Перейти до

Допоможіть з інтернетом


Рекомендованные сообщения

Усім првіт.

Допоможіть з інтернетом, ато існуючий дістав.

потрібна порада знаючих людей як реалізувати проект, а також можливий кошторс, та і хтоб міг це зробити.

 

Опис проблеми.

Я мешкаю в приватному будинку. на відстані 120-150 метрів від мене стоїть багатоповерхівка, в ній є купа інтернет провайдерів. 2 роки назад знайшов знайомих на 6 поверсі в тій багатоповерхівці. завів їм в квартиру інтернет від ІНТІ, а від них кинув собі Wi Fi точка точка. (два роутера ASUS WL-320gP в висотці всенаправлена антена 6 dB в будинку в мене направлена антена 6dB) Все працювало тариф 30 Mbps спід тест його і показував. два місяці назад почала падати швидкість а потім впала до 0,5 - 1 Mbps. ходив до друзів з ноутом втикав кабель напряму все працює супер пробував недалеко від будинку просто ловити вайфай ноутом все також працює. сьогодні думав що може дерева заважають. Так виліз на дах будинку з роутером антеною і ноутом знайшов пряму видимість без перешкод дерев. Коли антена стояла в мене на підвіконику рівень RSSI був -67dBm коли виліз на дах вдалось піймати сигнал з рівнем 42dBm але нічого не виправило тіж 0,5 - 1 Mbps. Дістало жити в тому кам'яному віці. питав провайдерів чи можуть дотягнути до мене кабель, так дівчата що сидять на телефоні, про це ні бе ні ме. толком не можуть сказати.

 

Бажаний результат кабельний інтернет в себе в дома скажемо від того ж інті. яким видом кабеля це можна реалізувати, що для цього потрібно (устаткування, кабель....), скільки б це коштувало, і хто б це міг зробити.

Буду дуже вдячний усім хто відгукнеться.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А можно выучить азбуку морзе и фонариком перемигиваться. Какие модемы, какая медь? Вы все еще в прошлом тысячелетии обитаете?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оптика с тросом, с высотки к вам в дом бюджет примерно ~1,5Кгрн если делать самому.

це мені б підійшло питання лише в обладнані почав читати про ці медіаконвектори. виправте мене якщо щось не так. Мені потрібно медіаконвектор наприклад такий http://asp24.com.ua/d-link-media-converters/d-link-dmc-300sc/  2 штуки один в себе один в висотку і пачкорд оптоволокна 200 метрів ось такий http://asp24.com.ua/the-manufacturer-is-not-listed/vneshnij-opticheskij-pachkord-pon-shnur/

Напишіть адресу, спробую Вам допомогти.

Повітряна 126

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а кто ему оптику варить будет ---- а медь скрутил и ок ---- опять же обл энерго с кусачками стоять под столбом не будет

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Почему не обратиться к руководству  а не менеджерам я думаю с ними можно найти общий язык, работенка то явно плевая для прова.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

пробував найти вхід на керівництво інті поки не найшов. 

 

 

 

медик немного не тот, вам нужен одновалоконный типа такого: http://ic-line.ua/mediaconverters-4a

 

цих в них нема може бути предзаказ але мін партія 100 штук натомість пропонують щось з цього http://ic-line.ua/mediakonvertory-agear#prettyPhoto 213 і 215 модель а хто що скаже по кабелю який краще взяти для вулиці. І дійсно як його протягнути по стовбах чи не надають електрики по попі, чи треба брати в них якийсь дозвіл для цього. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В принципі - потрібно документи на стовпи, але в Вас там тільки один стовп може викликати сумнів, а ті деревяні стовпи нікого точно не цікавлять. 

Раджу звернутись не до Інті, а до когось іншого. Чим менший провайдер, тим легше буде з ним домовитись про таке

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В принципі - потрібно документи на стовпи, але в Вас там тільки один стовп може викликати сумнів, а ті деревяні стовпи нікого точно не цікавлять. 

