Перейти до

Реєстрація баз персональних даних


Чи будете ви реєструвати базу персональних даних ваших абонентів?  

84 пользователя проголосовало

  1. 1. Чи будете ви реєструвати базу персональних даних ваших абонентів?

    • Так, обовязково зареєструю до 1 січня.
      30
    • Зареєструю, але пізніше.
      13
    • Не буду реєструвати.
      29
    • Я вже зареєстрував.
      12


Рекомендованные сообщения

нашел на сайте http://www.zpd.gov.ua:

Відповідно до статті 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року (далі - Закон) персональні дані це – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Існують персональні дані таких категорій: дані загального характеру (прізвище, ім’я та по батькові, дата та місце народження, громадянство, місце проживання, особисті відомості (вік, стать, сімейний стан тощо), склад сім'ї, освіта, професія, фінансова інформація, електронні ідентифікаційні дані, запис зображень (фото, відео) тощо) та вразливі (чутливі) персональні дані (расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також дані, що стосуються здоров'я чи статевого життя).

Відповідно до вищезазначеного Закону будь-яка сукупність упорядкованих персональних даних про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована вважається базою персональних даних. Кожна база персональних даних підлягає державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних. Виключень щодо реєстрації баз персональних даних Закон не містить.

Володілець самостійно приймає рішення про те, чи являється та чи інша сукупність персональних даних фізичних осіб, яка знаходиться в його володінні, базою персональних даних.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • Відповіді 115
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

http://www.ex.ua/view_storage/790336622976

http://zpd.gov.ua/ http://zpd.gov.ua/in...idomlenya3.html З 1 січня 2012 року набирають чинності зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України, якими

Адрес не персональные данные если нет ФИО)

Posted Images

От туда же:

Яка мінімльна сукупність відомостей дає можливість конкретно ідентифікувати особу та складає собою суть визначення «персональні дані»?

Наведене в Законі України «Про захист персональних даних» визначення терміну «персональні дані» в повній мірі відповідає визначенню вказаного терміну, передбаченого в Конвенції Ради Європи про захист осіб у зв’язку із автоматизованою обробкою персональних даних.

Крім того, діючі правові інструменти Європейського союзу у сфері захисту персональних даних спрямовуються на захист фундаментальних прав фізичних осіб, та зокрема їх прав на захист персональних даних, що відповідає Хартії основних прав Європейського Союзу.

Відповідно до міжнародних стандартів термін «персональні дані» повинен охоплювати всю інформацію про особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована будь яким чином. Для визначення факту ідентифікації особи необхідно враховувати всі засоби, що використовується володільцем або розпорядником баз персональних даних для ідентифікації вказаної особи.

Такий широкий підхід до визначення персональних даних надає змогу досягти достатньої гнучкості, що дозволяє використовувати вказаний термін у різноманітних ситуаціях та інформаційних і телекомунікаційних ресурсах, які не існували на момент прийняття Конвенції, або можуть виникнути у майбутньому.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нашел на сайте http://www.zpd.gov.ua:

Відповідно до статті 2 Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року (далі - Закон) персональні дані це – відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Існують персональні дані таких категорій: дані загального характеру (прізвище, ім’я та по батькові, дата та місце народження, громадянство, місце проживання, особисті відомості (вік, стать, сімейний стан тощо), склад сім'ї, освіта, професія, фінансова інформація, електронні ідентифікаційні дані, запис зображень (фото, відео) тощо) та вразливі (чутливі) персональні дані (расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також дані, що стосуються здоров'я чи статевого життя).

Відповідно до вищезазначеного Закону будь-яка сукупність упорядкованих персональних даних про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована вважається базою персональних даних. Кожна база персональних даних підлягає державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних. Виключень щодо реєстрації баз персональних даних Закон не містить.

Володілець самостійно приймає рішення про те, чи являється та чи інша сукупність персональних даних фізичних осіб, яка знаходиться в його володінні, базою персональних даних.

С разрешениями абонентов думаю о запуске бегунчиков по домам.
Накой? Вывешиваете на сайте публичную оферту (договор) где вводите пункт что согласно закона .... бла.бла.бла абонент не против обработки персональных данных и пр. что там надо. И всё. Если человек хочет отказаться то пусть пишет заяву что отказался, а если не написал то априори согласно публичного договора он свое согласие дал. МТС смской разослал своим клиентам сообщения о такой фигне.

 

Являюсь контрактным абонентом. Никаких СМС от МТС не получал

Вероятно, подключались до 2011 года.

 

И что? я отсутствую у них в базе?

закон вступил в действие с 2011 года, и в соответствии с ним нужно спрашивать согласие. А те, кто предоставил свои данные (заключил договор) до вступления закона в силу - с них можно не спрашивать.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Да там жесть, если есть служебные сотовые, то это тоже считаются базы.

А это тут при чем? ;) каким боком служебный сотовой к персональным данным физического лица?

