Перейти до

Нема інтернету в користувачів


Рекомендованные сообщения

Встановив СТГ + Юбілінг через ЮБінсталлер на фрю. налаштував так як в цьому відео http://www.youtube.com/watch?v=_ySQiANZT-g створив користувача але інтернету так і не появилось що зробив не так?

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну нема інтернету в користувача ІП видає. мак ставлю в адмінці і нема інету всеодно. в чому може бути причина? Можливо хтось може мені налаштувати сервак? не безоплатно

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 2 mishechka007

 

що ніхто не допоможе?

Невідомо.

 

 

пніть хоч де шукати причину. в кабінет користувача заходить на адмінку заходить Іп видає але нема інету

Як ви описали проблему, та налаштування системного оточення:

1. я встановив шось, якось, кудись, на якусь систему, якоїсь версії та архітектури, з якимись налаштуваннями в якихось конфігах. (вгадуйте сучки!)

2. я зробив якусь фігню (дивіться, я зробив щось як на річної давності відео)

3. в мене відбувається якась фігня (але як виглядає трафік від юзера на інтерфейсах... знову ж, вгадайте які вони і як налаштовані)

4. допоможіть мені бо в наслідок якоїсь фігні сталась якась фігня

 

Що виходячи з вищевказаної постановки питання можна констатувати:

1. у вас відбувається якась фігня

2. відбувається вона в наслідок того, що ви зробили якусь іншу фігню або без розуміння того, що робите або ж без банального читання документації.

 

2 trinux

 

 

Щас начнут собираться телепаты и будут тебя обижать :)

Провидец блин ^_^

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Готовий Вам запропонувати налаштування біллінгу Nodeny +.Якщо Вам це буде цікаво то прошу в приват.Біллінг хороший,ціна за роботу буде приємна,біллінг я би зказав - нічим не поступається Ubilling + STG.Впевнений що ви не залишитесь розчарованим.Звертайтесь.

Відредаговано Windows
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 2 mishechka007

 

що ніхто не допоможе?

Невідомо.

 

 

пніть хоч де шукати причину. в кабінет користувача заходить на адмінку заходить Іп видає але нема інету

Як ви описали проблему, та налаштування системного оточення:

1. я встановив шось, якось, кудись, на якусь систему, якоїсь версії та архітектури, з якимись налаштуваннями в якихось конфігах. (вгадуйте сучки!)

2. я зробив якусь фігню (дивіться, я зробив щось як на річної давності відео)

3. в мене відбувається якась фігня (але як виглядає трафік від юзера на інтерфейсах... знову ж, вгадайте які вони і як налаштовані)

4. допоможіть мені бо в наслідок якоїсь фігні сталась якась фігня

 

Що виходячи з вищевказаної постановки питання можна констатувати:

1. у вас відбувається якась фігня

2. відбувається вона в наслідок того, що ви зробили якусь іншу фігню або без розуміння того, що робите або ж без банального читання документації.

1. Встановив FreeBSD 8.4 з оф сайту. Комп: Інтел атом 1.8 х86. 2Гб оперативки

2. Відео твоє і посилання на нього розташоване на твоєму каналі і мені поф якого воно року випуску. якщо воно не добре то для чого його тримати на каналі в себе.

3. де те побачити. я ще ра повторю я незнаю цю ОС. і не треба мене обісрати так як в попередній темі. я не супер програміст щоб вам все по полках розкласти. я простий користувач.

4. якщо не хоче ніхто допомогти то нетреба. я не буду ставити цей білінг і все. знайду де все простіше і де краща підтримка і ніхто не почсинає розказувати ти баран то все що ти зробив гамно... надоїдає не ихочеш допомогти не пиши нічого взагалі.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2 Spl

 

Шлюз в rc.conf включен?

Угу 95% гейтвей и еще 5% на традиционно перепутанные интерфейсы.

Но кто ж нам смертным покажет rc.conf и firewall.conf? Догадайтесь сами сучки (Тм)

 

2 mishechka007

 

1. Встановив FreeBSD 8.4 з оф сайту. Комп: Інтел атом 1.8 х86. 2Гб оперативки

Воу, яка благодать. Випросив таки.

 

 

2. Відео твоє і посилання на нього розташоване на твоєму каналі і мені поф якого воно року випуску.

1. Відео моє.

2. Поряд лежать і про 0.0.1 і про 0.4.7

3. Що мені тримати на моєму каналі - моя справа.

4. Взаємно "поф" на ваші істерики.

 

Далі цікавіше. Ми ігноруємо банальний FAQ, який настійливо рекомендується для прочитання перед спробами будь що робити.

Ну що ж, сьогодні в мене гарний настрій тому я вам його поцитую в ключових моментах:

 

 

де те побачити. я ще ра повторю я незнаю цю ОС.

 

Q: Чего оно точно делать не будет?
A: Ubilling никогда не заменит квалифицированного администратора и не будет исполнять его элементарных обязанностей.

