Перейти до

Вопрос нардепу(ам) ст 147 КУПАП


Рекомендованные сообщения

Господа законотворцы, не находите ли некий легкий диссонанс в ст 255 и 243 КУПАП?

Почему Нацполицию лишили права составлять админку за вхераченый кабель?

И как с вашей высокой колокольни видится выписывание админматериалов членом НКРЗИ где нибудь в деревне Зачухино где на ближайшие 100 км только один участковый?

Да что там Зачухино, как сия процедура должна выглядеть в обл центре?

Вопросы может и риторические, но мало ли, может святые прочитают, задумаются.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 часов назад, Кеша сказал:

Господа законотворцы, не находите ли некий легкий диссонанс в ст 255 и 243 КУПАП?

Почему Нацполицию лишили права составлять админку за вхераченый кабель?

И как с вашей высокой колокольни видится выписывание админматериалов членом НКРЗИ где нибудь в деревне Зачухино где на ближайшие 100 км только один участковый?

Да что там Зачухино, как сия процедура должна выглядеть в обл центре?

Вопросы может и риторические, но мало ли, может святые прочитают, задумаются.

 

Мат. часть конечно нужно знать, а не поверхностно смотреть, с колокольни.

Внимание вопрос, админку за что? 

Нац полицию лишили?:)

Какая админка УГОЛОВКА!

 

Стройте полицию чтоб не лепила там админку

старовері

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=67742

 

О чем еще нужно подумать?

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
17 минут назад, Alex_E сказал:

Мат. часть конечно нужно знать, а не поверхностно смотреть, с колокольни.

Внимание вопрос, админку за что? 

Нац полицию лишили?:)

Какая админка УГОЛОВКА!

 

Стройте полицию чтоб не лепила там админку

старовері

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=67742

 

О чем еще нужно подумать?

 

 

 

 

 

Вы плохо понимаете о чем речь? ок я объясню.

ст 360 ККУ подразумевает УМЫШЛЕННОЕ повреждение.

ст 147 КУПАП подразумевает неумышненное или неосторожное действие или бездействие.

 

так вот первое это когда злоумышленник в маске ночью специально режет кабеля.

а второе это когда тракторист перекопал или мусоровоз кузов не опустил.

 

так у меня вопрос - каким местом вы думали, включая ст 147 в КУПАП и при этом не наделив нацполицию полномочиями выписывать протоколы?

 

Кого мы должны строить? Почитайте внимательно Стаття 255. Особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення

и прозреете, что 147 может составлять только сотрудник НКРЗ.

ну не бред?

 

 

Відредаговано Кеша
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Давайте сделаем запрос в НКРЗ, сколько было выписано протоколов по 147, сколько было вынесено постанов или передано в суд.

если там цифры близки к нулю, о чем я подозреваю но не уверен, то следует признать данную статью бездейственной, деятельность нардепов несколько бездумной, а пользу уплаченных налогов на ЗП нардепов никчемной.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
25 минут назад, Кеша сказал:

 

 

Вы плохо понимаете о чем речь? ок я объясню.

ст 360 ККУ подразумевает УМЫШЛЕННОЕ повреждение.

ст 147 КУПАП подразумевает неумышненное или неосторожное действие или бездействие.

 

так вот первое это когда злоумышленник в маске ночью специально режет кабеля.

а второе это когда тракторист перекопал или мусоровоз кузов не опустил.

 

так у меня вопрос - каким местом вы думали, включая ст 147 в КУПАП и при этом не наделив нацполицию полномочиями выписывать протоколы?

 

Кого мы должны строить? Почитайте внимательно Стаття 255. Особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення

и прозреете, что 147 может составлять только сотрудник НКРЗ.

ну не бред?

 

 

читайте не до запятой, а и дальше, АБО руйнування.

Дальше рассказывать?

 

По ст 147 это еще с 17 го года отследите историю.
Это вообще не той оперы, это когда один оператор нарушил правило охоронной зоны.


Но тут важно самому понимать вам админка важна с материальніми затратами или всеж другая статья?
Або руйнування, трактор роет порвал далее по тексту.

 

Но как правило эти статьи не работают у небольшого бизнеса, причину знаете?
 

Відредаговано Alex_E
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Alex_E сказал:

читайте не до запаятой а и дальше, АБО руйнування.

 

Все хуйня, Миша давай по новой(с)

вы реально стебетесь?

читать надо сначала там где написано умисне.

