Перейти до

Частотники знову взялися за старе і продовжують тероризувати!


Рекомендованные сообщения

7 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Перевіряти клієнтське обладнання вони не можуть і їм таких завдань не ставиться. Це вже явно перевищення посадових повноважень і буде відповідальність!

удцр имеет право проверять любые радиоизлучающие устройства - это прямая их работа...

 

насчет клиентских антенн - там сумма регистрации была - 30 грн, по моему за штуку... киньте списком, и не морочьте голову ни  себе , ни людям...

 

насчет базовых станций и лицензионных условий - вы обязаны указать при получении лицензии, срок начала освоения радиочастотного  ресурса, и окончания... и на каждую БС зарегистрировать хотя бы по 1-2 клиента, иначе получается, что у вас БС не работающая

 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 189
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пацаны мимо ехали и просто остановились отлить под забор, и даже не подозревают какой они челендж запустили. 🙂

Не минуло і трьох років, як доблесні хвахівці з Полтавського УДЦР, яких минулого разу мені не вдалося звільнити з роботи, вирішили взятися за старе.   Ще поки що не вияснив, чиє брудне замов

Сейчас парни из УДЦР это читают и думают. Мы поссать в забитом селе под вишней встали, а тут уже революция поднялась. Прикинь что будет если мы к нему с проверкой плановой приедем?

Posted Images

https://www.ucrf.gov.ua/ua/services/dozvil-na-ekspluataciyu-abonentskogo-rez

 

УДЦР проводит плановый мониторинг твоей БС, за который ты же и платишь деньги, на всех машинах стоит GPS, они обязаны приехать по адресу БС, иначе быть не может, путевка выписана, бензин выделен, ЗП платиться, они просто делают свою работу. Они не обязаны никому отчитываться и показывать удостоверения, на частную территорию никто не заходит. Ответом на твой запрос будет: Здійснювали моніторинг параметрів БС за адресою... згідно договору ... Маршруты, время мониторинга, состав бригад и т.д. никто не расскажет, это закрытая внутренняя информация по понятным причинам.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
42 минуты назад, dimalisha сказал:

https://www.ucrf.gov.ua/ua/services/dozvil-na-ekspluataciyu-abonentskogo-rez

 

УДЦР проводит плановый мониторинг

И в соответствии с указанными в карточках адресами размещения стационарных клиентских устройств и их количеством, могут проверить реальное соответствие расположения при не совпадении их количества.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

вони мене тероризували під двором

Я так и не понял до сих пор, як вони вас тероризували?

12 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Ви ніколи не бачили точки доступу Rocket M2? Чи в чому полягає Ваша цікавість?

12 часов назад, hex@set сказал:

Мне кажется Вы что-то скрываете. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, dimalisha сказав:

https://www.ucrf.gov.ua/ua/services/dozvil-na-ekspluataciyu-abonentskogo-rez

 

УДЦР проводит плановый мониторинг твоей БС, за который ты же и платишь деньги, на всех машинах стоит GPS, они обязаны приехать по адресу БС, иначе быть не может, путевка выписана, бензин выделен, ЗП платиться, они просто делают свою работу. Они не обязаны никому отчитываться и показывать удостоверения, на частную территорию никто не заходит. Ответом на твой запрос будет: Здійснювали моніторинг параметрів БС за адресою... згідно договору ... Маршруты, время мониторинга, состав бригад и т.д. никто не расскажет, это закрытая внутренняя информация по понятным причинам.

Це дуже чудово, що тим упирям ставлять на машини GPS навігатори і їхні маршрути фіксуються в базі даних та зберігаються для подальшого аналізу.

Значить будуть докази того, що вони не на базовій станції моніторинг проводили, а займалися самовільними перевірками в мене під двором!

9 часов назад, NETOS сказав:

Я так и не понял до сих пор, як вони вас тероризували?

Мне кажется Вы что-то скрываете. 

Так, я приховую казанок золотих монет і закопав його під базовою станцією. Тому вони й хочуть його відкопати і тероризують мене своїми перевірками 😁

13 часов назад, IRSID сказав:

удцр имеет право проверять любые радиоизлучающие устройства - это прямая их работа...

 

насчет клиентских антенн - там сумма регистрации была - 30 грн, по моему за штуку... киньте списком, и не морочьте голову ни  себе , ни людям...

