Перейти до

Скарга на НКРЗІ щодо надмірного тиску на операторів та провайдерів


Рекомендованные сообщения

Отримав вимогу від НКРЗІ про здачу нового звіту. Складається таке враження, що тим під@рам немає чим займатися, і вони тільки те й роблять, що вигадують нам нові й нові звіти! Мучуся оце з подачею цього нового звіту і вибиває постійно помилки. Вже розпочав листування з їхнім фахівцем. Мучуся і думаю, а на який хер ми повинні всі ці звіти подавати цим недоумкам? Чому вони вимагають подавати в звітах комерційну інформацію? Задовбали вони вже своїми звітами взагалі то! Тому вирішив подати таку скаргу!

 

Screenshot_20210421_185115.png

 

До речі, скаргу подавав через сайт Урядового контактного центру https://ukc.gov.ua/

Там дуже зручно подавати різні звернення. Відповіді надходять і зберігаються прямо в кабінеті користувача. Так що дуже рекомендую!

Відредаговано FOP_Osypenko
  • Like 4
  • Thanks 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Насчет слепой уверенности в "совковой законности".   В Верховном суде Соединенных Штатов в пользу Google закончилась 10-летняя дело, в котором компания Oracle требовала 9 млрд долларов компе

Я за Осіпенка, йоб тваю мать, а вам нашо така точна інформація про гендерний розподіл, фінансові показники і кількість абонентів по селах, смт і райцентрах? А хутори на 8 хатів не цікавлять НКРЗІ

Отримав вимогу від НКРЗІ про здачу нового звіту. Складається таке враження, що тим під@рам немає чим займатися, і вони тільки те й роблять, що вигадують нам нові й нові звіти! Мучуся оце з подачею цьо

Posted Images

Опубліковано: (відредаговано)
3 минуты назад, DerJaeger сказав:

О, давно не було!

 

Як Ви?

 

Шукаю нового постачальника для каналу зв'язку в Полтавській області. Не підкажете, хто може дати хоча б 50 Мбіт/с?

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, FOP_Osypenko сказал:

Шукаю нового постачальника для каналу зв'язку в Полтавській області. Не підкажете, хто може дати хоча 50 Мбіт/с?

Навряд. Я з Тернопільської. А з старим що?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, DerJaeger сказав:

Навряд. Я з Тернопільської. А з старим що?

Частотники натиснули і він мені відключив канал. Сказав, що не хоче проблем через мене. Я ж з ними постійно воюю та добиваюся різних покращень.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28 minutes ago, FOP_Osypenko said:

Шукаю нового постачальника для каналу зв'язку в Полтавській області. Не підкажете, хто може дати хоча б 50 Мбіт/с?

В личку хотя б район отпиши 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, Karan сказав:

В личку хотя б район отпиши 

Можу й тут показати. Село Матяшівка Миргородського району (раніше Великобагачанський район був). Базова станція встановлена на висоті 22 м в центрі села. Видимість гарна на село Яреськи, яке розташоване на горі.

Screenshot_20210421_220501.png

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
39 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Частотники натиснули і він мені відключив канал. Сказав, що не хоче проблем через мене. Я ж з ними постійно воюю та добиваюся різних покращень.

Ну ты ж лицензию оформил, и линк зарегистрировал как того требует закон. 

Хотя о чем это я. Зрада! Частотники беспределят!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
6 минут назад, KaYot сказав:

Ну ты ж лицензию оформил, и линк зарегистрировал как того требует закон. 

Хотя о чем это я. Зрада! Частотники беспределят!

Ліцензія в мене є. І дозвіл на базову станцію також присутній. А канал він міг оформити і по своїй ліцензії. Або взагалі оформити як технологічний, як більшість це робить. Хоча більшість ті канали взагалі не оформляють ніяк і просто регулярно «башляють» частотникам, щоб ті не помічали їхнього обладнання. Той канал працював до того більше року і все було ок. Доки я не подав скаргу на частотників. От вони й вирішили мені помститися. Сподіваюся, що тим виродкам полегшало.

 

Ліцензія №9772 на користування РЧР України від 28.12.2018 1.jpg

Дозвіл на експлуатацію РЕЗ №ШПС-53-0565988 від 01.04.2019.jpg

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кто вам делал эти документы?)

Даже с этой бумажкой можно до вас достебаться при большом желании.

Почему дозвил только на вертикалку? У вас же М2 рокет.

Нужно было при регистрации указывать V/H либо D. Про мощность вообще молчу, ну то понятно почему так сделали, иначе ЭМС не прошли бы))).

И на бс только сектор, а аплинк чем принимаем?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а как вам удалось на рокете-М2 работать в одной поляризации? ))

Только что, zulu_Radist сказал:

Кто вам делал эти документы?)

Даже с этой бумажкой можно до вас достебаться при большом желании.

Почему дозвил только на вертикалку? У вас же М2 рокет.

Нужно было при регистрации указывать V/H либо D. Про мощность вообще молчу, ну то понятно почему так сделали, иначе ЭМС не прошли бы))).

И на бс только сектор, а аплинк чем принимаем?)

