Перейти до

Київстар з Новим Роком! Проблеми з каналом зв'язку.


Рекомендованные сообщения

Доброго дня!

 

Хочу розказати як компанія Київстар поздоровила з Новим Роком.

УВАГА!!! Всім хто має намір співпрацювати з оператором прочитати даний пост і задуматись!

 

Хронологія подій:

29.12.2012 - Пропав канал зв'язку;

29.12.2012 - Ми звернулись в центр обслуговування, зареєстрували проблему;

29-30.12.2012 - нам неодноразово пропонували перезавантажувати ядро мережі, що ми робили з регулярність кожних 30 хв., але і після магічних перезавантажень Інтернет канал не відновився;

31.12.2012 - на черговий дзвінок в центр обслуговування нам відповіли, що проблему нашу будуть розглядати 02.01.2012 року і це означає, що раз Київстар віддихає, значить весь бізнес в Україні має зупинитись.

 

Ми не звичайний користувач а нормальна компанія, яка платить просто неймовірні 7 тисяч гривень за канал 30 мегабіт і очікуємо нормального обслуговування, а не "відмазок" в нас вихідний.

 

В цієї історії буде продовження, але висновок ми як компанія зробили і виконувати пункти договору при таких обставинах не збираємось, оскільки викреслюємо даного оператора з переліку надійних назавжди.

 

Дякую!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нормально КС работает как оператор. Имею тесные отношения с ним ещё с 2008 года, если траблы и были, решались буквально за 1-2 звонка в саппорт.

А платить 7к грн за 30мбит - доктора находятся не на локале, а в поликлинике, только там могут поставить диагноз правильно.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Странная хронология.

не звичайний користувач
7 тисяч
нормальна компанія
канал 30 мегабіт

А може проблемма действительно на вашей стороне ?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нормально КС работает как оператор. Имею тесные отношения с ним ещё с 2008 года, если траблы и были, решались буквально за 1-2 звонка в саппорт.

А платить 7к грн за 30мбит - доктора находятся не на локале, а в поликлинике, только там могут поставить диагноз правильно.

 

Напевне ти дзвониш зразу Ігорю Литовченко для вирішення, на жаль для більшості людей існують прості другі правила.

Я уже другий десяток дзвінків в підтримку/менеджерам виконав а результат нуль.

 

Може у Ваших тісних стосунках і є взаємолюбов, але мені просто і внятно сказали "Медіканвертер потрібно замінити на БС і до 02.01.2013 медік за пару копійок вирішує, що бізнесу працювати не потрібно". Однозначно сервіс = NULL.

 

2Вампир: Тут не обговорюється вартість а обговорюється, що компанія Київстар не може забезпечити сервіс для корпоративних каналів зв'язку А ціна для кожного своя. Ато я тісно співпрацюю з лікарями і можу точно визначити вашу проблему з психіатрії.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Странная хронология.

не звичайний користувач
7 тисяч
нормальна компанія
канал 30 мегабіт

А може проблемма действительно на вашей стороне ?

 

Якби була з нашої сторони хто писав би сюди ? Київстар признає, що проблема в них і проблему називає, але вирішити не може. Немає в них можливості обслуговувати корпоративні канали, дядя Петя кладун :)(комірник) віддихає і відгрузити немає кому медіа конвертер. От і вся проблема.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

який відсоток простою прописаний у вашому договорі з Київстаром?

Наприклад, у мене з КС чітко прописано 99.95% на 31 день має бути сервіс онлайн, тобно не більше ніж 0.05% простою в місяць.

Ах да, не забуваємо, що за вами закріплений менеджер, за менеджером його старший менеджер, а далі є ще директор. Можливо варто звернутися до когось повище якщо вашому менеджеру пофіг і він не може розрулить це питання?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якби була з нашої сторони хто писав би сюди ? Київстар признає, що проблема в них і проблему називає, але вирішити не може. Немає в них можливості обслуговувати корпоративні канали, дядя Петя кладун :)(комірник) віддихає і відгрузити немає кому медіа конвертер. От і вся проблема.

"віддихає" - це шедеврально! Миколо Янович, це Ви? "відпочиває" - ні? Або це з розряду "нового українського" - міліціянти, автівки, віддих, кровосісі, підписьздесь...

 

П.С. Сорри за офтоп! Просто глаз режет.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

який відсоток простою прописаний у вашому договорі з Київстаром?

