Перейти до

403 ERROR (CloudFront). Як розблокувати?


Рекомендованные сообщения

Не відкриваються різні сайти - olx.ua, otomoto.pl, ukr.net, glovo і ін. Помилка однакова:

 

403 ERROR

The request could not be satisfied.

Request blocked. We can't connect to the server for this app or website at this time. There might be too much traffic or a configuration error. Try again later, or contact the app or website owner.
If you provide content to customers through CloudFront, you can find steps to troubleshoot and help prevent this error by reviewing the CloudFront documentation.

Generated by cloudfront (CloudFront) Request ID: 5nGIXhtTT1lUkJtSCGQLAm4I3BfZ5jJW11mv5WbSs1qo6Y_xXnWRpg==

 

Провайдер кс. В кс говорять, що в їх мережі блокування немає. 

Куди звертатись для розблокування?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тут уже была подобная тема, не так давно, поищите.

Я правда не помню, решилось там что-то либо нет, но помню подобное.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
52 минуты назад, Туйон сказав:

Тут уже была подобная тема, не так давно, поищите.

Я правда не помню, решилось там что-то либо нет, но помню подобное.

Тут парадокс в том, что топик стартер то один

 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Думаешь с 3 одинаковыми темами будет больше ответов? Забанены подсети КС у CDN CludFront, и от тебя тут не зависит вообще ничего.

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, KaYot сказал:

Думаешь с 3 одинаковыми темами будет больше ответов? Забанены подсети КС у CDN CludFront, и от тебя тут не зависит вообще ничего.

Кс вроде же по ДНс-су делал бан, или перешел на ай-пи? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 минут назад, Земеля сказал:

Кс вроде же по ДНс-су делал бан, или перешел на ай-пи? 

Так хто забанив? КС чи CDN CludFront?

Що таке CDN CludFront? Туди можна звернутись про вилучення з бана бо КС каже, що вони ні при чому?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, vit75 сказал:

Так хто забанив? КС чи CDN CludFront?

Що таке CDN CludFront? Туди можна звернутись про вилучення з бана бо КС каже, що вони ні при чому?

https://nkrzi.gov.ua/   официальный запрос -  есть ли этот ай-пи среди блокируемых ( или подсетки) 

  • Confused 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
31 минуту назад, Земеля сказал:

https://nkrzi.gov.ua/   официальный запрос -  есть ли этот ай-пи среди блокируемых ( или подсетки) 

Вони тут до чого? 

Це не КС блокує, а IP ТСа забанили на купі ресурсів. 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
24 минуты назад, vit75 сказал:

Хто забанив? 

 

olx.ua, otomoto.pl, ukr.net, glovo і ін. 

  

24 минуты назад, vit75 сказал:

Куди звернутись для розблокування?

  

В 06.06.2022 в 10:22, tkapluk сказал:

В сапорт ОЛХ писал? Что ответили?

 

Півтора місяці пройшло...  

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

CloudFront - это CDN Амазона.

Сам по себе он ничего не блокирует, но имеет весьма развитую систему управления доступами на основании многих факторов (в том числе и гео, и ip range)

За настройку отвечает администратор аккаунта

 

Т.е. вам правильно написали, что нужно обращаться в компанию, на чей сайт вы не можете попасть (olx.ua, otomoto.pl, ukr.net, glovo і ін. )

Сам Амазон в настройки клиентских аккаунтов не вмешивается (за редкими исключениями) и помочь вам в этой ситуации не сможет.

Відредаговано lyric
  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

KC це що? Київстар? В мене НЕ Київстар, і не відкриваються ті самі сайти, що й у автора. До купи:

https://signrequest.com/
https://repost.aws/

https://www.mongodb.com/

Але це в офісі, де статична адреса. Вдома такий самий провайдер, але для дому там навіть білу адресу не дають. І всі сайти працюють. В попередній темі були посилання на блеклісти, і там написано, що банять не якусь одну адресу, а всього прова. Ось тут http://www.uceprotect.net/en/rblcheck.php вводив як офісну, так і домашню адреси, і писало однаково 

UCEPROTECT-Level3

LISTED

 

On 7/21/2022 at 12:44 PM, lyric said:

Сам Амазон в настройки клиентских аккаунтов не вмешивается (за редкими исключениями) и помочь вам в этой ситуации не сможет.

Ви от пишете, що Amazon сам не банить, а то адміни сайтів. Але було б якось дивно потрапити в бан на сайті, про який вперше почув коли почав вирішувати цю проблему. Ну гаразд, якщо це спам-вірус, то може й не дивно. Але от прям всі адміни сайтів, що хостятся в Амазона такі кмітливі, що ночі не сплять, а дивляться логи - кого б іще забанити. Питання - що робити? Провайдер морозиться і каже "ми такі адреси не блокуємо".

Відредаговано zaqk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
53 минуты назад, zaqk сказал:

Ви от пишете, що Amazon сам не банить, а то адміни сайтів. Але було б якось дивно потрапити в бан на сайті, про який вперше почув коли почав вирішувати цю проблему

хапаєш вірусню яка робить проксі сервер з твого обладнання і дуже швидко потрапляєш в бан на сайтах про які навіть не чув. 

  • Like 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

тоже не выходит залогинится на казахском olx, хочу оффер одному предложить. ну там эсклюзив.