 

насчет базовых станций и лицензионных условий - вы обязаны указать при получении лицензии, срок начала освоения радиочастотного  ресурса, и окончания... и на каждую БС зарегистрировать хотя бы по 1-2 клиента, иначе получается, что у вас БС не работающая

 

Значить тих ледарів треба звільнити з посад і притягнути до кримінальної відповідальності за те, що вони за три роки не провели моніторинг по жодному клієнтському обладнанню!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Був сьогодні проїздом біля Полтавського УДЦР. То ж завітав у гості до цієї конторки з придурошними лайновинюхувачами. Я також можу гуляти у вас під двором 😉

 

Цього разу я просто зробив фотки і обмежуся попередженням. Якщо ще якусь гидоту мені спробуєте підсунути, то отримаєте аналогічну відповідь. Бажаю успіхів!

255927570_4503545123032714_3857791580985502970_n.jpg

256025128_4503545353032691_4625673634460644352_n.jpg

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо хтось сумнівається, що це свіжі фотки, то ось посилання на мою трансляцію сьогоднішню під обласною станцією швидкої допомоги. Напроти неї якраз офіс УДЦР.

https://www.facebook.com/osypenko.ovh/videos/608073460347720

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ось так співробітник Полтавського УДЦР Колодій Віталій намагається щось нарити під підприємців. Зацініть роботу хвахівця частотника! 😁

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
8 минут назад, nvr сказав:

ТС, яка Ваша кінцева мета?

В ідеалі найкраще було б звісно розігнати отой УДЦР, щоб вони більше не тероризували жодного оператора і провайдера. Мабуть петицію варто подати з цієї ідеєю.

Ця паразитична державна установа жодним чином не допомогла жодному оператору і провайдеру. А от підісрати і видерти з нас грошей — тут вони самі перші!

Відредаговано FOP_Osypenko
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, FOP_Osypenko сказал:

тероризують мене своїми перевірками

Вы намеренно уходите от ответа? Хотелось бы все таки понять, как именно они вас терроризируют и где и когда и каким образом они вам устроили проверку? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
10 минут назад, NETOS сказав:

Вы намеренно уходите от ответа? Хотелось бы все таки понять, как именно они вас терроризируют и где и когда и каким образом они вам устроили проверку? 

Я ж уже відповідав на це запитання. Поки що я ще не знаю точно, що вони мені пред'являть. Але в мене передчуття, що вже хтось їм мене замовив. Тому вони й почали рити під мене.

Те, що вони якесь западло мені вже готують, то в мене навіть немає сумнівів. Бо моніторингу за три роки вони ніколи ніякого не проводили. А тут раптом активізувалися? З якого дива?

Подібні настирливі перевірки в мене під двором я спостерігав ще аж в 2018 році. Тоді їхній ахент 007 настряпав на мене аж три фальшиві протоколи замірів, які я потім опротестував.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Диму без вогню не буває. То, що Полтавський УДЦР гнилуватий це не новина. Сам писав купу пояснень та скарг на їхні приписульки та фальсифіковані протоколи. Допомоги, як від фахівців, від них ніякої. Судячи по їхній методиці роботи, можуть і відпрацьовувати чиєсь замовлення, але результатом може бути тільки втрачений як їхній так і твій час. Законодавчо, якщо не лізти в петлю, всі їхні приписи можна відфутболити.

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
18 минут назад, RLSnik сказав:

Диму без вогню не буває. То, що Полтавський УДЦР гнилуватий це не новина. Сам писав купу пояснень та скарг на їхні приписульки та фальсифіковані протоколи. Допомоги, як від фахівців, від них ніякої. Судячи по їхній методиці роботи, можуть і відпрацьовувати чиєсь замовлення, але результатом може бути тільки втрачений як їхній так і твій час. Законодавчо, якщо не лізти в петлю, всі їхні приписи можна відфутболити.

Респект, Друже! Саме цікаве якраз те, що УСІ оператори і провайдери ж знають про гнилі методи роботи цих виродків в Полтавському УДЦР. Але чомусь УСІ дружно це замовчують! Чому!?

 

Я ж ні від кого не ховаюся. Якщо є якісь реальні зауваження до моєї діяльності, то будь ласка, звертайтесь офіційно і будемо вирішувати будь-які проблеми.

Можна ж спокійно щось десь дооформити чи переналаштувати під вимоги законодавства, якщо існують якісь невідповідності в документах чи обладнанні.

 

Але ж НІ! Треба обов'язково з-під тишка НАГАДИТИ оператору! А потім шантажувати, використовуючи найогидніші методи. З метою вибити бабло з підприємця.

