Перейти до

Допоможіть з інтернетом


Рекомендованные сообщения

 

Оскільки людина хоче пачкорд, нехай купе цей пачкорд. Але коли він порветься в момент натягування, Він усвідоме свою помилку і купить, те що йому порадили.

Якщо нехочеш прислухатися до компетентних порад інженерів з багаторічним досвідом, набивай шишки власною кишенею.

Повішати по опорам обленерго можна, а саме:

Ідеш в РЕМ, пишеш лист на начальника з проханням видати тех.умови.

Шукаєш хто тобі намалює проект і підвішає дане чудо.

І вкінцевому результаті оплачуєш придлизно 80 грн за опору в рік.

В такому варіанті той кабель не зріжуть. В іншому випадку, як будуть робити якісь роботи на опорах не факт, що цей кабель там залишеться висіти.

Прольот у 200 метрів це не так і багато.... думаю пряме зєднання це саме просте рішення.

Ви, як  компетентний інженер з багаторічним досвідом, скільки вже таких патчкордів порвали в момент натягування?

Нічого особистого, просто спортивний інтерес, приглядаюсь до них)

 

Пачкорд який ви так ряно хочете придбати розрахований на навантаження 0.4 Кілонютон це максимальне навантаження !!!!

Максимальний прольот який може витримати арамід (А саме такий матеріал використовують в таких пачкордах) можливо і складе до 80 метрів, але якщо б Ви колись працювали з ним зналиб, що волокно, це шкло, яке не піддається зовнішнім факторам а саме розтягуванню. Арамід лишиться цілий а волокно успішно лопне десь по дорозі.

Якщо маєте охапку баксів, можете позволити собі замовити людину з рефлектометром і перепаювати той пачкорд пару разів на день, тоді бажаю Вам їх потратити і зрозуміти, що є поняття як самонесучий кабель і пачкорд, і чомусь це два різних слова....

Можна повішати і П296 і виту пару, можна поставити модеми, нанобріджі, питання на скільки цього хвате і скільки потратите коштів....

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

Оскільки людина хоче пачкорд, нехай купе цей пачкорд. Але коли він порветься в момент натягування, Він усвідоме свою помилку і купить, те що йому порадили.

Якщо нехочеш прислухатися до компетентних порад інженерів з багаторічним досвідом, набивай шишки власною кишенею.

Повішати по опорам обленерго можна, а саме:

Ідеш в РЕМ, пишеш лист на начальника з проханням видати тех.умови.

Шукаєш хто тобі намалює проект і підвішає дане чудо.

І вкінцевому результаті оплачуєш придлизно 80 грн за опору в рік.

В такому варіанті той кабель не зріжуть. В іншому випадку, як будуть робити якісь роботи на опорах не факт, що цей кабель там залишеться висіти.

Прольот у 200 метрів це не так і багато.... думаю пряме зєднання це саме просте рішення.

Ви, як  компетентний інженер з багаторічним досвідом, скільки вже таких патчкордів порвали в момент натягування?

Нічого особистого, просто спортивний інтерес, приглядаюсь до них)

 

Пачкорд який ви так ряно хочете придбати розрахований на навантаження 0.4 Кілонютон це максимальне навантаження !!!!

Максимальний прольот який може витримати арамід (А саме такий матеріал використовують в таких пачкордах) можливо і складе до 80 метрів, але якщо б Ви колись працювали з ним зналиб, що волокно, це шкло, яке не піддається зовнішнім факторам а саме розтягуванню. Арамід лишиться цілий а волокно успішно лопне десь по дорозі.

Якщо маєте охапку баксів, можете позволити собі замовити людину з рефлектометром і перепаювати той пачкорд пару разів на день, тоді бажаю Вам їх потратити і зрозуміти, що є поняття як самонесучий кабель і пачкорд, і чомусь це два різних слова....

Можна повішати і П296 і виту пару, можна поставити модеми, нанобріджі, питання на скільки цього хвате і скільки потратите коштів....

 

Тобто Ви вважаєте, що такий патч-корд не призначений для підвісу?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

Оскільки людина хоче пачкорд, нехай купе цей пачкорд. Але коли він порветься в момент натягування, Він усвідоме свою помилку і купить, те що йому порадили.

Якщо нехочеш прислухатися до компетентних порад інженерів з багаторічним досвідом, набивай шишки власною кишенею.

Повішати по опорам обленерго можна, а саме:

Ідеш в РЕМ, пишеш лист на начальника з проханням видати тех.умови.

Шукаєш хто тобі намалює проект і підвішає дане чудо.