 

 

і не треба мене обісрати так як в попередній темі

 

Q: Наш спецЫалист не может установить Ubilling. Что нам делать?
A: Найдите себе администратора который умеет хоть немного администрировать, тобишь профпригоден.

 

 

я не супер програміст щоб вам все по полках розкласти. я простий користувач.

 

Q: Какой минимальный уровень должен быть у администратора, чтобы установить и поддерживать Ubilling?
A: Администратор должен иметь хотя бы какой-то опыт администрирования Unix-like систем, не пугаться консоли, быть способным пользоваться текстовым редактором типа vim или nano, иметь минимальные знания о функционировании сети, конфигурации таких штук как ipfw, dummynet, DHCP, DNS, Apache, MySQL. Ну и конечно уметь читать не будучи при этом олигофреном.

 

 

 

4. якщо не хоче ніхто допомогти то нетреба. я не буду ставити цей білінг і все. знайду де все простіше і де краща підтримка і ніхто не почсинає розказувати ти баран то все що ти зробив гамно... надоїдає не ихочеш допомогти не пиши нічого взагалі.

Далі, ми плавно переходимо до читання наших TOS  де є чіткі і зрозумілі відповіді на кожне слово цієї вашої істерики.

Залишу вам можливість прочитати його самостійно - там букв не є багато, впевнений ви справитесь.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ну нема інтернету в користувача ІП видає. мак ставлю в адмінці і нема інету всеодно. в чому може бути причина? Можливо хтось може мені налаштувати сервак? не безоплатно

Cтучите в ЛС.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

2nightfly

 я не боюсь консолі. просто треба мені сказати що там вписати. після 2 встановлення фрі я юбіллінг ставив без листочка як це було перший раз.

 

ifconfig

post-23056-0-38556800-1387465262_thumb.jpg

 

rc.conf

post-23056-0-25492800-1387465381_thumb.jpg

post-23056-0-26540800-1387465411_thumb.jpg

 

firewall.conf

post-23056-0-28102900-1387465467_thumb.jpg

post-23056-0-77875200-1387465507_thumb.jpg

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

я не боюсь консолі. просто треба мені сказати що там вписати.

:facepalm:

 

Не дивлячись на вашу слабку спробу плюнути мені в писок, замість адекватного признання власної профнепридатності, виявлю християнське милосердя і тицьну пальцем:

 

1. в rc.conf намальовано 192.168.137.3  на інтерфейсі rl0

2. в firewall.conf ви завертаєте в ipfw nat трафік для 192.168.137.1 via rl0 (звідки б йому там взятись?)

3. з чого можна зробити висновок про те, що ви в процесі встановлення замість айпішки свого зовнішнього інтерфейсу вписали айпішку дефолтраута.

4. цього б в принципі не трапилось, якби ви спробували хоч трішки подумати над тим, що написано в документації чи зображено на відео, замість бризкання соплями, які ви так настійливо вимагаєте вам витирати.

 

 

я не буду ставити цей білінг і все. знайду де все простіше і де краща підтримка і ніхто не почсинає розказувати ти баран то все що ти зробив гамно

Навіть не загострюючи увагу на правописі, можу констатувати той факт, що ви м'яко кажучи - не послідовні.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

замість адекватного признання власної профнепридатності

 я не сказав що я профпридатний я просто легко вчусь

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Ура!!! Працює

амінь

 

 

Ще питання по тарифах.

Можете самостійно прочитати хоча б FAQ? Мовчу вже про решту документації.

У випадку сподівань на те, що я чи хтось інший буде вам персонально передруковувати документацію на форумі, раджу таки скористатись власною обіцянкою, про

 

 

я не буду ставити цей білінг і все. знайду де все простіше і де краща підтримка

 

(на цьому моменті всі посідали та гірко плачуть, поминаючи настільки цінного представника комьюніті)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

я змінив ІП на мережевих картах змінив і в rc.conf і в firewall conf але достукатись до адмінки не можу. Де ще треба поміняти?

чи тре наново все ставити?

Відредаговано mishechka007
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

  • Схожий контент

    • Від drb222
      может у кого есть скрипт для СТГ, чтобы абона бросало на страницу с изменением тарифов, если укажет не хочу то больше не показывало
    • Від drb222
      только за те дни когда пользовался абон
    • Від drb222
      Нужно под СТГ скрипт подменить при входе клиента в нет любую страницу страницей с сообщением (например о смене тарифа) и кнопкой "прочитал". По нажатию кнопки страница больше не появляется.
    • Від mishechka007
      После установки по http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=setupubinstaller етой инструкции при переходе в http://192.16.2.1/billing/ пишет:
       Stargazer сейчас не запущен. Мы настоятельно не рекомендуем пытаться использовать Ubilling в этом случае. Если вы совершенно уверены в том что делаете - вы можете отключить это оповещение при помощи опции NOSTGCHECKPID
      что делать. я ФриБСД установил первий раз в жизни по видео http://wiki.ubilling.net.ua/doku.php?id=freebsd83install . так что просто помогите разобратся. я не програмист
×
×
  • Створити нове...