Перейти до

НКРЗІ відмовляється приймати звіт 1-T: Сфера телекомунікацій


Рекомендованные сообщения

Вже другий місяць не вдається здати в НКРЗІ довбаний звіт 1-T: Сфера телекомунікацій. Спочатку СЕЗ вибивала помилки, тепер підписується, але приймати відмовляються.

 

Розповім все по-порядку. Отже, під@ри (іншого слова не підберу) з НКРЗІ вигадали нам новий звіт, бо тих шести, що є, їм уже, бачте, мало! Звіт з'явився в СЕЗ (Системі Електронної Звітності).

Операторам і провайдерам було розіслано повідомлення про необхідність здачі чергового нового звіту:

Screenshot_20210507_173922.thumb.png.6f4db89fc205dcb9439ce3acca393437.png

 

При спробі підписати звіт з відміткою: «діяльність не здійснювалася», СЕЗ видавала наступну помилку:

Screenshot_20210421_130206.png.25cba0d171d7214ac4dd2c93d4e0f732.png

 

При цьому коли ставиш галочку напроти «діяльність не здійснювалася», то автоматично блокується введення даних в форму звіту.

Подав запит щодо пояснення причин цієї помилки і отримав таку відповідь:

Screenshot_20210507_174139.thumb.png.8b0fbc5e2b6cba24dcfffa68a2135bb5.png

 

Пізніше цю логічну помилку в СЕЗ виправили і підписати звіт все ж вдавалося без помилок. Ну, думаю, оце вже на цьому і закінчилися проблеми. Звіт здано, можна їсти французькі булочки.

 

Але не тут то було! Звіт зі статуту «Підписаний» знову отримав статус «Чернетка». На електронну пошту паралельно прислали зауваження:Screenshot_20210507_174432.thumb.png.4776aabfb5aa60d64c4f9b6f53ed0185.png

 

І потім прислали ще нагадування про потребу здачі цього довбаного звіту, який ці дебіли самі відмовляються приймати!

Screenshot_20210507_174626.thumb.png.dc8b696ce7f81ef913855aa981425b89.png

 

Далі намагаюся другий раз здати звіт. Підпис проходиться без помилок. Але знову відмовляються приймати і пишуть таке:

Screenshot_20210507_174859.thumb.png.c68148b20ed3bff672c07b7f9840631f.png

 

Зараз подав вже третій раз цей кончений звіт! І додав пояснення, що в мене працівників НУЛЬ!

Screenshot_20210507_175057.thumb.png.a3d426978dc116695fdb9e4731b6bdb8.png

 

Чекаю вже кілька днів, що приймуть довбаний звіт про те, що я НЕ ЗАЙМАЮСЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ і НЕ МАЮ ПРАЦІВНИКІВ! Ні чоловіків найманих, ні жінок, вашу мать!

Вирішив зробити запит про надання ОФІЦІЙНОГО ПОЯСНЕННЯ причини відмови приймати звіт:

Screenshot_20210507_175456.thumb.png.be06c934c1696db4aab9b68c165cbdad.png

 

І ці під@ри мовчать і не дають офіційного пояснення своїй тупості досі! Оце можна з цими виродками чиновницькими нормально бізнесом займатися?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Одним ответом заменили жменю. Какие шесть? Вы что употребляете? Этот раз.

Два. Сдавали отчёты неделю назад, по нескольким предприятиям. Вообще без проблем... Более того - некоторое время назад провтыкали сдать отчёты, так НКРЗ на столько красавчики, что открыли возможность сдать отчёты уже тогда когда это делать нельзя... В общем одни позитивные эмоции. Видимо нужно менять взгляды на жизнь, и отказываться от позиции "все кАзлы"...

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 hours ago, Kitikonti said:

Одним ответом заменили жменю. Какие шесть? Вы что употребляете? Этот раз.

Два. Сдавали отчёты неделю назад, по нескольким предприятиям. Вообще без проблем... Более того - некоторое время назад провтыкали сдать отчёты, так НКРЗ на столько красавчики, что открыли возможность сдать отчёты уже тогда когда это делать нельзя... В общем одни позитивные эмоции. Видимо нужно менять взгляды на жизнь, и отказываться от позиции "все кАзлы"...