Цитата

Стаття 360. Умисне пошкодження або руйнування телекомунікаційної мережі.

1. Умисне пошкодження або руйнування телекомунікаційної мережі або технічних засобів телекомунікації чи споруд електрозв’язку, які входять до складу телекомунікаційної мережі, якщо такі дії спричинили припинення надання телекомунікаційних послуг, –

 

Все что не умисне - админка.

На которую вызывается нацполиция. Которая смотрит ст 255 и говорит гудбай, не имеем права писать протокол.

 

Предлагаю вам озвучить реальный сценарий виписывания протокола по 147 в селе Зачухино. Вместе с потешествием туда инспектора НКРЗ, складанням матеріалів у присутності и т.д. и т.п. все как положено по КУПАП.

 

10 минут назад, Alex_E сказал:

Або руйнування, трактор роет порвал далее по тексту.

та сходите уже в гости в коммисию по ККУ, вам там глаза откроют на квалификацию. и научат различать умисне и ненавмисне.

или хотяб загуглите

http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/357.php

 

Цитата

5. Суб'єктивна сторона злочину характеризується умислом. Якщо тимчасове припинення зв'язку стало наслідком викрадення кабельних ліній зв'язку або їх обладнання, дії винного потрібно кваліфікувати за ст. 188. Якщо лінії зв'язку, обладнання та устаткування належать до об'єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, їх пошкодження, вчинене з метою ослаблення держави, має кваліфікуватися за ст. 113.

Необережне пошкодження ліній зв'язку, їх обладнання чи устаткування, вчинене внаслідок порушення правил охорони ліній і споруд зв'язку, утворює склад злочину, передбаченого ст. 196, за умови спричинення тяжких тілесних ушкоджень або загибелі людей. В інших випадках пошкодження ліній, обладнання та споруд зв'язку, вчинене з необережності, розглядається як адміністративний проступок (ст. 147 КАП).

 

ФУХ. это я нардепу закнотворцу такое объясняю, ДА???

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Кеша сказал:

 

Все хуйня, Миша давай по новой(с)

вы реально стебетесь?

читать надо сначала там где написано умисне.

 

Все что не умисне - админка.

На которую вызывается нацполиция. Которая смотрит ст 255 и говорит гудбай, не имеем права писать протокол.

 

Предлагаю вам озвучить реальный сценарий виписывания протокола по 147 в селе Зачухино. Вместе с потешествием туда инспектора НКРЗ, складанням матеріалів у присутності и т.д. и т.п. все как положено по КУПАП.

 

та сходите уже в гости в коммисию по ККУ, вам там глаза откроют на квалификацию. и научат различать умисне и ненавмисне.

или хотяб загуглите

http://yurist-online.com/ukr/uslugi/yuristam/kodeks/024/357.php

 

 

ФУХ. это я нардепу закнотворцу такое объясняю, ДА???

🙄🤦‍♂️ 
еще раз, 147 ответ выше,
Но таки сначала "Миша давай по новой"
147 ст всегда была статья ДИЗа, потом ДДН. Все правки которые по ней были это исключительно увеличение штрафа.

Вот это "Все что не умисне - админка." я даже комментировать не буду 😂
Дефиниция термина умисне перекрввает как админку так и кпку убийство пошкодження,и.т.д.

Еще раз, карл! 147 НИКОГДА не бил ни милицейской ни полицейской.


Теперь по сути. Предлагаю вам описать сценарий.

Но обратите внимание на слово ОХОРОННАЯ зона, вы точно знаете что  это такое?

думаю нет, видя поверхностное понимание, это ст когда то делали давно под укртелеком.

Охоронна зона кабельних ліній електропередачі і кабельних ліній зв'язку ... Ділянка землі уздовж підземних кабельних ліній електропередавання (КЛ), обмежена вертикальними площинами, що розташовані з обох боків сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 м для КЛ і 2 м для кабельних ліній зв'язку (КЛЗ).

 

то есть, если ваш сценарий типа, у вас кабель по столбам это точно не ст 147

 

 🤦‍♂️"коммисию по ККУ" 
И в ссылке которую вы привели я так понимаю для солидности:))) написано четко. "Порушення правил охорони ліній і споруд зв'язку, яке не викликало такого наслідку, тягне адміністративну відповідальність (ст. 147 КАП)."
Далее смотрим что такое ОХОРОННА зона, это выше.

Но если ВЫ читаете ВНИМАТЕЛЬНО, то еще раз, я написал что тягать на майновой основе это ну вот сюр.