при логине пишет:

403 ERROR

The request could not be satisfied.

Request blocked. We can't connect to the server for this app or website at this time. There might be too much traffic or a configuration error. Try again later, or contact the app or website owner.
If you provide content to customers through CloudFront, you can find steps to troubleshoot and help prevent this error by reviewing the CloudFront documentation.

Generated by cloudfront (CloudFront) Request ID: m7WSujG9fWPXs_WaefaXfIj1m4OiquP5Na80853FyknczEkTv8Glrw==
 

но благодаря топику, теперь то я знаю, не провайдер виноват часто )))

Відредаговано carver
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
On 8/4/2022 at 3:09 PM, tkapluk said:

потрапляєш в бан на сайтах про які навіть не чув

Я до того, що якщо банить не сам Amazon централізовано, то лише тоді це дивно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поки що справи кепські
https://www.bleepingcomputer.com/forums/t/772942/weird-403-error-blocked-by-cloudfront/

 

Але зі свого боку розбанити на WAFi вони можуть https://aws.amazon.com/ru/premiumsupport/knowledge-center/cloudfront-error-request-blocked/


Як варіант ще може не подобатися, що версія юзер-агенту в браузері більша 100, але це не точно))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 04.08.2022 в 15:09, tkapluk сказал:

хапаєш вірусню яка робить проксі сервер з твого обладнання і дуже швидко потрапляєш в бан на сайтах про які навіть не чув. 

Не обов'язково. Хапанути може й ваш сусід по підмережі, а страждати і гірко плакати буде не лише він а й Ви. За компанію. Щоб сусідові не так гірко плакати було.

 

4 часа назад, Twissell сказал:

Як варіант ще може не подобатися, що версія юзер-агенту в браузері більша 100, але це не точно))

Абсолютно не точно! Юзер-агент тут взагалі ні до чого. Блокують цілими підмережами (див. про сусіда вище). А ось хто винен - Ви чи сусід, то то вже питання окреме...

Відредаговано ISK
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 час назад, ISK сказал:

Не обов'язково. Хапанути може й ваш сусід по підмережі, а страждати і гірко плакати буде не лише він а й Ви. За компанію. Щоб сусідові не так гірко плакати було.

У мене дуже багато сусідів у /0 підмережі. Але поки все ок. )) 

 

Якщо б банили підмережами то вже б весь IPv4 інет забанили б. 

 

Хоча звісно така можливість у адмінів того ж ОЛХ є... 

 

23 часа назад, zaqk сказал:

Я до того, що якщо банить не сам Amazon централізовано, то лише тоді це дивно.

Якщо у Амазона є готові шаблони правил для автоматичного блокування і їх адміни сайтів просто застосовують то хто банить адмін чи амазон? 😂

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
30 minutes ago, tkapluk said:

Якщо у Амазона є готові шаблони правил для автоматичного блокування і їх адміни сайтів просто застосовують то хто банить адмін чи амазон?

Власне! Я от теж в олх писав, і теж відповіді не отримав. От би якось тепер в Амазон написати, та ще й так, щоб пояснили критерії бана... 😄

Відредаговано zaqk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
48 минут назад, zaqk сказал:

От би якось тепер в Амазон написати, та ще й так, щоб пояснили критерії бана... 

Спочатку корону з голови Амазона сбийте. Ну, точніше кажучи, спробуйте збити...

 

1 час назад, tkapluk сказал:

Якщо б банили підмережами то вже б весь IPv4 інет забанили б.

Так а на чому ж тоді заробляти будуть? Якщо так, то вже б давно сиділи й лапу смоктали😆

  • Haha 1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хто має Mikrotik, спробуйте отакі правила

https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?f=2&t=54607&p=278189

В мене ніби сайти запрацювали, але бувають дні, що знов так помилка.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Сьогодні навіть https://privatbank.ua/ не вантажиться - показує 403 Forbidden. Думаю, що це пов'язано, а ті правила, судячи з усього, ніяк не допомагають у цьому випадку, і бан викликає щось інше, аніж велика кількість конектів з адреси.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

olnet

Сторінка не так виглядає, як типовий 403 error на інших сайтах, а лише текст "403 Forbidden" і все. До цього могла не вантажитися частина сервісів приват24 (який, до речі, відкривається нормально), і я припускав, що саме вони можуть бути на амазоні.

Відповідь сапорта феєрична: "Питання не до банку.Я перевірила. З нашого боку все добре.". Спитав як перевірила - просто сайт відкрила? "Сайт працює Якщо у вас помилка , питання не до банку." 😑 І тут глухий кут...

"

Відредаговано zaqk
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від vit75
      Не открывает olx.ua и некоторые другие сайты. Ошибка 403.
       
      403 ERROR
      The request could not be satisfied.
      Request blocked. We can't connect to the server for this app or website at this time. There might be too much traffic or a configuration error. Try again later, or contact the app or website owner.
      If you provide content to customers through CloudFront, you can find steps to troubleshoot and help prevent this error by reviewing the CloudFront documentation.
      Generated by cloudfront (CloudFront) Request ID: 0tomN5aYcqHmq9Z55Jw8OPRXTH3UmzQu37NEMlnXgihjiGA4zR_gQA==
×
×
  • Створити нове...