/ib/asp24_2020.09.16_2.gif

Ніхєра сє ти лижеш.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
8 часов назад, Kitikonti сказав:

Одним ответом заменили жменю. Какие шесть? Вы что употребляете? Этот раз.

Два. Сдавали отчёты неделю назад, по нескольким предприятиям. Вообще без проблем... Более того - некоторое время назад провтыкали сдать отчёты, так НКРЗ на столько красавчики, что открыли возможность сдать отчёты уже тогда когда это делать нельзя... В общем одни позитивные эмоции. Видимо нужно менять взгляды на жизнь, и отказываться от позиции "все кАзлы"...

 

В даній ситуації що пропонуєте робити, коли тупо відмовляються приймати звіт про відсутність діяльності? З якою метою таке свавілля вчиняється? Щоб провести позапланову перевірку для мене якусь? Чи позбавити ліцензії?

 

Поясніть мені, дуракові, якщо Ви такий видатний експерт по звітах, що конкретно я не так здаю зараз? Відмітив дві галочки і підписав ЕЦП. До чого тут ще можна доколупуватися?! Не так галочку поставив?

 

До речі, до цього звіту всі звіти приймалися нормально. Здано кілька десятків уже подібних звітів про відсутність діяльності. Алгоритм у всіх звітах однаковий. То в мене й претензій не було. А зараз що не так?

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
38 минут назад, blackjack сказав:

Ніхєра сє ти лижеш.

Як не лизатиме, то будуть під@ри творити тут ж саму ху@ню, що й мені. А так підлизнув, підмазав кому треба і молодець.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Бульба сказав:

Да нах они вообще нужны игнорить и все, налог заплатил и достаточно 

Воно то може й так. Але ж тоді буде підстава в них для перевірок. А далі ще до чогось докопаються. І так будуть придовбуватися, доки ліцензію не відберуть. Хоча мені та ліцензія без каналу зв'язку не дуже той треба вже, виходить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, blackjack сказал:

Ніхєра сє ти лижеш.

Кышь в будку, вас не звали. Я дал отзыв на основании своего опыта, достаточно свежего.

 

1 час назад, Бульба сказал:

Да нах они вообще нужны игнорить и все, налог заплатил и достаточно 

 Так тоже можно, но рано или поздно это закончится.

 

26 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Воно то може й так. Але ж тоді буде підстава в них для перевірок. А далі ще до чогось докопаються. І так будуть придовбуватися, доки ліцензію не відберуть. Хоча мені та ліцензія без каналу зв'язку не дуже той треба вже, виходить.

Уже нет тех лицензий, подал уведомление и работай. Или работай не подавая уведомления, но когда тебя найдут - будт готов слюнявить гроши.

 

И вообще, мужики.. Проблема сдать отчет? Серьезно? Вижу только один аргумент.. или два... 

1. Злой на весь мир, все вокруг тридварасы, и только вы Дартаньян

2. На столько маленький провайдер, что в одно лицо работаю, хапаю все кешем, никому ничего не хочу показывать. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 hours ago, FOP_Osypenko said:

Воно то може й так. Але ж тоді буде підстава в них для перевірок. А далі ще до чогось докопаються. І так будуть придовбуватися, доки ліцензію не відберуть. Хоча мені та ліцензія без каналу зв'язку не дуже той треба вже, виходить.

Иметь бизнес и не иметь связей? Пиздеж 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 07.05.2021 в 17:56, FOP_Osypenko сказал:

 

Screenshot_20210421_130206.png.25cba0d171d7214ac4dd2c93d4e0f732.png

 

 

1003_1 - если нет наемных работников то ставите 1   (или вы себя за работника не считаете?)

block_III - ставите галочку - деятельность не ведется

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
14 часов назад, Субчик сказав:

1003_1 - если нет наемных работников то ставите 1   (или вы себя за работника не считаете?)

block_III - ставите галочку - деятельность не ведется

Алгоритм здачі звіту наступний. Якщо ставиш галочку «діяльність не здійснювалася», то автоматично блокується заповнення форми звіту і вносяться в звіт нульові показники. Одна дія виключає іншу.