тогда уже давайте эту историю привяжем к господарському кодексу.

 

 

Но жду сценарий.

 

ФУХххх, локал не меняется:))) 

но как всегда все читают поверхностно:))



 

вот кстати хороший кейс.
https://reyestr.court.gov.ua/Review/96309052?fbclid=IwAR10VbV8Sua5gBLN5P4Jc4yq7n_SE-UWauYu55fxv-GQYdz7NtcTt-SXo7w#

 

Відредаговано Alex_E
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Alex_E сказав:

Но жду сценарий.

Я тебе почти год назад выслал материалы.

Когда у меня резали кабель который присутствует в договоре, имеется проект утвержденный Сумыоблэнерго, имеются текущие счета и подтверждение их оплаты.

Когда на место события выехал участковый, наряд полиции, телевидение.

Полицейский попросил мастера предъявить документы на демонтаж.

Мастер ответил что у него нет никаких документов, но есть пропуск!

Полицейский говорит что пропуск не подойдет, нужно решение суда, приказ или наряд.

Мастер сказал что вот руководство, обращайтесь они сейчас слепят любой документ.

Полицейский понял что не осилит монстра, отошел и сопел в две дырочки.

Я подошел к полицейскому и сказал, что я вызвал полицию в связи с попыткой провести криминальное правонарушение, и так как полиция проявляет бездействие то она выступает соучастником.

Полицейский спрятался в машину и наблюдал за действиями работников Сумыоблэнерго.

Но работники не произвели демонтажа кабелей, а тупо его покромсали бокорезами, куски порезанных кабелей других провайдеров продолжают висеть на столбах.

На мой вызов, в результате было вынесен ответ - обратитесь в суд.

В суде, судя Є.А. Жерьобкина, услышав мое заявление, не взирая но прямую норму процессуального кодекса который требует "в разі виявлення правопорушення яке містить кримінальну ознаку постановити окрему ухвалу і направити ухвалу прокурору, або в правоохоронні органи", покрыла преступление.

 

Тут "Про скасування закриття кримінального розслідування, стосовно правопорушення, передбаченого ч.1 ст.360 КК України, проти ДТЕК «Дніпровські електромережі»" размещены материалы из которых следует что против работников ДТЕК «Дніпровські електромережі» полицией было возбуждено криминальное дело и при попытке закрыть, было возобновлено, потому что "виходячи з того, що 03.06.2020 року працівниками ДТЕК «Дніпровські електромережі» були не просто зняті дроти з електричних опор, а ці проводи були зрізані".

 

Живя в Украине, я так и не понял, это уголовка, админка, бытовуха или просто безпредел власти.

 

Так есть хоть что-то на обращение к ДЕПУТАТУ, или ты тоже в доле?

 

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
4 часа назад, Alex_E сказал:

147 ст всегда была статья ДИЗа, потом ДДН. Все правки которые по ней были это исключительно увеличение штрафа.

1. это брехня. правки были в другом плане, например

 

Цитата

якщо воно не викликало припинення зв'язку

2. где написано что это статья ДИЗа или ДДН?

это ваши хотелки или воспаленное воображение.

Вы хоть саму статью прочтите наконец чтобы дискутировать предметно - и на кого возложена отвественность.

 

Цитата

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від трьохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

4 часа назад, Alex_E сказал:

Вот это "Все что не умисне - админка." я даже комментировать не буду 😂

 

По тому что не в состоянии понять элементарные вещи. Ну либо сделать вид, что не в состоянии понять.

 

4 часа назад, Alex_E сказал:

Теперь по сути. Предлагаю вам описать сценарий.

 

Какой сценарий, я уже триста раз написал.

Это я предлагал описать сценарий выписывания 147 водителю мусоровоза сотрудником НКРЗ, но вы по одесски вопросом на вопрос.

 

Итак рассмотрим ситуации, ваше видение наказания и госоргана, осуществляющего наказание. Ситуации из жизни, а не из верховной рады:

1. Водитель самосвала забыл сложить кузов, поехал и порвал кабель воздушки. Водитель трезв, вменяем, находится на месте правонарушения, вину не отрицает.

2. Тракторист по указанию прораба копал траншею. Прораб сказал что коммуникаций нет. Тракторист нашел кабель. Оба находятся на месте правонарушения, оба признают вину.

3. Тракторист копал траншею, нашел кабель, испугался и уехал с места происшествия. Свидетели записали приметы.

