Jump to content
Local
Sign in to follow this  
pavlus99

Торгловля

Recommended Posts

Продам б/в модулятори та конвертори

Бета/ТВ Ком, Спец TV

1.TVM 410 - 30$

за одиницю

2.TVM 100 - 20$

за одиницю

3.TVM 300 - 10$

за одиницю

4.TVC 410 - 15$

за одиницю

5.ТК 14М2 - 20$

за одиницю

20200325_101517.jpg

20200319_094716.jpg

Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By muff
      Посилання по темі:

- Кіберполіція викрила провайдера телекомунікаційних послуг у незаконному розповсюдженні українських телепрограм
      - Кіберполіція вилучила обладнання у провайдера через можливий кардшаринг

Є інформація, у кого винесли обладнання?
      У провайдера/оператора Інтернет, який додатково надавав ТВ, чи все ж таки хтось лише ТВ займався?
    • By 380638195734
      Стан:

Новий

Виробник кабелю:

_huawei (1F.0. 10.D-7A2 Dca-s2d2a2 )

_commscope (1F.0. 10.D-7A2 Class Dca-s1,d0,a1 )

_corning (1F.0. 10.D-7A2 Class Dca-s1,d0,a1)

Розміри (м)

30 , 50, 80, 120, 150,180

Цена: 3 грн/м

• By AleksHr
      Наразі необхідно замінити старе обладнання на нове. Є невелика організація, близько 40 ПК, декілька серверів, відеонагляд тощо.

Питання по мережевому обладнанню.
      Провідна. Наразі стоїть в центрі доісторичне шасі Cisco Catalyst 4006 зі всіма модулями, цей монстр споживає майже 500 ват і має лише 100 мегаібтні порти.
      Безпровідна. Використовуються домашні роутери TPLINK з DDWRT розділена на вільну та захищену мережу.

Потрібно зробити приціл на майбутнє та встановити сучасне обладнання корпоративного рівня. Потрібна допомога по вибору обладнання, так як це спецефічне питання і мало хто в такому розбирається більш детально.

Я розглядаю наступні варіанти, між якими ще не оприділився:
      Безпровідна мережа. Будинок 2 поверхи 2500 квадратів, більшість стін на поверхах гіпсокартонні. Потрібен безшовний роумінг з захистом, можливістю різні мережі пускати через різні Vlanи. Тобто планую відкриту мережу обмежети тільки доступом в інтернет (корпоративний доступ повністю заблокувати) в окремий влан, а корпоративну відповідно також в окремий влан + можливо ще якась автентифікація. Для безкоштовного варіанту було б ідеально, якби була можливість показу якихось сторінок з рекламою час від часу, або необхідність ручного підтвердження. Тобто приходить клієнт, заходить в інтернет - а там пише реклама + підійдуть до хостес для надання доступу в мережу. Відповідно в хостес планшет з можлвістю зручного натискання - так дозволити.
      Або порадьте свій варіант приблизно такої конфігурації. На крайній випадок хватить тільки безшовного роумінгу. Через WiFi працюватимуть деякі сервери (мультимедіа) дл япоказу реклами, можливо і деякі камери, тому конфігурація має бути відповідна.

Це я пишу для розуміння що потрібно, розглядаю наступні варіанти, по опису бачу підходять мені практично всім, те що tplink не має AC (4 шт. всього з мережевим підключення до гігабітних портів, або 100 мегабітних + пое):
      1. TP-LINK EAP220 (https://rozetka.com.ua/ua/tp_link_eap220/p6007215/).
      2. Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (https://rozetka.com.ua/ua/ubiquiti_unifi_ap_ac_long_range/p9948418/).

Провідна мережа. Потрібні гігабітні порти для серверів + 100 мегабітні для користувачів. Свічі з можливістю стикування бажано. Користувацькі повинні підтримувати ACL для блокування портів, айпішок тощо при якихось проблемах. Всі підключення планую зробити з Port Isolation + VLAN на групи користувачів, щоб доступ був в кожного користувача тільки через основний шлюз, а не напряму між собою. По замовчуванню всі користувачі попадають в гостьовий влан, після авторизації через IEEE 802.1x в корпоративну мережу з іншим влан.
      Для цього я вибрав наступні моделі:
      1. TP-LINK TL-SL5428E (https://rozetka.com.ua/ua/tp_link_tl_sl5428e/p156883/), вони можуть стикуватися в один інтерфейс + між собою гігабітними портами, таких взяти планую 3 шт. (2 хватить по портах + 1 запасний). По опису всміють все що мені потрібно.
      2. TP-LINK TL-SG2216 (https://rozetka.com.ua/ua/tp_link_tl_sg2216/p6025347/) 16 портів гігабітних для серверів, він простіший, як я бачу без ацл, але для серверів це не суттєво думаю.
      Їх об'єднати між собою через декілька гігабітних кабелів (щось типу bonding, забув назву).

Хто робив щось подібне або працював з цим обладнанням? Можете щось порадити?
    • By holubets
      Маю трохи бу Wi-Fi обладнання на продаж:

Ubiquiti NanoStation 2 - 1300 грн
      Ubiquiti Air Grid M2(16) - 1300 грн
    • By holubets
      Оскільки вже маємо досить точок з обладнанням, то потрібна система обліку того обладнання.
      Бажано знати що стоїть на кожній з точок, його серійний номер, дата купівлі і так далі.
      Також добре було б, якщо був би режим склад і ремонт.
      Бажано ще веб інтерфейс.
      Хто що може порадити?