Перейти до

Затухание сплитера


Рекомендованные сообщения

Привіт всім. Працюю над проектом GEPON мережі за змішаною схемою(з використанням і планарних і відсоткових сплітерів). Сплітер 1х2 має затухання 4,3 на кожну гілку, в той час як відсотковий сплітер 50/50 має затухання максимально 3,7/3,7(Дані взяті з DEPS.UA. Брав звідти, бо у розрахунках використовую максимальні величини по затуханню). Це можливо?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт всім. Працюю над проектом GEPON мережі за змішаною схемою(з використанням і планарних і відсоткових сплітерів). Сплітер 1х2 має затухання 4,3 на кожну гілку, в той час як відсотковий сплітер 50/50 має затухання максимально 3,7/3,7(Дані взяті з DEPS.UA. Брав звідти, а не з IC-LINE.UA, бо у розрахунках використовую максимальні величини по затуханню). Це можливо?

 

Можливо. Але проблема в тому, що FBT сплітери славляться досить приблизним поділом потужності. Отже на якійсь нозі можем навіть і 4.5 отримать. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Привіт всім. Працюю над проектом GEPON мережі за змішаною схемою(з використанням і планарних і відсоткових сплітерів). Сплітер 1х2 має затухання 4,3 на кожну гілку, в той час як відсотковий сплітер 50/50 має затухання максимально 3,7/3,7(Дані взяті з DEPS.UA. Брав звідти, а не з IC-LINE.UA, бо у розрахунках використовую максимальні величини по затуханню). Це можливо?

 

Можливо. Але проблема в тому, що FBT сплітери славляться досить приблизним поділом потужності. Отже на якійсь нозі можем навіть і 4.5 отримать. 

Я прошу когось, хто має в наявності такі сплітери це перевірити. Адже цей проект називається "GPON", а не "GPON по технології дерево", Чи не так? 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До того ж, якщо це дійсно так як говорить _WesT_, то що тоді написано у таблиці затухань FBT сплітерів. Допоможіть це вияснити, будь ласка, бо проект майже готовий, і сьогодні чи завтра має замовлятися під нього все необхідне.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До того ж, якщо це дійсно так як говорить _WesT_, то що тоді написано у таблиці затухань FBT сплітерів. Допоможіть це вияснити, будь ласка, бо проект майже готовий, і сьогодні чи завтра має замовлятися під нього все необхідне.

 

Нажаль не маю можливості це точно вияснить. 

Можливо тобі допоможе товариш rsst -  він має справу з відсотковими дільниками.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сварные сплиттеры действительно имеют меньшее значение по затуханию. на 50/50 выше 3.7 я не видел. Были также 2.9 на 3.2. 

На планарных видел и 4.8 при заявленных 4.2-4.3.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Адже цей проект називається "GPON", а не "GPON по технології дерево", Чи не так? 

так pon сам по себе, априори, имеет древовидную структуру... даже если вы всю ветку будете строить без применения делителей, а только на ответвителях, все равно это будет дерево... хоть так, хоть этак, а энергетический бюджет не резиновый и его считать, а потом на практике проверять необходимо.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сварные сплиттеры действительно имеют меньшее значение по затуханию. на 50/50 выше 3.7 я не видел. Были также 2.9 на 3.2. 

На планарных видел и 4.8 при заявленных 4.2-4.3.

т.е., утверждение некоторых продавцов, что планарная технология обеспечивает более высокие технические характеристики в сравнении со сварной - это ложь?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у меня все 1х2 - сварные, банально было дешевле чем плц
так вот затухание там от 2.9 до 3.4 (штук 40 перемерял)
больше всего (около 90%) с затуханием 3.2
что касается вопроса "неравноплечности 50/50" - обычно разница не более 0.1 дб, очень редко встречал 0.2дб (т.е. худший вариант 3.1/3.3 дб)

застраиваю щас один кусочек где очень большая плотность включений
планирую бокс на каждый столб ставить
хочу пройти улицы кабелем 4 волокна
ставить сплитеры 5/95%
нужна помощь....помню где-то rsst выкладывал рассчеты, но не могу найти их

Відредаговано Den_LocalNet
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у меня все 1х2 - сварные, банально было дешевле чем плц

так вот затухание там от 2.9 до 3.4 (штук 40 перемерял)

больше всего (около 90%) с затуханием 3.2

что касается вопроса "неравноплечности 50/50" - обычно разница не более 0.1 дб, очень редко встречал 0.2дб (т.е. худший вариант 3.1/3.3 дб)

спасибо!