Наприклад, у мене з КС чітко прописано 99.95% на 31 день має бути сервіс онлайн, тобно не більше ніж 0.05% простою в місяць.

Ах да, не забуваємо, що за вами закріплений менеджер, за менеджером його старший менеджер, а далі є ще директор. Можливо варто звернутися до когось повище якщо вашому менеджеру пофіг і він не може розрулить це питання?

 

Інформацію я отримав від менеджера, про старшого менеджера я не в курсі як я можу взнати хто він для мене ? Директор ?

В договорі не прописано рівень доступності, зрозуміло, що це перетвориться на мої проблеми, але тут ще раз не про мене а про репутацію КС.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Была похожая ситуация.

Выгорел у них порт, начали говорить что портов нет, покупка затянется на миллион лет и очень настаивали на том чтоб мы купили им порт, ведь нам же нужно. Были посланы нах@р с указанием пункта договора о простое и штрафах за простой. На что была попытка взять нас на пушку, мол - "порт выгорел по вашей вине, мы собираем комиссию и если будет доказано что это так - вы будете оплачивать 27к грн". Нами был нанят адвокат, который предложил собрать комиссию. Договорились на 10 утра, их машина приехала в половине где-то, постучались в их бокс без 15-ти, а ребята заземление переделывают на стойке. При этом, доказывая что заземление работало, тыкая внутреннюю бумагу что их внутренняя комиссия проверяет заземление каждые пол года, и это просто плановая проверка (без наших представителей). Весь этот процесс был запечатлен,и записан в акт проверки технической комиссии. И сразу же в догонку, после комиссии, направлен черновик заявления в двух вариантах:

1. обычный перерасчет согласно договора с указанной датой восстановления после завтра.

2. компенсация наших убытков + перерасчет + услуги адвоката но без даты восстановления.

На следующий день поставили оборудование и молча сделали перерасчет (хотя как я уже говорил, портов не было и следующая закупка через 3 месяца должна была быть).

С тех пор что как говорится "ни единого разрыва".

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тоді без коментарів, якщо Ви чи ваша організація перед підписанням договорів не читає їх, тому пожинайте свої плоди самі.

От тепер питання до вас: який сенс Київстару зараз піднімати людей і гнати когось-кудась, якщо вони можуть це зробити 2-3 січня в штатному режимі, при цьому ніяких штрафних санкцій не буде? А якби у вас в договорі було чітко прописаний аптайм, тоді справа вирішувалася на протязі пари годин, тому що простої дуже дорого коштують.

Хто винен? Київстар? Да, можливо, але в них є козирь, якого у вас немає, тому маєте що маєте.

 

В даному випадку я не виступаю за Київстар, я лише констатую, що проблеми у вас виникли і по вашій халатності також.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тоді без коментарів, якщо Ви чи ваша організація перед підписанням договорів не читає їх, тому пожинайте свої плоди самі.

От тепер питання до вас: який сенс Київстару зараз піднімати людей і гнати когось-кудась, якщо вони можуть це зробити 2-3 січня в штатному режимі, при цьому ніяких штрафних санкцій не буде? А якби у вас в договорі було чітко прописаний аптайм, тоді справа вирішувалася на протязі пари годин, тому що простої дуже дорого коштують.

Хто винен? Київстар? Да, можливо, але в них є козирь, якого у вас немає, тому маєте що маєте.

 

В даному випадку я не виступаю за Київстар, я лише констатую, що проблеми у вас виникли і по вашій халатності також.

 

Ще раз, по перше козир сумнівний.

Так ми не отримаємо від них грошей, це факт і не думаю, що по провинні відсутності пункту в договорі.

 

По друге, планета кругла. Я думаю, що недоотриманий корпоративний клієнт в майбутньому на 339 000 грн. в місяць це більша втрата для Київстару ніж втрата по даному об'єкту.

 

А даний топік, це лиш додаткова інформація з висновками:

 

1. Завжди вкладайте в договір пункт по компенсації, якщо вам важливо повернути кошти;

2. Київстар не є корпоративним оператором, по факту;

3. Працювати потрібно на умовах 100х1(компенсація 100 разового простою, це добавить аргументів виходу дяді Петь, Вась і тд.) в плані відсутності каналу;

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Козир - вони в любому випадку не попадають на бабло, щоб оплатити ваші простої.