 

Яким чином взагалі заповнювати форму звіту, якщо вона заблокована після увімкнення галочки «діяльність не здійснювалася»? Спочатку взагалі система блокувала підпис звіту і вибивала помилку. Потім виправили.

 

І стосовно Середньої кількості працівників, задіяних у сфері телекомунікацій. Якщо діяльність у сфері телекомунікацій не здійснюється, то працівники і не задіяні. В тому числі я сам цим не займаюся.

 

Я на даний час перепрофілював свою діяльність в іншому напрямку і займаюся переважно розробкою сайтів і хостингом, ще трохи ремонтом комп'ютерів. Інтернет з БС використовую для власних потреб.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

С какого периода "перепроыилировали" свою деятельность?

Интернет с БС для собственных нужд? Серьезно? Хотя бы технологический линк оформлен?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Звіт 1-T: Сфера телекомунікацій ніби прийняли. Але прислали на електронну пошту ось таке застереження:

Screenshot_20210511_200026.png.78b3f9b059595427e881bc8ca8ab8d50.png

 

Відповідь я також написав. Та ще раз пояснив, що вимагати подачі неправдивих даних у звіті — це неправомірно!

Screenshot_20210511_200651.png.e8b30c0994f21f5a7f6444b2d74fe3a1.png

 

В 09.05.2021 в 15:00, Kitikonti сказав:

С какого периода "перепроыилировали" свою деятельность?

Интернет с БС для собственных нужд? Серьезно? Хотя бы технологический линк оформлен?

Є якісь претензії? Щось роблю незаконно? Звертайтесь до суду. Я по сто разів пояснювати не збираюся. В мене всі документи оформлені: ліцензія, висновок, дозвіл. Моніторинг проводиться.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, FOP_Osypenko сказал:

Є якісь претензії? Щось роблю незаконно? Звертайтесь до суду

Ты просто всех уже зае%#л, и заебать решили тебя. Точка.

  • Like 2
  • Haha 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, KaYot сказав:

Ты просто всех уже зае%#л, и заебать решили тебя. Точка.

Шановний, я тихо здав перед цим кілька десятків звітів. За три роки ніяких претензій не мав до НКРЗІ. До появи цього довбаного звіту, який вони відмовляються приймати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Отримав ще одного листа від представника НКРЗІ. Вони наголошують на тому, що я порушив вимоги інструкції щодо заповнення звіту. Хтось бачив цю інструкцію на власні очі?

Screenshot_20210512_102555.png.16e02345bbc7a23c0afc9c4471b9e36c.png

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
52 минуты назад, FOP_Osypenko сказал:

Хтось бачив цю інструкцію на власні очі?

А що тобі заважає її побачити? вона ж у вільному доступі. 

 

Цитата

6. У рядку 1003 "Середня кількість працівників, задіяних у сфері телекомунікацій (у цілих числах)" зазначається середня кількість штатних працівників, які задіяні у сфері телекомунікацій, включно з усіма найманими працівниками, які уклали письмово трудовий договір (контракт) і виконували постійну, тимчасову або сезонну роботу один день і більше, а також власників підприємства, якщо, крім доходу, вони отримували заробітну плату на цьому підприємстві, а також фізичних осіб - підприємців.

https://ips.ligazakon.net/document/view/re35946?an=1560&ed=2021_02_23

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
52 минуты назад, tkapluk сказав:

А що тобі заважає її побачити? вона ж у вільному доступі. 

 

https://ips.ligazakon.net/document/view/re35946?an=1560&ed=2021_02_23

Цікаво, чому посилання на цю інструкцію відсутнє в Системі електронної звітності? Чому людина, яка здає звіти, повинна шукати цю інструкцію чорт зна де?

 

Ознайомився я з цією інструкцією. Там розписано як заповняти звіт. А як здавати звіт при відсутності діяльності там чомусь навіть не згадується.

Покажіть мені витяг з інструкції, де розписано як технічно заповняти звіт, якщо встановлені галочки «діяльність не здійснювалася»? Адже форма звіту то блокується після цього!

 

Хотілося б побачити чітке формулювання в інструкції, що треба писати кількість працівників, навіть якщо їх немає взагалі. Де таке там написано? Чи ця вимога зі стелі взята?