Такі дії є на 100% злочинними і мають усі ознаки корупції і здирництва. Керівництво Північно-східної філії УДЦР в особі начальника Водолазького М.В. все це бачить.

Але жодних кроків по припиненню цього свавілля той м@д#к не вчиняє, бо сам явно в долі від усіх тих поборів з операторів і провайдерів. Вдає з себе дурачка!

 

А нам в цій ситуації як діяти? Відбиватися постійно від дебільних закидонів цих лайновинюхувачів удцрівських? Замість того, щоб спокійно працювати?!

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Респект, Друже! Саме цікаве якраз те, що УСІ оператори і провайдери ж знають про гнилі методи роботи цих виродків в Полтавському УДЦР. Але чомусь УСІ дружно це замовчують! Чому!?

 

Я ж ні від кого не ховаюся. Якщо є якісь реальні зауваження до моєї діяльності, то будь ласка, звертайтесь офіційно і будемо вирішувати будь-які проблеми.

Можна ж спокійно щось десь дооформити чи переналаштувати під вимоги законодавства, якщо існують якісь невідповідності в документах чи обладнанні.

 

Але ж НІ! Треба обов'язково з-під тишка НАГАДИТИ оператору! А потім шантажувати, використовуючи найогидніші методи. З метою вибити бабло з підприємця.

Такі дії є на 100% злочинними і мають усі ознаки корупції і здирництва. Керівництво Північно-східної філії УДЦР в особі начальника Водолазького М.В. все це бачить.

Але жодних кроків по припиненню цього свавілля той м@д#к не вчиняє, бо сам явно в долі від усіх тих поборів з операторів і провайдерів. Вдає з себе дурачка!

 

А нам в цій ситуації як діяти? Відбиватися постійно від дебільних закидонів цих лайновинюхувачів удцрівських? Замість того, щоб спокійно працювати?!

Почему? Здесь всё просто. Не только с Удцром такое, а со всем в нашей стране. Очень часто проще воспользоваться неофициальным путём решения проблемы, чем лезть на рожон. Это одна из фундаментальных проблем нашего общества и государства, это многие понимают. Именно потому Степанов Бандер, Павликов Морозовых и Василей Стусов (простите, что в один ряд, но суть думаю понятна) не так много. Кого устроит и по пути наименьшего сопротивления идти.

  • Like 2
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 11.11.2021 в 21:39, FOP_Osypenko сказал:

Якщо хтось сумнівається, що це свіжі фотки, то ось посилання на мою трансляцію сьогоднішню під обласною станцією швидкої допомоги. Напроти неї якраз офіс УДЦР.

https://www.facebook.com/osypenko.ovh/videos/608073460347720

Хоть под порогом то насрал? Или бестолку потоптался?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, Kiano сказав:

Почему? Здесь всё просто. Не только с Удцром такое, а со всем в нашей стране. Очень часто проще воспользоваться неофициальным путём решения проблемы, чем лезть на рожон. Это одна из фундаментальных проблем нашего общества и государства, это многие понимают. Именно потому Степанов Бандер, Павликов Морозовых и Василей Стусов (простите, что в один ряд, но суть думаю понятна) не так много. Кого устроит и по пути наименьшего сопротивления идти.

Ярмо надягають на того, хто тягне воза. Хочеш носити ярмо на шиї у вигляді поборів, то будь віслюком. Але не всі серед нас віслюки, щоб нас можна було запрягати!

6 часов назад, a_n_h сказав:

Анархия мать порядка!

Уявімо таку картину, що мою базову станцію ніякі контролери з УДЦР не моніторять. Контролю НУЛЬ! Вона від того стане гірше працювати і надаватиме гірший інтернет?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
35 минут назад, hex@set сказав:

Хоть под порогом то насрал? Или бестолку потоптался?

Насирати під двором і гадити підприємцям — це функція виключно для доблесних хвахівців з Полтавського УДЦР. Ваш неоціненний досвід діяльності залиште собі! 😁

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 минут назад, FOP_Osypenko сказал:

Насирати під двором і гадити підприємцям — це функція виключно для доблесних хвахівців з Полтавського УДЦР. 

Ну теперь хоть понятно с чего сыр бор, частотники проездом Осипенко под двор насрали. Сразу бы и сказал что пришлось говно убирать, че стеснялся столько времени  ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, hex@set сказав:

Ну теперь хоть понятно с чего сыр бор, частотники проездом Осипенко под двор насрали. Сразу бы и сказал что пришлось говно убирать, че стеснялся столько времени  ?

