Перейти до

Diall - Internetophone www.diall.com.ua


Рекомендованные сообщения

Читаючи "Компьютерное обозрение" за 24 травня, зацікавився

статтею "ІР - телефонія лед тронулся", в якій розповідаються про послугу Діал, яка нагадує Скайп й інші ІР телефонні послуги, але має вагомі переваги, для поширення серед користувачів укрнета.

Ззовні це проста прога - дзвонилка, яка дозволяє вам дзвонити через інет всім, в кого вона є, але Перевага полягає в тому, що крім цього вона дозволяє дзвонити на міські та міжміськи телефони за тарифами Укртелекома.

Простий інтерфейс та налаштування, поповнення рахунку через інет або картками все це робить її дуже привабливою.

Я в цей же день звязався з розробником цієї послуги й придбав собі картку для тестування, маю сказати, що результати просто супер - коли я з компа можу дзвонити на міськи телефони і якість звязку значно краще ніж Укртелекомівський.

А далі саме цікаве, знаючи, що бажаючих мати дома телефон, навіть в Київі не кажачи вже про регіони значно вища за можливості Укртелекома та й ціна яку він пропонує багатьох відлякує(840 грн.), я в оголошеннях на підключення моєї мережі вказую це як додаткову безкоштовну послугу, і треба зазначити що за 10 днів до мене звернулося вже 12 чоловік на підключення, яких зацікавила ця послуга. І це в Київі думаю в регіонах популяризація такої послуги дасть новий поштовх, для розвитку Домашніх мереж.

Певним недоліком є те, що звязок з міськими телефонами має односторонній характер, тобто користовачам Діалл не можна позвонити з укртелекомівського телефона, але з компа на комп звони скільки хочеш. Але в перспективі думаю можливо зробити так, щоб звязок був двустороннім.

Кого цікавить більш детальна інформація можна дізнатися на сайті www.diall.com.ua . Або зателефонувавши за тел. 8-066-290-69-16 , зі мною можна домовитися і про купівлю карток.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну что тебе сказать, мое мнение, по тарифам Укртелекома дорого звонить через Инет. Есть масса сайтов предлагающих звонки с компа на телефон по тарифам гораздо дешевле телекомовских. в том числе и звонки зарубеж. Поэтому, как мне кажется, эта тема врядли когото удивит. Извини, ничего личного.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я згоден є аналогі (хоча б скайп), але я не думаю, що там всі

тарифи дешевше. Наприклад на Київськи телофони 6 коп (1 цент), у скайпа 10 центів. Далі серверна частина цієї проги знахдиться на Леонтовіча, тобто всі дзвінки по Україні ідуть через укр.нет в той час як інші проги використовують закордонні канали, для наших реалій це значна перевага.

Для відкриття рахунку Діал достатньо лише купити карточку, в той час як інші сервіси вимагають переводів через валютну картку мінімум Віза Класік, відкриття й обсліговування таких карток не безкоштовне, та й за переводи треба платити комісію нашим банкам.

Тобто Діал не ексклюзивний сервіс, але я переконаний, що свою нішу він займе, і для домашніх мереж це послуга я думаю буде дуже корисною.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Це цікаве зауваження і багато народу дійсно цього бояться, але давайте подумаємо.

 

1) Явно рекламна стаття про Діалл було опубліковано в "Компьютерному Обозрении" за 24 травня цього року з назвою "ІР - телефония лед тронулся".

Я не думаю, що одне з найшанованіших компютерних видань так би себе підставляло.

2) На сайті Diall.com.ua , досить докладно описано, що являє з себе ця послуга, наголос робиться на тому, що все робиться по-білому.

3) Я особисто зустрічався з людиною, яка безпосередньо є власником компаніі, що організувала цю послугу. Ця людина має досить тривалий досвіт роботи з найбільшими Українськими провайдерами. До речі Воля зараз цю послугу здається тестує в своїй корпоративній мережі, цілком можливо, що вона її буде з часом пропонувати своїм абонентам, також в цьому проекті беруть певну участь Адамант і Техносистеми.

4) Я все таки думаю, що ми живемо в цивілізованій країні, і якщо ця послуга корисна для користувачів, то вона буде впроваджуватися, і Укртелеком нічого не зробить, бо з здоровим глуздом сперечатися важко.

 

Пропагуючи цю послугу я даю шанс домашнім мережам, які зрозуміють її перспективність на короткий час здобути конкурентні переваги, а це не мало в наш час. За своїм досвідом можу сказати, що багато моїх користувачів мені вдячні.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

> Ну что тебе сказать, мое мнение, по тарифам Укртелекома дорого звонить через Инет.

 

И я тоже так считаю, но при чем тут Диалл? Наш тариф - 5 копеек в день, звони через Инет сколько хочешь.

 

> на сколько мне известно за айпи телефонию без лицензий пять лет дают.

 

Если собирать трафик по зарубежным биржам и пытаться его "пристроить" в телефонную сеть - таки да, могут посадить. А звонки внутри Интернет - не подлежат регулированию (официальное разъяснение Госкомсвязи, у меня есть копия); предоставление легального соединения с городской сетью на основе договора с лицензированным оператором - не противоречит ни Закону о телекоммуникациях, ни Гражданскому кодексу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
статтею "ІР - телефонія лед тронулся", в якій розповідаються про послугу Діал, яка нагадує Скайп й інші ІР телефонні послуги, але має вагомі переваги, для поширення серед користувачів укрнета.

Ззовні це проста прога - дзвонилка, яка дозволяє вам дзвонити через інет всім, в кого вона є, але Перевага полягає в тому, що крім цього вона дозволяє дзвонити на міські та міжміськи телефони за тарифами Укртелекома.

или я нерусский или тут написано что можно звонить и на городской телефон.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
статтею "ІР - телефонія лед тронулся", в якій розповідаються про послугу Діал, яка нагадує Скайп й інші ІР телефонні послуги, але має вагомі переваги, для поширення серед користувачів укрнета.

Ззовні це проста прога - дзвонилка, яка дозволяє вам дзвонити через інет всім, в кого вона є, але Перевага полягає в тому, що крім цього вона дозволяє дзвонити на міські та міжміськи телефони за тарифами Укртелекома.

 

или я нерусский или тут написано что можно звонить и на городской телефон.

 

 

Национальность тут явно ни при чем ;-) Да, можно звонить и на городской телефон. Но нарушений НИКАКИХ нет: звонки на городскую сеть идут по "белому" договору с лицензированным оператором, причем только от своих абонентов, а не от непонятно кого с забугорных трафиковых бирж. И наезжать на нас у "регуляторов" нет ну никакого резона, себе дороже... Да и глупо это, наезжать: замочат всех "своих" - будет в стране сплошь скайп - ни налогов, ни рабочих мест...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Перед созданием темы или сообщения настоятельно рекомендуем ознакомиться с правилами раздела Торговля.
Правила раздела Торговля.
Для удобства был создан раздел оборудования на сайте.

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...