Раджу звернутись не до Інті, а до когось іншого. Чим менший провайдер, тим легше буде з ним домовитись про таке

А звідки ви знаєте що в мене деревяні стовпи.  ситуація така що за кілька місяців буду міняти магістраль світла і буду тягнути  кабель електричний по нових 4 стовпах, може зачекати і тоді оптоволокно підцепити до того кабеля, йог будуть протягувати самі електрики, дати їм пару лишніх гривень , щоб не питали нащо....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

В принципі - потрібно документи на стовпи, але в Вас там тільки один стовп може викликати сумнів, а ті деревяні стовпи нікого точно не цікавлять. 

Раджу звернутись не до Інті, а до когось іншого. Чим менший провайдер, тим легше буде з ним домовитись про таке

А звідки ви знаєте що в мене деревяні стовпи.  ситуація така що за кілька місяців буду міняти магістраль світла і буду тягнути  кабель електричний по нових 4 стовпах, може зачекати і тоді оптоволокно підцепити до того кабеля, йог будуть протягувати самі електрики, дати їм пару лишніх гривень , щоб не питали нащо....

 

В Яндекс-мепс є чудова опція - панорама. Там то і видно старі деревяні стовпи)

Якщо будете тягнути світло - це гуд. Протягнути по нових стовпах, мабуть, найкращий варіант

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

а кто ему оптику варить будет ---- а медь скрутил и ок ---- опять же обл энерго с кусачками стоять под столбом не будет

Про фасты слышали ? :) Можно оптику и без столбов повесить ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

а кто ему оптику варить будет ---- а медь скрутил и ок ---- опять же обл энерго с кусачками стоять под столбом не будет

Про фасты слышали ? :) Можно оптику и без столбов повесить ;)

 

Ні не чув, дайте ссилку деб можна булоб почитати

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго Дня.

Для прольоту 100-120 м. цілком підійде  (Оптический кабель самонесущий FinMark UTxxx-SM-08) Реалізує його DEPS 2-4 волокна будуть недорого. Тим більше по характеристикам (Макс. длина подвеса (провис 1-2% /2-3%), м ***

100 / 130 (120 / 150)



Подробнее: http://deps.ua/ru/katalog/opticheskiy-cabel/ru-kabel-opticheskii-samonesyshii-finmark-utxxx-sm-08.html#ixzz2fvxdDKL3 

З двох сторін обовязково сквозна шпилька з вухом і два талрепа для натягування. Кріплення кабеля до вуха двома способами:

1. Це зачишчати стальний трос, замотувати навколо вуха і зажимами на трос в формі (U).

2. Анкерними зажимами.

два бокса тамже на депсі. Два медіаконвертери, бажано WDM (одноволоконні).

100 мегабіт гарантовано. Незабудьте викусити трос, щоб статика не палила обладнання.

загальний бюджет на даний лінк.

Кабель 150м приблтзно 400 грн.

Медіаконвертери пара 50 у.е.-410 грн.

два бокса + пачкорди на розпайку - 246 грн.

засоби кріплення -200 грн.

пайка 200 грн.

сумма- 1456 грн.

 

Округляємо 1500 грн.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго Дня.

Для прольоту 100-120 м. цілком підійде  (Оптический кабель самонесущий FinMark UTxxx-SM-08) Реалізує його DEPS 2-4 волокна будуть недорого. Тим більше по характеристикам (Макс. длина подвеса (провис 1-2% /2-3%), м ***

100 / 130 (120 / 150)

 

 

Подробнее: http://deps.ua/ru/katalog/opticheskiy-cabel/ru-kabel-opticheskii-samonesyshii-finmark-utxxx-sm-08.html#ixzz2fvxdDKL3 [/size]

З двох сторін обовязково сквозна шпилька з вухом і два талрепа для натягування. Кріплення кабеля до вуха двома способами:

1. Це зачишчати стальний трос, замотувати навколо вуха і зажимами на трос в формі (U).

