Перейти до

Байпас для УПСа


Рекомендованные сообщения

Во всех нормальных УПСах есть встроенный байпас - это хорошо. Но если нужно заменить ИБП полностью - нужна обходная линия. Кто может посоветовать решение (внешний байпас) с временем переключения за которое сервера не отключатся. Нужно однофазное решение на 14-15кВт. Смотрел в сторону контакторов но там время переключения 20-35мс (мне кажется за это время сервера ребутнутся). 

Находил статический байпас http://www.chloridepower.com/ru-RU/ka/Products--Solutions/Static-transfer-switches-STS/CROSS-Cabinet/Overview2/ но мне кажется цена решения будет космическая)

И кто может подсказать какое допустимое время (мс) на разрыв питания для БП APFC и PPFC возможно без ребута сервера?

Відредаговано Jecky
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Є така річ як АВР, в інтернеті навіть схем реалізації є купа. У нас в місті в університеті електрик сам зробив, при переключенні з основної на резервну лінію 8 серверів не перегружаються. Якщо не секрет то скільки машин включено щоб було навантаження в 15 кВт?

 

PS Якщо навантаження є реальним або приблизно реальним 15 кВт в годину, то простий авр не підійде, бо при такому навантаженні буде грати роль (в реле чи контакторах), як час переключення так і як погасити дугу до буде підчас переключення. Я би таке рішення робив на промислових семисторах, якщо не підводить память то вони бувають до 700 ампер.

Відредаговано set_default
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

если так все серьезно (нельзя сервера перезагружать в принципе), то сервера должны быть с двумя БП странно что с такими требованиями к аптайму у Вас их еще нет

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Є така річ як АВР, в інтернеті навіть схем реалізації є купа. У нас в місті в університеті електрик сам зробив, при переключенні з основної на резервну лінію 8 серверів не перегружаються. Якщо не секрет то скільки машин включено щоб було навантаження в 15 кВт?

 

PS Якщо навантаження є реальним або приблизно реальним 15 кВт в годину, то простий авр не підійде, бо при такому навантаженні буде грати роль (в реле чи контакторах), як час переключення так і як погасити дугу до буде підчас переключення. Я би таке рішення робив на промислових семисторах, якщо не підводить память то вони бувають до 700 ампер.

Много разного оборудования включено, нагрузка в районе 12-14 кВт будет.

А готового решения на ключах нет? Мне тоже кто-то говорил что самое быстрое время переключения у ключей (симисторов)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо трішки знайомий з електронікою то як найду схему скину, реалізація такогоавр робиться за 20 хвилин ))))

Хоча впринципі є і готові рішення, на наступний тиждень як не забуду то спитаюсь електриків як вони це реалізовують і відпишусь.

Відредаговано set_default
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Обратите внимание на штатные АВР для стоек:

http://avrorus.ru/apc/rack-pdu/  такого типа.

С классическими АВР может не получится, так как далеко не все ИБП синхронизируются с сетью и в момент переключения разные ИБП могут находится в разных периодах, что по-сути будет означать КЗ между выходом нового ИБП и емкостям в БП оборудования (реальный случай)

 

Либо, если целью установки байпаса является обеспечение возможности отключения ИБП без прерывания обслуживания, то схема сильно упрощается, вам просто нужен АВ (автоматический выключатель), который может соединить линию до АВ ИБП, в таком случае отключения ИБП происходит по простому алгоритму: перевод ИБП в байпас, включение обходного АВ, отключения ИБП, отключение АВ ИБП, демонтаж.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ТС разве хочет АВР? Он по моему хочет именно байпас )

 

А еще есть такая штука http://powerquality.eaton.ru/Russia/Products-Services/Power-Distribution/RU-sts16.asp

Відредаговано hapel
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Обратите внимание на штатные АВР для стоек:

http://avrorus.ru/apc/rack-pdu/  такого типа.

 

С классическими АВР может не получится, так как далеко не все ИБП синхронизируются с сетью и в момент переключения разные ИБП могут находится в разных периодах, что по-сути будет означать КЗ между выходом нового ИБП и емкостям в БП оборудования (реальный случай)

 

Либо, если целью установки байпаса является обеспечение возможности отключения ИБП без прерывания обслуживания, то схема сильно упрощается, вам просто нужен АВ (автоматический выключатель), который может соединить линию до АВ ИБП, в таком случае отключения ИБП происходит по простому алгоритму: перевод ИБП в байпас, включение обходного АВ, отключения ИБП, отключение АВ ИБП, демонтаж.

А это вариант! При включении байпаса в ИБП мы же можем включать обходную линию без риска потери ИБП) А потом уже смело отключать ИБП из цепи.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сімістори можуть включатися від швидкого фронту наростання напруги. Під час грози включиться всі одночасно - буде не весело.