 

І ще цікаво, чому відсутня відеоінструкція по заповненні цього звіту? Адже хіба що на відео можна показати, як заповнювати звіт із увімкненою галочкою «діяльність не здійснювалася».

НКРЗІ хіба не має власного каналу на Ютуб, щоб створювати і публікувати відеоінструкції по заповненню і здачі звітності? Чи робиться так, щоб ми вимушені були звертатися до посередників?

 

Якщо вже й вигадали цей дебільний новий звіт, то хоча б розпишіть та поясніть людям, як потрібно його заповняти. Чому я програміст і не можу зрозуміти, що за херню від мене вимагають?

 

Цитую рядок інструкції, де розписано, що потрібно вписувати в поле «Середня кількість працівників, задіяних у сфері телекомунікацій»:

Screenshot_20210512_114502.png.c1226f0b03bebde5b61412af611d4c4c.png

 

Тут зазначено, що вказується число працівників, при умові, якщо вони «задіяні у сфері телекомунікацій», з якими «укладено трудовий договір», або власників, якщо «отримували зарплату».

А я навіть доходу не отримую, не те що наймаю працівників якихось. То де там вимога вписувати кількість працівників при відсутності діяльності доходу в сфері телекомунікацій?

 

І ще один цікавий момент. Дана інструкція написана для заповнення ДРУКОВАНОЇ ФОРМИ ЗВІТУ! В той час як НКРЗІ вимагає здавати звіт виключно в електронній формі через СЕЗ.

Якщо комусь незрозуміло, чим ці дві форми відрізняються, то наведу ось знімок електронної форми з сайту Системи електронної звітності:

Screenshot_20210512_115221.png.3e157ae3e0201088d42ad962a9b7db9a.png

 

А ось так виглядає друкована форма звіту, де можна вносити всі дані без блокування форми:

report_73823_1.thumb.png.681ceba8abdb451495550d1f2b1832b1.png

report_73823_2.thumb.png.7fb41e6cfce6d6a3f6a66b994e0a792b.png

report_73823_3.thumb.png.316b5719f90fa1e4d5786ee1b312798b.png

 

В друкованій формі здавати звіти нам заборонили чомусь. А заставляють заповняти поля в електронній формі звіту, які блокуються системою при увімкнених галочках «діяльність не здійснювалася».

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від guest105
      при здачі звіту не працюють ключі віл привату.  Дзвонив на саппорт в загальному і всіх непрацює.  Хто як вирішує проблему юзає інші чи болт забили?
    • Від EuroNet
      Доброго дня.підскажіть що потрібно вказувати в 11-му пункті у заяві на регістрацію в реєстр оператора, провайдера? і чи можно в 10-му пункті вказувати район?
      я написав їм в заяві 10-тий і 11-тий пункт так
       
       
      а вони відповіли так:
      Підскажіть що потрібно вказати в 10-му і 11-му пункті?
      Дякую.
    • Від FOP_Osypenko
      Доброго дня, шановні колеги! Вирішив подати звернення до НКРЗІ через некоректну роботу Системи електронної звітності.
      Цікаво, чи в усіх така фігня твориться в кабінеті користувача СЕЗ? Чи лише оце в мене таке одного? Прокоментуйте, будь ласка.
       

       

    • Від FOP_Osypenko
      Отримав вимогу від НКРЗІ про здачу нового звіту. Складається таке враження, що тим під@рам немає чим займатися, і вони тільки те й роблять, що вигадують нам нові й нові звіти! Мучуся оце з подачею цього нового звіту і вибиває постійно помилки. Вже розпочав листування з їхнім фахівцем. Мучуся і думаю, а на який хер ми повинні всі ці звіти подавати цим недоумкам? Чому вони вимагають подавати в звітах комерційну інформацію? Задовбали вони вже своїми звітами взагалі то! Тому вирішив подати таку скаргу!
       

       
      До речі, скаргу подавав через сайт Урядового контактного центру https://ukc.gov.ua/
      Там дуже зручно подавати різні звернення. Відповіді надходять і зберігаються прямо в кабінеті користувача. Так що дуже рекомендую!
    • Від duster
      Здравствуйте! Приходило ли кому-то письмо с запросом информации согласно этого решения: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=444&id=9018&language=uk ?
×
×
  • Створити нове...