Ютуб в 1080p фигачить, а на втором ни один сайт не открывается.

Симка лайф работает нормально, но там покрытие и скорость ужасные.

Менял симку, менял тариф на контракт, фиксил TTL и IMEI модема, менял DNSы и APN, менял режимы работы модема на роутер и бридж - ничего не меняется, нормально раздача не работает.

Для дачи меня устраивает, пнул детей что б Ютуб выключили на телефонах и все работает.

 

Но таки сказки Ингвара про 4г домой - полный маразм, он даже не пробовал им пользоваться.

Відредаговано KaYot
  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вам проще симку лайфа с гигабайтами поставить, благо тарифы у них даже лучше чем у КС.

А у меня КС держит 4г и 25мбит, а лайф/вф - едж и килобиты...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Однажды выкрутился поднятием на микротике L2TP+IPSec туннеля на дальний сервер и хождение в интернеты через него

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну як мінімум pptp теж обривало...я цей варіант одразу тестанув)

всім дякую, заказчику вирішили через ретранслятор таки свій інет подати...дорого то надійно!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...