Я ще не знаю, чим вони мені вирішили нагадити. Але сподіваюся, що скоро якусь писульку пришлють з новими претензіями. Тоді й доведеться їхнє лайно розгрібати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, FOP_Osypenko сказал:

Я ще не знаю, чим вони мені вирішили нагадити. Але сподіваюся, що скоро якусь писульку пришлють з новими претензіями.

Тобто ще нічого не сталось? Ніяких актів, приписів ви не отримували?  Просто авто УДЦР зупинилось навпроти двору? Та може бути 100500 причин такої зупинки не пов'язаних навіть з роботою, банально щось з авто трапилось, як приклад.  Якого ви понакатували скарг?   Яка у вас ціль?  Чи ви таким чином показуєте свою значимість?    Те, що ви не бачили три роки авто УДЦР у себе в селі- не означає, що моніторинг не проводився.  Ви підписували акти виконаних робіт на моніторинг?   Як що ТАК- то проводився і ви з цим погодились.   Як що НІ- то чому не написали скаргу, не запропонували провести моніторинг у вашій присутності?     Ви знаєте, до вас питань виникає набагато більше, чим до УДЦР.   Про те, чи потрібна/ не потрібна державі ця організація- навіть в полеміку вступати не потрібно. Прийміть  просто ФАКТ, що такий орган є.  Ви самі створили якусь міфічну проблему, а тепер з цією проблемою боретесь.   Як що у вас багато вільного часу- пропоную вам роботу:  потрібно підвісити по опорах більше 20 км опти, І грошей заробите і час з користю проведете.  Хоч на тиждень забудите про УДЦР.  Погоджуйтесь, тут не далеко.

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Он же Одмин! Хвостинг держит! (Интересно,  у него поциенты дураки хвостятся?) А остановить они, чтобы цирк посмотреть. Давай, говорят, возле этой хаты остановимся. Тут клоун живёт. Он три года назад такой цирк устроил, что веселились долго. А щас притих. Нужно его встрепенулись.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)
6 часов назад, WIFINS сказав:

Тобто ще нічого не сталось? Ніяких актів, приписів ви не отримували?  Просто авто УДЦР зупинилось навпроти двору? Та може бути 100500 причин такої зупинки не пов'язаних навіть з роботою, банально щось з авто трапилось, як приклад.  Якого ви понакатували скарг?   Яка у вас ціль?  Чи ви таким чином показуєте свою значимість?    Те, що ви не бачили три роки авто УДЦР у себе в селі- не означає, що моніторинг не проводився.  Ви підписували акти виконаних робіт на моніторинг?   Як що ТАК- то проводився і ви з цим погодились.   Як що НІ- то чому не написали скаргу, не запропонували провести моніторинг у вашій присутності?     Ви знаєте, до вас питань виникає набагато більше, чим до УДЦР.   Про те, чи потрібна/ не потрібна державі ця організація- навіть в полеміку вступати не потрібно. Прийміть  просто ФАКТ, що такий орган є.  Ви самі створили якусь міфічну проблему, а тепер з цією проблемою боретесь.   Як що у вас багато вільного часу- пропоную вам роботу:  потрібно підвісити по опорах більше 20 км опти, І грошей заробите і час з користю проведете.  Хоч на тиждень забудите про УДЦР.  Погоджуйтесь, тут не далеко.

 

В мене якраз і є докази того, що вони фактично не проводять ніякого моніторингу. Я ці докази і опублікую, якщо будуть мені далі голову морочити. І подам це одну скаргу.

 

Мені зараз прислали купу ноутбуків на ремонт. Так що в мене є і без Вашої оптики чим зайнятися. І хостинг також треба розбудовувати, там багато теж роботи.

2 часа назад, goginet сказав:

Он же Одмин! Хвостинг держит! (Интересно,  у него поциенты дураки хвостятся?) А остановить они, чтобы цирк посмотреть. Давай, говорят, возле этой хаты остановимся. Тут клоун живёт. Он три года назад такой цирк устроил, что веселились долго. А щас притих. Нужно его встрепенулись.

Нормальний в мене хостинг. Сервер розміщений фізично в Польщі, працює на операційній системі Debian 10. Сайти нормально всі працюють і ніхто не скаржиться.

 

До речі, якщо комусь потрібно розробити сайт чи розмістити готовий сайт на сервері. То пропоную за 500 грн. на рік хостинг з індивідуальними потребами під кожного клієнта.

Відредаговано FOP_Osypenko
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...