В нем же есть записная книга, в которой есть ФИО человека и номер его мобильного телефона, а иногда - и более полные данные (типа дня рождения, фото и т.п.).

И не только служебные сотовые к этому относятся, личные тоже можно причислить. И оштрафовать за нерегистрацию базы персональных данных. Потому как закон трактовать можно весьма широко.

В общем - маразм, как обычно, крепчает :)

А по поводу регистрации базы биллинга - полезность этого спорна. Даже весьма (ибо неведомо, какие идеи по поводу дальнейшей защиты персональных данных возникнут в "светлых головах"). Доказать наличие персональных данных в базе биллинга - сложно (если не заключаются договора), только по факту возбуждения дела, которое без оснований никто не возбудит. + в случае чего - херятся ФИО абонов, и БД перестает содержать персональные данные.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

И не только служебные сотовые к этому относятся, личные тоже можно причислить. И оштрафовать за нерегистрацию базы персональных данных. Потому как закон трактовать можно весьма широко.

Стаття 1. Сфера дії Закону

Цей Закон регулює відносини, пов'язані із захистом

персональних даних під час їх обробки.

Дія цього Закону не поширюється на діяльність зі створення

баз персональних даних та обробки персональних даних у цих базах:

фізичною особою - виключно для непрофесійних особистих чи

побутових потреб;

журналістом - у зв'язку з виконанням ним службових чи

професійних обов'язків;

професійним творчим працівником - для здійснення творчої

діяльності.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

пришёл спам:

Как избавиться от штрафов в 2012 году. Регистрация баз персональных данных. 20 декабря

Дата и место проведения: Киев, 20 декабря

Стоимость участия: 950 гривен

тел. для справок и регистрации:

+38,098*192-13*56

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

И не только служебные сотовые к этому относятся, личные тоже можно причислить. И оштрафовать за нерегистрацию базы персональных данных. Потому как закон трактовать можно весьма широко.

Стаття 1. Сфера дії Закону

Цей Закон регулює відносини, пов'язані із захистом

персональних даних під час їх обробки.

Дія цього Закону не поширюється на діяльність зі створення

баз персональних даних та обробки персональних даних у цих базах:

фізичною особою - виключно для непрофесійних особистих чи

побутових потреб;

Номера некоторых абонентов/сотрудников есть в телефоне? Есть.Телефон использовали для звонков по работе? Использовали. Далее - доказываете, что вы не верблюд...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Из всего вышесказаного понятно, что регить базу нужно и чем скорее тем лучше.У меня вопрос к тем кто уже зарегил: сколько времени ушло, какие подводные камни ? И второй вопрос: базы даных своих сотрудников будем регить или нет?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Из всего вышесказаного понятно, что регить базу нужно и чем скорее тем лучше.У меня вопрос к тем кто уже зарегил: сколько времени ушло, какие подводные камни ? И второй вопрос: базы даных своих сотрудников будем регить или нет?

Если у вас договора подписанные - да, нужно пожалуй. Если эдакий вариант prepaid неперсонифицированной услуги - можно и не регить, но быть готовым потереть в любой момент "персональные" ФИО. Ибо доказать факт наличия персональных данных в базе - сложно, если не невозможно.

Сотрудники/контрагенты-ФОП/соучредители/иже с ними - да, обязательно (ибо эти БД заведомо есть, а значит - должны быть зарегены)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

блин, я скоро в налоговую в кабинет справок буду с диктофоном ездить! уже второй раз бьют себя пяткой в грудь и лапшу на уши вешают, а потом не докажешь что тетя в налоговой сказала что я правильно сделал...

 

был в налоговой два дня назад, спросил про этот закон, мне спокойно и по порядку рассказали, что регистрировать нужно только одну базу и в ней указывать данные сотрудников, если официальных нету, тогда вписывать себя как СПДшника. и как понимать ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

дык это я по своим вопросам поехал, и пользуясь случаем решил поинтересоваться у внушающего доверие "эксперта" она сказала что просветит меня в данном вопросе так как она 100% знает... а в "статистике" такая очередь что не кто ничего не расскажет толком.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

дык это я по своим вопросам поехал, и пользуясь случаем решил поинтересоваться у внушающего доверие "эксперта" она сказала что просветит меня в данном вопросе так как она 100% знает... а в "статистике" такая очередь что не кто ничего не расскажет толком.

 

Судя из того, что вижу в нашей налоговой и гор. совете, там одни "эксперты", которые "100% знают". Никому верить нельзя.... (((

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вчера 2 часа простояли в очереди на почте на отправку заявок с регистрацией. Было ну очень много желающих отправить письмо с уведомлением.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так скажите а в какой конторе уточнять по поводу баз? А то я чего-то выпал из обсуждения.

 

https://rbpd.informjust.ua/feedback.aspx

Иногда можно дозвоницца.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...