Перейти до

Dd-wrt и линксис Wrt54gl


yurezdj

Рекомендованные сообщения

Привет! значит естьточка 54gl. прошил ее вот такой прошивкой: dd-wrt.v24 SP1_std_special_generic.bin

Появились функции дополнительные отличные от простой dd-wrt.v24 SP1_std_generic.bin. и одна самая главная из них это шейпер трафика по маку и по айпи. находится эти дополнения в разделе QOS. Значит включаю я там кос и устанавливаю ограничения для клиентов, к примеру по 128 кбит, ну чтобы бандвиз по нет биосу люди не кушали, чтобы каждому было гуд. НУ вообщем результат НОЛЬ. что с шейпером что без него, что с косом что без коса. работает одинаково..... может ктото имел дело с этим и скажит что и как?!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Вроде там шейпер так и не реализован, можно только в QoS очереди пакетов выставить.

привіт. сумніваюсь що там обмеження це яке ти виставляєш то воно спецом в якості реального шейпера там зашито ще й на рівно qos ! з суті qos до шейпера воно нічого не має - кваліті оф сервіс - суть щоб трафік з більш важливим приорітетом(наприклад бази данниз, чи якісь специфічні задачі) щоб виконувались в першу чергу , що означає на прикладі якщо у вас є 10 мбіт реальної пропуснкої здатності, то просто без qos якщо буде хтось копіювати наприклад фільм, чи просто качати якийсь архів з обменникив і при цьому ваш клієнт захоче попрацювати в 1с чи в якомусь термінальному віддаленому зєднанні, то все буде йти в порядку хто перший звернувся і получив все своє то потім і ти зі своїм 1с...а якщо в точці чи то будь якому мережевому пристрої задати приорітет 1с більший ніж відео , чи нарикладприорітет по 80 порті саме для сьорфа щоб був, то спочатку будуть опрацьовуватись задачі з більшим приорітетом, цим самим забезпечуючи вашому реальному бізнес клієнту нормальну роботу мережі чи то інтернету в окремості! тому там щейпер по ір чи то маках я також думаю реалізований на ідеї щоб якось більш привязати qos до конкретних машин, іншими слова мона сказати "просунутий qos " - така моя думка!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...