З юридичної точки зору ви могли здерти з КС купу грошей за невиконання пунктів договору, але не отримаєте їх по відомим причинам.

З технічнох сторони - все залізо ламається, навіть у таких великих грандів. Від цього ніхто не застрахований.

З фінансової - прибуток у КС основний не від надання каналів зв"язку в межах області. Основний дохід - міжнародні звінки, і так було завжди. Ще в далекому 1996 Київстар було засновано як оператора в міжнародніх напрямах по телефонії.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якби була з нашої сторони хто писав би сюди ? Київстар признає, що проблема в них і проблему називає, але вирішити не може. Немає в них можливості обслуговувати корпоративні канали, дядя Петя кладун :)(комірник) віддихає і відгрузити немає кому медіа конвертер. От і вся проблема.

"віддихає" - це шедеврально! Миколо Янович, це Ви? "відпочиває" - ні? Або це з розряду "нового українського" - міліціянти, автівки, віддих, кровосісі, підписьздесь...

 

П.С. Сорри за офтоп! Просто глаз режет.

 

http://sum.in.ua/s/viddykhaty

Це не нове українське, а дуже старе широко вживане слово, яке не відноситься до сленгу (суржика). Вчіть мову, а не хочете, то не пишуть дурниць.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Планомерно отказываемся от всех услуг КС именно из-за хамского отношения суппорта и кивания в сторону "научитесь правильно строить сети" вместо того, что бы верно настроить свое железо.

Арендуем транспорты, а не Интернет. Компания стала хуже Укртелекома. Так что я поддержу ТС. Ну а у Enferno либо действительно удивительная Success Story, либо...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну взагалі вас звісно шкода...

В самого була схожа проблема з Київстаром в вихідні дні. Але тим не менше за добу і плату замінили, і канал підняли. Штурмуйте.

В мене наприклад є пункти:

2.1.5. У разі отримання, відповідно до п. 2.2.3. Договору, повідомлення від Споживача щодо перерви в наданні Послуги чи відхилення технічних показників надання Послуги від нормативних, усувати неполадки в строк не більше 8-ми годин з моменту надходження від Споживача відповідного повідомлення на телефони служби з питань оперативно-технічного обслуговування, вказані у відповідному Додатку Б до Договору. У разі пошкодження кабельних ліній зв’язку строк усунення неполадок становить 24 години з моменту надходження повідомлення.
4.4. При перевищенні Виконавцем контрольних строків усунення неполадок, які зазначені у п. 2.1.5., Виконавець сплачує Споживачу пеню, яка обчислюється від вартості абонентної плати, вказаної у відповідному Додатку Б до Договору, у розмірі облікової ставки НБУ, що діяла у період перевищення контрольних строків усунення неполадок, за кожну добу перевищення цих строків.

 

А ціна каналу в вас дійсно великувата. Поторгуйтесь.

І якщо ви оператор/провайдер, то замість корпоративного договору перепідпишіть його з департаментом міжоператорського бізнесу.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мы несколько лет с одним известным провайдером сотрудничали, ну работало и работало. И платили им что-то около 400 или 500грн за один несчастный мегабит. И в принципе всех всё устраивало, пока в один прекрасный день не вырезали нашему провайдеру транзит. А транзит от УТ, которые особо никогда и не торопятся что-то делать. К слову сказать делали они его неделю или две. :facepalm:

Шеф пару дней подождал, а потом его достали звонками свои же - то что раньше делалось через Инет, теперь делали по телефону, долго, с нервами и криком.

Ну и дал шеф команду форсировать вопрос, ибо ППЦ как припекло.

И вдруг оказалось что платим мы просто дофигища и что можно ещё столько же добавить и взять толстый-притолстый канал мег на 20, ну вы знаете цены, что вам рассказывать. Причём если старый пров за организацию такого канала хотел немалую денежку, то в этом смысле уже есть вариант халявы.

 

Так вот когда наш старый пров узнал что мы от них уходить собираемся - сразу предложили услугу подешевле в разы. Правда поздно, поезд ушёл, но факт.

 

Выводы лично для себя сделал: надо с клиентами постоянно работать, чтобы они не дёрнулись к конкурентам, чтобы даже мысли не возникло. А то он сегодня платит - вы в масле, завтра ему нашепчут что он дурак и есть сыр дешевле, так он ломанётся переключаться.

