Перейти до

Коммутатор MikroTik CRS305-1G-4S+IN (1x1GE, 4xSFP+, Dual PSU, L3)


Рекомендованные сообщения

Всем привет.

Есть желание построить на свичах MikroTik CRS305-1G-4S+IN с загрузкой SwOs районное колечко с использованием протокола RSTP. То есть берём несколько свичей на разных площадках, соединяем их оптикой 10G в колечко и начинаем питать надежду, что разрыв оптики в любом месте не приведёт к отсутствию связи на всех свичах благодаря наличию RSTP, который этими свичами типа поддерживается. Никаких особых фич от свичей не требуется, главные требования: 10G, VLAN, RSTP, высокая надёжность, низкая цена, мелкие габариты, низкое потребление, питание от аккумулятора 12В, двойное питание. По скорости полная загрузка 10G не требуется, там явно будет меньше трафик.

Покритикуйте, плиз, эту безумную идею. И вообще кто что может сказать плохого/хорошего об этих свичиках? Я вообще-то не фанат Микротика, но этот вариант теоретически выглядит заманчиво. Как будет на практике - пока не понятно.

Спасибо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Від серії CRS3xx поки тільки позитивні враження. Маю в користуванні близько 10 шт. різних моделей.

Відредаговано CoUL
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
57 минут назад, CoUL сказал:

Від серії CRS3xx поки тільки позитивні враження. Маю в користуванні близько 10 шт. різних моделей.

Трохи не по темі, проте якщо говорити про інший свіч серії, про CSS326-24G-2S+RM конкретно, то особисто я стикнувся з дивним глюком. А саме. Стоїть такий свічик на доступі, підключений оптикою, в мідних портах юзери. Так от. Спробував я якось його бутанути. І все, приплили, оптолінк не піднімається. Довелося посилати туди терміново техніка для відновлення зв'язку. Виявилося, що якшо SFP+ модуль вставлений в перший оптичний порт свіча, то при ребуті лінк не піднімається. Якщо витягнути і вставити оптичний пачкорд з SFP+ модуля - лінк піднімається. Якщо вставити модуль у другий оптичний порт свіча - то все працює нормально, при ребуті лінк піднімається автоматично. Навіть не знаю що про це сказати. Перевірити на інших аналогічних свічах наразі нема як, бо такий свіч взяли наразі один для тестування в бойовому режимі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 минут назад, Baneff сказав:
Трохи не по темі, проте якщо говорити про інший свіч серії, про CSS326-24G-2S+RM конкретно, то особисто я стикнувся з дивним глюком. А саме. Стоїть такий свічик на доступі, підключений оптикою, в мідних портах юзери. Так от. Спробував я якось його бутанути. І все, приплили, оптолінк не піднімається. Довелося посилати туди терміново техніка для відновлення зв'язку. Виявилося, що якшо SFP+ модуль вставлений в перший оптичний порт свіча, то при ребуті лінк не піднімається. Якщо витягнути і вставити оптичний пачкорд з SFP+ модуля - лінк піднімається. Якщо вставити модуль у другий оптичний порт свіча - то все працює нормально, при ребуті лінк піднімається автоматично. Навіть не знаю що про це сказати. Перевірити на інших аналогічних свічах наразі нема як, бо такий свіч взяли наразі один для тестування в бойовому режимі.

Можливо несумісність з модулями. У нас модуля лише MikroTik і FoxGate. З ними проблем не було. Візьміть 2 шт. і на столі все протестуйте, якщо щось не так поверніть... І доречі я використовую RouterOS а не SwitchOS.

P.S. все сказане лише для серії CRS3xx

Надіслано від мого Mi 9T Pro, використовуючи Tapatalk

Відредаговано CoUL
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

×
×
  • Створити нове...