а чьего производства делители, что вы применяете?

Відредаговано sfc
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Адже цей проект називається "GPON", а не "GPON по технології дерево", Чи не так? 

так pon сам по себе, априори, имеет древовидную структуру... даже если вы всю ветку будете строить без применения делителей, а только на ответвителях, все равно это будет дерево... хоть так, хоть этак, а энергетический бюджет не резиновый и его считать, а потом на практике проверять необходимо.

Я згоден з тобою, але це не я придумав вирази "топологія дерево" та "топологія шина"

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у меня все 1х2 - сварные, банально было дешевле чем плц

так вот затухание там от 2.9 до 3.4 (штук 40 перемерял)

больше всего (около 90%) с затуханием 3.2

что касается вопроса "неравноплечности 50/50" - обычно разница не более 0.1 дб, очень редко встречал 0.2дб (т.е. худший вариант 3.1/3.3 дб)

 

застраиваю щас один кусочек где очень большая плотность включений

планирую бокс на каждый столб ставить

хочу пройти улицы кабелем 4 волокна

ставить сплитеры 5/95%

нужна помощь....помню где-то rsst выкладывал рассчеты, но не могу найти их

Дякую. Тепер можна спокійно закінчувати проект.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

у меня все 1х2 - сварные, банально было дешевле чем плц

так вот затухание там от 2.9 до 3.4 (штук 40 перемерял)

больше всего (около 90%) с затуханием 3.2

что касается вопроса "неравноплечности 50/50" - обычно разница не более 0.1 дб, очень редко встречал 0.2дб (т.е. худший вариант 3.1/3.3 дб)

спасибо!

а чьего производства делители, что вы применяете?

у Влада брал

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

хочу пройти улицы кабелем 4 волокна

ставить сплитеры 5/95%

вопросик. если вы всю ветку построите на указанных ответвителях, то получается, что подключите только 20 onu на один порт olt?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

 

 

хочу пройти улицы кабелем 4 волокна

ставить сплитеры 5/95%

вопросик. если вы всю ветку построите на указанных ответвителях, то получается, что подключите только 20 onu на один порт olt?

Я прораховував варіант коли через кожні 100м кладуться FBT сплітери, а після них одразу планарний 1х4(на 4-ох абонентів). У мене бюджету вистачило на 19 таких розподільчих коробок, тобто на 19*4=76 абонентів(це при умові, що сила сигналу у абонента біля -23). Хтось скаже, що більше 64-ох нелогічно, але це не так, адже не кожен сплітер 1х4 отримає саме 4-ох абонентів.

Працюючи над проектом, важко вгадати скільки абонентів в майбутньому підключиться на відрізку 200-400м, тож я вирішив, що це легше передбачати використовуючи сплітери 1х16 та 1х32 а потім праворуч і ліворуч від цих сплітерів прокладати кабель з більшою к-тю волокон(12 при 1х32 чи 8 при 1х16 і це не враховуючи волокон, по яких заживлені гілки з інших портів OLT) і через кожні 100м виводити 4 волокна. Це добре, у випадку, якщо з часом в одній із розподільчих коробок не вистачить цих 4-ох волокон. Ви тоді заварите пігтейл на волокно, яке йде до розподільчої коробки із найменшою к-тю абонентів(на той момент). Особливо ця схема оправдовується коли від сплітера ідуть не 2, а 3 напрямки. Звісно на практиці я це ще не випробував, але бачення, як то має виглядати, я маю.

Відредаговано горянин
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

хочу пройти улицы кабелем 4 волокна

ставить сплитеры 5/95%

вопросик. если вы всю ветку построите на указанных ответвителях, то получается, что подключите только 20 onu на один порт olt?

Я прораховував варіант коли через кожні 100м кладуться FBT сплітери, а після них одразу планарний 1х4(на 4-ох абонентів). У мене бюджету вистачило на 19 таких розподільчих коробок, тобто на 19*4=76 абонентів(це при умові, що сила сигналу у абонента біля -23). Хтось скаже, що більше 64-ох нелогічно, але це не так, адже не кожен сплітер 1х4 отримає саме 4-ох абонентів.

