Перейти до

Нужен беспроводной интернет на юге Винницкой области


Рекомендованные сообщения

Бершадский район, Винницкая область, кто-то может что предложить? WiFi?

 

http://www.internetboom.ua

сейчас как раз действует акция --  в течение года сниженная месячная абонплата (199 гривен за 5 мбит)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Бершадский район, Винницкая область, кто-то может что предложить? WiFi?

 

http://www.internetboom.ua

сейчас как раз действует акция --  в течение года сниженная месячная абонплата (199 гривен за 5 мбит)

 

 

спасибо, видел

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

http://bershnet.com.ua

Обращались?

звонил два раза, трубку не берут, не перезванивают...

врете  товарищ, там все разговоры пишутся....  

 

П.С. 

Заказ конкурентов 100%. 

Відредаговано wifi_master
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

П.С. 

Заказ конкурентов 100%. 

 

нет слов.. И что можно просто так человека обвинить в том, что он не мог дозвонится? Ну вот так се взять и написать?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

http://bershnet.com.ua

Обращались?

звонил два раза, трубку не берут, не перезванивают...

врете  товарищ, там все разговоры пишутся....  

 

П.С. 

Заказ конкурентов 100%. 

 

дозвонился только что наконец.

какие разговоры пишутся, на неотвеченые звонки, умник?. может изза того, что я оба раза звонил в без-5 6 вечера а ето уже не рабочее время, но на сайте графика работы нет.

лять, я *уею от вас, заказ конкурентов. даже как-то отвратительно стало, надеюсь вы не имеете никакого к ним отношения, иначе ето чести провайдеру не делает

 

хотелось бы, что бы конкуретны были, но их нет, так что прийдется подключатся к тому, что есть и брать что дают.

 

всем спасибо!

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

П.С. 

Заказ конкурентов 100%. 

 

нет слов.. И что можно просто так человека обвинить в том, что он не мог дозвонится? Ну вот так се взять и написать?

 

Уважаемый Вы пишете звонил трубку не взяли и не перезвонили. Так вот если бы вы туда звонили №1 трубку взяли бы, в офисе (и он не один )  всегда есть люди.  №2 есть сайт с которого можно подать заявку.  Вот потому так се взял и написал сделав логичные выводы что пишете херню.  ФИО, номер тел в ЛС напишите. 

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

http://bershnet.com.ua

Обращались?

звонил два раза, трубку не берут, не перезванивают...

врете  товарищ, там все разговоры пишутся....  

 

П.С. 

Заказ конкурентов 100%. 

 

дозвонился только что наконец.

какие разговоры пишутся, на неотвеченые звонки, умник?. может изза того, что я оба раза звонил в без-5 6 вечера а ето уже не рабочее время, но на сайте графика работы нет.

лять, я *уею от вас, заказ конкурентов. даже как-то отвратительно стало, надеюсь вы не имеете никакого к ним отношения, иначе ето чести провайдеру не делает

 

хотелось бы, что бы конкуретны были, но их нет, так что прийдется подключатся к тому, что есть и брать что дают.

 

всем спасибо!

 

для умника не отвеченные звонки фиксируются, номер ваш пишется. 

Конкуренты есть их просто море, вот опять вы херню пишете. тот же Интеретелеком есть везде, КС, МТС, Укртелеком, по самой Бершади только 3 разных провайдера в чем проблема ? 

Відредаговано wifi_master
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

 

http://bershnet.com.ua

Обращались?

звонил два раза, трубку не берут, не перезванивают...

врете  товарищ, там все разговоры пишутся....  

 

П.С. 

Заказ конкурентов 100%. 

 

дозвонился только что наконец.

какие разговоры пишутся, на неотвеченые звонки, умник?. может изза того, что я оба раза звонил в без-5 6 вечера а ето уже не рабочее время, но на сайте графика работы нет.

лять, я *уею от вас, заказ конкурентов. даже как-то отвратительно стало, надеюсь вы не имеете никакого к ним отношения, иначе ето чести провайдеру не делает

 

хотелось бы, что бы конкуретны были, но их нет, так что прийдется подключатся к тому, что есть и брать что дают.

 

всем спасибо!

 

для умника не отвеченные звонки фиксируются, номер ваш пишется. 

