Перейти до

Білінг, який і чому?


Рекомендованные сообщения

Тут дуже багато тем, в яких щось розказують про білінг, але жодна не описує нічого конкретно.

 

Вимоги: Є кілька Мікротіків, на яких висять PPPoE абоненти. Щоб не ставити по 2 сервери в кожному місці, (що є неправильним з точки зору централізації), Мікротік залишиться, але білінг і базу даних абонентів треба повісити на якийсь хостинг в інеті, буду мати доступ до всіх таким чином (не суттєво, хостинг хочу зробити свій). + проведення оплат за допомогою карточок з кодами доступу (як в КС). Щоб Мікротіки синхронізувались з білінгом періодично раз на місяць і в момент додання користувача і щоб працювало самостійно, бо є більша ймовірність підвиснути одному з двох серваків ніж одному, на Мікротіку достатньо налаштувати WatchDOG і не паритись!!!

 

Чи варта шукати який білінг підійде для такого діла, щоб він мені централізувв всі Мікротіки, щоб я на жоден окремо не додавав паролі і не парився зі збиранням грошей... чи може не паритись і починати писати самому?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Береш постійне зовнішнє ip у київстара на кожен мікротік,і на NoDeny .Nodeny через radius зв`язуєш з мікротіками.І будуть тобі карточки,і багато інших приємних дрібниць...

Зараз кину в скайп ip повтикаєш,як у нас

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а Хакери весь час будуть довбати ті всі зовнішні ІР

ну ок FreeBSD + Nodeny, але воно важить 4 Гб.... в порівнянні з Абілс, який важить 9.8 Мб

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а Хакери весь час будуть довбати ті всі зовнішні ІР

ніхто нічого не буде довбати,кому потрібен твій білінг на 100 людей ??У нас нормально працює(2 серваки) і в тебе буде норм.. :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

как бы хакнуть бедного провайдера...смешно это читать...

 

по факту кроме вас и ваших пользователей вы в этой жизни никому не нужны...

 

Внешние IP на микротики - это упрощает дело но не обязатаельно

когда нет возможности связывают по PPTP с сервером билилнга и все адекватно работает..

и тут помоему не важно даже какой билилнг главное само в архитектуре решения...с реалками стабильней конечно чем на тунелях.

 

Логически это примерно так

Есть сервер с билилнгом на нем внешний IP обязателен

Ну и дальше к нему соединяются по pptp ваши микротики или же у каждого из них постоянный внешний IP и они естественно тоже соединяются с биллингом и делают свое дело..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

гулпый вопрос...а при чем тут вес операционки со всему службами и доп сервисами...

образ сервера нашей рабочей сети будет гиг на 400, там записи разговоров колл цетра, записи видеокамер офисных..и т д

 

в любом случае смысла ставить что на флешку что на SSD нет никакого, про SSD - ввиду цены...2х обычных HDD в RAID-1 достаточно для биллинга.. ну это имхо

 

да и сам вопрос человека касался архитектурного решения цетрального сервера с удаленными NAS

 

из практики был один клиент у него сервер в германии стоит dedicated а по дальнему востоку росии сеть из 20ки микротиков..и далеко не везде реалки pptp сервер как всегда помог.

ну и dyndns тоже

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від DenimMark
      Добрий день.
       
      Куплю покрокову інструкцію дружби білінгу з Приват банком.
       
      Пропозиції в особисті повідомлення.
       
      Дякую.
       
    • Від Andriydjv
      Перепрошую за створення ще одної теми, може в цьому розділі швидше допоможуть мені?
      По суті тре поставити білінг і звязати з мікротіком та бути на тех підтримці для добавлення правил і налаштувань ( можу і неторбувати як все працює чи при потребі щось редагувати) за щомісячну плату.
      Детальніше: шукаю системного адміністратора для встановлення білінгової системи ubilling і обслуговування та розвитку мережі 350+ абонентів. 
      Що є:
      -Mikrotik ccr1036
      -абоненти epon - olt - Bdcom 3310 та WiFi ubiqiti 
      -авторизація по статичних IP
      -2 вхідних канали трафіку
      -самописний білінг - Nuance billing
      Що треба:
      -Впорядкувати, оптимізувати налаштування мікротіка, авторизацію абонентів і зарезервувати канали
      -встановити білінг - ubilling або щось краще з розрахунку на маштаб мережі і доцільність
      -налаштувати прийом платежів з Приват банку і автоматичну активацію абонентів в реальному часі з відображенням залишку на рахунку
      -прийом платежів з терміналів esypay в реальному часі
      -подальше обслуговування, що місячна тех підтримка /налаштування з модернізацією і розвитком мережі за адекватну до маштабу мережі що місячну плату ( ps можу за місяць дзвонити а можу і нетурбувати коли все працює і нового нічого непотрібно на той час) 
      Вимоги до кандидата:
      - територіальне знаходження у Львові / Миколаєві або Львівській області (надаю перевагу живому спілкуванню) 
      - також відкритість на спілкування по реальному номеру телефону а не конспірологія і скривання по всяких вайберах прив'язаних до недійсних номерів (звісно в неробочий, особистий, тихий час по вашому проханню турбувати небудемо без критичної на то потреби як наподобі піднятя мережі і відновлення маштабного звязку). 
      - ну і на перспективу створення сайту якщо ще в такому спеціалізуєтесь. 
      Прошу звертатись тут чи вайбер, телеграм, а краще дзвоніть з 11:00 до 20:00 (окрім Неділі і свят) за н.т: 0637766025 Андрій
    • Від Andriydjv
      Шукаю системного адміністратора для встановлення білінгової системи ubilling і обслуговування та розвитку мережі 350+ абонентів. 
      Що є:
      -Mikrotik ccr1036
      -абоненти epon - Bdcom та WiFi ubiqiti 
      -авторизація по статичних IP
      -2 вхідних канали трафіку
      -самописний білінг - Nuance billing
      Що треба:
      -Впорядкувати, оптимізувати налаштування мікротіка, авторизацію абонентів і зарезервувати канали
      -встановити білінг - ubilling або щось краще з розрахунку на маштаб мережі і доцільність
      -налаштувати прийом платежів з Приват банку і автоматичну активацію абонентів в реальному часі з відображенням залишку на рахунку
      -прийом платежів з терміналів esypay в реальному часі
      -подальше обслуговування, що місячна тех підтримка /налаштування з модернізацією і розвитком мережі за адекватну до маштабу мережі що місячну плату ( ps можу за місяць дзвонити а можу і нетурбувати коли все працює і нового нічого непотрібно на той час) 
      Вимоги до кандидата:
      - територіальне знаходження у Львові / Миколаєві або Львівській області (надаю перевагу живому спілкуванню) 
      - також відкритість на спілкування по реальному номеру телефону а не конспірологія і скривання по всяких вайберах прив'язаних до недійсних номерів (звісно в неробочий, особистий, тихий час по вашому проханню турбувати небудемо без критичної на то потреби як наподобі піднятя мережі і відновлення маштабного звязку). 
      - ну і на перспективу створення сайту якщо ще в такому спеціалізуєтесь. 
      Прошу звертатись тут чи вайбер, телеграм, а краще дзвоніть з 11:00 до 20:00 (окрім Неділі і свят) за н.т: 0637766025 Андрій
    • Від DenimMark
      Всім доброго ранку.
       
      Дуже вибачаюсь, за таке запитання, але все ж таки запитаю 🙂
       
      Порадьте білінг.
       
      Вимоги простий, хороший, стабільний. На декілька тисяч абонентів.
       
      Дякую.
       
×
×
  • Створити нове...