Працюючи над проектом, важко вгадати скільки абонентів в майбутньому підключиться на відрізку 200-400м, тож я вирішив, що це легше передбачати використовуючи сплітери 1х16 та 1х32 а потім праворуч і ліворуч від цих сплітерів прокладати кабель з більшою к-тю волокон(12 при 1х32 чи 8 при 1х16 і це не враховуючи волокон, по яких заживлені гілки з інших портів OLT) і через кожні 100м виводити 4 волокна. Це добре, у випадку, якщо з часом в одній із розподільчих коробок не вистачить цих 4-ох волокон. Ви тоді заварите пігтейл на волокно, яке йде до розподільчої коробки із найменшою к-тю абонентів(на той момент). Особливо ця схема оправдовується коли від сплітера ідуть не 2, а 3 напрямки. Звісно на практиці я це ще не випробував, але бачення, як то має виглядати, я маю.

вашу идею я понял. будет интересен уже практический результат реализации.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

нужна помощь....помню где-то rsst выкладывал рассчеты, но не могу найти их

 

attachicon.gifpon_deliteli2.jpg

 

 

эта схема у вас реально работает? я имею ввиду на 18 дропов...
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

нужна помощь....помню где-то rsst выкладывал рассчеты, но не могу найти их

 

attachicon.gifpon_deliteli2.jpg

 

эта схема у вас реально работает? я имею ввиду на 18 дропов...

 

Та схему в принципе не составит труда собрать на столе и глянуть работает ли оно...

Единственное что меня смущает это почти граничные значения  на  ногах делителей 1/8. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на практике у меня есть работающие клиенты на -27

на столе с помощью аттенюатора ряд ону (1004В) работали на -30 без проблем

отвалы происходили за -35-38

Відредаговано Den_LocalNet
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Можливо тобі допоможе товариш rsst -  він має справу з відсотковими дільниками.

:D :D :D - Еще один "міліціянт"... :D :D :D

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

у меня сейчас в застройке два участка абсолютно противоположные

в первом маленькая территория и почти 100% проникновение

во втором огромная территория и и проникновение 10-15% (планирую)

 

что у них общего? - выгоднее выходит строить шиной с дропами

в первом случае я ставлю дроп на каждом столбе и имею вполне прогнозированное проникновение и менее емкие кабеля

во втором я ставлю бокс через 2 опоры и имею на одном пон порту порядка 2.5 км покрытия!

Відредаговано Den_LocalNet
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Можливо тобі допоможе товариш rsst -  він має справу з відсотковими дільниками.

:D :D :D - Еще один "міліціянт"... :D :D :D

 

 

Не флуди )))

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Dolik
      Після переходу на GPON вивільнились кілька OLT на 4 порти та на 8.
      Всі голови укомплектовані UPS на 12в від Proline

    • Від DVS76
      Эксклюзивный дистрибьютор Smartfiber предлагает абонентские терминалы EPON, GPON, XPON. Совместимы со всеми основными производителями OLT C-Data, BDCom, Huawei, ZTE. Чипсет ZTE и Huawei. Новые! Гарантия 1 год.                                                                                                                                                                                                                                                    1. 1GE EPON ONU (Z) SM  - 10 уе
      2. 1GE GPON ONU (Z) SM - 10,6 уе
      3. 1GE XPON ONU (H) SM - 11 уе
      4. XP8100C 1GE+CATV ONU - 26 уе
      5. XPON ONU XP8421-B 4GE+1POTS+Dualband WIFI - 30 уе
    • Від ikoko
      Продам SFP GEPON Foxgate C+ - 5 шт. б.у. 
      цена за 1 штуку  - 700 грн.
    • Від vovam
      Продам лот оптичних дільників, патчкордів та пігтейлів:
       
      - PCL — 4шт
      - FBT — 16шт
      - пачкорди — 4шт
      - пігтейли — 2шт
       
      Стан, маркування та інші характеристики мені не відомі.
      Проміряти чи перевірити — немає можливості.
      Візуально — пошкоджень не спостерігаю.
       
      Ціна за все — 500грн. Можлива доставка накладним платежем. Нова пошта або Укрпошта.
       






    • Від m_art
      Модуль оптический Picotel EPON OLT SFP PX20+++ (20км, SC, TX1490нм. RX -34 dBm. TX +7/+9 dBm). Новые в использовании не были.
      8 шт.
      Цена 9600 грн.
×
×
  • Створити нове...