Конкуренты есть их просто море, вот опять вы херню пишете. тот же Интеретелеком есть везде, КС, МТС, Укртелеком, по самой Бершади только 3 разных провайдера в чем проблема ? 

 

так тем более, раз пишутся в чем собственно вопрос... ладно, если вы считаете что такая манера общения нормальная - ваше право

 

КС, МТС я не рассматривал - пробовал скорость низкая при отличном сигнале (ну насколько я могу судить). Укртелеком хороший вариант, но туда АДСЛ не тянет.

Интертелеком - вроде как обещают неплохо и есть покрытие http://www.intertelecom.ua/ru/aboutcompany/evdomap/vn, но попробовать негде :(..

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від Kapranov
      Всім привіт. Вже декілька місяців ніяк не можу побороти проблеми з мережею в офісах. Ситуація така. Є мережа, на вході стоїть Mikrotik, далі звичайний TP-Link 1024, від нього підключені клієнти по кабелю + 8 точок UniFi. До певного часу ніби все працювало не ідеально, але відносно терпимо. Приблизно пів року тому почалися люті проблеми з мережею по Wi-Fi. Швидкість максимально не стабільна, від 30 мбіт/с могла впасти до 0.1 мбіт/с під час заміру. Грішив на точки доступу, скидав налаштування, налаштовував по новому, зняв всі шейпери, обмежень немає абсолютно. Час від часу до точок неможливо підключитися, хоча є покриття, іноді їх взагалі не бачить. Нещодавно вирішив встановити звичайний роутер, попередньо відключивши все, що було в TP-Link. Результат аналогічний. Мережа зникає, телефони її бачать через раз. На iPhone іноді свариться, що канал переповнений і не може підключитися (вдома , цей самий роутер працює без проблем). Wi-Fi аналізатор (на телефоні) показує близько 5-ти мереж, обрав оптимальний канал, але результату не помітив. 
      Не розумію, що може вбивати на стільки сильно мережу. Побутових приладів, які могли б видавати 2.45 ГГц (мікрохвильові печі і т.д.) немає. Є декілька датчиків руху в кожному офісі по 1 шт., але не впевнений, що вони так можуть глушити, вони були і раніше, коли все працювало.
       
      Можливо є рекомендації чи поради?
    • Від dudeden
      Добрый день. Есть такая непонятная штука.
      Настроил из двух микротиков CapsMan. Все работало, все хорошо. Вчера зашел в настройки на контроллере и увидел что в разделе RemoteCAP у меня висит еще один CAP соответственно и в Radio висит от него интерфейс. По Remote CAP Identity я догадываюсь где находиться эта точка и если просканить с ее интерфейса ближайшие точки кторые она видит то понимаю что точка находиться от меня 1 км. 
       
      Как такое может быть?
    • Від petoner
      Всім привіт. Підкажіть wifi антену з великою відстанню роботи 10-15км. Тобто, я хочу мати можливість підключити антену до свого tplink адаптера (або ж порадьте антену з адаптером комплекті), який підключаю до ноута, і побачити всі точки доступу в радіусі 10-15 км. Якщо щось таке є то порадьте, або ж підкажіть антену з максимальною дальністю.
       
    • Від Rom1sh
      продано
       
       

    • Від Anrykahn
      Шукаємо майстра з підключення телекомунікаційних послуг для роботи у місті Києві. Ми готові прийняти кандидата без досвіду та освіти, але з бажанням працювати та навчитися новому.
      Основні вимоги до кандидата:
      бажання працювати у сфері телекомунікаційних послуг;
      готовність до вивчення нових технологій і техніки;
      вміння працювати з інструментами та обладнанням;
      уважність та відповідальність;
      висока комунікабельність та грамотне спілкування з клієнтами.
      Обов’язки майстра з підключення телекомунікаційних послуг:
      підключення та обслуговування інтернету, телевізійних послуг, домофонів тощо;
      встановлення інструментів та обладнання;
      діагностика техніки та виправлення несправностей;
      робота з клієнтами, надання консультацій щодо користування послугами телекомунікаційної компанії.
      Ми пропонуємо:
      офіційне працевлаштування зі стабільним доходом;
      можливість кар'єрного зростання та професійного розвитку;
      безкоштовне навчання та підвищення кваліфікації;
      роботу в дружньому колективі.
×
×
  • Створити нове...