 

Думаю автору тоже не мешало бы поинтересоваться, может у КС цены поменялись давно. Только не напрямую у КС, а через кого-то. Ну или поискать альтернативу, поставив в известность КС. Может уговорят остаться. ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Мы несколько лет с одним известным провайдером сотрудничали, ну работало и работало. И платили им что-то около 400 или 500грн за один несчастный мегабит. И в принципе всех всё устраивало, пока в один прекрасный день не вырезали нашему провайдеру транзит. А транзит от УТ, которые особо никогда и не торопятся что-то делать. К слову сказать делали они его неделю или две. :facepalm:

Шеф пару дней подождал, а потом его достали звонками свои же - то что раньше делалось через Инет, теперь делали по телефону, долго, с нервами и криком.

Ну и дал шеф команду форсировать вопрос, ибо ППЦ как припекло.

И вдруг оказалось что платим мы просто дофигища и что можно ещё столько же добавить и взять толстый-притолстый канал мег на 20, ну вы знаете цены, что вам рассказывать. Причём если старый пров за организацию такого канала хотел немалую денежку, то в этом смысле уже есть вариант халявы.

 

Так вот когда наш старый пров узнал что мы от них уходить собираемся - сразу предложили услугу подешевле в разы. Правда поздно, поезд ушёл, но факт...

чертовски рад за Вашего оператора.

был у меня такой вкусный превкусный VIP-клиент, который платил за мегабит много денег. сгорел как-то кабель, по которому у них шла выделенка, но УТ, с которым у них договор на эту НС-ку, очень неторопливо эти 500м метров кабельного хлама восстанавливал. но виноват, конечно, был я. поэтому их "директор форсировал" и я в вежливой форме отказал им в предоставлении услуг вообще, включая снятие времянки, которая выдавливала 200к. и нашли они себе альтернативу, а после обанкротились и вообще исчезли.

 

2ТС. действительно, не всегда оператор, даже самый мегакрутой, может решить в 5 минут возникшую проблему. некоторые проблемы просто невозможно решить в новогодние праздники. мне вот медик надо поменять на площадке, а смогу это сделать только 4го числа. и звоните хоть Александру Ивановичу, ничего от этого не изменится.

дядя Петя кладун :)(комірник) віддихає і відгрузити немає кому медіа конвертер. От і вся проблема.

попросить у друзей медюк и поставить времянку - это сложнее чем истекать на форуме в адрес КС. кто хочет решить проблему, тот её решает.

По друге, планета кругла. Я думаю, що недоотриманий корпоративний клієнт в майбутньому на 339 000 грн. в місяць це більша втрата для Київстару ніж втрата по даному об'єкту.

да куда вы денетесь? если изначально подключились к КС, да за такие деньги, то тут только 2 варианта:

1. ...

2. никто, кроме КС, недоступен.

 

вообще, классный корпоративный клиент, где человек, который не может найти сраный медик для обеспечения связи собственному предприятию, распоряжается такими суммами. я бы с ним бюджет попилил.... :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Мы несколько лет с одним известным провайдером сотрудничали, ну работало и работало. И платили им что-то около 400 или 500грн за один несчастный мегабит. И в принципе всех всё устраивало, пока в один прекрасный день не вырезали нашему провайдеру транзит. А транзит от УТ, которые особо никогда и не торопятся что-то делать. К слову сказать делали они его неделю или две. :facepalm:

Шеф пару дней подождал, а потом его достали звонками свои же - то что раньше делалось через Инет, теперь делали по телефону, долго, с нервами и криком.

Ну и дал шеф команду форсировать вопрос, ибо ППЦ как припекло.

И вдруг оказалось что платим мы просто дофигища и что можно ещё столько же добавить и взять толстый-притолстый канал мег на 20, ну вы знаете цены, что вам рассказывать. Причём если старый пров за организацию такого канала хотел немалую денежку, то в этом смысле уже есть вариант халявы.

 

Так вот когда наш старый пров узнал что мы от них уходить собираемся - сразу предложили услугу подешевле в разы. Правда поздно, поезд ушёл, но факт...

чертовски рад за Вашего оператора.

был у меня такой вкусный превкусный VIP-клиент, который платил за мегабит много денег. сгорел как-то кабель, по которому у них шла выделенка, но УТ, с которым у них договор на эту НС-ку, очень неторопливо эти 500м метров кабельного хлама восстанавливал. но виноват, конечно, был я. поэтому их "директор форсировал" и я в вежливой форме отказал им в предоставлении услуг вообще, включая снятие времянки, которая выдавливала 200к. и нашли они себе альтернативу, а после обанкротились и вообще исчезли.