4. Гражданин садил дерево за забором. Перебил кабель лопатой. 

5. Коммунальщики перерезали кабель якобы за отсутствие договора. По указанию руководства. см выше.

6. Конкурент решил напакостить, срезал pon боксы со столбов другого оператора.

 

Прошу по каждой ситуации расписать отвественость и порядок наказания, ну вестимо как то пан депутат видит со своей колокольни.

 

4 часа назад, Alex_E сказал:

 

вообще ниразу не хороший. Загнать оператора до найма юриста, судових витрат неизвестно чем закончившихся. Кстати уголовки то и нет, как так то?

Відредаговано Кеша
  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@pavlabor, можно без видеороликов, чисто факты.

Давайте агрументированно объясним пану, что он поставил своим закнотворчеством в позу зю всех операторов и лишил их простого способа наказания правонарушителей.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
годину тому, Кеша сказав:

@pavlabor, можно без видеороликов, чисто факты.

Давайте агрументированно объясним пану, что он поставил своим закнотворчеством в позу зю всех операторов и лишил их простого способа наказания правонарушителей.

 

Шо ему объяснять, он соучастник этого зеленого шухера.

 

За 147 КУПАП можеш забыть, от слова ВААБЩЕ.

Сели с Животовским побухали и решили.

243 статьтей кладем... или ложим... на НКРЗИ повноваження "розглядать справи про адміністративні правопорушення", а "право складати протоколи про адміністративні правопорушення" никому не делигируем... И ПИСТЕЦ!

НКРЗИ в шоколаде, зряплата капает, а парицца нечем не нужно, протокола то нет.

Не, безусловно, можно собрать громадкість и составить.... шо ж можно составить...?

А! Шо я так туплю - ЄВРОПРОТОКОЛ!

Думаю эта бумашка есть у каждого, главное схему ДТП ой пошкодження чего то там, правильно начертить.

А дальше... нехай щастить!

 

Ну и как без видео о дальнейших походеньках!

 

Відредаговано pavlabor
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, pavlabor сказал:

За 147 КУПАП можеш забыть, от слова ВААБЩЕ.

Сели с Животовским побухали и решили.

243 статьтей кладем... или ложим... на НКРЗИ повноваження "розглядать справи про адміністративні правопорушення", а "право складати протоколи про адміністративні правопорушення" никому не делигируем... И ПИСТЕЦ!

 

Владимир Борисович, будь ласка, читайте первоисточник до конца.

право складати кто и чего описано в ст. 255

все там есть

 

Цитата

національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (статті 144 - 148-5, 164 (у частині, що стосується порушення порядку провадження господарської діяльності в галузі зв’язку), 188-7;

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 26.08.2021 в 21:42, Кеша сказал:

@pavlabor, можно без видеороликов, чисто факты.

Давайте агрументированно объясним пану, что он поставил своим закнотворчеством в позу зю всех операторов и лишил их простого способа наказания правонарушителей.

 

Видео все посмотрел, спасибо!:)

Правда всеж не всегда удобно с мобильного приложения.

 

По сути вропроса.

1. Ст 147 не менялась кроме штрафов о чем можно легко отследить в раде ее движение.

2. над данным ЗП работали как минимум ИнАУ и ТЕЛАС, потому как ВСЕ мои ЗП проходят 100% их согласование.
3. внимательно читаем о чем я пишу, про охоронну зону.

4. Субьект рынка, без юриста, хм.. я эти истории не понимал как 20-ть лет назад так и счас. 

Господину с большими видео, вашу пачку бумаги видели, что мы должны были с ней сделать дальше?

Нанять вам юристов, адвокатов?

Пойти заставить суд принять в вашу пользу решение?

 

из того что там было видно, это то, что идет состязательный процесс, ну да, нужно потратиться на юристов и адвокатов.

Я это вам говорил когда был главой инау, мнение не поменял.

 

П.С. народ плиз, будут видео, я отвечать не буду, не потому, что мне сложно их смотреть или это как меня ранит:)))

А потому как технически сложно работать, локал начинает тормозить.

И да, дядя вова читайте таки Ст 255:)

 

Відредаговано Alex_E
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
3 часа назад, Alex_E сказал:

3. внимательно читаем о чем я пишу, про охоронну зону.

 

вы пишите неправду умышленно или нет я хз.

