Перейти до

Порадьте обладнання для організації HotSpot в лікарні


Рекомендованные сообщения

Порадьте як краще організувати HotSpot для хворих та медичного персоналу в лікарні?

 

Маємо:

1. Лікарня, довжина 200 метрів, поверхів - 12. Лежачі хворі, які найбільше потребують доступу до мережі Інтернет, знаходяться на верхніх поверхах.

2. На кожному поверсі, окрім першого, суцільні балкони з обох сторін будівлі довжиною 50 метрів, розташовані по-середині.

3. Оптика до лікарні з широким каналом

 

Прагнемо:

1. Надати доступ пацієнтам, медичному персоналу, відвідувачам доступу до мережі Інтернет шляхом встановлення точок доступу ззовні приміщення лікарні, які направленні в бік вікон з обох сторін будівлі.

 

2. Зацікавлені особи купляють картки відповідного номіналу, після введення пін коду вони отримують доступ до мережі.

 

Стіни з коридору в палати залізобетоні товщиною 60-80 см, тобто розташування точок доступу в коридорах недоцільне. По коридору, по всій довжині приміщення велика кількість залізобетонних перегородок (30 см товщина), що відокремлюють різні функціональні підрозділи відділень, лікарні.

 

Які можливі варіанти, яке необхідне обладнання? Фінансування в розумних межах.

Швидкість доступу не критична, але не менше швидкості ніж у операторів мобільного зв'язку. Максимум досягав 1 мегабіту у Інтертелекома, у інших до 256-512 кілобіт.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А разве в медицинских учреждениях можно использовать wi-fi ?

мобильную связь же не запрещают? так от неё больше излучения

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Почитал поповоду жб 80 см придется подавать с улицы ... там нужны мачты или чтото высокое хотябы половна высоты здания ... и направленные антенны в здание ...

хотя мне кажется это будет чересчур ... надо зделать просто одну wifi зону на этаж с диванчиками пусть идут туда ... или там продовать инет собрался =))) поводу билинга на Mikrotik есть хотспод можно через него зделать все ... или есть аппаратные решения типо http://dlink.ru/ru/products/6/768.html к нему можно купить принтерик и клепать тикиеты http://ftp.dlink.ru/pub/Wireless/DSA-3110%20hotspot%20edition/Description/DSA-3110_Hotspot_UserGuide_v2.4.3_EN_revised_10.09.pdf

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Почитал поповоду жб 80 см придется подавать с улицы ... там нужны мачты или чтото высокое хотябы половна высоты здания ... и направленные антенны в здание ...

хотя мне кажется это будет чересчур ... надо зделать просто одну wifi зону на этаж с диванчиками пусть идут туда ... или там продовать инет собрался =))) поводу билинга на Mikrotik есть хотспод можно через него зделать все ... или есть аппаратные решения типо http://dlink.ru/ru/products/6/768.html к нему можно купить принтерик и клепать тикиеты http://ftp.dlink.ru/...vised_10.09.pdf

Спасибо за ответ. Не пойдут (не поедут) лежачие (травматологические, хирургические и др) больные в вайфай зону. Еще есть понятие чистой и гнойной хирургии. Больные и персонал желательно не должен пересекаться.

 

Проблем с биллингом нет, больше интересует рекомендации по железу (что, где и как) ставить.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А разве в медицинских учреждениях можно использовать wi-fi ?

мобильную связь же не запрещают? так от неё больше излучения

 

Видел сколько на крышах больниц антенн операторов мобильной связи?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А разве в медицинских учреждениях можно использовать wi-fi ?

Наверное можно. Сегодня в трех травматологических отделениях насчитал 25 ноутов со свистками. Про мобильники молчу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Лично я думаю, хоть и с вафлей редко общаюсь, здесь нужен комплексный подход.

1) Больница 200 м. - скорее всего длинные коридоры? Если да - то ставить в конце коридора какой-то нанос локо направленный вдоль корридора.