 

2ТС. действительно, не всегда оператор, даже самый мегакрутой, может решить в 5 минут возникшую проблему. некоторые проблемы просто невозможно решить в новогодние праздники. мне вот медик надо поменять на площадке, а смогу это сделать только 4го числа. и звоните хоть Александру Ивановичу, ничего от этого не изменится.

дядя Петя кладун :)(комірник) віддихає і відгрузити немає кому медіа конвертер. От і вся проблема.

попросить у друзей медюк и поставить времянку - это сложнее чем истекать на форуме в адрес КС. кто хочет решить проблему, тот её решает.

По друге, планета кругла. Я думаю, що недоотриманий корпоративний клієнт в майбутньому на 339 000 грн. в місяць це більша втрата для Київстару ніж втрата по даному об'єкту.

да куда вы денетесь? если изначально подключились к КС, да за такие деньги, то тут только 2 варианта:

 

1. ...

2. никто, кроме КС, недоступен.

 

вообще, классный корпоративный клиент, где человек, который не может найти сраный медик для обеспечения связи собственному предприятию, распоряжается такими суммами. я бы с ним бюджет попилил.... :D

 

Медіаконвертер(16E1 to Ethernet) не проблема, проблема його знайти 31 січня після 18:00 і питання для чого тоді платити кошти оператору, якщо можна самому шукати/будувати РРЛ і тд.

Бюджет "розпилювати" всі мастаки, забезпечити сервіс за який беруться гроші це важче заняття і не всі достойно його виконують.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Мы несколько лет с одним известным провайдером сотрудничали, ну работало и работало. И платили им что-то около 400 или 500грн за один несчастный мегабит. И в принципе всех всё устраивало, пока в один прекрасный день не вырезали нашему провайдеру транзит. А транзит от УТ, которые особо никогда и не торопятся что-то делать. К слову сказать делали они его неделю или две. :facepalm:

Шеф пару дней подождал, а потом его достали звонками свои же - то что раньше делалось через Инет, теперь делали по телефону, долго, с нервами и криком.

Ну и дал шеф команду форсировать вопрос, ибо ППЦ как припекло.

И вдруг оказалось что платим мы просто дофигища и что можно ещё столько же добавить и взять толстый-притолстый канал мег на 20, ну вы знаете цены, что вам рассказывать. Причём если старый пров за организацию такого канала хотел немалую денежку, то в этом смысле уже есть вариант халявы.

 

Так вот когда наш старый пров узнал что мы от них уходить собираемся - сразу предложили услугу подешевле в разы. Правда поздно, поезд ушёл, но факт...

чертовски рад за Вашего оператора.

был у меня такой вкусный превкусный VIP-клиент, который платил за мегабит много денег. сгорел как-то кабель, по которому у них шла выделенка, но УТ, с которым у них договор на эту НС-ку, очень неторопливо эти 500м метров кабельного хлама восстанавливал. но виноват, конечно, был я. поэтому их "директор форсировал" и я в вежливой форме отказал им в предоставлении услуг вообще, включая снятие времянки, которая выдавливала 200к. и нашли они себе альтернативу, а после обанкротились и вообще исчезли.

 

2ТС. действительно, не всегда оператор, даже самый мегакрутой, может решить в 5 минут возникшую проблему. некоторые проблемы просто невозможно решить в новогодние праздники. мне вот медик надо поменять на площадке, а смогу это сделать только 4го числа. и звоните хоть Александру Ивановичу, ничего от этого не изменится.

дядя Петя кладун :)(комірник) віддихає і відгрузити немає кому медіа конвертер. От і вся проблема.

попросить у друзей медюк и поставить времянку - это сложнее чем истекать на форуме в адрес КС. кто хочет решить проблему, тот её решает.

По друге, планета кругла. Я думаю, що недоотриманий корпоративний клієнт в майбутньому на 339 000 грн. в місяць це більша втрата для Київстару ніж втрата по даному об'єкту.

да куда вы денетесь? если изначально подключились к КС, да за такие деньги, то тут только 2 варианта:

 

1. ...

2. никто, кроме КС, недоступен.