Змей.. пока набирал, опередил))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, zulu_Radist сказал:

Кто вам делал эти документы?)

Почему дозвил только на вертикалку? У вас же М2 рокет.

Нужно было при регистрации указывать V/H либо D. Про мощность вообще молчу, ну то понятно почему так сделали, иначе ЭМС не прошли бы))).

И на бс только сектор, а аплинк чем принимаем?)

Я так думаю сам ваял. Хлопец решил, раз палка у него "концом" вверх торчит, значит поляризация вертикальная))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, zulu_Radist сказав:

Кто вам делал эти документы?)

Даже с этой бумажкой можно до вас достебаться при большом желании.

Почему дозвил только на вертикалку? У вас же М2 рокет.

Нужно было при регистрации указывать V/H либо D. Про мощность вообще молчу, ну то понятно почему так сделали, иначе ЭМС не прошли бы))).

И на бс только сектор, а аплинк чем принимаем?)

Три роки вже працює базова станція. Претензій поки що не було. А подавав я документи справді самостійно. Подавав вперше, тому міг в чомусь і помилитися.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Три роки вже працює базова станція. Претензій поки що не було. А подавав я документи справді самостійно. Подавав вперше, тому міг в чомусь і помилитися.

Ну вот видишь, а говоришь шо частотники козлы. Хотели бы , давно бы тебя реально вжарили)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, hex@set сказав:

Ну вот видишь, а говоришь шо частотники козлы. Хотели бы , давно бы тебя реально вжарили)

А мене їхні наїзди не лякають. Я люблю повоювати з дебілами, які чіпляються до підприємців і чинять перешкоди бізнесу. Таким не гріх не те що скаргою провчити, а й голову відірвати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, FOP_Osypenko сказал:

А мене їхні наїзди не лякають. Я люблю повоювати з дебілами, які чіпляються до підприємців і чинять перешкоди бізнесу. Таким не гріх не те що скаргою провчити, а й голову відірвати.

Какие наезды =) ?? Тут они законно могут впаять нарушение, с всеми последующими событиями. И тут ты сам себе балбес виноват)
И жалуйся потом хоть в ООН.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, hex@set сказав:

Какие наезды 😃 ?? Тут они законно могут впаять нарушение, с всеми последующими событиями. И тут ты сам себе балбес виноват)
И жалуйся потом хоть в ООН.

Та, будь ласка. Якщо їм хочеться ще рік відписки писати на мої скарги, то я вже зачекався приводу :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, FOP_Osypenko сказал:

Та, будь ласка. Якщо їм хочеться ще рік відписки писати на мої скарги, то я вже зачекався приводу :)

Дохрена написался? И что получил в итоге? Мозоли на двух указательных пальцах? Тебя то один хер нагнули базу зарегить и денег заплатить. Не исключаю шо спецом пропустили твой бок шоб потом нагнуть еще разок для своего удовольствия. Счас еще вот аплинк оформишь.) .А писать заготовленные стандартные шаблонные отписки кляузникам, это для них привычная рутина.

По сути же, переведу на понятный. Ты счас получил права на мотоцикл, а управляешь автомобилем. Грех не вжарить.

  • Like 1
  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, hex@set сказав:

Дохрена написался? И что получил в итоге? Мозоли на двух указательных пальцах? Тебя то один хер нагнули базу зарегить и денег заплатить. Не исключаю шо спецом пропустили твой бок шоб потом нагнуть еще разок для своего удовольствия. Счас еще вот аплинк оформишь.) .А писать заготовленные стандартные шаблонные отписки кляузникам, это для них привычная рутина.

По сути же, переведу на понятный. Ты счас получил права на мотоцикл, а управляешь автомобилем. Грех не вжарить.

Ласкаво просимо. Тільки я ж мовчати теж не буду. Скільки мені проблем додадуть, скільки ж і самі отримають. Мені не звикати з чиновниками і мусорами воювати. Такі наїзди просто показують, яка насправді в нас гнила система в країні. Бо установи, котрі призначені допомагати бізнесу, всіляко намагаються тероризувати підприємців. Таких виродків рано чи пізно будуть ставити до стінки і розстрілювати. І при нагоді я буду подавати набої і підспівувати «лента за лентою» :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Отримав вимогу від НКРЗІ про здачу нового звіту.  Чому вони вимагають подавати в звітах комерційну інформацію? Задовбали вони вже своїми звітами взагалі то! Тому вирішив подати таку скаргу!

 

В перечне сведений, не составляющих коммерческой тайны” установлено, что такими сведениями являются:

– учредительные документы, документы, позволяющие совершать предпринимательскую деятельность в целом, и отдельные ее виды;

информация по всем формам государственной отчетности;

данные, необходимые для проверки, начисления и уплаты налогов и других обязательных платежей;

– документы о платежеспособности;

– документы об уплате налогов и обязательных платежей, и другие сведения.
Это так. К общему развитию.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, hex@set сказав:

В перечне сведений, не составляющих коммерческой тайны” установлено, что такими сведениями являются:

– учредительные документы, документы, позволяющие совершать предпринимательскую деятельность в целом, и отдельные ее виды;

информация по всем формам государственной отчетности;

данные, необходимые для проверки, начисления и уплаты налогов и других обязательных платежей;

– документы о платежеспособности;

– документы об уплате налогов и обязательных платежей, и другие сведения.
Это так. К общему развитию.

