Перейти до

Nuance


Рекомендованные сообщения

  • Відповіді 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Над ней еще работать, работать и работать..... Мало кто и за бесплатно ее поставит. 

2 Vavooon   А сколько доплачивают?   Исповедаться   Без дула у виска?   2 ~AsmodeuS~   Если ты предлагаешь произвести операцию вида $себестоимость=(абиллс/ньюанс) то вынужден тебя огорчи

клиентская часть убила функционалом

Posted Images

Дякую за поради, теж схилявся до SSH, як до заміни API.

SNMP взагалі чомусь з голови вилетіло :)

FreeRADIUS теж потім хочу використовувати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

Всё хорошо, но есть нюанс. ?  :D

Хотел глянуть демо. - и проникся названием.

вот первый нюанс:

"На веб-сайте произошла ошибка при получении http://acp.nuance-bs.com/. Веб-сайт может быть закрыт на обслуживание или настроен неправильно."

второй тут же :

"На веб-сайте произошла ошибка при получении http://ucp.nuance-bs.com/. Веб-сайт может быть закрыт на обслуживание или настроен неправильно."

 

Универсальность платформы  :facepalm: и число типов используемых маршрутизаторов расстроило больше всего..:facepalm:

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго дня.

Цими днями трохи міняв структуру сайту, тепер демо переїхало на http://acp.nuance-bs.com/demo/ та http://ucp.nuance-bs.com/demo/ .

 

Зразу ж розповім про головні нововведення:

  • Права доступу (можна давати доступ як на цілі таблиці, так і на окремі операції (додавання, редагування, читання та видалення), або на читання/редагування окремих рядків.
  • Підтримка тарифів день/ніч
  • Підтримка Burst
  • Показ онлайну користувачів та онлайну/інформації (версія ОС, навантаження ЦП, вільна оперативка) маршрутизаторів
  • Підтримка РРР
  • Значно збільшений функціонал користувацької частини. Додана головна сторінка, користувачі можуть міняти тариф/пароль, вибирати мову, переглядати доступні тарифні плани, історію платежів. Також додана сторінка "Документи", куди можна вивантажити інструкції, договори, квитанції та інше

Тепер біллінг можна використовувати як SaaS (Site as a Service).

Для цього достатньо зареєструватись на сайті та підтвердити email. Ви отримаєте логін, пароль та посилання на свою сторінку типу acp.nuance-bs.com/ваш_логін/ .

Ця послуга є повністю безплатна.

Старий варіант (встановлення на власний сервер) при цьому нікуди не дівся, і, як і раніше, доступний для покупців.

 

Також було знижено ціни :) Деталі тут: http://nuance-bs.com/uk/purchate/editions/

 

Якщо коротко, то:

  • Додана безплатна версія
  • Стандартна версія коштує $150
  • Максимальна версія коштує $300

Платформа з самого початку розроблялась тільки під Mikrotik. Тим не менше, в планах є підтримка інших (FreeBSD та Linux).

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 months later...

Всім привіт.

 

Біллінг таки продовжує розвиватись :)

За ті декілька місяців додав усіляку статистику:

  • по оплатах
  • по тарифах
  • по населених пунктах
  • по користувачах

 

Додав підтримку повідомлень користувачам. Ви можете відправити повідомлення як одному користувачу, так і багатьом. Також користувачі можуть відповідати на повідомлення та писати їх першими з кабінету користувача.

При надсиланні повідомлення користувач автоматично перенаправляється у особистий кабінет на сторінку нового повідомлення.

 

Вніс багато правок у сам інтерфейс. Тепер біллінг працює доволі швидко з великими таблицями на десятки тисяч записів. Також швидко загружається.

Також додана підтримка 6-ої версії RouterOS.

 

Розширена кількість налаштувань для зйому грошей.

Можна вибирати алгоритм зняття в нових абонентів (знімати за фактичні дні, за весь місяць чи нічого), в усіх (за весь місяць чи за фактичні) та при негайній зміні тарифу.

Ну і ще багато всього :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 weeks later...

крайне медленная отдача контента, даже для статических страниц

 

Bad Way

err_800.jpgi.gif

Відредаговано Prime
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

кто из форумчан?

 

Попрошу їх відписатись.

 

крайне медленная отдача контента, даже для статических страниц

 

Bad Way

err_800.jpgi.gif

 

Сервер в США, тому так. Якщо буде потреба — можна взяти і по ближче.

Дякую, не заглядав у консоль. Ця проблема вже виправлена.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нет, это не потому что он в США, а потому что куча AJAX запросов грузит все сразу в UI и тянет все, что только можно по всему flow.

говорят, что у PHP программистов нет души, отчасти с этим соглашусь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

нет, это не потому что он в США, а потому что куча AJAX запросов грузит все сразу в UI и тянет все, что только можно по всему flow.

говорят, что у PHP программистов нет души, отчасти с этим соглашусь.

І велика кількість AJAX-запитів настільки навантажує сервер, що зменшується швидкість завантаження статичного контенту?

 

Мені самому зараз не подобається їх кількість, хочу втиснути все в один :)

Я більше JS-програміст.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
І велика кількість AJAX-запитів настільки навантажує сервер, що зменшується швидкість завантаження статичного контенту?

 

 

ну так ajax считывает все это через php с БД на server-side.

достаточно сделать Lazy загрузку компонентов.

 

сейчас модно писать биллинги.

почему бы не сделать open-source проект?

Відредаговано Neelix
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я її робив. Але таблиця користувачів має зв’язки майже з усіма іншими, тому економія незначна. Якщо ви не проти — давайте обговорювати технічні деталі такого плану в приваті.

 

Я не виключаю переведення його в Open Source у майбутньому.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...
Всім привіт.

Я один з небагатьох клієнтів, хто купив цей білінг.

Хоча з самого початку білінг мав багато глюків і мало функціоналу, але за ці декілька місяців, що я ним користуюся багато змінилося в кращу сторону. 

Появився новий функціонал:

- Веб сайт

- Тарифи День/Ніч

- Перевірка чи користувач онлайн

- Загальна статистика

і ще багато чого.

 

На даний момент в розробці ще декілька фіч суто під мої потреби. 

 

Ясно що цей білінг, як і будь-який інший програмний продукт мав різні глюки. 

Але я не замітив таких глюків, які б спричинили відмову білінгу чи втрату даних з нього.

Усі глюки швидко локалізувалися і виправлялися або негайно або в наступних версіях, в залежності від нагальності проблеми.

Була ситуація, що обновлення до білінгу було залито менше ніж за годину після виловлення глюка.

 

Тому, як на мене, досить непоганий варіант, для невеликих провайдерів.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Все Ок, только нужно бы модуль для работы с Приват24 и аналогичными платежными системами

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 years later...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.


×
×
  • Створити нове...