 

вообще, классный корпоративный клиент, где человек, который не может найти сраный медик для обеспечения связи собственному предприятию, распоряжается такими суммами. я бы с ним бюджет попилил.... :D

 

Медіаконвертер(16E1 to Ethernet) не проблема, проблема його знайти 31 січня після 18:00 і питання для чого тоді платити кошти оператору, якщо можна самому шукати/будувати РРЛ і тд.

Бюджет "розпилювати" всі мастаки, забезпечити сервіс за який беруться гроші це важче заняття і не всі достойно його виконують.

 

І так, дядя Петя відпочивши вийшов таки на роботу,з самого ранку видав хлопцям медіаконвертор. І з швидкістю 400 км/годину передав з Києва.

Але виявляється, що не все так просто, ремонт передбачав діагностику, яка поламала BGP сесію, і помогти в цій ситуації нам зможе тільки Він.

 

Він - персонаж невідомий. Тому розшукується "Він" - особа не визначена, основні прикмети розуміння мереж на рівні протоколів, знання протоколу BGPv4.

Відомо про те, що Він працівник компанії Київстар, може вирішити всі проблеми в тому числі з протоколом BGPv4.

 

Прохання надіслати інформацію як можна знайти "Його" тобто місце розташування об'єкту "Він".

Буду вдячний.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Мы несколько лет с одним известным провайдером сотрудничали, ну работало и работало. И платили им что-то около 400 или 500грн за один несчастный мегабит. И в принципе всех всё устраивало, пока в один прекрасный день не вырезали нашему провайдеру транзит. А транзит от УТ, которые особо никогда и не торопятся что-то делать. К слову сказать делали они его неделю или две. :facepalm:

Шеф пару дней подождал, а потом его достали звонками свои же - то что раньше делалось через Инет, теперь делали по телефону, долго, с нервами и криком.

Ну и дал шеф команду форсировать вопрос, ибо ППЦ как припекло.

И вдруг оказалось что платим мы просто дофигища и что можно ещё столько же добавить и взять толстый-притолстый канал мег на 20, ну вы знаете цены, что вам рассказывать. Причём если старый пров за организацию такого канала хотел немалую денежку, то в этом смысле уже есть вариант халявы.

 

Так вот когда наш старый пров узнал что мы от них уходить собираемся - сразу предложили услугу подешевле в разы. Правда поздно, поезд ушёл, но факт...

чертовски рад за Вашего оператора.

был у меня такой вкусный превкусный VIP-клиент, который платил за мегабит много денег. сгорел как-то кабель, по которому у них шла выделенка, но УТ, с которым у них договор на эту НС-ку, очень неторопливо эти 500м метров кабельного хлама восстанавливал. но виноват, конечно, был я. поэтому их "директор форсировал" и я в вежливой форме отказал им в предоставлении услуг вообще, включая снятие времянки, которая выдавливала 200к. и нашли они себе альтернативу, а после обанкротились и вообще исчезли.

 

2ТС. действительно, не всегда оператор, даже самый мегакрутой, может решить в 5 минут возникшую проблему. некоторые проблемы просто невозможно решить в новогодние праздники. мне вот медик надо поменять на площадке, а смогу это сделать только 4го числа. и звоните хоть Александру Ивановичу, ничего от этого не изменится.

дядя Петя кладун :)(комірник) віддихає і відгрузити немає кому медіа конвертер. От і вся проблема.

попросить у друзей медюк и поставить времянку - это сложнее чем истекать на форуме в адрес КС. кто хочет решить проблему, тот её решает.

По друге, планета кругла. Я думаю, що недоотриманий корпоративний клієнт в майбутньому на 339 000 грн. в місяць це більша втрата для Київстару ніж втрата по даному об'єкту.

да куда вы денетесь? если изначально подключились к КС, да за такие деньги, то тут только 2 варианта:

 

1. ...

2. никто, кроме КС, недоступен.

 

вообще, классный корпоративный клиент, где человек, который не может найти сраный медик для обеспечения связи собственному предприятию, распоряжается такими суммами. я бы с ним бюджет попилил.... :D

 

Медіаконвертер(16E1 to Ethernet) не проблема, проблема його знайти 31 січня після 18:00 і питання для чого тоді платити кошти оператору, якщо можна самому шукати/будувати РРЛ і тд.

Бюджет "розпилювати" всі мастаки, забезпечити сервіс за який беруться гроші це важче заняття і не всі достойно його виконують.