Чому я повинен звітувати про свої доходи в НКРЗІ, якщо я і так вже про це звітую в податкову? Вони що, вирішили дублювати роботу податкової? Мене особливо зацікавило, для чого їм знати, скільки в мене працює ЖІНОК? :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, FOP_Osypenko сказал:

Ласкаво просимо. Тільки я ж мовчати теж не буду. Скільки мені проблем додадуть, скільки ж і самі отримають. Мені не звикати з чиновниками і мусорами воювати. Такі наїзди просто показують, яка насправді в нас гнила система в країні. Бо установи, котрі призначені допомагати бізнесу, всіляко намагаються тероризувати підприємців. Таких виродків рано чи пізно будуть ставити до стінки і розстрілювати. І при нагоді я буду подавати набої і підспівувати «лента за лентою» :)

Мечтатель, максимально чего ты можешь им "навоевать" и "создать" , это утром пару раз копипастнуть. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
8 минут назад, hex@set сказав:

Мечтатель, максимально чего ты можешь им "навоевать" и "создать" , это утром пару раз копипастнуть. 

Не будемо тут мірятися, хто скільки кому більше нагадити може. Скажу просто, що я не лише підприємницькою діяльністю займаюся, а ще і являюся журналістом.

 

І ось таких статей на свій сайт можу опублікувати не один десяток: https://mech.ovh/corruption-ua/ucrf-medoc-ua.html

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від guest105
      при здачі звіту не працюють ключі віл привату.  Дзвонив на саппорт в загальному і всіх непрацює.  Хто як вирішує проблему юзає інші чи болт забили?
    • Від EuroNet
      Доброго дня.підскажіть що потрібно вказувати в 11-му пункті у заяві на регістрацію в реєстр оператора, провайдера? і чи можно в 10-му пункті вказувати район?
      я написав їм в заяві 10-тий і 11-тий пункт так
       
       
      а вони відповіли так:
      Підскажіть що потрібно вказати в 10-му і 11-му пункті?
      Дякую.
    • Від FOP_Osypenko
      Доброго дня, шановні колеги! Вирішив подати звернення до НКРЗІ через некоректну роботу Системи електронної звітності.
      Цікаво, чи в усіх така фігня твориться в кабінеті користувача СЕЗ? Чи лише оце в мене таке одного? Прокоментуйте, будь ласка.
       

       

    • Від FOP_Osypenko
      Вже другий місяць не вдається здати в НКРЗІ довбаний звіт 1-T: Сфера телекомунікацій. Спочатку СЕЗ вибивала помилки, тепер підписується, але приймати відмовляються.
       
      Розповім все по-порядку. Отже, під@ри (іншого слова не підберу) з НКРЗІ вигадали нам новий звіт, бо тих шести, що є, їм уже, бачте, мало! Звіт з'явився в СЕЗ (Системі Електронної Звітності).
      Операторам і провайдерам було розіслано повідомлення про необхідність здачі чергового нового звіту:

       
      При спробі підписати звіт з відміткою: «діяльність не здійснювалася», СЕЗ видавала наступну помилку:

       
      При цьому коли ставиш галочку напроти «діяльність не здійснювалася», то автоматично блокується введення даних в форму звіту.
      Подав запит щодо пояснення причин цієї помилки і отримав таку відповідь:

       
      Пізніше цю логічну помилку в СЕЗ виправили і підписати звіт все ж вдавалося без помилок. Ну, думаю, оце вже на цьому і закінчилися проблеми. Звіт здано, можна їсти французькі булочки.
       
      Але не тут то було! Звіт зі статуту «Підписаний» знову отримав статус «Чернетка». На електронну пошту паралельно прислали зауваження:
       
      І потім прислали ще нагадування про потребу здачі цього довбаного звіту, який ці дебіли самі відмовляються приймати!

       
      Далі намагаюся другий раз здати звіт. Підпис проходиться без помилок. Але знову відмовляються приймати і пишуть таке:

       
      Зараз подав вже третій раз цей кончений звіт! І додав пояснення, що в мене працівників НУЛЬ!

       
      Чекаю вже кілька днів, що приймуть довбаний звіт про те, що я НЕ ЗАЙМАЮСЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ і НЕ МАЮ ПРАЦІВНИКІВ! Ні чоловіків найманих, ні жінок, вашу мать!
      Вирішив зробити запит про надання ОФІЦІЙНОГО ПОЯСНЕННЯ причини відмови приймати звіт:

       
      І ці під@ри мовчать і не дають офіційного пояснення своїй тупості досі! Оце можна з цими виродками чиновницькими нормально бізнесом займатися?
    • Від duster
      Здравствуйте! Приходило ли кому-то письмо с запросом информации согласно этого решения: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=444&id=9018&language=uk ?

×
×
  • Створити нове...