І вкінцевому результаті оплачуєш придлизно 80 грн за опору в рік.

В такому варіанті той кабель не зріжуть. В іншому випадку, як будуть робити якісь роботи на опорах не факт, що цей кабель там залишеться висіти.

Прольот у 200 метрів це не так і багато.... думаю пряме зєднання це саме просте рішення.

Ви, як  компетентний інженер з багаторічним досвідом, скільки вже таких патчкордів порвали в момент натягування?

Нічого особистого, просто спортивний інтерес, приглядаюсь до них)

 

Пачкорд який ви так ряно хочете придбати розрахований на навантаження 0.4 Кілонютон це максимальне навантаження !!!!

Максимальний прольот який може витримати арамід (А саме такий матеріал використовують в таких пачкордах) можливо і складе до 80 метрів, але якщо б Ви колись працювали з ним зналиб, що волокно, це шкло, яке не піддається зовнішнім факторам а саме розтягуванню. Арамід лишиться цілий а волокно успішно лопне десь по дорозі.

Якщо маєте охапку баксів, можете позволити собі замовити людину з рефлектометром і перепаювати той пачкорд пару разів на день, тоді бажаю Вам їх потратити і зрозуміти, що є поняття як самонесучий кабель і пачкорд, і чомусь це два різних слова....

Можна повішати і П296 і виту пару, можна поставити модеми, нанобріджі, питання на скільки цього хвате і скільки потратите коштів....

 

Тобто Ви вважаєте, що такий патч-корд не призначений для підвісу?

 

Я не вважаю, Я уважно читаю характеристики. Там усе написано.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нарешті грунтовна дискусія і чудові відповіді. Дякую усім хто пише. Я не ряно хочу придбати цей пачкорд, просто для мене він вихід зробити все самому собі. Можливо я не все вірно описав. Ось як я це бачу, якщо взяти цей пачкорд. Мені мають натягувати нову лінію електрки по сусіднім стовпам, натягувати будуть електрки яким я даю на лапу, щоб не заморочуватись з документами. вони самі це все зроблять, коли вони натягнуть цей самонесучий електричний провід між стовпами, тоді попросити  їх щоб вони до цього електричного проводу стяжками підцепили цей пачкорд. чи може жити такий варіант.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Нарешті грунтовна дискусія і чудові відповіді. Дякую усім хто пише. Я не ряно хочу придбати цей пачкорд, просто для мене він вихід зробити все самому собі. Можливо я не все вірно описав. Ось як я це бачу, якщо взяти цей пачкорд. Мені мають натягувати нову лінію електрки по сусіднім стовпам, натягувати будуть електрки яким я даю на лапу, щоб не заморочуватись з документами. вони самі це все зробл@#ь, коли вони натягнуть цей самонесучий електричний провід між стовпами, тоді попросити  їх щоб вони до цього електричного проводу стяжками підцепили цей пачкорд. чи може жити такий варіант. Упс..... дещо забув вірніше про це не подумав лише тепер звернув на це увагу. Якщо кидати воздушку з 6 поверха до мене ну на рівень 2 поверху. то ця лінія можливо пройде просто через лінію високовольтних проводів Що проходить між мною і багатоповерхівкою. А якщо кидати на рівні 2 поверху всокоетажки і мого 2 поверху то залишається купа дерев к і державних лип і тополь, так і фруктових в мому саді

 

To MastDaj

Ваш варіант мені також підходить, причому він мені більше подобається. Але тоді залишається одне відкрите питання. Прокладку цього кабеля я сам не можу зробити. Хто це може зробти і скільки це буде коштувати. Я готовий найняти таку людину, звісно якщо ціна роботи адекватна. Якщо Ви можете це зробити, був би радий поспілкуватись в приват.

Відредаговано StarSamurai
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

До електричного кабеля стяжками..... Знаєте чому нашу націю не перемогти ? Бо є такі люди.... Вони не тільки цього робити не будуть а щей пояснять в нецензурній формі чому так робити неможна......

 

На рахунок поспілкуватися .... велком в лічку.

Якщо можна описати місцезнаходження, а там будемо щось думати.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 4 months later...

якщо ще актуально попробую допомогти

дякую за відгук але питання вже вирішено допоміг MastDaj все зробили швидко  приїхав подивився сказав треба то то і то це буде коштувати стільки домовились і за кілька днів все протягнули і зробили, навіть було що згорів медіаконвектор то приїхав і все поміняв безкоштовно. Дякую всім хто допомагав вирішити проблему 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...