2. Анкерними зажимами.

два бокса тамже на депсі. Два медіаконвертери, бажано WDM (одноволоконні).

100 мегабіт гарантовано. Незабудьте викусити трос, щоб статика не палила обладнання.

загальний бюджет на даний лінк.

Кабель 150м приблтзно 400 грн.

Медіаконвертери пара 50 у.е.-410 грн.

два бокса + пачкорди на розпайку - 246 грн.

засоби кріплення -200 грн.

пайка 200 грн.

сумма- 1456 грн.

 

Округляємо 1500 грн.

 

+1
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

а купити готовий патч-корд не буде простіше??

На 150м в один пролет,не помню таких.

 

Якщо б Ви хоча б перечитали тему повністю, то помітили б посеред повідомлень чарівне слово, яке згадувалось і мною, і ТС, а саме: СТОВБИ!)

На шляху від багатоповерхівки до будинку ТС є стовби, які можна використати. 

П.С. Що на Вашу думку надійніше і краще, протягнути 200м по стовбах з прольотом до 50м чи одна воздушка на 150м?

Відредаговано nevidomuj
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

http://asp24.com.ua/the-manufacturer-is-not-listed/vneshnij-opticheskij-pachkord-pon-shnur/ а ось цей не підійде збоку можна вибрати його довжину навіть до 200 метрів, мене лише дивує його робоча температура до -20. Дякую за поради

Відредаговано StarSamurai
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

http://asp24.com.ua/the-manufacturer-is-not-listed/vneshnij-opticheskij-pachkord-pon-shnur/ а ось цей не підійде збоку можна вибрати його довжину навіть до 200 метрів, мене лише дивує його робоча температура до -20. Дякую за поради

Цей патч-корд не підійде для "воздушки" на 150м, не розрахований він на такі відстані. Він підійде, якщо тягнути по стовбах. Якщо ж Ви хочете всетаки воздушкою напряму - тоді треба брати кабель на тросу 4кН хоча б і вішати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оскільки людина хоче пачкорд, нехай купе цей пачкорд. Але коли він порветься в момент натягування, Він усвідоме свою помилку і купить, те що йому порадили.

Якщо нехочеш прислухатися до компетентних порад інженерів з багаторічним досвідом, набивай шишки власною кишенею.

Повішати по опорам обленерго можна, а саме:

Ідеш в РЕМ, пишеш лист на начальника з проханням видати тех.умови.

Шукаєш хто тобі намалює проект і підвішає дане чудо.

І вкінцевому результаті оплачуєш придлизно 80 грн за опору в рік.

В такому варіанті той кабель не зріжуть. В іншому випадку, як будуть робити якісь роботи на опорах не факт, що цей кабель там залишеться висіти.

Прольот у 200 метрів це не так і багато.... думаю пряме зєднання це саме просте рішення.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Оскільки людина хоче пачкорд, нехай купе цей пачкорд. Але коли він порветься в момент натягування, Він усвідоме свою помилку і купить, те що йому порадили.

Якщо нехочеш прислухатися до компетентних порад інженерів з багаторічним досвідом, набивай шишки власною кишенею.

Повішати по опорам обленерго можна, а саме:

Ідеш в РЕМ, пишеш лист на начальника з проханням видати тех.умови.

Шукаєш хто тобі намалює проект і підвішає дане чудо.

І вкінцевому результаті оплачуєш придлизно 80 грн за опору в рік.

В такому варіанті той кабель не зріжуть. В іншому випадку, як будуть робити якісь роботи на опорах не факт, що цей кабель там залишеться висіти.

Прольот у 200 метрів це не так і багато.... думаю пряме зєднання це саме просте рішення.

Ви, як  компетентний інженер з багаторічним досвідом, скільки вже таких патчкордів порвали в момент натягування?

Нічого особистого, просто спортивний інтерес, приглядаюсь до них)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...