 

В 26.08.2021 в 17:28, Alex_E сказал:

Охоронна зона кабельних ліній електропередачі і кабельних ліній зв'язку ... Ділянка землі уздовж підземних кабельних ліній електропередавання (КЛ), обмежена вертикальними площинами, що розташовані з обох боків сторони лінії від крайніх кабелів на відстань 1 м для КЛ і 2 м для кабельних ліній зв'язку (КЛЗ).

 

Это какая-то чепуха из Держнаглядохоронпраці

 

Давайте первоисточник

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/135-96-п#Text

Цитата

Про затвердження Правил охорони ліній електрозв'язку

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
від 29 січня 1996 р. N 135
Київ

Про затвердження Правил охорони ліній електрозв'язку

 

читаем

Цитата

2. На трасах кабельних і повітряних ліній електрозв'язку і
навколо випромінюючих споруд електрозв'язку встановлюються
охоронні зони:

для підземних кабельних і повітряних ліній електрозв'язку -
це смуга землі, обмежена паралельними лініями, віддаленими від
траси підземних кабелів або від крайніх проводів повітряних ліній
на відстані 2 метрів з кожного боку; ( Абзац другий пункту 2 із
змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1465 ( 1465-2004-п )
від 28.10.2004 )

 

Вопросы? воздушка, не воздушка - есть охранная зона.

смотрим дальше

Цитата

6. У межах охоронних зон ліній електрозв'язку і навколо
випромінюючих споруд електрозв'язку без письмової згоди
операторів телекомунікацій, а також без присутності їх
представника забороняється:

виконувати різного виду будівельні, монтажні, вибухові і
земляні роботи, а також розрівнювати грунт за допомогою
бульдозера, екскаватора, скрепера, грейдера та іншої землерийної
техніки;

проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибині
більш як 0,3 метра;

проводити геологознімальні, розвідувальні, геодезичні та інші
роботи, пов'язані з бурінням свердловин, розробкою шурфів і
взяттям проб грунту;

саджати дерева, розташовувати польові стани (табори),
утримувати худобу, складати матеріали, корми, добрива, розпалювати
вогнища, влаштовувати стрільбища;

облаштовувати проїзди та стоянки автотранспорту, тракторів та
інших механізмів;

провозити великогабаритні вантажі під проводами ліній
електрозв'язку;

розміщувати причали для стоянки суден, барж та плавучих
кранів, проводити вантажно-розвантажувальні, днопоглиблювальні і
землечерпальні роботи, опускати якорі, проходити з випущеними
якорями, ланцюгами, лотами, волоками і тралами, виділяти
рибопромислові ділянки, добувати рибу або інших водяних тварин та
рослин придонними знаряддями вилову, влаштовувати водопої, колоти
та заготовляти лід.

 

вот она ваша 147 КУПАП, которую должна на месте составить полиция!

иначе всем похер на то что на кабеле сажают деревья, грузовики ездят с поднятым кузовом и т.д. и т.п.

 

даже тут указана административка, которая конечно уже требует корректировки.

Цитата

21. У разі пошкодження лінійних споруд електрозв'язку
організація, що виконує роботи, зобов'язана негайно повідомити про
це оператора телекомунікацій та відповідний структурний підрозділ
місцевого органу виконавчої влади або виконавчого органу місцевої
ради, надати необхідну допомогу робочою силою і механізмами для
термінової ліквідації наслідків аварії. ( Абзац перший пункту 21
із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1465
( 1465-2004-п ) від 28.10.2004 )

Оператор телекомунікацій та організація, що виконує роботи,
складають акт про причини пошкодження лінійних споруд
електрозв'язку із зазначенням назви організації, посади і прізвища
винуватця, характеру, місця та часу початку пошкодження,
тривалості простою електрозв'язку.

У разі порушення Правил охорони ліній електрозв'язку
уповноважені посадові особи оператора телекомунікацій відповідно
до законодавства складають адміністративний протокол або передають
матеріали прокурору або органу досудового розслідування. { Абзац
третій пункту 21 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
N 868 ( 868-2012-п ) від 19.09.2012 }

 

 

3 часа назад, Alex_E сказал:

из того что там было видно, это то, что идет состязательный процесс, ну да, нужно потратиться на юристов и адвокатов.

 

зачем?

закон должен охранять граждан, а не создавать им проблемы.

Порвал кабель - вызвал наряд - составили протокол по 147 КУПАП - в суд или НКРЗ на розгляд. Штраф 1700 грн

Дальше идиоты будут думать или не рвать или платить.

