Перейти до

"Пионер" - хоче почати законну діяльність, або як легалізувати свою діяльність


Рекомендованные сообщения

Доброго дня! All

Так як я тут новенький, до цього лише читав цей форум.

Наразі я прошу уточнення інформації по ситуації:

створено невеличку мережу близько 40 абонентів яка поступово росте, вірніше 2 мережі в двох районах міста "И", почало воно приносити дохід, тому тепер постало питання легалізації цього всього. В мережу входять як "кабельне господарство" так і Wi-Fi.

Так як не маю змоги задіяти значні інвестиції, то планую поступову легалізацію і ріст.

На разі я просто фізична особа, яка щось десь там щось заробляє.

Так як є вид і змога виходу на "некошені поля" абонентів хочу розвинути свою діяльність в свері бездротових послуг, тому що мені для цього потрібно?

 

Що зрозуміло з форуму, (з цієї теми)

1. то однозначно 1 з 1 (св"яте) потрібно це відкрити ПП, але я так в кінці кінців і запутався, які кведи мені потрібно реєструвати, для цього? Бажано з власного досвіду і подетальніше (ну все що можете і на халяву розповісти, тикнути носом :D )

2. якщо я вже матиму ПП, тоді повинен заключити договір з оператором. Так як місто в нас невеличке - "велике село", то в мене є виходи на оптовиків, думаю проблем з цим не буде.

3. Так як кабельну мережу, я не планую розвивати то і легалізувати її бажання немає :(

4. А вось бездротову мережу, я якраз хочу і розвинути, тому для цього потрібно йти по ліцензію в частотнагляд. Чи що порадите:

4.1 йти самому в частот нагляд?

4.2 вирішувати питання через обхідними шляхами (через фірмочки, які роблять це "під ключ")?

4.3 Стати під крило якогось оператора?

 

Так плани далекогялядні і поверхневі, але назад руху немає! Тільки в перед.

Прошу не пинати сильно, що типу іди форум читай, читав, тиждень вже читаю, а скласти в воєдино неможу, бо навіть в темах де провиднюється "зерно" конкретики не відкривається деяких темних для мене сторін.

Наперід дякую!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Завтра збираєсь піти у відділ підприємництва, маю при собі паспорт і індт. , що ще з собою взяти? Що питати? Що відповідати на питання типу: чим я хочу займатися? (а ви думаю зрозуміли чим я хочу займатися?)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1) Открываете частного предпринимателя ( Квед 64.20 )

2) Заключаете договор оператор-провайдер а также вам необходимо внестись в реестр НКРЗ как провайдер (бланк есть на сайте нкрз)

3) Можно лечь под чужую лицензию , накрайняк делайте свою ( если нужно побыстрее то через фирму )

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А квед 72.60?

 

2)Заключаете договор оператор-провайдер а также вам необходимо внестись в реестр НКРЗ как провайдер (бланк есть на сайте нкрз)- договір до реєстрації НКРЗ чи після заключати?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ось за неділю, другу я вже буду підприємцєм, куди мені йти далі: до оператора чи в НКРЗ?

До оператора заключати договір. Потім в НКРЗ давати заявку на рестрацію як Провайдер.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1) Открываете частного предпринимателя ( Квед 64.20 )

 

A 4y mozna vze pracjuvaty na jedynomu podatku , majuczy na rukah licenziju na 2,4

Jkwo ni , to 4y obovjazkovym je oformlennja bodaj odnogo pracivnyka ? jakwo na danomu etapi nemaje u nomu neobxidnosti

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

1) Открываете частного предпринимателя ( Квед 64.20 )

Думаю що краще цей квед 61.10 Діяльність у сфері проводового електрозв'язку і квед 61.20 Діяльність у сфері безпроводового електрозв'язку, але з останнім кведом незрозуміло чи можна на єдиному, коли маєш свою ліцензію на частоти, або якщо маєш ліцензійну підтримку.

 

На рахунок працівника то не оформляйте якщо немає потреби.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бажаю вам Ukrainec щоб ваша мережа розвивалася і приносила прибутки. Із власного досвіду скажу (у нас також невелике місто або велике село) починайте будувати зразу кабельну мережу , не вкладайте гроші у wi fi. У вас тепер 40 абонів, коли буде 400 ви в цьому переконаєтесь. РОБІТЬ ДОКУМЕНТИ ЗРАЗУ НА КАБЕЛЬНУ МЕРЕЖУ. Переваг у кабеля дуже багато. Один із великих плюсів кабельної мережі : приходить конкурент, а у вас мережа вже побудована, і ви підключення можете робити безкоштовно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Цікава порада правда бабла треба багато, а при такій кількості абонентів це не рентабельно хібащо протяжність між абонентами не більше 1км. краще одночасно розвивати вайфай і кабель, кабель прокладайте поступово гілками.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

40 абанов малавата будет

 

40 х 100 дето 4000 грн.

пускай канал 100 мегабит (3500)

единый налог 450-500

 

а де деньги на кабель, оборудование, эликтричество?

 

Хотя спасибо за тему, самому инресно!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

40 абанов малавата будет

 

40 х 100 дето 4000 грн.

пускай канал 100 мегабит (3500)

единый налог 450-500

 

а де деньги на кабель, оборудование, эликтричество?

 

Хотя спасибо за тему, самому инресно!

tak na 40 abon 100 mb ne mnogovato bude? tym bilwe po wi fi de v ser na abona 1 mb

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А чому 100 мб буде замало і з чого ви взяли що взагалі потрібно 100 мб? на 40 абонів з тарифом 1 мб і 10 мегабіт вистачить)))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кабельну нішу вже зайняли Київстар, Датагруп, Аірбайтс та ще кілька дрібніших-старіших провайдерів + ADSL "ОГО", в якого зараз вже проблем з портами немає!

Будував її ще за часів коли "ОГО" ще було дефіцитом, а перестав коли прийшов Білайн. Зараз вона в мене існує паралельно 3 чи 4 операторами і в тих будинках де їм було невигідно розташовувати обладнання.

 

Залишаються околиці, причому багаті і які швидко розбудовуються, крім цього навколишні села теж не мають інтернет інфраструктури, лише 3G, якого за конкурента я не вважаю. Маю садибу в пригороді (7-8км), на земельній ділянці якої можна розмістити БС, яка покриватиме пригород і 4-6 сіл в радіусі.

 

Наразі в місті вже є БС Інфокому, Уарнету і одного місцевого провайдера, але при цьому покриті ще не всі околиці. Маркетингова політика цих компаній нагадує австралійського лінивця. Провівши розвідку "боєм", використовуючи б"юджетне обладнання виявив, що в зоні їх покриття є така потреба в інтернеті, а люди про них навіть не знають! Ганьба! Я вирішив працювати!

 

Хочу почати працювати на єдиному податку, а там як піде. Після консультації з форумчанами я зрозумів, що іначе, як стати під чиєсь "крило" мені не вдасться. Ліцензії не дадуть бо я немаю тех працівників, утримувати яких на даному етапі немає сенсу та й коштів. Тому ХЗ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...