1/3 (корридоры) - покрыты :( Одижающим в очереди на приём уже есть чем занятся :)

2) В местах активного скопления народа: регистратура, столовые, аптечные киоски, и т.д. ставить любые хотспоты, я так дума на микротике желательно. Ешё 1/4 охвачено :)

3) На каждые 2-3 смежные палаты, на одном из балконов прикручиваем "палку" перпендикулярно земле, длиной в 1-2 метра и на ней вешаем точку доступа. Соответственно эти 2-3 смежные палаты через окна будут прекрастно ловить установленную на "палке" ТД. И Ещё 1/3 охвачена ....

 

Между собой ТД естественно завязыны в сеть, хоть медью, хоть оптикой.

 

При такой организации можно:

1) не ставить вышки.

2) ТД на балконе можно не регить. Ибо слышал по ящику что балкон теперь считается жилой площадью! со всеми вытекающими вплоть до квартплаты ... :(

3) Лёгкий доступ и возможность постепенно накрыть "нужные" палаты.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Выделить пару палат нуждающимся, интернетчики, бизнесмены которые ведут свои дела через интернет, поставить одну неплохую точку доступа, что било на пару палат.

Остальным книги.

Малолеткам книги о вреде влияния соц сетей на восполненный мозг молодежи, или как не испытывать симпатии к гопникам.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ТК сказал стены ЖБ по 80 СМ не насосо не юнифай вдоль коридора их не прошет там радиус 20 м макс будет только с улицы в окна так как площадь окна в болиницах не малая ...

 

Я както провалялся 1 месяц в больнице чесно скажу не до ноута было немного фильмов PSP посмотрел и все... но я впринципи по больнице шлялся ... ибо врачи сказали лежать нельзя ...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Kapranov
      Всім привіт. Вже декілька місяців ніяк не можу побороти проблеми з мережею в офісах. Ситуація така. Є мережа, на вході стоїть Mikrotik, далі звичайний TP-Link 1024, від нього підключені клієнти по кабелю + 8 точок UniFi. До певного часу ніби все працювало не ідеально, але відносно терпимо. Приблизно пів року тому почалися люті проблеми з мережею по Wi-Fi. Швидкість максимально не стабільна, від 30 мбіт/с могла впасти до 0.1 мбіт/с під час заміру. Грішив на точки доступу, скидав налаштування, налаштовував по новому, зняв всі шейпери, обмежень немає абсолютно. Час від часу до точок неможливо підключитися, хоча є покриття, іноді їх взагалі не бачить. Нещодавно вирішив встановити звичайний роутер, попередньо відключивши все, що було в TP-Link. Результат аналогічний. Мережа зникає, телефони її бачать через раз. На iPhone іноді свариться, що канал переповнений і не може підключитися (вдома , цей самий роутер працює без проблем). Wi-Fi аналізатор (на телефоні) показує близько 5-ти мереж, обрав оптимальний канал, але результату не помітив. 
      Не розумію, що може вбивати на стільки сильно мережу. Побутових приладів, які могли б видавати 2.45 ГГц (мікрохвильові печі і т.д.) немає. Є декілька датчиків руху в кожному офісі по 1 шт., але не впевнений, що вони так можуть глушити, вони були і раніше, коли все працювало.
       
      Можливо є рекомендації чи поради?
    • Від dudeden
      Добрый день. Есть такая непонятная штука.
      Настроил из двух микротиков CapsMan. Все работало, все хорошо. Вчера зашел в настройки на контроллере и увидел что в разделе RemoteCAP у меня висит еще один CAP соответственно и в Radio висит от него интерфейс. По Remote CAP Identity я догадываюсь где находиться эта точка и если просканить с ее интерфейса ближайшие точки кторые она видит то понимаю что точка находиться от меня 1 км. 
       
      Как такое может быть?
    • Від petoner
      Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.
       
    • Від Rom1sh
      продано
       
       

    • Від Кузьменко.
      Добрий день. Сьогодні стикнувся з такою проблемою.
      Якщо маршрутизатор з 5g стоїть близько біля ону, то ону себе дуже дивно поводить, то пропадає пон, то лан, сесії по кілька секунд. Все замінили 2 рази на нове, не допомогло, відключили 5g - ідеально!
      Що робити з цим?
×
×
  • Створити нове...