АВР зазвичай має затримку в секунди (спеціальне реле) між моментами відключення одного вводу і підключення іншого. Якраз для уникнення всіляких перехідних процесів (з участю дуги в тому числі).

Автомат який закорочує вхід і вихід безперебійника буде добрим рішенням лише для випадку, коли в самому безперебійнику в даний момент вхід з виходом проключені напряму. Міряйте різниц. потенціалів на вході і виході безперебійника на одинакових дротах.

А взагалі краще в 4 годині ночі виклюти поміняти і включити. Звичайно, є ризик що щось старе не включиться...

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Опубліковано: (відредаговано)

Сімістори можуть включатися від швидкого фронту наростання напруги. Під час грози включиться всі одночасно - буде не весело.

АВР зазвичай має затримку в секунди (спеціальне реле) між моментами відключення одного вводу і підключення іншого. Якраз для уникнення всіляких перехідних процесів (з участю дуги в тому числі).

Автомат який закорочує вхід і вихід безперебійника буде добрим рішенням лише для випадку, коли в самому безперебійнику в даний момент вхід з виходом проключені напряму. Міряйте різниц. потенціалів на вході і виході безперебійника на одинакових дротах.

А взагалі краще в 4 годині ночі виклюти поміняти і включити. Звичайно, є ризик що щось старе не включиться...

Слишком много серверов - выключить и включить будет очень грустно)

Мы поставим на обход рубильник от фирмы ABB с убираемой поворотной ручкой (защита от дурака)

Відредаговано Jecky
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене самопальна схема стоїть на сімісторах (чудо нашого електрика) працює вже десь роки 2.

Відредаговано set_default
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

set_default було би цікаво глянути на ту контструкцію.

 

Доречі, заявлені 15 кВт на одній фазі - це під 70А. При падінні на сімісторів навіть 3В (а може бути і більше при таких струмах) буде розсіюватися 210 Вт. Думаю, що це буде дуже серйозна проблема.

Взагалі, дивно, що такє величезне навантаження однофазне.

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене дуже скромне споживання 1 свіч і 8 компів із яких працює тільки 2 ))))На старому ваєнному заводі бачив шафу управління якимись моторами і ще якоюсь байдою, там стояли сімістори з величезними радіаторами і в кінці на них стояли вентилятори як в радянських компах типу двк.

Відредаговано set_default
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

set_default було би цікаво глянути на ту контструкцію.Доречі, заявлені 15 кВт на одній фазі - це під 70А. При падінні на сімісторів навіть 3В (а може бути і більше при таких струмах) буде розсіюватися 210 Вт. Думаю, що це буде дуже серйозна проблема.Взагалі, дивно, що такє величезне навантаження однофазне.

Я щось думаю що це 3 фази, і пораховані всі виноси ітд. Меє ІМХО

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

set_default було би цікаво глянути на ту контструкцію.Доречі, заявлені 15 кВт на одній фазі - це під 70А. При падінні на сімісторів навіть 3В (а може бути і більше при таких струмах) буде розсіюватися 210 Вт. Думаю, що це буде дуже серйозна проблема.Взагалі, дивно, що такє величезне навантаження однофазне.

Я щось думаю що це 3 фази, і пораховані всі виноси ітд. Меє ІМХО

 

ИБП трехфазный но на выходе выдает однофазку 16кВт. У нас таких по проекту будет 3-4 шт

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

set_default було би цікаво глянути на ту контструкцію.Доречі, заявлені 15 кВт на одній фазі - це під 70А. При падінні на сімісторів навіть 3В (а може бути і більше при таких струмах) буде розсіюватися 210 Вт. Думаю, що це буде дуже серйозна проблема.Взагалі, дивно, що такє величезне навантаження однофазне.

 

Я щось думаю що це 3 фази, і пораховані всі виноси ітд. Меє ІМХО

ИБП трехфазный но на выходе выдает однофазку 16кВт. У нас таких по проекту будет 3-4 шт
Я щось тоді не можу зрозуміти логіки цього, просто тоді буде навантажуватись одна фаза на вході.
Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

а дешевле что то есть на нагрузку до 60 Вт?

 

а куда дешевле!АВФ стоит кажется 300-400 грн это дорого?

Тогда только рубильник и вы с руками :)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

а дешевле что то есть на нагрузку до 60 Вт?

 

а куда дешевле!АВФ стоит кажется 300-400 грн это дорого?

Тогда только рубильник и вы с руками :)

 

На том же сайте стоит 1816 грн. ) но какбы не суть дорого. здоровый сон дороже стоит ;)

Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Вхід

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, що переглядають цю сторінку.

×
×
  • Створити нове...