Перейти до

Будівництво ВОЛЗ на дільниці .


Рекомендованные сообщения

В інформативній формі  в топіке напишу , слад та зміст робочого проекту на будивництво ВОЛЗ в грунт.1.Титульний аркуш / основні виконавці 2.Опис матеріалів .3.Відомість ДОК на які  посилаються  4. Пояснювальна  записка .5 Ситуаційна схема прокладки ВОК. 6.Траса прокладки ВОК .7.Обсяг робіт . 8.Спеціфікація обладнання . 9.Тех. Завдання на розробку  РП. 10 . Сертифікат відповід .на ВОК ,  додаток  до сетифіката відповідності  . 11 .Кваліфікаційний сертифікат  інженера-проектувальника . Монтаж кабелю -муфт по опорам , в  проект не входять .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я вот читаю порой ваши посты и у меня в голове не укладывается - какой там мусор. Ладно я тут - местный расп.издяй. А у вас бизнесок по проектной доке. А текст - не структурирован, куча ошибок.... Просто набор слов какой-то.

 

  • Like 10
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Це не мусор . В робочому проекті це лист  2 ".Опис матеріалів" .  По  ДБН  А . 2.2.-3- 2012 .  та КНД 45-141-99 .  Робочий проект розробляеться у відповідності з вимогами норм і правил , інструкцій  та державних стандартів .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
49 минут назад, Rbert сказал:

Це не мусор

я сказал совершенно другое.

Вы не подумайте, что я вас жить учу. Не. Но просто реально диву даюсь. Вы создали новый топик на форуме. Зачем? Какую смысловую нагрузку он несет? Ну да, из чего состоит РП. И Шо? Для этого нада новая тема? Заведите себе свою тему и апайте ее, расписывайте что нужно в РП, сколько денег, какие нюансы и пр. А то вы лезете в каждую тему с припиской своих работ. теперь уже темы создаете с нулевой нагрузкой. Ну козни же.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Меня просили строители  которые  ложат кабель в грунт . Ответить  на вопросы  по Viber .По телефону -неудобно .

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 минуту назад, Rbert сказал:

Меня просили строители  которые  ложат кабель в грунт . Ответить  на вопросы  по Viber .По телефону -неудобно .

Блеадь, а форум тут при чем? :facepalm:

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Прям с языка сняли, честное слово. Давно хотел написать что так не годится подавать свой поток мыслей прямо из головы на форум. Нужно же как-то удобно подавать информацию. 

 

Давайте всем форумом скинемся на клавиатуру с рабочими кнопками... Ну хотя бы enter, tab.... 

  • Like 1
  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, deltatelecom сказал:

Дима не нерви, а лучше просто не читай))

Да я не нервлю. Ни в коем случае. Просто бывает листаешь форум. И тут бац выстрел от Rbert. Да такой выстрел, что диву даёшься. Ладно это один раз, ну с кем не бывает. А тут почти каждый пост такой - по воробьям. Вот например в теме @supportod
он приплел цитату херзна откуда со своим месаджем про Волю. Ну вообще мимо кассы. Я ХЗ какой там бардак в башке чтоб такое выстреливать.

Ну я есичо обидеть не хотел никого. Просто накипело и стала интересна аргументация персонажа. Но диалог пошёл так, что я удивился... Какой-то Вайбер, монтажники КЛАДУТ кабель, отвечать неудобно по телефону.... Какой-то набор слов и понос предложений, ей богу. Ну нельзя же так... Взрослый человек, делает проекты.... И такой тупняк выстреливать...

Відредаговано Dimkers
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 минут назад, Dimkers сказал:

Да я не нервлю. Ни в коем случае. Просто бывает листаешь форум. И тут бац выстрел от Rbert. Да такой выстрел, что диву даёшься. Ладно это один раз, ну с кем не бывает. А тут почти каждый пост такой - по воробьям. Вот например в теме @supportod
он приплел цитату херзна откуда со своим месаджем про Волю. Ну вообще мимо кассы. Я ХЗ какой там бардак в башке чтоб такое выстреливать.

Ну я есичо обидеть не хотел никого. Просто накипело и стала интересна аргументация персонажа. Но диалог пошёл так, что я удивился... Какой-то Вайбер, монтажники КЛАДУТ кабель, отвечать неудобно по телефону.... Какой-то набор слов и понос предложений, ей богу. Ну нельзя же так... Взрослый человек, делает проекты.... И такой тупняк выстреливать...

Эт да. На форуме надо 50% созданных необдуманных тем, удалять нах@р...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від HR Katerina
      Ми пропонуємо:
      Гідну заробітну плату з можливістю заробляти більше; Графік роботи Пн-Пт з 09:00 до 18:00; Все необхідне для роботи: Інструмент, спец.одяг, деяким працівникам службове авто; Компенсацію палива та амортизацію авто. Ваші обов’язки:
      Прокладання кабеля зовні та всередині приміщень або на підвісі; Налаштування абонентського обладнання (WI-FI роутера) та підключення абонентів до мережі; Усунення кабельних пошкоджень на оптичній мережі. Вимоги до кандидата:
      Досвід роботи від 1го року в данній сфері; Досвід зварювання волоконно-оптичних мереж (бажано); Права категорії «В» з досвідом водіння (бажано); Наявність авто (бажано).
    • Від SilenceIsAtTreasure
      Монтаж кабелю на опори, проектування схем побудови ВОЛЗ, протяжка, укладка, розварка fob, муфт, одф, підключення абонентів, працюємо по безналу, фото звіт виконаної роботи, працюємо в межах західної України, але якщо маєте цікавий проект - можемо взятись і далеко за визначеною територією. За детальнішою інформацією - прошу звертатись в особисті повідомлення...
       
    • Від fiber_work
      Надаємо послуги з підвісу волз.
      Розварки одф, фобів, муфт
      Териториально Черкаська область. (розглянемо і інші)
      Ціна договірна
      тел: 0 67 517 0691 
    • Від andr1y
      Запрошуємо на постійну роботу монтажників кабельних мереж (м.Львів)
       
      Вимоги:
      відповідальне ставлення до роботи, якісне і оперативне виконання поставлених завдань, дисциплінованість; ініціативність, та швидкість у навчанні; охайність та орієнтованість на результат; перевагою буде наявність власного авто Умови роботи:
      повна зайнятість стабільна, своєчасна заробітна плата додаткові бонуси/премії за виконану роботу оплата амортизації та палива при використанні власного автомобіля в робочих цілях ми пропонує стабільну роботу та професійний розвиток.  
      Детальніша інформація по тел.: 067-433-73-19 Ярослав
    • Від Андрій Вікторович
      Підкажіть, будь ласка, хто може побудувати кпд (L2) 10 Г Київ - м. Біла Церква?
      В Києві можемо забрати на Г50/Л9/Г4, а в БЦ бажано по вул. Шолом Алейхема 9, але не принципово
×
×
  • Створити нове...