 

І так, дядя Петя відпочивши вийшов таки на роботу,з самого ранку видав хлопцям медіаконвертор. І з швидкістю 400 км/годину передав з Києва.

Але виявляється, що не все так просто, ремонт передбачав діагностику, яка поламала BGP сесію, і помогти в цій ситуації нам зможе тільки Він.

 

Він - персонаж невідомий. Тому розшукується "Він" - особа не визначена, основні прикмети розуміння мереж на рівні протоколів, знання протоколу BGPv4.

Відомо про те, що Він працівник компанії Київстар, може вирішити всі проблеми в тому числі з протоколом BGPv4.

 

Прохання надіслати інформацію як можна знайти "Його" тобто місце розташування об'єкту "Він".

Буду вдячний.

 

Панове, всі знайдені, BGP сесія відбулась. Загальний результат деградації каналу : 5 днів або 120 годин або 7 200 хвилин;

Висновки з даної ситуації потрібно робити персонально.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Панове, всі знайдені, BGP сесія відбулась. Загальний результат деградації каналу : 5 днів або 120 годин або 7 200 хвилин;

Висновки з даної ситуації потрібно робити персонально.

:facepalm:
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тихо сам с собою :) ...

Так а там жаловаться то больше некому. Ну разве что с "ТП" (не путать с техподдержкой =) ) по телефону пообщаться Принцип работы и подход похоже везде одинаков , как и в ихнем Домашнем инете "помоги себе сам"
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від IRSID
      Столкнулся с небольшой некоректностью оператора Киевстар...
      Сняли у старого 113 грн с телефона... Вроде как за звонок на короткий номер 711... (при этом человек в принципе такси не пользуется, у него две свои машины, и когда был этот звонок - он находился за рулем и никуда не звонил)
      Узнал он конечно об этом только тогда. когда у него на телефон пришла смс об отключении предоставления услуг и долге в 190 грн.. (его тариф 75 грн)...
      То есть заплатите, что мы с вас сняли и еще сам тариф сверху... 
      Понятно, старый по возмущался, поехал в отделение киевстара в город...
      Над ним там поприкалывались, постебались, но заявку оформили на возврат денег..
      Нашли ему вроде бы какой-то номер техподдержки или гарячей линии сервиса такси с коротким номером 711... Звоните к ним... А мы пока будем рассматривать вашу заявку.
      Неделя, вторая - тишина..
       
      Позвонил уже сам. со своего номера...
      Очень удивился, когда 466-477 мне сказали, что у меня, у самого, задолженность 90 грн по лицевому счету.. Только деньги закинул на счет перед этим..
      Дозвонился до оператора - правда удачно, мальчик по извинялся, сказал, что это ошибка у них в базе информирования, а так у меня все отлично уплачено..
       
      Перевел на другого оператора, девочку, для обсуждения номера старика...
      Здесь начинается опять концерт.. То заявку не нашли, то потом она обнаружилась, но ее еще никто не рассматривал..
      Обновили заявку.
      Обьяснились..
      Я к этому моменту уже нашел этот номер горячей линии, наш городской , позвонил - оказалось. что к 711 они не имеют никакого отношения...
      Нашел настоящего владельца номера 711 - это николаевская фирма сервис-такси. Дозвонился - номер уже три месяца отключен, они разоравли договор с киевстаром в связи с резким повышением цены за предоставление услуг... Но пока номер работал -естественно он был бесплатный и у него был коллбек на входящие звонки... То есть никакие деньги клиент, естественно не  платит ))...
      Хорошо, мы убыстрим проверку....
       
      Прошла еще одна неделя -номер не работает...
      Сегодня уже вывели из себя... Чуть матом не попер...
      Моей заявки оказывается нет в природе, ни с моейго номера , ни у старого....
      Хорошо. заводите заявку по новой - нет . деньги с вас сняли правильно. вы звонили - мы ничего не знаем и предпринимать не собираемся...
      На вопррос - если я сейчас пополню? у меня опять деньги спишут на какой-то там 711? - в ответ тишина ))
      Мне начинают рассказывать сказку про то, что номер 711 работает и он платный и относится он к Развлекательный портал "Гарний настрій" провайдера ТОВ "ИНТЕК ЮЕЙ".
      Начинаю искать это ТОВ..
      нашел:
      ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      Організація ТОВ "ІНТЕК ЮЕЙ" зареєстрована 27.08.2013 за юридичною адресою Україна, **5, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок **-Б, офіс **. Керівником організації є ЯРОЩУК ПЕТРО АНДРІЙОВИЧ. Розмір статутного капіталу складає 1 000,00 грн.. На момент останнього оновлення даних 25.10.2023 стан організації - Не перебуває в процесі припинення.
      Повне найменування юридичної особи
      (cтаном на 25.10.2023)
       
      ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ІНТЕК ЮЕЙ
      Скорочена назва
       
      ТОВ "ІНТЕК ЮЕЙ"
      Статус юридичної особи
      (cтаном на 25.10.2023)
       
       Не перебуває в процесі припинення
      Код ЄДРПОУ
       
      38882304
      Дата реєстрації
       
      27.08.2013 (10 років 1 місяць)
      Уповноважені особи
       
      ЯРОЩУК ПЕТРО АНДРІЙОВИЧ
      Розмір статутного капіталу
       
      1 000,00 грн.
      Організаційно-правова форма
       
      Товариство з обмеженою відповідальністю
      Форма власності
       
      Недержавна власність
      Види діяльності
       
      Основний:
      59.20 Видання звукозаписів
      Інші:
      82.20 Діяльність телефонних центрів
      58.21 Видання комп'ютерних ігор
      58.29 Видання іншого програмного забезпечення
      Всі Види Діяльності
      _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
       
       
      Интересная фирма со статутом в 1000 грн, кучей видов деятельности.. и непонятно каким отношением в киевстару...
       
      И затем случайно перефразировав запрос любимому гуглу -узнаю:
       
      __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      Про розважальні послуги для абонентів Київстар
       
      У рамках послуги «Меню Інфо та розваги» абоненти можуть замовити щоденний прогноз погоди або гороскоп, а також безлімітний доступ до «поліфонічних мелодій» та галереї картинок й анімації. У рамках сервісу «Гарний настрій» від провайдера ТОВ «ИНТЕК ЮЕЙ» — можуть отримувати цікаву та розважальну інформацію, проходити тести тощо.
      З 2 липня в рамках послуги «Меню Інфо та розваги»:
      вартість підписки на отримання щоденного прогнозу погоди чи гороскопу становитиме 2 грн/день за кожну підписку;
      вартість підписки на безлімітний доступ до «поліфонічних мелодій» та вартість передплати на галерею картинок й анімацій складе 1 грн/день.
      Також з 2 липня в рамках сервісу «Гарний настрій» від провайдера ТОВ «ИНТЕК ЮЕЙ», плата за з'єднання становитиме 2,13 грн + 15,94 грн за хвилину розмови.
      _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
       
       
      Оказывается. что это услуга самого Киевстара!!!
      Сами включили, сами позвонили, сами списали деньги - шикарный сервис ))) При этом ни один оператор меня не соизволил уведомить об этом, а тупо морозятся....
      Типа . номер не имеет к нам никакого отношения...
      При этом на сайте николаевского такси - этот номер еще висит... то есть есть люди звонят в такси и попадают на деньги ...
       
       
      НО это все фигня.. Это просто сегодня накипело...
       
      А вопрос к коллегам возник следующий: Киестар начал снимать деньги у клиентов в минус, без их согласия... Как-бы загоняя их в долговую яму..
      Насколько это вообще законно.. Причем снимает за соершенно разные услуги в минус... Например, выделяет мобильный интеренет на день и снимает 20 грн, даже , если телефон в инет не выходил вообще... 
      То есть не осатнавливает услугу по 0 грн на счету, а загоняет в минус...
       
       
       
       
       
    • Від Andrey1980
      Здравствуйте. Кто имеет практику построения паритета с сетями Киевстар, так что ты трафик в их сети ходил не через мир, и Украину а через внутреннею сеть?  Может быть кто то подскажет контакты админов КС или того кто решает этот вопрос.  
    • Від bot
      Пишут, что в Херсоне потушили мобильную связь и интернет. Местные провайдеры, есть комментарии на тему?
    • Від lightscribe
      Добрый день. В Харьковской области(не зона боевых действий) упала БС Киевстар. Около 10 дней не на связи. Звонил на горячую линию - ничего толком не говорят. Может есть номер телефона с кем созвониться по этому вопросу? Мы юр.лицо и много сервисов не работает из-за этого на предприятии
    • Від vitalino777
      Сколько сейчас Киевстар платит подрядчикам?
×
×
  • Створити нове...