80% повреждений ремонт стоит до 1000 грн.

Проще отдать их монтажнику на месте чем через полицию 1700

 

Дайте полиции хотябы право писать протоколы, пусть в суд отправляют или в НКРЗ уже.

 

Відредаговано Кеша
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, Кеша сказал:

Порвал кабель - вызвал наряд - составили протокол по 147 КУПАП - в суд или НКРЗ на розгляд. Штраф 1700 грн

 

Еще лучше по 360 ККУ

5 часов назад, Кеша сказал:

80% повреждений ремонт стоит до 1000 грн.

 

А если перевести в репутацию компании и издержки на простой? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
11 часов назад, NETOS сказал:

Еще лучше по 360 ККУ

А если перевести в репутацию компании и издержки на простой? 

Нет не лучше. Кку это выезд сог, это погодження прокурора, это материалы в суд. Это много бумажной волокиты. Это минимум три месяца оператор сосёт перец компенсации за поврежденную линию. Ходит как опущенный по кругу между райотделом, судом и вредителем.

Бывает человек завтыкал, да виноват. Что теперь водилу грузовика с двумя детьми в тюрьму тащить за порванный кабель? Это же бред.

КУПАП составил, постанову вынесли - если что то не нравиться нарушителю, то уже он идет в суд, платит пошлину и доказывает, что не рвал.

Штраф не заплатил - арест на машину и счета. Запрет выезда за кордон. Это сейчас работает очень эффективно.

Чтобы видеть эффективность статьи, достаточно затребовать статистику по ней, то чего боится нардеп. По тому что купап не работает благодаря ему, а кку полиция тоже отказ пишет - нет умысла. Так и живем, всем пофиг.

Відредаговано Кеша
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 часа назад, Alex_E сказав:

Господину с большими видео, вашу пачку бумаги видели, что мы должны были с ней сделать дальше?

Нанять вам юристов, адвокатов?

Пойти заставить суд принять в вашу пользу решение?

 

Если не знаешь, как поступить – поступай по Закону!

 

Стаття 7. Заборона відмови в прийнятті та розгляді звернення
Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають
обов'язковому прийняттю та розгляду.
Забороняється відмова в прийнятті та розгляді звернення з посиланням на політичні погляди, партійну належність, стать, вік, віросповідання, національність громадянина, незнання мови звернення.
Якщо питання, порушені в одержаному органом державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, об'єднаннями громадян або посадовими особами зверненні, не входять до їх повноважень, воно в термін не більше п'яти днів пересилається ними за належністю відповідному органу чи посадовій особі, про що повідомляється громадянину, який подав звернення. У разі якщо звернення не містить даних, необхідних для прийняття обгрунтованого рішення органом чи посадовою особою, воно в той же термін повертається громадянину з відповідними роз'ясненнями.
Забороняється направляти скарги громадян для розгляду тим органам або посадовим особам, дії чи рішення яких оскаржуються.

 

Стаття 20. Термін розгляду звернень громадян
Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

 

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 212-3. Порушення права на інформацію та права на звернення

Незаконна відмова у прийнятті та розгляді звернення, інше порушення Закону України "Про звернення громадян" - тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

ПОРЯДОК оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення

1.1. Цей Порядок визначає механізм складання уповноваженими особами Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі - уповноважені особи) протоколів про адміністративні правопорушення, що передбачено статтями 188-39, 188-40 та 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від IgorIgor
      Якщо на вас склали протокол по ст. 146 КУПАП (за нелегальну антену), не здавайтеся.
      Мене у травні хлопнули за роботу РЕЗ без дозволу. Я дав людину, склали протокол і направили у суд.
      У суді ознайомилися зі справою і мій юрист звернув увагу, що протокол УДЦР, на підставі якого інспектор склав адмінпротокол, складається лише у разі, якщо моя антена створює радіозаваду (п. 4.9 рішення НКРЗ №695 Про усунення дії джерел радіозавад)!!!!! Як виявилося, ніякої радіозавади моя антена не створювала, тому суддя змушений був визнати, що адмінпротокол був складений безпідставно і жодних санкцій до мене не вжито, відпустили так би мовити через відсутність складу правопорушення.
      Тому просто так не здавайтеся, а перевірте, чи створювала ваша антена радіозаваду, цю інформацію потрібно видати судді, а суддя уже сам вирішить і у разі потреби запитає про це в УДЦР.
      Удачі!
×
×
  • Створити нове...